Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 73 άτομα (0 μέλη και 73 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Αδερφέ μπορείς να παραθέσεις το εν λόγω link για εσκορτ;

Εγω δεν μιλούσα για αυτην.......Ακόμα και οι φωτογραφιες της είναι απο το στούντιο δίπλα .....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ούτε εσύ πείστηκες εεε ?:cheesy:
έχει ολα τα κατά.......κοροιδεύει, ειρωνία έχει βάλει και τη φανέλα του ποδοσφαιριστή της μαρσειγ, σίγουρα αντι Παοκτσης........Μεγάλος Παίχτης..........Γαμιάς..........
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
έχει ολα τα κατά.......κοροιδεύει, ειρωνία έχει βάλει και τη φανέλα του ποδοσφαιριστή της μαρσειγ, σίγουρα αντι Παοκτσης........Μεγάλος Παίχτης..........Γαμιάς.........
Ο Βεντουζί είναι φίλε
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ότι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμασταρια... Μην σπαζεσαι τοσο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγώ δεν σε βλέπω καν!
δεν ασχολούμαι φιλαράκο.......
100 η αλεπού ,101 το αλεπουδάκι......
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Είχατε πρόγραμμα πάντως ρε κουφάλες, ήρθατε Γαλλία τσαπου μέσα-εξω σε χόρτασα και σφαλιάρα.. Ήρθα μετά στην Τρούμπα σε γλεντησα και κει με τα 2α.. Μεγάλε μΠαοκ
το σκάτωσες το νήμα στα έσκορτς.....είπες να τα κάνεις που...α και στα μπουρδέλα....:P
Eυγε.......καλά το πάς.......
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Το ότι κανα 2-3 σπαζεστε για κάτι που δεν θα σας το κάναν ούτε με 1000€ και άλλους τους το κάνουν σχεδόν τσάμπα με ξεπερνάει
ακριβως αυτο....70 για να πηδηξω τον κεφτε με ποδια δεν θα εδινα ποτε...αντε μπουλο τωρα Αισωπε
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Το ότι κανα 2-3 σπαζεστε για κάτι που δεν θα σας το κάναν ούτε με 1000€ και άλλους τους το κάνουν σχεδόν τσάμπα με ξεπερνάει
τα είπαμε.....Χάρη μας κάνεις που γα...ας κάποιες μπαζοκλανες (αν γαμ....ας γιατι πιο πιθανό θεωρώ να μην ξέρεις ούτε καν που βρίσκονται τα εν λόγω καταστήματα)
Να σπαζόμαστε κιόλας........
Τα ίδια έλεγε πριν 2 μήνες ενας τυπάς στα εσκορτς και ενας άλλος πήγε και πήρε τη θεία Μάρθα.....Μήπως τους ξέρεις;

:birdman: :think::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
391
Κριτικές
4
Like
953
Πόντοι
361
Ερώτηση με όλο το σεβασμο προς τα μέλη... Ορορα κάνει βαρδυες και αν κάνει αξίζει? Η Στέλλα από bot Lady?? Η ορορα από ότι βλέπω υπάρχει στο δίπλα σαιτ αλλά δε γράφει ωράρια...... Δυστυχώς το στανταρακι μου η Μόνικα η τα παράτησε η έφυγε σε άλλη πόλη και τη χέρονται άλλοι.... Έκανα Απιθανα γαμησια μαζί της τη πρώην δούκισσα εννοώ που μετά το έκανε μόνικα και ήταν κατά δήλωσή της κρητικά...... Στο δίπλα σαιτ υπάρχει ακόμη και απορώ γιατί....
 

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
62
Like
88
Πόντοι
0

Εγω δεν μιλούσα για αυτην.......Ακόμα και οι φωτογραφιες της είναι απο το στούντιο δίπλα .....
Αυτήν την είχα παρει στο medusa πρωινή βάρδια, πιπα πολυ μετρια ασε που στο γαμηση γατζονοταν πανω μου σαν βεντουζα και δεν μπορουσα να την γαμησω , πανω στην εναλλαγή στα 4 εχυσα ο μαλακας στην καποτα μονος μου δεν προπαβα να μπω, τελος πάντων γνωριζουμε που ειναι η Μιρέλα εδω και 20 μερες δν ακουστηκε μπας και κανουμε κανενα δυναμικο γαμήση
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Συναγωνιστές Καλημερα πλέον! Μόλις γύρισα από Ναστια! Παρά πολύ καλή παιδιά! Δεν είναι για τζοντοκατασταση αλλά για χαλαρό γαμησι σαν να είσαι με την κοπέλα σου! Θα ανεβάσω κριτική αύριο! Κατά τα αλλά η περιοχή ήσυχη! Πήγα για Εβελίνα αλλά είχε μια άλλη δεν θυμάμαι όνομα αλλά θυμάμαι ειχε τατουαζ ! Δεν μου άρεσε και πήγα Ναστια και έγινε η κατάθεση!
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Μετα απο 5ετια ξαναδα την Μαρια την Μολδαβεζα στο las vegas.Θυμηθηκα τα ωραια πρωινα που περασα μαζι της και το ποσο ωραια ανοιγει τα ποδια της στο ιεραποστολικο για να μπαινοβγαινεις με ευκολια.Ενταξει πηρε και 3-4 κιλα απο τοτε,αλλα εμενα μου κανει κεφι.Τετοιου ειδους επαφες εχουν μεγαλη αξια κατα τη γνωμη μου ,φροντιζω να βλεπω ανα διαστηματα οσες με ερεθιζουν και να κρατιεμαι σε φορμα.Επανασυνδεση μετα απο απουσια,μεγαλη προκληση .Ο Θεος να σε εχει καλα Μαρια απο το μακρινο Κισιναου.Με εφτιαξες απιστευτα χθες βραδακι μονο με 40 ευρω.
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Καλησπέρα σε όλους , μια γρήγορη βόλτα χθες από το Villa erotica (ψάχνοντας τη Σούζη) διαθέσιμη μόνο η Χριστινα (εκ Τσεχίας λέει η τσατσα αλλά έχω τις αμφιβολίες μου). Πρόγραμμα μισαωρο στα 70 αλλά δυστυχώς δεν έπιασαν τόπο τα λεφτά. Από εμφάνιση όχι χάλια αλλά τιποτα το ιδιαίτερο, ξανθιά με μεγάλο σχετικά βυζι πρόσωπο μέτριο, σώμα αδύνατο με υπόνοια μπυροκοιλιτσας. Βιαστική πολύ, σκέτη ξεπέτα. Να χουφτώσεις βυζι δεν σε αφήνει πολύ, να βάλεις δάχτυλο γιοκ, καθησα να την γλύψω και μετά απο λίγο κατευθείαν μου λέει «τι θα γίνει πάμε ;» . Στο τελοσ Ευχαρίστησε και την απλά χωρίς πολλά πολλά. Γενικά όχι ωραία εμπειρία. Μπορεί να μην ήταν στη φάση η να μην υπήρχε ορεξη… πάντως δε πρόκειται να πάω ξανά , είναι στην λίστα μου με τις φόλες.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Αυτή που είναι στο Βένους πίσω. Μήπως είναι η Ναταλί? Αυτήν εννοώ πάντως....
Ρε φιλε η Ριτα είναι 40+ στο + βαλε οτι μλυμερο θες, τι νεανικο κορμι γραφεις. Επισης Ναταλι στο βενους δεν υπαρχει. Ναταλι υπαρχει στην εριμιτη πρωϊ οπου ηλικιακα τονιδιο με την Ριτα.
Μην μπερδεύετε κοσμο .
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Ένα περίεργο περιστατικό χθες τη νύχτα... Βέβαια είναι άσχετο εδώ αλλά ας το γράψω να δω τι λένε και οι ειδικοί

Γυρνούσα για ώρα Γιαννιτσών και περιξ. Γύρω στη 1.30 ανεβαίνω την οδό Λαγκαδά και μπροστά στην ποδηλατουπολη μια ημιξεβράκωτη γυναίκα τρέχει προς τα κάτω και κοιτάει και προς τα πίσω σα να την κυνηγουσαν...κόβω λίγο ταχύτητα να δω τι σκηνικό παίζει... Βλέπω από το πάνω στενό,δηλαδή ανάμεσα στο βενζινάδικο και την ποδηλατουπολη, ξεπροβαλει ένας πακης ανήσυχος και νευρικός και κοιτάει προς τα κει που έτρεχε η γυναίκα
Ε συνεχίζω προς τα πάνω εγώ και βλέπω στο βάθος του στενου ένα αμάξι με αναμμένα φώτα και κάνα δυο ακόμα τύπους απ'εξω

Τώρα... Είναι καβατζα εκεί ?χάλασε η συμφωνία ?μήπως έπαιξε καμιά απόπειρα βιασμού και η τυπισσα όπου φύγει φύγει ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Ένα περίεργο περιστατικό χθες τη νύχτα... Βέβαια είναι άσχετο εδώ αλλά ας το γράψω να δω τι λένε και οι ειδικοί

Γυρνούσα για ώρα Γιαννιτσών και περιξ. Γύρω στη 1.30 ανεβαίνω την οδό Λαγκαδά και μπροστά στην ποδηλατουπολη μια ημιξεβράκωτη γυν
Ένα περίεργο περιστατικό χθες τη νύχτα... Βέβαια είναι άσχετο εδώ αλλά ας το γράψω να δω τι λένε και οι ειδικοί

Γυρνούσα για ώρα Γιαννιτσών και περιξ. Γύρω στη 1.30 ανεβαίνω την οδό Λαγκαδά και μπροστά στην ποδηλατουπολη μια ημιξεβράκωτη γυν
Ένα περίεργο περιστατικό χθες τη νύχτα... Βέβαια είναι άσχετο εδώ αλλά ας το γράψω να δω τι λένε και οι ειδικοί

Γυρνούσα για ώρα Γιαννιτσών και περιξ. Γύρω στη 1.30 ανεβαίνω την οδό Λαγκαδά και μπροστά στην ποδηλατουπολη μια ημιξεβράκωτη γυν
Σουρομενη μπορεί να ήταν! Σε αυτή την πόλη τίποτα δεν μου φαίνεται περίεργο! Εδώ η άλλη έβγαλε τα βυζια απ έξω και μπήκε απ το παράθυρο του αυτοκινήτου και μας ελεγε εμένα και έναν φίλο «θέλω να πηδηχτώ απόψε πάμε να με πηδήξετε»
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Σουρομενη μπορεί να ήταν! Σε αυτή την πόλη τίποτα δεν μου φαίνεται περίεργο! Εδώ η άλλη έβγαλε τα βυζια απ έξω και μπήκε απ το παράθυρο του αυτοκινήτου και μας ελεγε εμένα και έναν φίλο «θέλω να πηδηχτώ απόψε πάμε να με πηδήξετε»
Αυτή φορούσε κάτι σαν διχτυωτο πολύ κοντό, φορούσε το βρακι της και απ'οσο κατάλαβα κρατούσε τα παπούτσια στο χέρι γιατί δεν έτρεχε κανονικά.
Για πουτάνα μου φάνηκε αλλά κάπου χάλασε το σκηνικό μάλλον

Επίσης απέναντι από το σταθμό στη μπουγάτσα ανάμεσα σε Πακιστανους και άλλα χαμένα κορμιά ήταν δύο μεγάλες γυναίκες σχεδόν με τα βυζια απ'εξω και αμφιεση άκρως πουτανιαρικη. Μου θύμισαν λίγο τις θείες της οδού Αφροδίτης
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Αυτή φορούσε κάτι σαν διχτυωτο πολύ κοντό, φορούσε το βρακι της και απ'οσο κατάλαβα κρατούσε τα παπούτσια στο χέρι γιατί δεν έτρεχε κανονικά.
Για πουτάνα μου φάνηκε αλλά κάπου χάλασε το σκηνικό μάλλον

Επίσης απέναντι από το σταθμό στη μπουγάτσα ανάμεσα σε Πακιστανους και άλλα χαμένα κορμιά ήταν δύο μεγάλες γυναίκες σχεδόν με τα βυζια απ'εξω και αμφιεση άκρως πουτανιαρικη. Μου θύμισαν λίγο τις θείες της οδού Αφροδίτης
Αυτή φορούσε κάτι σαν διχτυωτο πολύ κοντό, φορούσε το βρακι της και απ'οσο κατάλαβα κρατούσε τα παπούτσια στο χέρι γιατί δεν έτρεχε κανονικά.
Για πουτάνα μου φάνηκε αλλά κάπου χάλασε το σκηνικό μάλλον

Επίσης απέναντι από το σταθμό στη μπουγάτσα ανάμεσα σε Πακιστανους και άλλα χαμένα κορμιά ήταν δύο μεγάλες γυναίκες σχεδόν με τα βυζια απ'εξω και αμφιεση άκρως πουτανιαρικη. Μου θύμισαν λίγο τις θείες της οδού Αφροδίτης
Ίσως είναι η νέα τους πιάτσα πριν την απόσυρση…
Σε συζήτηση που είχα με τον ιδιοκτήτη του περιπτέρου στη Γιαννιτσων και τον ιδιοκτήτη του «επαφή» (παράλληλο στενό της Γιαννιτσων στην οδό λοιμωδών νοσημάτων) αναφέρθηκε ότι οι ιστορικές θείες που προσωπικά λιγουρεύομαι, πλέον μεταφέρθηκαν σε μέρος κάπου προς τα σφαγεία και κοντά στα ρδελομπου!
Πάντως μετά από εκτενή έρευνα δεν απεφάνθη αληθές!
Όποτε συμπερασματικά, ίσως να μεταφέρθηκαν εκεί που τις ειδες.
Al, εκτος από Γιαννιτσων και τα gloryhole, παίζει τίποτα άλλο σε δικαστήρια, παλιό σταθμο η κάτι παρεμφερεσ; Μπας και εχει πουθενά τίποτα νέο/κρυφό και δεν το χούμε πάρει χαμπάρι δλδ!
Έκλεισαν και οι άγγελοι του τσαρλυ με το μουλεν ρουζ και πλέον είναι πολύ ξενερα η φάση! Μόνο ένα ts14 ρε πούστη μου βαστάει;

Υγ : για λάτρεις των 50πλας μιλφ, αξίζει μια επίσκεψη το « απρόοπτο» έναντι shell
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Πέρασα τελικά με τη Ρίτα μετά από τόσους μήνες, εμφανισιακά έχει βελτιωθεί και με εμφυτεύματα είναι έχει γινει νεότερη αλλά δεν είναι ίδια Ρίτα που ήξερα πριν το πόλεμο δεν έχει την ίδια ψυχολογία (λογικό). Μιλούσε μόνο ουκρανικα αν και ξέρει ρώσικα έτσι με ζωρισε λίγο στην συνεννόηση..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom