Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
62
Like
88
Πόντοι
0
Την Μανταλένα δεν την βρίσκω στο άλλο site ουτε την Ρίτα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Yakuza οποιος και να ειναι ο λογος της αποχωρησης σου, ευχομαι να ανναθεωρησεις και να επιστρεψεις.

Yakuza όποιος και να είναι ο λόγος της αποχώρησής σου, αέρα στα πανιά σου και μουνιά στην αγκαλιά σου !

ps : Μια γυναίκα μόνο προσωρινός λόγος αποχώρησης μπορεί να είναι !
Μην το λες....αν το παιδί έλυσε τα οικονομικά του θέματα με την γυναίκα αυτήν δεν προκειται να ξαναμπεί,όπως έκανε και ένας φίλος μου....
 

Chal1996

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
2.062
Πόντοι
201
Βραδινή βόλτα για χαβαλε με τον κολλητό μαζί.
Παρά την άθλια εικόνα που επικρατεί στα μαγαζιά της περιοχής οι τσατσαδες το τερματίζουν..
Σε οδηγούν να μην θέλεις να πατήσεις το πόδι σου ξανά
Τέτοια γκρίνια σήμερα από όλες που μόλις έμπαινες κατευθείαν έλεγαν
" Η κοπέλα είναι στο δωμάτιο και από πίσω να πέφτει η ειρωνία και το βρύσιμο"
Τζάμπα αρπάχτηκα τώρα που το σκέφτομαι
Δεν αξίζει καν τον κόπο να τις μιλάς...
Κατά τα άλλα Αντελινα στο Βέγκας η μόνη που άξιζε και η Εμμανουέλα στο βίλλα ερώτικα.
Στα υπόλοιπα η κατάσταση τραγική
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Η Ρίτα είναι στο Venus 2 αυτή τη στιγμή και δουλεύει με το παλιό γνωστό ωράριο δηλαδή από τις 12 μέχρι 2-3 τα ξημερώματα... και είναι φουλ καυλωμένη και έχει και μια λωρίδα μουνότριχας...
Εγώ προσωπικά την λατρεύω :smitten:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Βραδινή βόλτα για χαβαλε με τον κολλητό μαζί.
Παρά την άθλια εικόνα που επικρατεί στα μαγαζιά της περιοχής οι τσατσαδες το τερματίζουν..
Σε οδηγούν να μην θέλεις να πατήσεις το πόδι σου ξανά
Τέτοια γκρίνια σήμερα από όλες που μόλις έμπαινες κατευθείαν έλεγαν
" Η κοπέλα είναι στο δωμάτιο και από πίσω να πέφτει η ειρωνία και το βρύσιμο"
Τζάμπα αρπάχτηκα τώρα που το σκέφτομαι
Δεν αξίζει καν τον κόπο να τις μιλάς...
Κατά τα άλλα Αντελινα στο Βέγκας η μόνη που άξιζε και η Εμμανουέλα στο βίλλα ερώτικα.
Στα υπόλοιπα η κατάσταση τραγική
Εγω πάλι έκανα το λάθος και πήγα μετά απο καιρό με σκοπό να περάσω για duo (πρώτη φορά θα έπαιρνα duo) με τις καινούργιες τις κολομβιανές στο σούπερ πάρανταις , άλλη συννενόηση έκανα με την τσατσά , άλλα κατάλαβαν οι κοπέλες γάμησέτα ... και οι κοπέλες δεν το είχαν και πολύ με τα αγγλικά μόνο η μια απο τις 2 κάτι ψιλά. Και μετά η τσατσά μου έλεγε οτι και καλά εγω δεν κατάλαβα τι μου είπε :confused:

Ήταν βέβαια και το πρόγραμμα που διάλεξα λίγο περίεργο , μαλακία δικιά μου αυτο.

Τέλος πάντων όποιος πάει και θέλει να περάσει καλή συνεννόηση πρώτα μην την πατήσει όπως εγω .. καλύτερα μάλλον να επιβεβαιώσει πρώτα το πρόγραμμα και με τις κοπέλες αν πάρει κάτι παραπάνω απο το απλό , αυτά δεν θέλω να γράψω λεπτομέρειες.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Γενικά δεν γράφω αξιολογήσεις πολλές αλλά όταν γράφω 2 είναι οι λόγοι.
Ή πέρασα υπέροχα ή πέρασα καταθλιπτικά!

Λοιπόν πάω καρφί για Εμπεδοκλέους εκεί ήταν η Καμίλα από Κολομβία.
Παρακάτω σας γράφω αναλυτικά τη συζήτηση:

Τσατσά: Καλώς το παιδί.
Εγώ: Καλησπέρα σας, ποια κοπέλα είναι σήμερα;
Τσατσά: Είναι η Καμίλα, από Κολομβία το κορίτσακι. Είναι πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο, θα την ευχαριστηθείς.
Τσατσά: Έλα κοπέλα μου!
Εγώ: (Ωραία μεγάλα βυζιά, θα φάμε καλά) Όμορφή είναι, από πόσο ξεκινάνε τα προγράμματα.
Τσατσά: 30 το απλό, 40 χαλαρό, 50 χωρίς, κτλ.
Εγώ: Ωραία θα μπω με το απλό. (Κάτσε να κάνω ένα test drive πριν δώσω πολλά)
Εγώ: Αν σας είναι εύκολο και μία πετσετούλα να μου δώσετε.
Τσατσά: Τι θα κάνεις και μπάνιο; Για να κάνεις μπάνιο κανονικά είναι 40.
Εγώ: Αλήθεια; Δηλαδή δέχεστε άπλυτους να έρχονται σε επαφή με την κοπέλα που θα περάσει αργότερα κάποιος άλλος;
Τσατσά: εεεεε παιδί μου και εσύ τώρα...........
Εγώ: Δώστε μου τα χρήματα πίσω, δεν θέλω να περάσω.
--------------
Μου τα έδωσε και μουρμουρούσε, έφυγα, πήγα στο Las Vegas στη Μανταλένα που είναι γυναικάρα με 70ε και πέρασα άρχοντας.
Πολύ σωστός
 

SvBourdelos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
17
Like
34
Πόντοι
0
Eλπιζω κσποιος πιο τακτικος να απαντησει-φιλε μου εχει πολυ φολα αυτες τις μερες και δυστυχως στο site (*****.gr) κοβουνε επαννελλημενα αρνητικες κριτικες. Αν εισαι πολυ χαρμανης και ακρατητος μουνι θα βρεις, τωρα απο σερβις…τι να πω…πες μας και μας..αμα το βρεις…Τουλαχιστον στο site πιο πανω (αν δεν το ξερεις ηδη), θα δεις κατι φωτο αλλα πετα στα σκουπιδια τις κριτικες…
Ναι το γνωρίζω το σάιτ ...γενικά από ότι καταλαβαίνω και διαβάζω και μέσα από εδώ έχουν χαλάσει πολύ τα πράγματα..Άκουσα πριν μερικούς μήνες για ένα στούντιο κάπου προς Τούμπα (αν θυμάμαι σωστά)που έχει μέσα ένα καλό κομμάτι με όρεξη προς την δουλειά της όμως λόγω δουλειάς και υποχρεώσεων που είχα δεν θα πήγαινα και δεν ρώτησα για τα περαιτέρω ....θα κάνω λοιπόν την αναζήτηση μου και θα ενημερώσω
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Η Ρίτα είναι στο Venus 2 αυτή τη στιγμή και δουλεύει με το παλιό γνωστό ωράριο δηλαδή από τις 12 μέχρι 2-3 τα ξημερώματα... και είναι φουλ καυλωμένη και έχει και μια λωρίδα μουνότριχας...
Εγώ προσωπικά την λατρεύω :smitten:
Άμα δεν σε θέλει η τύχη ..!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Γενικά δεν γράφω αξιολογήσεις πολλές αλλά όταν γράφω 2 είναι οι λόγοι.
Ή πέρασα υπέροχα ή πέρασα καταθλιπτικά!

Λοιπόν πάω καρφί για Εμπεδοκλέους εκεί ήταν η Καμίλα από Κολομβία.
Παρακάτω σας γράφω αναλυτικά τη συζήτηση:

Τσατσά: Καλώς το παιδί.
Εγώ: Καλησπέρα σας, ποια κοπέλα είναι σήμερα;
Τσατσά: Είναι η Καμίλα, από Κολομβία το κορίτσακι. Είναι πολύ καλή μέσα στο δωμάτιο, θα την ευχαριστηθείς.
Τσατσά: Έλα κοπέλα μου!
Εγώ: (Ωραία μεγάλα βυζιά, θα φάμε καλά) Όμορφή είναι, από πόσο ξεκινάνε τα προγράμματα.
Τσατσά: 30 το απλό, 40 χαλαρό, 50 χωρίς, κτλ.
Εγώ: Ωραία θα μπω με το απλό. (Κάτσε να κάνω ένα test drive πριν δώσω πολλά)
Εγώ: Αν σας είναι εύκολο και μία πετσετούλα να μου δώσετε.
Τσατσά: Τι θα κάνεις και μπάνιο; Για να κάνεις μπάνιο κανονικά είναι 40.
Εγώ: Αλήθεια; Δηλαδή δέχεστε άπλυτους να έρχονται σε επαφή με την κοπέλα που θα περάσει αργότερα κάποιος άλλος;
Τσατσά: εεεεε παιδί μου και εσύ τώρα...........
Εγώ: Δώστε μου τα χρήματα πίσω, δεν θέλω να περάσω.
--------------
Μου τα έδωσε και μουρμουρούσε, έφυγα, πήγα στο Las Vegas στη Μανταλένα που είναι γυναικάρα με 70ε και πέρασα άρχοντας.
Τι κάνει με τα 70€ φίλε;
 

Petran Antarion

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Ναι το γνωρίζω το σάιτ ...γενικά από ότι καταλαβαίνω και διαβάζω και μέσα από εδώ έχουν χαλάσει πολύ τα πράγματα..Άκουσα πριν μερικούς μήνες για ένα στούντιο κάπου προς Τούμπα (αν θυμάμαι σωστά)που έχει μέσα ένα καλό κομμάτι με όρεξη προς την δουλειά της όμως λόγω δουλειάς και υποχρεώσεων που είχα δεν θα πήγαινα και δεν ρώτησα για τα περαιτέρω ....θα κάνω λοιπόν την αναζήτηση μου και θα ενημερώσω
Στείλε σε π.μ άμα μάθεις νεότερα για το μασατζήδικο στην Τούμπα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Αυτή η Νατάσσα που δείχνει το άλλο σάιτ σήμερα βραδινή στο red light την είδε κανεις η δοκίμασε ;
Είναι όντως σαν τις φωτό ;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.724
Κριτικές
30
Like
4.992
Πόντοι
5.646
Αυτή η Νατάσσα που δείχνει το άλλο σάιτ σήμερα βραδινή στο red light την είδε κανεις η δοκίμασε ;
Είναι όντως σαν τις φωτό ;
Πηγα τσάρκα χθες βράδυ να την δω.Ημασταν 6 άτομα στο σαλόνι,βγήκε από το δωμάτιο, την είδαμε κ φύγαμε όλοι! :2funny:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Πηγα τσάρκα χθες βράδυ να την δω.Ημασταν 6 άτομα στο σαλόνι,βγήκε από το δωμάτιο, την είδαμε κ φύγαμε όλοι! :2funny:
Καμία σχέση δηλαδή ;;ψεύτικες φωτό ;
Δώσε λεπτομέρειες
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.724
Κριτικές
30
Like
4.992
Πόντοι
5.646

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Είναι ψηλή κ άχαρη χωρίς ωραίο πρόσωπο κ δεν έχει βυζαρες.Περασε στο ντούκου για μένα προσωπικά.
Εντάξει φαίνεται νομίζω ότι είναι πιο σκιννυ κατάσταση ..και ψιλή γράφει 1,80
 

jgx7791

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
1
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά είμαι καινούργιος στην πόλη κ δεν έχω κάποια εμπειρία σε τέτοιους χώρους..Θέλω να μου πειτε που μπορώ να βρω 30-40 δυνατά κοριτσάκια όπου θα περάσω καλα..Επίσης, χρειάζεται να μαι ντυμένος με πουκάμισα κτλ ή όπως θέλω;ΕυχΑριατω πολυ για την διάθεση σας
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Την Μανταλένα δεν την βρίσκω στο άλλο site ουτε την Ρίτα
Μανταλενα δουλεύει στο ξυλινο βεγκας πίσω παντα βράδυ (αν λεμε τν ιδια την Ρουμάνα)
Ρίτα πισω απο Βενους απο 12 μεσημέρι κ βαρα μεχρι βράδυ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με κάτι παραπάνω η Ειρήνη η Ρουμάνα η μιλφαρα. Πρωινές ώρες τέλος του δρόμου δεξιά προτελευταίο σπίτι
Μετα τις 11 Ιουνίου έρχεται η Ειρήνη πάλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom