Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (3 μέλη και 54 επισκέπτες)

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21
Πράγματι. Από το 2008 έως το 2011 ή 12 ή οπότε έκλεισαν τα μαγαζακια στο βαρδαρη οι τιμές είχανε ανεβει στα 35 και 40 ευρώ. Αν διαβασες τα μυνηνατα μου αναφέρθηκα στο 2002 με την έλευση του ευρω που είχαν όλα 20 ευρώ και αργότερα το 2003 2004 με 05 που είχαν 25. Αυτά τα χρόνια πρωτοδουλεψαν οι συγκεκριμένες κοπέλες και έπαιρναν 25 ευρώ και δεν έκαναν τίποτα έξτρα. Και αυτές όπως και η Νατάσα όπως και η Έφη. Όλες 25 χωρίς έξτρα. Να τα ξεχωρίσουμε λίγο.....
 

gyorgos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
307
Κριτικές
2
Like
366
Πόντοι
21

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Καταλαβα πιο μπουρδελο λες αλλα εγω δεν πηγαινα πρωϊνα λογω δουλειάς.
Είχα σκουσει όμως γιαυτην.
Θα επιστρέψει παλι;
Όποιος γνωρίζει ας δώσει φωτα μεσα στο σκότος...
Αν και ποτε μη λες ποτε..εχει παντως πολλα χρονια που σταματησε απο την πολη,πριν κλεισει ο βαρδαρης.
Πράγματι. Από το 2008 έως το 2011 ή 12 ή οπότε έκλεισαν τα μαγαζακια στο βαρδαρη οι τιμές είχανε ανεβει στα 35 και 40 ευρώ. Αν διαβασες τα μυνηνατα μου αναφέρθηκα στο 2002 με την έλευση του ευρω που είχαν όλα 20 ευρώ και αργότερα το 2003 2004 με 05 που είχαν 25. Αυτά τα χρόνια πρωτοδουλεψαν οι συγκεκριμένες κοπέλες και έπαιρναν 25 ευρώ και δεν έκαναν τίποτα έξτρα. Και αυτές όπως και η Νατάσα όπως και η Έφη. Όλες 25 χωρίς έξτρα. Να τα ξεχωρίσουμε λίγο.....
Εχεις δικιο το σταματαμε εδω, γιατι ετσι οπως το πας προς τα πισω.. σε λιγο θα θυμηθεις και το τελευταιο κυπελλο του αρη.?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Πράγματι. Από το 2008 έως το 2011 ή 12 ή οπότε έκλεισαν τα μαγαζακια στο βαρδαρη οι τιμές είχανε ανεβει στα 35 και 40 ευρώ. Αν διαβασες τα μυνηνατα μου αναφέρθηκα στο 2002 με την έλευση του ευρω που είχαν όλα 20 ευρώ και αργότερα το 2003 2004 με 05 που είχαν 25. Αυτά τα χρόνια πρωτοδουλεψαν οι συγκεκριμένες κοπέλες και έπαιρναν 25 ευρώ και δεν έκαναν τίποτα έξτρα. Και αυτές όπως και η Νατάσα όπως και η Έφη. Όλες 25 χωρίς έξτρα. Να τα ξεχωρίσουμε λίγο.....
Ακριβώς συναγωνιστή...ξεκίνησαν με απλό αλλά στην πορεία η Ήρα εμπλούτισε το ρεπερτόριο ...ίσως έστω με εμένα...βέβαια ανέβηκαν και τα εισοδήματα του κόσμου τότε.Ακριβως τότε τις γνώρισα κι εγώ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.188
Κριτικές
23
Like
7.832
Πόντοι
3.346
Μαρινα παντα την θυμαμαι με 35 το απλο..οσο την εζησα εγω (ειμαι 30αρης) βερονικα παντα 30 το απλο! αλλες κοπελες την ιδια περιοδο δηλαδη 07-08 εως και το κλεισιμο του βαρδαριου περιπου, το ειχαν και 40 και καποιες αλλες λιγοστες και 25 αλλα νομιζω το κανανε αυτο γιατι δεν ειχαν πολυ κοσμο, παντα για τα δεδομενα του βαρδαριου.
Η μιρελα νομιζω 25 το εκανε οταν ηρθε στα στουντιο, γιατι επεσαν οι δουλειες πολυ :P Η βερονικα που δουλεψε λιγο σε στουντιο διπλα απο τον μυλο με τα σκαλια πανω το ειχε παλι 30 ετσι και οταν πηγε επαρχια 30 και εκει.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Επίσις η Έφη που πρωτοδούλεψε πρώτη φορα; Εκει που νομίζετε οι περσσότεροι; Στην Κωλλεττη πριν τις γραμμες; Όχι βέβαια. Πρωτοδούλεψε το 2004 στο πρασινο Σαπφούς με ταντάλου. Με 25 ευρώ και αυτή. Μουναρα δε λέω όχι περνούσα καλά. Θεά την έκανα να μ αφήσει να της γλυψω το μουνάκι με κάτι παραπάνω φυσικά. Πάντα έπαιρνα την ιδια απάντηση. Μωρό μου σου έχω πει έτσι δεν κανω. Θεά την έκανα να μου κάνει γυμνο. Επισις έπαιρνα την ιδια απαντηση. Μούναρος αλλά ως εκεί. Της είχα δώσει λεφτά......στην Κωλεττη φυσικά ποτέ δεν την γαμησα.
Οχι ακριβως φιλος.
Η Εφαρα αρχισε απο ενα στουντιο πανω απο την Εγνατια σε οροφο,μετα κατεβηκε για πολυ λιγες εμφανισεις στην προμηθεως σε ενα μακροστενο με μεγαλο στενο διαδρομο και τα δωματια στο βαθος,και εκανε και μερικες guest εμφανισεις σε ενα ακομα,πριν παει Κωλεττη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Επισης το belarus,αυτο το καινουργιο διπλα απο το red light,ειναι το ιδιο κτισμα της κωλεττη,που το μετεφερε η Εφη εκει.
22.000 € μου ειπε η τσατσα κοστισε η αδεια,η μεταφορα,το στησιμο και η ανακαινιση.
Μαλιστα στις αρχες ειχαν μεινει απο κοπελες και δουλεψε η Εφη κανα 3ημερο για να βοηθησει,και μετα δεν αντεξε αλλο και σταματησε.
Τυχεροι αυτοι που την πηρανε εκεινες τις 3 μερες,δεν ετυχε να ειναι κανας συναδελφος απο εδω μεσα να πει εντυπωσεις?
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Οσο για την Αννα Μαρια,πολυ γκαυλα ηκομενα,με μικρο βυζι μεν,αλλα κωλαρα,και οταν φορουσε και τα γυαλακια ηθελες να την σκισεις επι τοπου.
Την ειχα παρει και οταν δουλευε προς το τελος της πουτανοκαριερας της στις βιλλες,μαζι με Καντυ,Μαντυ και την αδερφη της Μαντυ,πως την ελεγαν?
Τρομερο μουνι με βυζαρες που εκανε και εξτραδακια τζαμπε αν σε γουσταρε.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1

Νατη,η Χριστινα στο ον8μα,την βρηκα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Ειχε κ ενα κασκολ της μπαρτσελονα κρεμασμενο στην πορτα
Κασκόλ της Μπαρτσελόνα μπορεί να έχει οποιαδήποτε...αλλά πώς διέρρευσε ότι δεν είναι Ισπανίδα αλλά Βουλγάρα;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
456
Κριτικές
7
Like
1.093
Πόντοι
361
Πάντως το γλυφοκωλι δεν το έχει και παρα πολύ.
Επισης το belarus,αυτο το καινουργιο διπλα απο το red light,ειναι το ιδιο κτισμα της κωλεττη,που το μετεφερε η Εφη εκει.
22.000 € μου ειπε η τσατσα κοστισε η αδεια,η μεταφορα,το στησιμο και η ανακαινιση.
Μαλιστα στις αρχες ειχαν μεινει απο κοπελες και δουλεψε η Εφη κανα 3ημερο για να βοηθησει,και μετα δεν αντεξε αλλο και σταματησε.
Τυχεροι αυτοι που την πηρανε εκεινες τις 3 μερες,δεν ετυχε να ειναι κανας συναδελφος απο εδω μεσα να πει εντυπωσεις?
Αααχ και τι δεν θα δινα για να ξαναπεράσω μια φορά με την Έφη πανέμορφη κοπέλα με κώλο αριστούργημα και έκανε τα πάντα αν τυχών έχει κανείς κανένα νέο ας ενημερώσεις
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.135
Like
4.940
Πόντοι
456
Κασκόλ της Μπαρτσελόνα μπορεί να έχει οποιαδήποτε...αλλά πώς διέρρευσε ότι δεν είναι Ισπανίδα αλλά Βουλγάρα;
Να ξερεις οι ρουμανες δηλωνουν ισπανιδες οπως οι αλβανιδες ιταλιδες. Ρουμανα ηταν σιγουρα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Να ξερεις οι ρουμανες δηλωνουν ισπανιδες οπως οι αλβανιδες ιταλιδες. Ρουμανα ηταν σιγουρα
Πρώην συναγωνιστής που τώρα είναι στα δεσμά του έγγαμου βίου μόλις έβλεπε την κοπέλα πετούσε εκφράσεις βουλγαρικές,καθώς σπούδασε εκεί,για να βεβαιωθεί για την προέλευση της.
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
213
Πόντοι
1
Αααχ γιε μου πόσα χρόνια με γυρνάς πίσω τώρα... Τι θυμήθηκα ?

Στο Τανταλου 8 ή αλλιώς μαρινόσπιτο είχα γαμήσει πρώτη φορά τη Σάρα τη Ρωσσιδα την υπέροχη,χυμώδη ξανθιά γυναικάρα που αργότερα δούλευε στο Έρως και στη Μαντζαρου.
Θα συμφωνησω!!και εγω ακριβως στο ιδιο σπιτι την πηρα 1η φορα και συνεχισα μετα στα υπολοιπα μεχρι που εφυγε και επαθα καταθλιψη!οτι καλυτερο εχει περασει απο Θεσσαλονικη!εντυπωσιακη σε ολα!γυναικαρα!τι μου θυμισες φιλε al!!!το θεμα ειναι τι κανουμε τωρα μετα απο 10+ χρονια αντι να ειμαστε καλυτερα εχουμε πατωσει..κατι πρεπει να γινει.σταματησε (ελπιζω πως οχι) η Βικτωρια και δεν ξερω που να παω…βλεπω και την Νικολ που ακομα ειναι μαχημη και 2-3 αλλες αλλα δεν θα φερουν αυτες την ανοιξη!!πρεπει να ερθει νεο αιμα και με ορεξη για δουλεια.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
14
Like
2.068
Πόντοι
506
Πάντως το γλυφοκωλι δεν το έχει και παρα πολύ.

Αααχ και τι δεν θα δινα για να ξαναπεράσω μια φορά με την Έφη πανέμορφη κοπέλα με κώλο αριστούργημα και έκανε τα πάντα αν τυχών έχει κανείς κανένα νέο ας ενημερώσεις
Πραγματικά η καλύτερη! Ακόμα την σκέφτομαι
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
9
Like
3.519
Πόντοι
456
Να φτιαξετε νημα που θα λεγεται "Αναμνησεις από την εποχη Βαρδαρη"..Το παρελθον οσο ωραιο και να ηταν τελειωσε..Φρεσκα κουλουρια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom