Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Η τσατσά που λες είναι εκείνη η πολύ εύσωμη με το μακρύ μαλλί η χαβαλεδιαρα;
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Μιλάω για μια που τρώει πάντα σπόρια. Τελευταία φορά την είδα στο στούντιο playboy πριν 1 χρόνο φριξου 12 στο διώροφο. Είχα περάσει με την Τζούλια ένα πολύ ωραίο μωράκι. Με σταμπάρισε την κατάλαβα δεν ξεχνάει. Είναι μεγάλη γάτα. Και επισις δεν έχει αλλάξει και πολυ τοσα χρόνια ξανθιά με σγουρό αγορε μαλλί.
 

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
52
Like
114
Πόντοι
0
Βόλτα από τα σπιτάκια σήμερα γύρω στις 12 το μεσημέρι.
Ν. Ουρανού 28 το πράσινο μια milf ξανθιά αδύνατη και αδιάφορη. Αν θυμάμαι Ειρήνη το όνομα. Δίπλα στο νούμερο 26 κλειστό. Στο γωνιακό το πράσινο η Νατάσα η γεματούλα με το μεγάλο στήθος. Στο venous 1 ήταν μια 45 αρα περίπου Αννα από Ουγγαρία. Πρώτη φορά την έβλεπα δεν έλεγε κάτι ούτε από φάτσα ούτε και από σώμα έκανε όμως πρωκτικό με 70 ευρώ. Τσατσά ήταν η Αθηνά που όταν την ρώτησα αν δουλεύει ακόμα με είπε << αν θέλεις πέρνα μαζί μου >>. Στο Las Vegas το μοναχικό κλειστό . στο βάθος από τα άλλα δύο ήταν μια Βουλγάρα Σαμπρίνα . Σώμα με αρκετά πιασίματα .όχι γεμάτη. με πολλά τατού και μιλούσε καλά Ελληνικά. Στο πρώτο του L . V. με η Βάσω η χοντρή. Στην Ερημήτη στο πρώτο δίπλα στο L V ήταν μια καινούργια απο Ρουμανία συμπαθητικό πρόσωπο λεπτού λα όχι petti με 2 αρι στήθος μιλούσε Ελληνικά είχε και πρωκτικό στα 70 και αυτή. Στο διπλανό ήταν η Ναταλι . Απέναντι από τα 3 σπιτάκια δούλευε το τελευταίο αριστερά και ήταν η Βικτώρια η ξανθιά η Ρουμάνα που δούλευε μέχρι τελευταία στην Φρίξου 15 β. Η κατάθεση έγινε στην Ναταλι όπου η γυναίκα δεν παίζεται .Κάνει ότι της ζητήσεις . Πολύ καλή πίπα αργεί με γλύψημο σε όλη την περιοχή ακόμα και την κωλοτρυπίδα. 50 ευρώ το παράβολο. Σε όλα τα άλλα που ανέφερα οι τιμές ήταν 30 απλό 40 γυμνό 50 με 69 . Αυτά για σήμερα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.043
Κριτικές
63
Like
7.812
Πόντοι
4.766
Βόλτα από τα σπιτάκια σήμερα γύρω στις 12 το μεσημέρι.
Ν. Ουρανού 28 το πράσινο μια milf ξανθιά αδύνατη και αδιάφορη. Αν θυμάμαι Ειρήνη το όνομα. Δίπλα στο νούμερο 26 κλειστό. Στο γωνιακό το πράσινο η Νατάσα η γεματούλα με το μεγάλο στήθος. Στο venous 1 ήταν μια 45 αρα περίπου Αννα από Ουγγαρία. Πρώτη φορά την έβλεπα δεν έλεγε κάτι ούτε από φάτσα ούτε και από σώμα έκανε όμως πρωκτικό με 70 ευρώ. Τσατσά ήταν η Αθηνά που όταν την ρώτησα αν δουλεύει ακόμα με είπε << αν θέλεις πέρνα μαζί μου >>. Στο Las Vegas το μοναχικό κλειστό . στο βάθος από τα άλλα δύο ήταν μια Βουλγάρα Σαμπρίνα . Σώμα με αρκετά πιασίματα .όχι γεμάτη. με πολλά τατού και μιλούσε καλά Ελληνικά. Στο πρώτο του L . V. με η Βάσω η χοντρή. Στην Ερημήτη στο πρώτο δίπλα στο L V ήταν μια καινούργια απο Ρουμανία συμπαθητικό πρόσωπο λεπτού λα όχι petti με 2 αρι στήθος μιλούσε Ελληνικά είχε και πρωκτικό στα 70 και αυτή. Στο διπλανό ήταν η Ναταλι . Απέναντι από τα 3 σπιτάκια δούλευε το τελευταίο αριστερά και ήταν η Βικτώρια η ξανθιά η Ρουμάνα που δούλευε μέχρι τελευταία στην Φρίξου 15 β. Η κατάθεση έγινε στην Ναταλι όπου η γυναίκα δεν παίζεται .Κάνει ότι της ζητήσεις . Πολύ καλή πίπα αργεί με γλύψημο σε όλη την περιοχή ακόμα και την κωλοτρυπίδα. 50 ευρώ το παράβολο. Σε όλα τα άλλα που ανέφερα οι τιμές ήταν 30 απλό 40 γυμνό 50 με 69 . Αυτά για σήμερα.
Επιτέλους και μία τωρινή ενημέρωση...μας πρηξανε τα μπαρμπαδια με τα ρετρο τους :grin:
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Βόλτα από τα σπιτάκια σήμερα γύρω στις 12 το μεσημέρι.
Ν. Ουρανού 28 το πράσινο μια milf ξανθιά αδύνατη και αδιάφορη. Αν θυμάμαι Ειρήνη το όνομα. Δίπλα στο νούμερο 26 κλειστό. Στο γωνιακό το πράσινο η Νατάσα η γεματούλα με το μεγάλο στήθος. Στο venous 1 ήταν μια 45 αρα περίπου Αννα από Ουγγαρία. Πρώτη φορά την έβλεπα δεν έλεγε κάτι ούτε από φάτσα ούτε και από σώμα έκανε όμως πρωκτικό με 70 ευρώ. Τσατσά ήταν η Αθηνά που όταν την ρώτησα αν δουλεύει ακόμα με είπε << αν θέλεις πέρνα μαζί μου >>. Στο Las Vegas το μοναχικό κλειστό . στο βάθος από τα άλλα δύο ήταν μια Βουλγάρα Σαμπρίνα . Σώμα με αρκετά πιασίματα .όχι γεμάτη. με πολλά τατού και μιλούσε καλά Ελληνικά. Στο πρώτο του L . V. με η Βάσω η χοντρή. Στην Ερημήτη στο πρώτο δίπλα στο L V ήταν μια καινούργια απο Ρουμανία συμπαθητικό πρόσωπο λεπτού λα όχι petti με 2 αρι στήθος μιλούσε Ελληνικά είχε και πρωκτικό στα 70 και αυτή. Στο διπλανό ήταν η Ναταλι . Απέναντι από τα 3 σπιτάκια δούλευε το τελευταίο αριστερά και ήταν η Βικτώρια η ξανθιά η Ρουμάνα που δούλευε μέχρι τελευταία στην Φρίξου 15 β. Η κατάθεση έγινε στην Ναταλι όπου η γυναίκα δεν παίζεται .Κάνει ότι της ζητήσεις . Πολύ καλή πίπα αργεί με γλύψημο σε όλη την περιοχή ακόμα και την κωλοτρυπίδα. 50 ευρώ το παράβολο. Σε όλα τα άλλα που ανέφερα οι τιμές ήταν 30 απλό 40 γυμνό 50 με 69 . Αυτά για σήμερα.
Πολύ ωραία αυτά που είπες. Σήμερα πήγα στην ερημίτη δίπλα στο L.V. Πήρα αυτή τη Ρουμάνα που είπες φορουσε καλτσοδετες. Θα θυμάσαι. Βερονικα συστήθηκε στο δωμάτιο. Την πήρα με 40 ευρό γλειφομουνι. Καλή περίπτωση. Της έγλειφα το μουνακι στα 4 για λίγο και μετά ασχολειθηκα με την κωλοτρυπιδα της. Η κοπέλα πάθαινε ηλεκτροπληξια όταν της έχωνα γλώσσα, έδειχνε να το απολαμβάνει. Αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι έτσι πως ήταν στα 4 διαπίστωσα ότι το μουνακι της έσταζε στο χερι μου διαφανές παχυρευστο υγρό. Όχι δεν ήταν τα σάλια μου μάλλον η κοπέλα χύνει ασυστολα. Πίπα με προφυλακτικό όπως ήμουν από πίσω της στα γόνατα πολύ καλή θα έλεγα και μετά την ξάπλωσα που και τελείωσα. Καλή περίπτωση εμένα μου άρεσε. Επισις στο σαλόνι δείχνει πιο μικρή. Μέσα στο δωματιο την έκανα για 30 +
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Ναι τυπε όλα καλά
Όλα καλά φυσικά. Επισις και το ρετρό χρειάστηκε. Να σου πω γιατι; Γιατί δεν μπορούνε να διαβαζουμε ότι επί εποχής βερονικα στο βαρδαρη η τιμή ήταν 35 και 40. Εμείς οι μπαρμπάδες τις έχουμε φάει όλες στο πιάτο......
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Μιλάω για μια που τρώει πάντα σπόρια. Τελευταία φορά την είδα στο στούντιο playboy πριν 1 χρόνο φριξου 12 στο διώροφο. Είχα περάσει με την Τζούλια ένα πολύ ωραίο μωράκι. Με σταμπάρισε την κατάλαβα δεν ξεχνάει. Είναι μεγάλη γάτα. Και επισις δεν έχει αλλάξει και πολυ τοσα χρόνια ξανθιά με σγουρό αγορε μαλλί.
Γύρω στα 60 ,κάπως ρυτιδιασμενη με κάπως βαρυα φωνή;
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Δεν την παρατήρησα να δω αν έχει ρυτίδες. Πάντως ναι είναι γύρω στα 60 με βαριά φωνή. Αλλά τρώει πάντα σπόρια κλασικά τόσα χρόνια τώρα. Μία τρώει σπόρια.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
456
Κριτικές
7
Like
1.093
Πόντοι
361
Πάντως το γλυφοκωλι δεν το έχει και παρα πολύ.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Τι να σου πω στήθηκε καλά και έδειχνε να το γουστάρει. Πάντως το μουνακι της έσταζε στο χερι μου όπως της το χαιδευα μετά από 5 λεπτά. Εγώ την πέτυχα μόνο μια φορά. Σήμερα. Εσύ την δοκιμασες; Έχει καιρό που δουλευει;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Όλα καλά φυσικά. Επισις και το ρετρό χρειάστηκε. Να σου πω γιατι; Γιατί δεν μπορούνε να διαβαζουμε ότι επί εποχής βερονικα στο βαρδαρη η τιμή ήταν 35 και 40. Εμείς οι μπαρμπάδες τις έχουμε φάει όλες στο πιάτο......
35 και 40 ήταν ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ για Ήρα και Βερόνικα...ήσαν πιο υψηλόβαθμες στην ιεραρχία του Βαρδάρη...οι πιο χσμηλοβαθμες ήταν με πιο προσιτό εισιτήριο εισόδου.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Εγώ φίλε πλήρωνα 25 και τις γάμουσα και τις δύο. 35 και 40 δεν υπηρξε ποτέ στο βαρδαρη στο απλό. Και οι 2 απλό κάνανε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Εγώ φίλε πλήρωνα 25 και τις γάμουσα και τις δύο. 35 και 40 δεν υπηρξε ποτέ στο βαρδαρη στο απλό. Και οι 2 απλό κάνανε.
Απλό η Βερονικα...έξτρα παροχές περιλάμβανε το πρόγραμμα της Ήρας.Το έγραψα και στην κριτική μου.
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Tο λέω για τελευταία φορά. Και τις δυο τις 2 γαμουσα με 25 ευρό. Ούτε η Βερονικα ούτε η Ήρα είχανε κάτι έξτρα. Δεν θα επαναλάβω ημερομηνίες. Τώρα εσύ αν τις έπαιρνες 10 χρόνια μετά με 35 και 40 δεν ξέρω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755

Επιτέλους και μία τωρινή ενημέρωση...μας πρηξανε τα μπαρμπαδια με τα ρετρο τους :grin:

Επιτέλους και μία τωρινή ενημέρωση...μας πρηξανε τα μπαρμπαδια με τα ρετρο τους :grin:
Αααχ γιε μου πόσα χρόνια με γυρνάς πίσω τώρα... Τι θυμήθηκα ?

Στο Τανταλου 8 ή αλλιώς μαρινόσπιτο είχα γαμήσει πρώτη φορά τη Σάρα τη Ρωσσιδα την υπέροχη,χυμώδη ξανθιά γυναικάρα που αργότερα δούλευε στο Έρως και στη Μαντζαρου.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
Ταχα εισαι και παλιος συναδελφε..:grin:
Απο τα μεγαλα ονοματα του βαρδαριου στην πρωινη βαρδια! θυμαμαι οταν ηταν αυτη πρωινη στο δικο της ρδελο και την ιδια μερα σε αλλο η Βερονικα βραδινη.. περναν τουλαχιστον 50-60 ατομα! ενταξει δεν ειχε το κοσμο της βερονικα αλλα ηταν κι αυτη συνεχεια με εναν στο δωματιο.
Δεν ανεφερα τυχαια την βερονικα..αυτες οι δυο δεν κανανε γυμνα και αλλα προγραμματα..απλα οι διαφορα τους ηταν οτι αυτη το ειχε 35 το απλο, εκεινη την εποχη βεβαια πολλες το ειχαν 40
δουλευε απο το γωνιακο διπλα, αλουμινατο νομιζω το λεγαμε..δεν θυμαμαι τωρα.

Όλες οι κριτικές για την Μαρίνα - Ταντάλου 8Α (Μπουρδέλα) Βαρδάρη

Καταλαβα πιο μπουρδελο λες αλλα εγω δεν πηγαινα πρωϊνα λογω δουλειάς.
Είχα σκουσει όμως γιαυτην.
Θα επιστρέψει παλι;
Όποιος γνωρίζει ας δώσει φωτα μεσα στο σκότος...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Tο λέω για τελευταία φορά. Και τις δυο τις 2 γαμουσα με 25 ευρό. Ούτε η Βερονικα ούτε η Ήρα είχανε κάτι έξτρα. Δεν θα επαναλάβω ημερομηνίες. Τώρα εσύ αν τις έπαιρνες 10 χρόνια μετά με 35 και 40 δεν ξέρω.
Mιλαω για 2008-2009.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
μπήκε στο τρένο από Βουκουρέστι για θεσσαλονίκη μόλις λιώσει το χιόνι (δλδ σε κανά μήνα) θα έρθει στην ψωροκώσταινα Θεσσαλονίκη
μπήκε στο τρένο από Βουκουρέστι για θεσσαλονίκη μόλις λιώσει το χιόνι (δλδ σε κανά μήνα) θα έρθει στην ψωροκώσταινα Θεσσαλονίκη :cheesy:
Σίγουρα;;
Αντε να δούμε...καμια άσπρη μέρα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom