Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (0 μέλη και 54 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Μπράβο! Κάτι τέτοιο θέλω! Αλλά σε σπίτι...τέτοια μεγέθη έχει πετύχει κανείς?
Καρφωτό για Βάσω σε βλέπω κι εγώ στο Λας Βέγκας... Είναι ίσως ό,τι χειρότερο έχει περάσει ποτέ

Και μια άλλη νταρντανα υψηλών κυβικών αλλά δε τη λες και χοντρή είναι νομίζω η Μάνια νύχτα στο Νικ.ουρανου 26 ή στο Ερημιτη 3
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
Μπράβο! Κάτι τέτοιο θέλω! Αλλά σε σπίτι...τέτοια μεγέθη έχει πετύχει κανείς?
στο paradise μια αλαξενδρα ειναι που παχυνε...δε ξερω αν ειναι αρκετα χοντρη για σενα ομως
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: akala

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
6
Like
9.327
Πόντοι
2.586
Ρε παλικαρια μια ερωτηση ..εκεινη η Θεια Μονικα και η Θεια Νικολ παιζουν ακομα ?
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Η Νικολ ναι. Κάθε πρωί εκτός Δευτέρας μέχρι τις πέντε στα τρίδυμα στο νο2
Υπάρχουν βέβαια και περιπτώσεις όπου πιάνει δουλειά απόγευμα αναλόγως την διαθεσιμότητα προσωπικού του ιδρύματος
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Συνάδελφοι...ξεκολλάτε...ζήτησα κάτι αν μπορείτε να βοηθήσετε...Εγώ δεν έχω κράξει κανέναν για τα γούστα του...Όταν δεν γουστάρεις κάτι απλά προσπερνάς..συναδελφικά ζήτησα μια πληροφορία ...αν αρχίσουμε πάλι όπως πριν 10 χρόνια ο ένας να κράζει τον άλλον για τις επιλογές του καήκαμε! Εντελώς φιλικά ,αγωνιστικά και συναδελφικά!
Συγνωμη ρε φιλε αλλα με μπουλντοζες οι περισσοτεροι δε παμε
 

O_Dikastis

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2022
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Παίδες γνώμη για Στέλλα από το Hot Lady? Γιατί σκέφτομαι να κάνω μία επίσκεψη σύντομα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Παίδες γνώμη για Στέλλα από το Hot Lady? Γιατί σκέφτομαι να κάνω μία επίσκεψη σύντομα
Στο Hot Lady βλέπω φέρανε και την Selena πρωινή βάρδια , που λέγαμε προχτές μήπως την έβαλαν για να γεμίσουν το σάιτ , τελικά θα δουλέψει απο αύριο απο οτι φαίνεται.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
302
Κριτικές
2
Like
360
Πόντοι
21
Denise, αν θυμάμαι καλα το όνομα της... Ρουμάνα ξανθιά, κοντούλα σχετικά 35ρα....έφυγε για την πατρίδα της.... Δεν ήταν τόσο όμορφη από κοντά, ούτε κάτι ιδιαίτερο μέσα....... Δούλευε στο μαγαζί που δουλεύει συνήθως η Μιρέλα....
Αδελφέ εγώ την Denise που ξέρω δούλευε στο Medusa πρωινη και είναι 22 χρόνων. Βέβαια δεν ξέρω μπορεί να κάνω και λάθος δεν επιμένω μπορεί να είναι άλλη αυτή που λες εσύ. Επισις με τις ιδιες φωτογραφίες την βρίσκεις στα εσκορτ Θεσσαλονίκης. Αν μιλάμε για την ιδια....
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.724
Κριτικές
30
Like
4.992
Πόντοι
5.646
Αδελφέ εγώ την Denise που ξέρω δούλευε στο Medusa πρωινη και είναι 22 χρόνων. Βέβαια δεν ξέρω μπορεί να κάνω και λάθος δεν επιμένω μπορεί να είναι άλλη αυτή που λες εσύ. Επισις με τις ιδιες φωτογραφίες την βρίσκεις στα εσκορτ Θεσσαλονίκης. Αν μιλάμε για την ιδια....
Δεν μιλάτε για την ίδια! Ο Kasler για άλλη Denise γράφει, ένα κοντο μπαζακι που είναι για Μετάξι 10€.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Παίδες γνώμη για Στέλλα από το Hot Lady? Γιατί σκέφτομαι να κάνω μία επίσκεψη σύντομα
καυλωφατσα σκυλι του πολεμου φατσα , βυζι σαν το πατωμα με ρογες πεταχτες και ΚΩΛΑΡΑ μονο που θα το βαλεις στα 4α αυτον τον κωλο για εμενα ειναι worth it .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στο Hot Lady βλέπω φέρανε και την Selena πρωινή βάρδια , που λέγαμε προχτές μήπως την έβαλαν για να γεμίσουν το σάιτ , τελικά θα δουλέψει απο αύριο απο οτι φαίνεται.
αυτη η σελενα αξιζει ; οταν την φερανε το καλοκαιρι περσι ημουν σεζον δεν την προλαβα :(
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Αδελφέ εγώ την Denise που ξέρω δούλευε στο Medusa πρωινη και είναι 22 χρόνων. Βέβαια δεν ξέρω μπορεί να κάνω και λάθος δεν επιμένω μπορεί να είναι άλλη αυτή που λες εσύ. Επισις με τις ιδιες φωτογραφίες την βρίσκεις στα εσκορτ Θεσσαλονίκης. Αν μιλάμε για την ιδια....
Αδερφέ μπορείς να παραθέσεις το εν λόγω link για εσκορτ;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
αυτη η σελενα αξιζει ; οταν την φερανε το καλοκαιρι περσι ημουν σεζον δεν την προλαβα :(
Δεν ξέρω γιατί ούτε και εγω πήγα , αλλά στο άλλο σάιτ βλέπω έχει θετικά σχόλια.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Αδερφέ μπορείς να παραθέσεις το εν λόγω link για εσκορτ;
Ηταν πρίν λίγο καιρό εδω σαν Lory , αλλά τώρα δεν την βλέπω μήπως σταμάτησε η μπορεί να πήγε σε άλλη πόλη.

Σε κάποια προηγούμενη σελίδα είχαν βάλει και το λίνκ αλλά που να ψάχνεις τώρα :P

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Χθεσινη βραδυνη μπουρδελοτσαρκα στα στενα της πληρωμενης ηδωνης, μαζι με ενα φιλαρακι, μετα απο πολυ καιρο μην πω χρονια...

Φριξου 13Β ingonito. Αυτο που ειναι στον οροφο, μαυρομαλα με τα βυζακια εξω μικρα ωραια, με ωραιο προσωπακι και σωματακι, στο ονομα Νινα, με τατουαζ στο σωμα, καλα ελληνικα, γαμευσιμη, γνωριζει κανενας αν αξιζει το μωρο, εμφανησιακα, ηταν απο τα καλυτερα της χθεσινης βραδιας.

Φριξου 13Β το ισογειο με τον μακρυ διαδρομο. Μαυρομαλα με καλο σωματακι με ποιασηματα, δεχετε χυσιμο στα βυζια λεει και παρτουζα απο 40 το ατομο.

Φριξου 14 inside. Λυδια ελεγε το προγραμμα, βγηκε μια ξανθια ανορεξικη.

Εμπεδοκλεους. Κλειστο, το μωρακι Συλβια ηταν στο προγραμμα, αλλα το φωτακι σβηστο.

Π.Ερημιτη 2Α pussycats.?? Λωρη μαυρομαλα, με ποιασηματακια, σκυλοφατσα, μαυρα εσωρουχα και κανα 2 σκορπια τατουαζ.

Π.Ερημιτη 1??? Απεναντι εκει που ειναι η μιλφ Ναταλι.??, μια γυφτοφατσα μαυρομαλα, συστηνομενη σαν Αλβανιδα, Τζενη.??? καλο κορμι, αλλα φατσα κακαρελο να σου πει την μοιρα σου

Ν.Ουρανου 6 κατω. Μαριζα μαυρομαλα ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ.!! Μιλαμε για πολυ νταρντανα...φατσα σαν πειραγμενη.

Φριξου 9. Αντζελα, μαυρομαλα με ωραιο κορμακι, κωλαρακι καλο φουσκωτο, απο φατσα υστερει, μεσα στο δωματιο ακουγοταν να τα δινει ολα.

Ν.Ουρανου 8. Ναρυ μεσα σε κοκκινα εσωρουχα και μαζεμενα μαλια, σαν αδυνατισμενη, γιατι ζηταει το παλτο 50€ αρχικο.??? Ωραιο μουνι, αλλα οταν τα βγαλει, βλεπεις τα ψιλα γραμματα.

Ν.Ουρανου 13 πισω. Ναστια, μεσα σε μαυρα εσωρουχα, βγηκε ευδιαθετη, οχι ομως και η τσατσα.!!!! Μαλωμενη με ολους ειναι.??

Ν.Ουρανου 13 εμπρος. Αλεξαδρα κυρπια σφιχτοπετση, μεσα στο δωματιο.

Φριξου 12. Το μουνετο η Στελλα, την πληρωσε ο φιλος, περασε καλα, επικοινωνιακη μεσα στο δωματιο, σωματαρα, επιδερμιδα μεταξενια, μουνι για να το βαλεις στο ραφι να το κοιτας, ρωγα μεγαλη να κρεμασεις οτι θες, θα την πληρωσω και εγω, χτες δεν ειχα ορεξη.

Ν.Ουρανου 4 Α. Νικολ μαυρομαλικο μινιον πιπινακι, σωματακι καλο, αλλα ψιλοστεγνο, ωραιο προσωπακι γυμνασιου

Ν.Ουρανου 4 Β. Μπιανκα, ξανθια μπαστυ γκομενα, κανει αποστειρωμενο γαμισι, αλλα γαμιετε καλα.

Ν.Ουρανου 4 Γ πισω. 2 κοπελες, ταχα μου απο βενεζουελα αν θυμαμαι, οντως περιεργες φατσες, και οι 2 κωλαρες φαρδιες, βυζαρες, η μια η Κειθ, εχει φωτογραφιες στο σαιτ τους, ποιο μαυρηδερη και οχι τοσο ομορφη, και η αλλη Σαλωμη, με τα μισα βυζια εξω, αγριοφατσα, κοντονταρντανες,

Κοροβαγκου 5. Αννα ξανθια με ωραια βυζακια, σωματακι ψιλοκαλο

Ν.Ουρανου το παλιο της Κωλετη. Ξανθια αδυνατη, ασχημοφατσα, δεν θυμαμαι ονομα, τιποτα που να το πληρωσεις.

Μινωραυρου 16 Β. Ελπιζα μηπως η Ριτα, εκανε διπλοβαρδια, αλλα ηταν οι 2 ταυλανδεζες σε προγραμμα 2ωρο.???

Κατθεση απο εμενα δεν εγινε, θα ξαναπηγενα στην Πολωνεζα στο Αφρο, αλλα ηταν κλειστο, ειχα σαν πλαν β, την Αννια, που το φως ηταν αναμενο, αλλα δεν ξερω αν δουλευε, δεν ειχα ορεξη. Πονεσαν τα ποδια μου.!!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Ν.Ουρανου 6 κατω. Μαριζα μαυρομαλα ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ.!! Μιλαμε για πολυ νταρντανα...φατσα σαν πειραγμενη.
Εψαχνε τις προάλλες κάποιος συναγωνιστής για νταρντάνα , οπότε ας την δει και αυτήν αν θέλει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom