Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
919
Κριτικές
33
Like
1.636
Πόντοι
716
Την Sandi στα studio paradise την είδε κανείς από κοντά να μας πει εντυπώσεις;
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
παιδια να σας ρωτησω ξερει κανεις αν μπορω να βρω καπου την σονια που δουλευε στο βενους? ειχα περασει και παλιοτερα βολτα αλλα δεν την ειχα πετυχει μετα ηταν στο βιλλα εροτικα αλλα παλι δεν την πετυχα και μου εμεινε απωθυμενο
Είχα ρωτήσει και εγω εχει χρόνο. Αλλα τίποτα. Ούτε σε βόλτα την πέτυχα. Και εγω ήθελα να την τιμήσω μια φορα.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
1.090
Πόντοι
361
Yakuza οποιος και να ειναι ο λογος της αποχωρησης σου, ευχομαι να ανναθεωρησεις και να επιστρεψεις.
Καλησπερα συναδελφοι! Τελευταιο ποστ στην μπορδελοκατασταση και γενικα στο σαιτ.
Εκανα μια μινι τσαρκα..δεν ειχα χρονο για μεγαλυτερη, και θα αποχαιρετησω ετσι.
Πηγα βενους 2 για να κανω τελευταια καταθεση με ριτα στα σπιτακια..αλλα ηταν κλειστο. Οποτε εκει θα παρει μια μικρη παραταση το κλεισιμο, μαλλον για Λαρα οταν ερθει και αν βολεψει θα ειναι και η τελευταια.
Στ αλλα πηγα μεχρι τα λας βεγκας..δυο ανοιχτα στο ενα η σαμπρινα γεματουλα με τατουαζ και στο αλλο το μικρο πιπινακι με το ωραιο στηθος.
Περασα απο ποιζον μηπως πετυχω συλβια..εκει ηταν μια ινκα νομιζω..ωραιο σωματακι..δεν ξερω μεσα αν ειναι καλη.
και τελος απο το κοροβαγκου 5..οπου ηταν η γνωστη μιλφ σοφια..παρα λιγο να εκλεινα με αυτην ..αλλα τελικα εφυγα.

8 περιπου χρονια στο σαιτ δεν τα λες και λιγα..πιστευω βοηθησα αρκετους συναδελφους, αλλα και βοηθηθηκα.
Προσοχη στις φολες και τους προμοτορες, δυστυχως γεμισε το σαιτ απο δαυτους, να εμπιστευεστε τους παλιους και αυτους που κανουν τσαρκες σε ολα τα σπιτακια..οχι απο κριτικες, γιατι γραφουν ολοι. Το προφιλ δεν το κλεινω..αν και δυσκολο εως απιθανο να ξανα μπω..αυτα, καλα μαμησια σε ολους! Χαιρετω :hi:
Yakuza όποιος και να είναι ο λόγος της αποχώρησής σου, αέρα στα πανιά σου και μουνιά στην αγκαλιά σου !

ps : Μια γυναίκα μόνο προσωρινός λόγος αποχώρησης μπορεί να είναι !
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Οντως οι κριτικες ειναι φολες επισης. Στο Red Light πρωινο προγραμμα ειναι η Μαρινα. Αν διαβασετε κριτικες η κοπελλα ακουγεται και προτεινεται «ανεπιφυλακτα»….κανει κολπα», γουσταρει, γκαυλωνει, αφηνει δακτυλα κλπ κλπ…Την δοκιμασα λοιπον πολυ προσφατα -χαλια απο τα χαλια χαλια σερβις-καλο κοριτσι μεν αλλα τελειως ακαταλληλη για την δουλεια, στεγνη, δεν αφηνει δακτυλα, δεν γκαυλωνει, ποναει, πιπα καλουτσικη αλλα ρηχη, πολυ συγκρατημενη και γενικα πεταμενα λεφτα…και ομως αν διαβασεις τις κριτικες λες αμαν ρε μουστη μου, πρεπει να το γευτω το κοριτσι…φολε ολε…και οσοι παμε με call girls…σιγουρα παμε με το «ισως» στο μυαλο..τελικα …εκει ειναι το φιναλε της πορνειας: συνεχης διψα για ευκολο και ομορφο μουνι, ελπιδα για ικανοποιηση, γευση μικρης διαρκειας, ψιλο-ικανοποιημενος εγωισμος και πεος, αχορτασια, εθισμος, και φτου και απο την αρχη…
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Οντως οι κριτικες ειναι φολες επισης. Στο Red Light πρωινο προγραμμα ειναι η Μαρινα. Αν διαβασετε κριτικες η κοπελλα ακουγεται και προτεινεται «ανεπιφυλακτα»….κανει κολπα», γουσταρει, γκαυλωνει, αφηνει δακτυλα κλπ κλπ…Την δοκιμασα λοιπον πολυ προσφατα -χαλια απο τα χαλια χαλια σερβις-καλο κοριτσι μεν αλλα τελειως ακαταλληλη για την δουλεια, στεγνη, δεν αφηνει δακτυλα, δεν γκαυλωνει, ποναει, πιπα καλουτσικη αλλα ρηχη, πολυ συγκρατημενη και γενικα πεταμενα λεφτα…και ομως αν διαβασεις τις κριτικες λες αμαν ρε μουστη μου, πρεπει να το γευτω το κοριτσι…φολε ολε…και οσοι παμε με call girls…σιγουρα παμε με το «ισως» στο μυαλο..τελικα …εκει ειναι το φιναλε της πορνειας: συνεχης διψα για ευκολο και ομορφο μουνι, ελπιδα για ικανοποιηση, γευση μικρης διαρκειας, ψιλο-ικανοποιημενος εγωισμος και πεος, αχορτασια, εθισμος, και φτου και απο την αρχη…
Δεν πιστεύω ότι επειδή περνάει κάποιος καλά με την τάδε η την άλλη θα είναι το ίδιο και για τον επόμενο ..
Άλλος αρκείται στην εμφάνιση και άλλος στον επαγγελματισμό ..
Βλέπε πριν λίγο καιρό τι έγινε με την Στέλλα ,που τρεχανε όλοι μόνο για τον πάτο της .εγώ προσωπικά πέρασα 3 φορές την είδα σε βόλτες που έκανα και δεν ψηθηκα καθόλου να μπω .
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Δεν πιστεύω ότι επειδή περνάει κάποιος καλά με την τάδε η την άλλη θα είναι το ίδιο και για τον επόμενο ..
Άλλος αρκείται στην εμφάνιση και άλλος στον επαγγελματισμό ..
Βλέπε πριν λίγο καιρό τι έγινε με την Στέλλα ,που τρεχανε όλοι μόνο για τον πάτο της .εγώ προσωπικά πέρασα 3 φορές την είδα σε βόλτες που έκανα και δεν ψηθηκα καθόλου να μπω .
Πολυ σωστα…η ταπεινη μου γνωμη ειναι οτι εκτος και αν υπαρχει «στανταρακι», οι πιθανοτητες ειναι 50-50 για καλη συναντηση. Η καθε γυναικα μπορει να γινει πουτανα αν απλα ανοιγει τα ποδια της επι πληρωμη…και αυτη ητανε η εννοια παλια εξου και οικος ανοχης…Τωρα βεβαια εμεις ψαχνουμε θεομουνα που να μας γαμανε και εξισου ικανοποιητικα …Λογικο να ειναι ειδος δυσευρετο …αλλοι παλι συμφωνα με τις κριτικες τους ειναι εξαιρετικα επιτυχημενοι στον τομεα αυτο η απλα ειναι τοςο ευγκαυλοι που ολες οι συναντησεις τους ειναι η μια επιτυχια μετα την αλλη…εξου και οι μαζικες «γαματες» κριτικες για φολες που θα επρεπε να μας πληρωνουνε να τις γαμαμε…
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Gameover, καπου εγραψες για Στελλα, αλλα το χασαμε το κορμι, δεν το προλαβα, οποτε πεσαμε σε γενοσιμο που ακουει στο ονομα Σελενα, στα ιδια κρεβατια που δουλευε η Στελα, μικρο σχετικα κοριτσακι, λεει εχει χρονια στο χωρο, Ελληνικα πολυ καλα, με εψισαν οι φωτογραφιες της και πηγα να την δω, την περιμενα ποιο νταρντανα, βγηκε τοπλες, τα βυζια της ειναι το δυνατο σημειο της, μεγαλα σχετικα και στενομακρα, φυσικα βυζακια, πολυ ωραια, περασα μεσα, δεν κανει γλυφομουνι και γενικα δεν αφηνει ουτε να το κοιταξεις το μουνι της, σωματακι καλουτσικο, προσωπο κοινο δεν συγγινει, κωλαρα στα 4αρα για μπυρα.!!! Στα του αγωνα εκατσε και γαμηθικε να περασει η ωρα, αγγαρεια δηλαδη στα 50€ για χαλαρο, ευτηχως. Δεν θα την ξαναπληρωνα.

Ενα βραδυ τραβηχτηκα και στην Αννια, ειχα καιρο να περασω το κατοφλι της, μου φανηκε κουρασμενη, δεν εβγαλε το ολο της, σωματακι κρατιεται ακομα καλα.

Τελευταια πληρωμη στο παρανταιζ, στην Κλαιρη, οι φωτογραφιες της παιζει να ειναι χρονια πισω ή απλα δεν ειναι αυτη, γιατι μπηκα.??? Μαλακια μου, βαριομουν να χωθω να φυγω, ουκρανεζα, αδυνατο σωματακι, βυζακι παρα πολυ μικρο, σωματακι στα ορια του στεγνου, στα 4αρα ειναι χαλια.!!! μικροβιοφοβικη, μην το μουνι μου και μη το μουνι μου, αν και πληρωσα για 69, δεν το πλησιασα γιατι πηρα την απαντηση οτι δεν μου αρεσει.!!!! μετα απο κινηση να το αποψυγει, οποτε την ψιλιαστικα οτι μπορει να μην το ειχε πλυμενο κιωλας, αφου δεν της αρεσει και δεν θελει, εεεε τοτε γιατι δεν το βγαζει απο το προγραμμα.??? Η ολη φαση κακη εμπειρια, ηθελα να φυγω, δεν με καυλωνε αυτο που εβλεπα, μονο πιπα εκανε καλη, την εχυσα με το ζορι και δρομο...
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Είμαι ανάμεσα σε Αρετή,Έμμα κι Αλεξάνδρα.απλως φοβάμαι μη μου τον κάνει σκορδαλιά η 3η γτ μιλάμε για πολύ κωλαρα !! έχει κανείς γνώμη για την πρώτη;
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Οντως οι κριτικες ειναι φολες επισης. Στο Red Light πρωινο προγραμμα ειναι η Μαρινα. Αν διαβασετε κριτικες η κοπελλα ακουγεται και προτεινεται «ανεπιφυλακτα»….κανει κολπα», γουσταρει, γκαυλωνει, αφηνει δακτυλα κλπ κλπ…Την δοκιμασα λοιπον πολυ προσφατα -χαλια απο τα χαλια χαλια σερβις-καλο κοριτσι μεν αλλα τελειως ακαταλληλη για την δουλεια, στεγνη, δεν αφηνει δακτυλα, δεν γκαυλωνει, ποναει, πιπα καλουτσικη αλλα ρηχη, πολυ συγκρατημενη και γενικα πεταμενα λεφτα…και ομως αν διαβασεις τις κριτικες λες αμαν ρε μουστη μου, πρεπει να το γευτω το κοριτσι…φολε ολε…και οσοι παμε με call girls…σιγουρα παμε με το «ισως» στο μυαλο..τελικα …εκει ειναι το φιναλε της πορνειας: συνεχης διψα για ευκολο και ομορφο μουνι, ελπιδα για ικανοποιηση, γευση μικρης διαρκειας, ψιλο-ικανοποιημενος εγωισμος και πεος, αχορτασια, εθισμος, και φτου και απο την αρχη…
Συμφωνώ με την αυγκεκριμενη κοπέλα πέρασα και εγώ μια από τος προηγούμενες μέρες και ήταν τέρμα φόλα η όλη φάση. Συνέχεια μιλούσε για τον πρώην της (για κάποιο λόγο), πίπα αδιάφορη και στο σεξ το όλο σκηνικό μέτριο στην καλύτερη. Έπεσε φουλ προμοτάρει ίαμα και από την τσατσα (δε ξέρω αν είναι συμπτωση, αλλά όταν παίζει τόσο παινεμα από τσατσαδες μόνο καλά δε πάει μέσα στο δωμάτιο)
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Καλησπέρα τσιφλιμαγκες! Περιμένω pm σας γιατι σας εχω νεα.
 

SvBourdelos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
17
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα επειδή δεν έχω ιδέα από στούντιο στη Θεσσαλονίκη και έχω χρόνια να πάω σε τέτοια μέρη,μπορεί να με κατατοπίσει κάποιος.Ψαχνω στούντιο με καλά μωρά που να αξίζουν
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
919
Κριτικές
33
Like
1.636
Πόντοι
716
Πέρασα από τα paradise να δω τις καινούργιες. Η sandi είναι κοντή με ωραία μεγάλα βυζιά αλλά έχει κοιλιά, πράγμα που εμένα με χάλασε φουλ και το έφυγα. Στο άλλο ήταν η bella η οποία ήταν αδύνατη αλλά τίποτα το ιδιαίτερο ούτε ως σώμα ούτε ως φάτσα. Κράτησα τα λεφτά μου και έφυγα κι από εκεί.

Μετά τη φυγή της Στέλλας δε νομίζω ότι υπάρχει κάποια αντικειμενικά μουναρα πουτανα στη Θεσσαλονίκη
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Πέρασα σήμερα από κάποια στούντιο ,στοχευμένα βέβαια μπας και είμαι τυχερός και πετύχω Ρίτα κατά λάθος , ύστερα από μια παρότρυνση..αλλά τίποτα ,σε γενικά πλαίσια μπήκα σε καμιά δεκαριά αλλά δεν μου έκανε φοβερή εντύπωση τίποτα ..λίγο ενδιαφέρον είχε η Μολδαβή στο Λας Βέγκας ένα από τα 3 ξύλινα ..δεύτερη πόρτα από δεξιά αλλά δεν πέρασα .
Το αστείο ήταν πως κάτω από την φωτεινή πινακίδα Λας Βέγκας στο παγκάκι κοιμόταν κανονικά ένας επενδυτής! Μάλλον νόμιζε ότι εφτασε ήδη Αμερική!
Απέναντι στο Βένους ,πάντα μου αρέσει η τετράδα των κοριτσιών,Σουζάνα ,Βερόνικα , Χριστίνα και το άλλο το πιο κοντό που δεν θυμάμαι όνομα έτοιμος ήμουν να μπω και πάλι με κάποια από αυτές αφού είναι όλες καλές επιλογές ,για μιλφακια πάντα μιλάμε ,αλλά αυτή την φορά πήγαινα με σκοπό .
Έφυγα από κει και γύρισα Φρίξου 12,ρώτησα και προχθές αλλά με γράψατε στα αρχιδια σας ,είχα πει ότι άμα δεν βρω κάτι από Ρίτα και μια άλλη που έψαχνα ,θα δοκιμάσω Αλινα .ρώτησα αλλά κάνεις τίποτα !
Πήγα λοιπόν στο 12 στον όροφο πρώτα γιατί νόμιζα εκεί είναι και αφού η τσατσά με τον πρόλογο μας κρατούσε σε αγωνία κανένα 20 λεπτό ,γιατί η κοπέλα είναι στο δωμάτιο και είναι καλή και το ένα και το άλλο ..σκάει μύτη μια άλλη πιτσιρικα Ουκρανή ,μέτρια πράγματα και καταλαβαίνω οτι έχασα τον χρόνο μου.ξανα κατεβαίνω την σκάλα και μπαίνω στην πόρτα αριστερά .επιτέλους ακούω η κοπέλα είναι η Αλινα!
Ρουμάνα ,ξανθιά ,από σώμα ότι βλέπετε στις φωτό . Πρόσωπο δεν φαίνεται σε φωτογραφίες ,περίμενα να δω κάτι άλλο να πω την αλήθεια πιο ανατολικό μπλοκ,αλλά και πάλι όμορφη κοπέλα .
Μπήκε στο δωμάτιο ,πολύ ομιλητική και ευχάριστη ,ευγενική σε όλα και πολύ επαγγελματίας μπορώ να πω ..στο θέμα ότι δεν είναι καθόλου αβγαλτη.
Πολύ χαλαρή στην πίπα και πολύ καλή για εμένα ,χωρίς ντιπ θροατ ,για παραπάνω που έλεγε ένας φίλος .
Καθόλου βιαστικη ,αφήνει παιχνίδι ,πολύ καλή στο κρεβάτι και δεκτική..δεν έκανα κανένα δυνατό γαμησι ,χαλαρά πράγματα αναγνωριστικά .μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος μετά από καιρό συνευρέσεων γενικά από όλο το πακέτο ..
Λίγο βαριά ότι είναι στην τιμή τον σαράντα ,πιστεύω ότι στα 30 θα ήταν πιο λογική συμφωνία ..
Κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει αυτή την στιγμή στην πόλη κοπέλα που έχει προσόντα για 40 ευρώ στο απλό .
Δεν απευθύνομαι για την συγκεκριμένη,για όλες ησχυει..οι τελευταίες που νομίζω ότι ήταν μια κατηγορία πάνω από τις άλλες και ζητούσαν τόσο γιατί είχαν επένδυσει στον εαυτό τους ήταν στο βίλα στις αρχές ,αν θυμάστε οι παλιοί ,Κάντυ ,νομίζω Λάρα και κάποιες τέτοιου τύπου
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Πέρασα σήμερα από κάποια στούντιο ,στοχευμένα βέβαια μπας και είμαι τυχερός και πετύχω Ρίτα κατά λάθος , ύστερα από μια παρότρυνση..αλλά τίποτα ,σε γενικά πλαίσια μπήκα σε καμιά δεκαριά αλλά δεν μου έκανε φοβερή εντύπωση τίποτα ..λίγο ενδιαφέρον είχε η Μολδαβή στο Λας Βέγκας ένα από τα 3 ξύλινα ..δεύτερη πόρτα από δεξιά αλλά δεν πέρασα .
Το αστείο ήταν πως κάτω από την φωτεινή πινακίδα Λας Βέγκας στο παγκάκι κοιμόταν κανονικά ένας επενδυτής! Μάλλον νόμιζε ότι εφτασε ήδη Αμερική!
Απέναντι στο Βένους ,πάντα μου αρέσει η τετράδα των κοριτσιών,Σουζάνα ,Βερόνικα , Χριστίνα και το άλλο το πιο κοντό που δεν θυμάμαι όνομα έτοιμος ήμουν να μπω και πάλι με κάποια από αυτές αφού είναι όλες καλές επιλογές ,για μιλφακια πάντα μιλάμε ,αλλά αυτή την φορά πήγαινα με σκοπό .
Έφυγα από κει και γύρισα Φρίξου 12,ρώτησα και προχθές αλλά με γράψατε στα αρχιδια σας ,είχα πει ότι άμα δεν βρω κάτι από Ρίτα και μια άλλη που έψαχνα ,θα δοκιμάσω Αλινα .ρώτησα αλλά κάνεις τίποτα !
Πήγα λοιπόν στο 12 στον όροφο πρώτα γιατί νόμιζα εκεί είναι και αφού η τσατσά με τον πρόλογο μας κρατούσε σε αγωνία κανένα 20 λεπτό ,γιατί η κοπέλα είναι στο δωμάτιο και είναι καλή και το ένα και το άλλο ..σκάει μύτη μια άλλη πιτσιρικα Ουκρανή ,μέτρια πράγματα και καταλαβαίνω οτι έχασα τον χρόνο μου.ξανα κατεβαίνω την σκάλα και μπαίνω στην πόρτα αριστερά .επιτέλους ακούω η κοπέλα είναι η Αλινα!
Ρουμάνα ,ξανθιά ,από σώμα ότι βλέπετε στις φωτό . Πρόσωπο δεν φαίνεται σε φωτογραφίες ,περίμενα να δω κάτι άλλο να πω την αλήθεια πιο ανατολικό μπλοκ,αλλά και πάλι όμορφη κοπέλα .
Μπήκε στο δωμάτιο ,πολύ ομιλητική και ευχάριστη ,ευγενική σε όλα και πολύ επαγγελματίας μπορώ να πω ..στο θέμα ότι δεν είναι καθόλου αβγαλτη.
Πολύ χαλαρή στην πίπα και πολύ καλή για εμένα ,χωρίς ντιπ θροατ ,για παραπάνω που έλεγε ένας φίλος .
Καθόλου βιαστικη ,αφήνει παιχνίδι ,πολύ καλή στο κρεβάτι και δεκτική..δεν έκανα κανένα δυνατό γαμησι ,χαλαρά πράγματα αναγνωριστικά .μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος μετά από καιρό συνευρέσεων γενικά από όλο το πακέτο ..
Λίγο βαριά ότι είναι στην τιμή τον σαράντα ,πιστεύω ότι στα 30 θα ήταν πιο λογική συμφωνία ..
Κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει αυτή την στιγμή στην πόλη κοπέλα που έχει προσόντα για 40 ευρώ στο απλό .
Δεν απευθύνομαι για την συγκεκριμένη,για όλες ησχυει..οι τελευταίες που νομίζω ότι ήταν μια κατηγορία πάνω από τις άλλες και ζητούσαν τόσο γιατί είχαν επένδυσει στον εαυτό τους ήταν στο βίλα στις αρχές ,αν θυμάστε οι παλιοί ,Κάντυ ,νομίζω Λάρα και κάποιες τέτοιου τύπου
Αβγαλτη η Αλινα μετά από τόσα χρόνια λίγο δύσκολο. Από τις πιο παλιες είναι. Είναι όμως vfm σε όλα. Κ στανταρακι για αρκετούς. Εκεί που την πέτυχες δεν ξέρω γτ αλλά συνήθως δουλεύει στις βιλλες
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Πέρασα σήμερα από κάποια στούντιο ,στοχευμένα βέβαια μπας και είμαι τυχερός και πετύχω Ρίτα κατά λάθος , ύστερα από μια παρότρυνση..αλλά τίποτα ,σε γενικά πλαίσια μπήκα σε καμιά δεκαριά αλλά δεν μου έκανε φοβερή εντύπωση τίποτα ..λίγο ενδιαφέρον είχε η Μολδαβή στο Λας Βέγκας ένα από τα 3 ξύλινα ..δεύτερη πόρτα από δεξιά αλλά δεν πέρασα .
Το αστείο ήταν πως κάτω από την φωτεινή πινακίδα Λας Βέγκας στο παγκάκι κοιμόταν κανονικά ένας επενδυτής! Μάλλον νόμιζε ότι εφτασε ήδη Αμερική!
Απέναντι στο Βένους ,πάντα μου αρέσει η τετράδα των κοριτσιών,Σουζάνα ,Βερόνικα , Χριστίνα και το άλλο το πιο κοντό που δεν θυμάμαι όνομα έτοιμος ήμουν να μπω και πάλι με κάποια από αυτές αφού είναι όλες καλές επιλογές ,για μιλφακια πάντα μιλάμε ,αλλά αυτή την φορά πήγαινα με σκοπό .
Έφυγα από κει και γύρισα Φρίξου 12,ρώτησα και προχθές αλλά με γράψατε στα αρχιδια σας ,είχα πει ότι άμα δεν βρω κάτι από Ρίτα και μια άλλη που έψαχνα ,θα δοκιμάσω Αλινα .ρώτησα αλλά κάνεις τίποτα !
Πήγα λοιπόν στο 12 στον όροφο πρώτα γιατί νόμιζα εκεί είναι και αφού η τσατσά με τον πρόλογο μας κρατούσε σε αγωνία κανένα 20 λεπτό ,γιατί η κοπέλα είναι στο δωμάτιο και είναι καλή και το ένα και το άλλο ..σκάει μύτη μια άλλη πιτσιρικα Ουκρανή ,μέτρια πράγματα και καταλαβαίνω οτι έχασα τον χρόνο μου.ξανα κατεβαίνω την σκάλα και μπαίνω στην πόρτα αριστερά .επιτέλους ακούω η κοπέλα είναι η Αλινα!
Ρουμάνα ,ξανθιά ,από σώμα ότι βλέπετε στις φωτό . Πρόσωπο δεν φαίνεται σε φωτογραφίες ,περίμενα να δω κάτι άλλο να πω την αλήθεια πιο ανατολικό μπλοκ,αλλά και πάλι όμορφη κοπέλα .
Μπήκε στο δωμάτιο ,πολύ ομιλητική και ευχάριστη ,ευγενική σε όλα και πολύ επαγγελματίας μπορώ να πω ..στο θέμα ότι δεν είναι καθόλου αβγαλτη.
Πολύ χαλαρή στην πίπα και πολύ καλή για εμένα ,χωρίς ντιπ θροατ ,για παραπάνω που έλεγε ένας φίλος .
Καθόλου βιαστικη ,αφήνει παιχνίδι ,πολύ καλή στο κρεβάτι και δεκτική..δεν έκανα κανένα δυνατό γαμησι ,χαλαρά πράγματα αναγνωριστικά .μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος μετά από καιρό συνευρέσεων γενικά από όλο το πακέτο ..
Λίγο βαριά ότι είναι στην τιμή τον σαράντα ,πιστεύω ότι στα 30 θα ήταν πιο λογική συμφωνία ..
Κατά την γνώμη μου δεν υπάρχει αυτή την στιγμή στην πόλη κοπέλα που έχει προσόντα για 40 ευρώ στο απλό .
Δεν απευθύνομαι για την συγκεκριμένη,για όλες ησχυει..οι τελευταίες που νομίζω ότι ήταν μια κατηγορία πάνω από τις άλλες και ζητούσαν τόσο γιατί είχαν επένδυσει στον εαυτό τους ήταν στο βίλα στις αρχές ,αν θυμάστε οι παλιοί ,Κάντυ ,νομίζω Λάρα και κάποιες τέτοιου τύπου
μεγαλο χαλι οντως….
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Αβγαλτη η Αλινα μετά από τόσα χρόνια λίγο δύσκολο. Από τις πιο παλιες είναι. Είναι όμως vfm σε όλα. Κ στανταρακι για αρκετούς. Εκεί που την πέτυχες δεν ξέρω γτ αλλά συνήθως δουλεύει στις βιλλες
Αυτό μου είπε και αυτή ,ότι αν θελω να την βρω θα είναι βίλλες ..
Έγραψα δεν είναι καθόλου αβγαλτη δεν διάβασες καλά φίλε .

Για πολλούς είναι στανταρακι αλλά προχθές που ρώτησα δεν φιλοτιμηθηκε ένας να ενημερώσει, λες και θα τους φάμε την γκόμενα κάνουν !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom