Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (0 μέλη και 73 επισκέπτες)

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
151
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Διαβάζω εδώ και δύο μέρες ότι πηγαίνουν στα μαγαζιά και βρίσκουνε δύο και τρεις γυναίκες. Αυτό είναι παράνομο και από ότι καταλαβαίνω και έχω πληροφορίες από κοπέλες της δουλειάς οι γυναίκες που δουλεύουν δεν περνάνε ούτε γιατρό. Μάλλον πρέπει να αρχίσουμε να το σκεφτόμαστε λίγο πιο σοβαρά το που τον δίνουμε γιατί και εγώ έχω κάνει τη μ****** και έχω πάρει και βλάντα και Ρίτα. Ευτυχώς δεν πήραμε κανένα παράσημο πάντως θέλει πολύ προσοχή γιατί όπως έλεγε και μία φίλη μου από την Ουκρανία όταν το κάτω το κεφάλι δουλεύει το πάνω κάνει ρεπό. Προσέχουμε και ζητάμε από καμιά φορά και τα βιβλιάρια από τις κοπέλες έτσι για ξεκάρφωμα για να δούμε τις αντιδράσεις. Για αυτό προτιμάμε τα στανταρακια μας και ας είναι παλιές. Να στε καλά και καλά γαμησια
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Διαβάζω εδώ και δύο μέρες ότι πηγαίνουν στα μαγαζιά και βρίσκουνε δύο και τρεις γυναίκες. Αυτό είναι παράνομο και από ότι καταλαβαίνω και έχω πληροφορίες από κοπέλες της δουλειάς οι γυναίκες που δουλεύουν δεν περνάνε ούτε γιατρό. Μάλλον πρέπει να αρχίσουμε να το σκεφτόμαστε λίγο πιο σοβαρά το που τον δίνουμε γιατί και εγώ έχω κάνει τη μ****** και έχω πάρει και βλάντα και Ρίτα. Ευτυχώς δεν πήραμε κανένα παράσημο πάντως θέλει πολύ προσοχή γιατί όπως έλεγε και μία φίλη μου από την Ουκρανία όταν το κάτω το κεφάλι δουλεύει το πάνω κάνει ρεπό. Προσέχουμε και ζητάμε από καμιά φορά και τα βιβλιάρια από τις κοπέλες έτσι για ξεκάρφωμα για να δούμε τις αντιδράσεις. Για αυτό προτιμάμε τα στανταρακια μας και ας είναι παλιές. Να στε καλά και καλά γαμησια
Δηλαδη οι συγκεκριμενες που αναφερεις φιλος ειναι επιφοβες;
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
151
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Δηλαδη οι συγκεκριμενες που αναφερεις φιλος ειναι επιφοβες;
Δεν ξέρω αν είναι επίφοβες αλλά αν δεν περνάνε γιατρό μία φορά στις 15 όπως περνάνε οι νόμιμες κοπέλες και κάνουνε τόσα μέσα στο δωμάτιο πρέπει να είμαστε προσεκτικοί. Πρέπει να προσέχουμε τελικά γιατί θα καταντήσουμε σαν την Αθήνα να είναι ανεξέλεγκτα τα πράγματα στους οίκους ανοχής. Μην ξεχνάμε ότι έχουμε γεμίσει με μετανάστες οι οποίοι δεν ξέρουμε τι αρρώστιες μας κουβαλάνε εδώ και οι γυναίκες της δουλειάς για το χρήμα τα κάνουν όλα δεν τους αφήνουνε να πάνε χαμένοι τους παίρνουνε και αυτούς. Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Δεν ξέρω αν είναι επίφοβες αλλά αν δεν περνάνε γιατρό μία φορά στις 15 όπως περνάνε οι νόμιμες κοπέλες και κάνουνε τόσα μέσα στο δωμάτιο πρέπει να είμαστε προσεκτικοί. Πρέπει να προσέχουμε τελικά γιατί θα καταντήσουμε σαν την Αθήνα να είναι ανεξέλεγκτα τα πράγματα στους οίκους ανοχής. Μην ξεχνάμε ότι έχουμε γεμίσει με μετανάστες οι οποίοι δεν ξέρουμε τι αρρώστιες μας κουβαλάνε εδώ και οι γυναίκες της δουλειάς για το χρήμα τα κάνουν όλα δεν τους αφήνουνε να πάνε χαμένοι τους παίρνουνε και αυτούς. Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα.
Επειδη γραφεις...εκανες μαλ....που μπηκες με τις συγκεκριμενες κ ευτυχως δεν αρπαξες καποιο παρασημο...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Δεν ξέρω αν είναι επίφοβες αλλά αν δεν περνάνε γιατρό μία φορά στις 15 όπως περνάνε οι νόμιμες κοπέλες και κάνουνε τόσα μέσα στο δωμάτιο πρέπει να είμαστε προσεκτικοί. Πρέπει να προσέχουμε τελικά γιατί θα καταντήσουμε σαν την Αθήνα να είναι ανεξέλεγκτα τα πράγματα στους οίκους ανοχής. Μην ξεχνάμε ότι έχουμε γεμίσει με μετανάστες οι οποίοι δεν ξέρουμε τι αρρώστιες μας κουβαλάνε εδώ και οι γυναίκες της δουλειάς για το χρήμα τα κάνουν όλα δεν τους αφήνουνε να πάνε χαμένοι τους παίρνουνε και αυτούς. Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα.
Ναι αυτό είναι μια γενική και ρομαντική προσέγγιση αλλά εσύ στιγματισες δύο συγκεκριμένες κοπέλες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
καλησπερα σε όλους καινούργιος στο σίτε αλλά παρακολουθώ καιρό και γενικα ειμαι του αθλήματος, ειπα να γράψω και οχι μόνο να διαβάζω.Πέρασα χτες βολτούλα και με κέρδισε το Venus, πέρασα με διπλό Σουζαραα μιλφ γκαυλα και μια άλλη ξανθιά μιλφ πάλι δεν θυμάμαι όνομα ειχε λίγα ταττο. και οι δυο ηταν πολύ καλές χαλαρά μέσα στο δωμάτιο πολύ περιποιητικές στο τσιμπουκι και στο σεξ σε οτι στάση και να της έβαλα και της δυο με ελεύθερα πιασίματα και φιλία,δεν ξερω αν το κάνουν σε ολουσ, γλύψιμο ρογες δάχτυλα και τρίψιμο και στης δυο ταυτόχρονα,το παράβολο ηταν στα 50 λογικά λόγο της ημέρας που δεν είχαν πολύ δουλειά.!!! Σούζι εγγύηση μιλφαρααα που με έχει τρελάνει μια και ειμαι σχετικά μικροσ και με τρελάνουν τα μιλφακια
Μην τρως πρόλογο από πιπινολατρες...μόνο από μιλφ θα μάθεις!
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
151
Κριτικές
17
Like
609
Πόντοι
311
Ναι αυτό είναι μια γενική και ρομαντική προσέγγιση αλλά εσύ στιγματισες δύο συγκεκριμένες κοπέλες
Δεν ήθελα να σταματήσω τις συγκεκριμένες κοπέλες απλούστατα αυτός ο οίκος είναι που δουλεύει με δύο και με τρεις γυναίκες από αυτούς που ξέρω εγώ και από ότι άκουσα τώρα τελευταία και το paradise εσύ είσαι παλιός και ξέρεις πολλά κορίτσια όποτε μπορείς να εξακριβώσεις αυτό που λέω αν είναι αλήθεια για το ποιες περνάνε γιατρό και ποιες όχι. Όλοι γουστάρουμε τα εξτρά δάκια αλλά πρέπει να προσέχουμε κιόλας
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Δεν ήθελα να σταματήσω τις συγκεκριμένες κοπέλες απλούστατα αυτός ο οίκος είναι που δουλεύει με δύο και με τρεις γυναίκες από αυτούς που ξέρω εγώ και από ότι άκουσα τώρα τελευταία και το paradise εσύ είσαι παλιός και ξέρεις πολλά κορίτσια όποτε μπορείς να εξακριβώσεις αυτό που λέω αν είναι αλήθεια για το ποιες περνάνε γιατρό και ποιες όχι. Όλοι γουστάρουμε τα εξτρά δάκια αλλά πρέπει να προσέχουμε κιόλας
Το ότι μπορεί να παρανομεί το σπίτι ως προς τις δύο ή και τρεις γυναίκες δε συνεπάγεται ότι οι κοπέλες δεν ελέγχονται κιόλας... και δε γνωρίζω κιόλας αν είναι και παράνομο αυτό...

Το ότι είμαι παλιός δε σημαίνει ότι είμαι και αστυνόμος και μπορώ να ζητάω χαρτιά από τις κοπέλες.Με αυτή τη λογική αν ζητήσω κι εγώ γυμνό τσιμπούκι θα πρέπει η κοπέλα να μου ζητήσει πρόσφατες εξέτασεις πχ.... Έχω?δεν έχω...

Αλλά πάντα τα σπίτια που επικοινωνούσαν μεταξύ τους πρόσφεραν και αυτή την υπηρεσία... μάλιστα πριν μερικά χρόνια και δύο πολύ δυνατές φίρμες έκαναν παρτούζες αν το ζητούσες και σε ήξεραν
 

NIKKKK

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
31
Like
33
Πόντοι
0
οι πιο πολλες δεν πλενωνται…αν δεν κανουνε ντουζακι μαζι σου αστα…ασε που βλεπεις και πλυσιμο μουνιου μετα απο γαμησι στα ορθια στον νιπτηρα….και βουρ για την επομενη πουτσα….ειδικα τωρα με ακριβα ρευματα κλπ…‍
Ετσι ειναι, οι πιο πολλες δε πλενονται, μονο λιγο νερο ριχνουν και ειναι ακομα με τις κρεμες και τα τζελ απο τον αλλο.
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Γειά χαρά παλικάρια! Έπειτα από μεγάλη αποχή έκανα απόψε καταδρομή στην Νατάσα που εμφανίζεται στο Red Night.
Ίσως το καλύτερο στοματικό μέχρι τώρα. Άμα μπορέσεις να της τον βάλεις μέχρι το στομάχι δεν θα αρνηθεί πιστεύω. Α και της αρέσει το άργιο. Με την πρώτη ευκαιρία θα δώσω και μια κριτική για λεπτομέριες. Απο εμφάνιση, περί ορέξεως...
 

Hlia Rixto

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Δεν ήθελα να σταματήσω τις συγκεκριμένες κοπέλες απλούστατα αυτός ο οίκος είναι που δουλεύει με δύο και με τρεις γυναίκες από αυτούς που ξέρω εγώ και από ότι άκουσα τώρα τελευταία και το paradise εσύ είσαι παλιός και ξέρεις πολλά κορίτσια όποτε μπορείς να εξακριβώσεις αυτό που λέω αν είναι αλήθεια για το ποιες περνάνε γιατρό και ποιες όχι. Όλοι γουστάρουμε τα εξτρά δάκια αλλά πρέπει να προσέχουμε κιόλας
Εγώ βλέπω φίλε ότι αναφέρεις κοπέλες με ονόματα ότι δεν κάνουν εξετάσεις .και όπως σου είπαν και άλλοι πριν το ότι δουλεύουν 2 και 3 κοπέλες σε ένα μαγαζί δεν σημαίνει ότι δεν πάνε γιατρό .
Εκτός αυτού για μενα είναι μαλάκια που γίνεται ντόρος γιατί είναι μια κίνηση καλύτερης εξυπηρέτησης από αριθμό και από επιλογή (κοπέλας ) και κάποιοι το κατακρίνετε .
Εσύ λες ξέρω ότι δεν κάνουν εξετάσεις σαν να είσαι σίγουρος ενώ το άκουσες όπως λες απλά από άλλη κοπέλα η μαγαζί ..
Όταν δεν έχεις εξακριβώσει κάτι ο ίδιος καλό είναι να το ψάχνεις πρώτα .
Δεν είναι κακό να το θίγεις σαν θέμα ,απλά δεν συμφωνώ με τον τρόπο
 

Letsgobrandon2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2022
Μηνύματα
137
Κριτικές
12
Like
823
Πόντοι
311
Δεν ξέρω αν είναι επίφοβες αλλά αν δεν περνάνε γιατρό μία φορά στις 15 όπως περνάνε οι νόμιμες κοπέλες και κάνουνε τόσα μέσα στο δωμάτιο πρέπει να είμαστε προσεκτικοί. Πρέπει να προσέχουμε τελικά γιατί θα καταντήσουμε σαν την Αθήνα να είναι ανεξέλεγκτα τα πράγματα στους οίκους ανοχής. Μην ξεχνάμε ότι έχουμε γεμίσει με μετανάστες οι οποίοι δεν ξέρουμε τι αρρώστιες μας κουβαλάνε εδώ και οι γυναίκες της δουλειάς για το χρήμα τα κάνουν όλα δεν τους αφήνουνε να πάνε χαμένοι τους παίρνουνε και αυτούς. Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δυστυχώς έτσι είναι τα πράγματα.
Μια στις 15 ειναι πολυ αραια …βαλε 15 χ 10 ψωλες την μερα…πανω κατω…. και αν γλυφουνε και κωλους, αρχιδια κλπ, η φιλανε ποιος ξερει τι…γαμησε τα…παντα θα υπαρχει ο φοβος αλλα οι γκαυλες με την λογικη απεχουνε…για τους εργενηδες στα αρχιδια τους…οι ενεργα δεσμευμενοι θα εχουνε το προβλημα…
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
εχει παει κανεις τωρα τελευταια με Αννια απ το free house? τελευταια φορα πηγα πριν καιρο και ηταν χαλια στο δωματιο νευρικη και βιαστικη ενω καποτε ηταν στανταρακι, τι μεταστροφη ηταν αυτη;
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
1.090
Πόντοι
361
Όπως η πλειονότητα καίγεται όταν τρώει νυχθημερόν πούτσους για κάποια χρόνια, έτσι κάηκε και αυτή ... BTW το πόσο γρήγορα καίγεται μια κοπέλα ειναι δείγμα του επιπέδου επαγγελματισμού. IMHO στους οίκους περνάς καλύτερα πάντα με μια μή "επαγγελματία", η οποία όμως και θα καεί πιο γρήγορα ...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
εχει παει κανεις τωρα τελευταια με Αννια απ το free house? τελευταια φορα πηγα πριν καιρο και ηταν χαλια στο δωματιο νευρικη και βιαστικη ενω καποτε ηταν στανταρακι, τι μεταστροφη ηταν αυτη;
Λόγο του πολεμου κ της οικογενειακής της κατάστασης στην πατρίδα της. Αν μπορούσε θα έφευγε.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Λόγο του πολεμου κ της οικογενειακής της κατάστασης στην πατρίδα της. Αν μπορούσε θα έφευγε.
Λογικά το ίδιο ισχύει λίγο πολύ για όλες τις ουκρανες αυτήν την περίοδο...Αν κρίνω όμως από την τρίτη επίσκεψη μου για φέτος στη Ρίτα και την απόδοση της τότε μάλλον είναι θέμα επαγγελματισμού και χαρακτήρα

Η Ρίτα είναι καλύτερη από πέρυσι για όσους καταλαβαίνουν τι λέω...
Η Αννια αν δεν κάνω λάθος ήταν πάντα μια αμφιλεγόμενη περίπτωση
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Μια στις 15 ειναι πολυ αραια …βαλε 15 χ 10 ψωλες την μερα…πανω κατω…. και αν γλυφουνε και κωλους, αρχιδια κλπ, η φιλανε ποιος ξερει τι…γαμησε τα…παντα θα υπαρχει ο φοβος αλλα οι γκαυλες με την λογικη απεχουνε…για τους εργενηδες στα αρχιδια τους…οι ενεργα δεσμευμενοι θα εχουνε το προβλημα…
Δεν εμφανιζονται από την πρώτη μέρα τα περισσότερα ΣΜΝ! Και ούτε μεταδίδονται από την πρώτη μέρα!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Εμένα πουστια με μυρίζει! Μια χαρά κατάλαβαν και οι τσατσα και οι πουτανες! Απλά το παίξαν Κινέζες!
Βασικά όσο το σκέφτομαι τόσο καταλήγω και εγω σε αυτό το συμπέρασμα , βέβαια οτι ηταν να γίνει έγινε ... απλά δεν πρόκειται να ξαναπατήσω στα παρανταις ακόμα και αν φέρουν την Jenna Jameson όπως ήταν στα 20-25 της :P

Αν και στα παρανταις νομίζω δεν έχω πάει και πολλές φορές συνολικά μια με Αγάπη μια με Μπεατρίς προ κόβιντ αυτά , και μια τώρα ... αν ξεχνάω και καμιά ακόμα δεν ξέρω.

Ίσως γράψω και μια λεπτομερή κριτική σε κάποια φάση , θα το σκεφτώ.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
980
Κριτικές
14
Like
2.013
Πόντοι
496
Λογικά το ίδιο ισχύει λίγο πολύ για όλες τις ουκρανες αυτήν την περίοδο...Αν κρίνω όμως από την τρίτη επίσκεψη μου για φέτος στη Ρίτα και την απόδοση της τότε μάλλον είναι θέμα επαγγελματισμού και χαρακτήρα

Η Ρίτα είναι καλύτερη από πέρυσι για όσους καταλαβαίνουν τι λέω...
Η Αννια αν δεν κάνω λάθος ήταν πάντα μια αμφιλεγόμενη περίπτωση
Είχα περάσει με Άνια πριν καναδυο χρόνια, δεν μου άρεσε καθόλου, κάτω του μετρίου. Σχετικά με τις Ουκρανεζες όσες γαμισα τελευταία μια χαρά ήταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom