Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Επίσκεψη πριν λίγο στην Κύπρια Αλεξάνδρα! ΚΩΛΑΡΑΑΑ! Έψαχνα καιρό τέτοιο πάτο και μου τον έδωσε στα μούτρα!Η συνεύρεση τέλεια! Πολύ ωραία πιπα με αρχιδογλυψιμο! Ύστερα ανέβηκε από πάνω μάγκες κουνιότανε και εγώ χούφτωνα την κωλαρα της με μανία! Μετα ιεραποστολικά με φόντο τα βυζια της 4 τα κόβω αλλά φυσικό όπως μου αρέσει και φαρδιά ρώγα! Και για τελείωμα στα 4 με γρήγορους ρυθμούς! Για αυτούς που γουστάρουν τις μπαμπατσικες σαν εμένα ειναι ότι πρέπει! Μιλάει πολύ καλά ελληνικά και ανταποκρίνεται και λίγο στα πρόστυχα λόγια! Δεν είπε όχι σε τίποτα!
Απο προσώπο, φατσα τι λεει;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Εν τω μεταξύ πληρώνεις 50ρικο και παίρνεις ακαποτη πίπα με τελείωμα στο στόμα σε αυτή σωστά;
Δεν γνωρίζω φίλε! Πρώτη επίσκεψη ήταν! Αλλά από ότι θυμάμαι στα 50 χαλαρό είπε η τσατσα!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Αυτός μάλλον έλεγε την joana που δεν υπάρχει πλέον στο άλλο σάιτ , η οποία δήλωνε και τουρκάλα ... ποιός ξέρει αν ήταν όντως :P
Αυτή την γύφτισσα ναι .που να ξέρω ότι τώρα φέρανε και ξανθιά !
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
Περασμα απο ερημιτη 2Α sex studio ειχα καιρο να κανω βολτα πανω απο ενα 6 μηνο και ετυχε ο διαολος μπροστα μου Αμαλια απο ρουμανια πενεμα απο τσατσα και βουρ μεσα ευτυχως πηρα το απλο δεν θα μπω σε λεπτομερειες( και μην στελνετε μυνηματα για λεπτομερειες η κοπελα ειναι <<μην μου απτου>>) το κομοδινο απο διπλα θα το :fuck1:καλυτερα ειναι πεταμενα τα λεφτα κριμα ομορφο κοριτσι αλλα......δεν χτυπαω το κεφαλι μου που δεν πηγα απεναντι στο ναταλακι απο τις κριτικες που διαβασα κριμα την επομενη φορα εαν θα βρεθω εκει στα περιξ .χαλια η κατασταση εκει εξω πολλα τα λεφτα για το τιποτα ζηλευω αυτους που ειναι στην Αθηνα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.797
Πόντοι
4.766

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.407
Πόντοι
9.297
Πχ με 15€ μόνο για πίπα αν θέλει να μπει κάποιος γίνετε; Όχι ότι θέλω να το κάνω,απλά πληροφοριακά ρωτάω.
Η Θεσσαλονίκη έχει επίπεδο ρε,δεν είναι Εμετουργειο Αθηνών για τέτοιες τιμές....θυμάμαι έναν πιτσιρικά που με συστολή ρωτούσε την τσατσά τι μπορούσε να κάνει με 10€....η ίδια έδειξε ψυχραιμία...τώρα που μεγαλωσε το παιδί ελπίζω να εμαθε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom