Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (0 μέλη και 64 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Θα μπορούσε να είναι και ανάποδα φίλε! Απλά το κόστος εδώ ανεβαίνει γιατί εκεί τα σπιτάκια είναι ότι απέμεινε όρθιο απ την κατοχή! Σίγουρα ένα 40αρι εδώ είναι δυο 20αρια εκεί, αλλά με βάση τα λεγόμενα Αθηναίων τα περισσότερα δεν έχουν ούτε κωλοχαρτο να την σκουπίσεις!
Τα στούντιο της Θεσσαλο- νίκης είναι παλάτια ρε....στην Αθήνα η Φυλής είναι γεμάτη πρεζακια και λάθρο και εσάνς κατουρλιλας να πλανάται στον αέρα...μην διανοηθειτε να κυκλοφορήσετε χωρίς μάσκα!
Όσο για το Μετάξι ....καλύτερα να ψωνίσετε από έξω στα στενά πέριξ των Δικαστηρίων Θεσσαλονίκης.Ισως στοιχίσει κάτι παραπάνω αλλά σίγουρα είναι πιο υγιεινό....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.203
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538
Πέρασα σήμερα όπως και χθες την ίδια ώρα(πριν από λίγο δλδ) δεν υπάρχει τίποτα που να αξιζει έστω και 10€ ...
Αυτές των βιλων καμιά σχέση με τις φωτογραφίες,μόνο οι εμβολιασμενοι θα τις δούμε ίδιες και όμοιες
Ακόμα μια μέρα έχουμε λεφτά και δεν γαμαμε,μαλακες υπεύθυνοι η αφεντικά γαμιεσται μαζί με το Μιζοτακη
Πανε στην Αλικη,το τσουβαλακι να γουσταρεις...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Ε
Τα στούντιο της Θεσσαλο- νίκης είναι παλάτια ρε....στην Αθήνα η Φυλής είναι γεμάτη πρεζακια και λάθρο και εσάνς κατουρλιλας να πλανάται στον αέρα...μην διανοηθειτε να κυκλοφορήσετε χωρίς μάσκα!
Όσο για το Μετάξι ....καλύτερα να ψωνίσετε από έξω στα στενά πέριξ των Δικαστηρίων Θεσσαλονίκης.Ισως στοιχίσει κάτι παραπάνω αλλά σίγουρα είναι πιο υγιεινό....
Έχεις βαθειά μεσάνυχτα γέρο,καλύτερα να μη μιλάς για πράγματα που δεν ξέρεις και να φοράς μάσκας και όταν χέζεις η κοιμάσαι ..
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Πέρασα σήμερα όπως και χθες την ίδια ώρα(πριν από λίγο δλδ) δεν υπάρχει τίποτα που να αξιζει έστω και 10€ ...
Αυτές των βιλων καμιά σχέση με τις φωτογραφίες,μόνο οι εμβολιασμενοι θα τις δούμε ίδιες και όμοιες
Ακόμα μια μέρα έχουμε λεφτά και δεν γαμαμε,μαλακες υπεύθυνοι η αφεντικά γαμιεσται μαζί με το Μιζοτακη
Πάνε το βράδυ να δεις στις βιλλες αυτή την Ρίτα....Θα πεις αμέσως "Μην είδατε τον Παναη" ....δεν έχει ξαναγίνει αυτό το πράγμα...Άσε που έφυγε και αυτή η Στέλλα δεν προλάβαμε να την δοκιμάσουμε :confused:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Άραγε αυτά που γράφουμε εδώ και γενικά οι κριτικές τα διαβάζουνε οι κορασίδες;

φυσικά και τα διαβάζουν οι περισσότερες, με τρεις κοπέλες που άνοιξα τέτοια συζήτηση για το αν διαβάζουν ή όχι, μου έχουν πει ότι διαβάζουν τα σχόλια στο φόρουμ και τις κριτικές που γράφονται ανελειπώς
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ρε μαγκες η Μιρέλα ποτε γυρνάει λείπει ενάμιση μήνα, εχει στεγνώσει η πουτσα μου.
πάντα αναρωτιόμουν τι είναι αυτό που έχει η Μιρέλα και το κοινό εξιτάρεται ιδιαίτερα με την πάρτη της
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
φυσικά και τα διαβάζουν οι περισσότερες, με τρεις κοπέλες που άνοιξα τέτοια συζήτηση για το αν διαβάζουν ή όχι, μου έχουν πει ότι διαβάζουν τα σχόλια στο φόρουμ και τις κριτικές που γράφονται ανελειπώς
Καλό αυτό!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
πάντα αναρωτιόμουν τι είναι αυτό που έχει η Μιρέλα και το κοινό εξιτάρεται ιδιαίτερα με την πάρτη της
Η Μιρέλα σέβεται τα λεφτά που καταθέτει κάθε συναγωνιστής και είναι ένας από τους ελάχιστους συνδετικούς κρίκους που απέμειναν με τα κορίτσια που έκαναν ακομα πιο καλές τις τελευταίες καλές μέρες προ μνημονίων....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
πάντα αναρωτιόμουν τι είναι αυτό που έχει η Μιρέλα και το κοινό εξιτάρεται ιδιαίτερα με την πάρτη της
Η Μιρέλα φίλε και 1 χρόνο να έχεις να πας όταν μπαίνεις μέσα είναι λες και γυρνάς στην πρωην σου ! Αν και δεν είμαι ποτέ του στάνταρ και για αυτό δεν είμαι μονίμως πελάτης της ,είναι πολύ δυνατή σαν παρουσία ,όμορφη σε σύνολο και πολύ επικοινωνιακή ..για αυτό
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Άραγε αυτά που γράφουμε εδώ και γενικά οι κριτικές τα διαβάζουνε οι κορασίδες;
Η Λαρα καποτε ειχε χαλαστει με κατι σχολια που ειχαν γραφτει εδω και στο διπλα σαιτ.
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Η Λιλιανα δουλεύει ρε τσολιαδες μου? Γνωρίζει κάποιος? Εκεί στο freehouse.
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Μάγκες σας έχει τύχει ποτέ να τελειώσετε στο στοματικό; Και αν ναι μετά τι γίνετε αφού δεν έχεις γαμησει; Εννοώ σε θέμα χρημάτων...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Μάγκες σας έχει τύχει ποτέ να τελειώσετε στο στοματικό; Και αν ναι μετά τι γίνετε αφού δεν έχεις γαμησει; Εννοώ σε θέμα χρημάτων...
Τίποτα φίλε μου ,χαιρετάς το κορίτσι και φεύγεις .δεν φταίει η κοπέλα που τελείωσες εσύ νωρίς ..
Αν ήταν να πάρεις επιστροφή χρήματα ,γιατί να μην πηγαίναμε όλοι με 15 να δίνουμε μόνο πιπες;
Είναι δύσκολη η θέση και των δύο ,αλλά ανέκαθεν στο χύσιμο πάντα έφευγε η γκόμενα ..δεν μπορείς να ζητήσεις κάτι γιατί καθαρα θα το ρίξουν πάνω σου
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Τίποτα φίλε μου ,χαιρετάς το κορίτσι και φεύγεις .δεν φταίει η κοπέλα που τελείωσες εσύ νωρίς ..
Αν ήταν να πάρεις επιστροφή χρήματα ,γιατί να μην πηγαίναμε όλοι με 15 να δίνουμε μόνο πιπες;
Είναι δύσκολη η θέση και των δύο ,αλλά ανέκαθεν στο χύσιμο πάντα έφευγε η γκόμενα ..δεν μπορείς να ζητήσεις κάτι γιατί καθαρα θα το ρίξουν πάνω σου
Πχ με 15€ μόνο για πίπα αν θέλει να μπει κάποιος γίνετε; Όχι ότι θέλω να το κάνω,απλά πληροφοριακά ρωτάω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom