Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (3 μέλη και 60 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Να φτιαξετε νημα που θα λεγεται "Αναμνησεις από την εποχη Βαρδαρη"..Το παρελθον οσο ωραιο και να ηταν τελειωσε..Φρεσκα κουλουρια!!!
Μην μας παρεξηγείς παιδί μου...μας ήρθαν δάκρυα στα μάτια από την πρώτη μας νεότητα....κάποτε θα μας καταλάβεις κι εσύ.... :respect: :cry::woldman:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Πραγματικά η καλύτερη! Ακόμα την σκέφτομαι
Πάντως το γλυφοκωλι δεν το έχει και παρα πολύ.

Αααχ και τι δεν θα δινα για να ξαναπεράσω μια φορά με την Έφη πανέμορφη κοπέλα με κώλο αριστούργημα και έκανε τα πάντα αν τυχών έχει κανείς κανένα νέο ας ενημερώσεις
Αυτό το έχω πει για την γλυκύτατη Ολλανδέζα Καιτουλα επί της Αφροδίτης 6Γ που μετά μετετέθη κάπου επί της Προμηθέως...τρεις φορές την πέτυχα μόνο αλλά αν την πετύχαινα τώρα θα φρόντιζα να επενδύω πιο πολύ σε αυτήν.....
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
9
Like
3.519
Πόντοι
456
Μην μας παρεξηγείς παιδί μου...μας ήρθαν δάκρυα στα μάτια από την πρώτη μας νεότητα....κάποτε θα μας καταλάβεις κι εσύ.... :respect: :cry::woldman:
καμια παρεξηγηση..ακομη θυμαμαι την Λαουρα,την κοντη ουγγαρεζα/ρουμανα στο πρασινο σπιτακι πριν 15 χρονια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
καμια παρεξηγηση..ακομη θυμαμαι την Λαουρα,την κοντη ουγγαρεζα/ρουμανα στο πρασινο σπιτακι πριν 15 χρονια
Ήμουν ο δεύτερος που πήρε το 2012...Πρωτοχρονιά στα μπουρδέλα 2012...τώρα πλέον δεν έχω τέτοιο απωθημένο γιατι έχω πραγματοποιήσει πλέον την επιθυμία μου αυτήν.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
9
Like
3.519
Πόντοι
456
Ήμουν ο δεύτερος που πήρε το 2012...Πρωτοχρονιά στα μπουρδέλα 2012...τώρα πλέον δεν έχω τέτοιο απωθημένο γιατι έχω πραγματοποιήσει πλέον την επιθυμία μου αυτήν.
καποιος σε προλαβε και σπασανε το ροδι..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
καποιος σε προλαβε και σπασανε το ροδι..
Δεν με πείραξε γιατί ο πρώτος ήταν μεγάλος καψουρης μαζί της και θαυμαστής της από το προηγούμενο μαγαζί που δούλευε...μετά από αυτόν όμως ΠΡΩΤΟΣ από όλους τους άλλους ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ...κολακευτικό!
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Βόλτα σήμερα το πρωί για ένα γρήγορο ξεφόρτωμα, στου Ερημίτη η Έλενα η οποία έχει βάλει πολλά κιλά και έκανε και εμφάνιση η κυτταρίτιδα, ξενέρωσα και δεν μπήκα. Δίπλα μια Λορεττα σχεδόν σκινυ, μέτριο ύψος, βαμμένο ξανθό μαλλί , 2αρι βυζι και αποδεκτό πρόσωπο, γενικά γαμευσιμο, με ωραίο χαμόγελο. Κάτι μου μυρισε φόλα, δεν θυμόμουν και κριτικές οπότε συνέχισα την βόλτα. Στα Βεγκας και Βενους έφυγα τρέχοντας, είναι για πολύ μερακλήδες. Όλα τα άλλα κλειστά, μόνο η Λαρα στην θέση της. Μπήκα στο πρώτο μπροστά από την "εκκλησία" και βλέπω την Ντόνα, γνωστό και σίγουρο ξεφόρτωμα λέω και πέρασα. Χωρίς τσατσά αυτή την φορά πέρασα καλούτσικα... Γενικά τσατσά είχε μόνο η Έλενα. Στα άλλα που μπήκα ήταν μόνες τους, περικοπές στις τσατσάδες ή ήταν πολύ πρωί;
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
9
Like
3.519
Πόντοι
456
Βόλτα σήμερα το πρωί για ένα γρήγορο ξεφόρτωμα, στου Ερημίτη η Έλενα η οποία έχει βάλει πολλά κιλά και έκανε και εμφάνιση η κυτταρίτιδα, ξενέρωσα και δεν μπήκα. Δίπλα μια Λορεττα σχεδόν σκινυ, μέτριο ύψος, βαμμένο ξανθό μαλλί , 2αρι βυζι και αποδεκτό πρόσωπο, γενικά γαμευσιμο, με ωραίο χαμόγελο. Κάτι μου μυρισε φόλα, δεν θυμόμουν και κριτικές οπότε συνέχισα την βόλτα. Στα Βεγκας και Βενους έφυγα τρέχοντας, είναι για πολύ μερακλήδες. Όλα τα άλλα κλειστά, μόνο η Λαρα στην θέση της. Μπήκα στο πρώτο μπροστά από την "εκκλησία" και βλέπω την Ντόνα, γνωστό και σίγουρο ξεφόρτωμα λέω και πέρασα. Χωρίς τσατσά αυτή την φορά πέρασα καλούτσικα...
Βόλτα σήμερα το πρωί για ένα γρήγορο ξεφόρτωμα, στου Ερημίτη η Έλενα η οποία έχει βάλει πολλά κιλά και έκανε και εμφάνιση η κυτταρίτιδα, ξενέρωσα και δεν μπήκα. Δίπλα μια Λορεττα σχεδόν σκινυ, μέτριο ύψος, βαμμένο ξανθό μαλλί , 2αρι βυζι και αποδεκτό πρόσωπο, γενικά γαμευσιμο, με ωραίο χαμόγελο. Κάτι μου μυρισε φόλα, δεν θυμόμουν και κριτικές οπότε συνέχισα την βόλτα. Στα Βεγκας και Βενους έφυγα τρέχοντας, είναι για πολύ μερακλήδες. Όλα τα άλλα κλειστά, μόνο η Λαρα στην θέση της. Μπήκα στο πρώτο μπροστά από την "εκκλησία" και βλέπω την Ντόνα, γνωστό και σίγουρο ξεφόρτωμα λέω και πέρασα. Χωρίς τσατσά αυτή την φορά πέρασα καλούτσικα...
τι εννοεις εκκλησια και για πολυ μερακληδες φιλε;
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196

Συνημμένα

  • Screenshot_20220128_235754_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20220128_235754_com.huawei.browser.jpg
    144 KB · Εμφανίσεις: 41

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
το καταλαβα,συνηθως ομως στο βεγκας κατι μπορεις να βρεις
Τώρα τελευταία σπανίζουν οι καλές εκεί, 3-4 χρόνια πριν είχε μερικές καλές, μην αναφέρω ονόματα, Ιωάννα π. χ.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.097
Κριτικές
9
Like
3.519
Πόντοι
456

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
κριτικες δεν εχει αυτη; δεν βρισκω καρτελα
Η αννα7 ειναι εδω στις κριτικές , έφυγε το κορίτσι σήμερα ,, εμφανισιακά αρκετά καλη θα έλεγα σε φαση fitness μοντέλο έγραψα κριτική στο threat με τα εσκορτ
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Να πω και κάτι αφού διάβασα κιεγω τα ρετρο σας , γτ κιεγω μια 15ετια την έχω κλείσει οχι ισως τόσο φανατικά οσο τα τελευταία 3-4 ετη αλλα η Μιρέλα ειναι η μονη π θυμαμαι απο τοτε που κανα καμια βολτα μετα απο σούρες , τόσα χρόνια ίδιο πρόγραμμα παντα χαμογελαστή και ευδιάθετη όση δουλειά κιαν είχε οτι ωρα κιαν ήταν , ίσως οτι πιο vfm έχει περάσει κατ εμε , παντα σαφε και φουλ επαγγελματίας να της πάρουμε μια συνέντευξη , δε θα ήθελα πάντως να τη δω να γερνάει και να συνεχίζει σα κατι αλλες που τις λυπάσαι ιδια ειναι ακομα η ****ανα , απορώ γτ δε φεύγει με τοσο χαρτί στην ακρη να κανει τηζωη της
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Επισης το belarus,αυτο το καινουργιο διπλα απο το red light,ειναι το ιδιο κτισμα της κωλεττη,που το μετεφερε η Εφη εκει.
22.000 € μου ειπε η τσατσα κοστισε η αδεια,η μεταφορα,το στησιμο και η ανακαινιση.
Μαλιστα στις αρχες ειχαν μεινει απο κοπελες και δουλεψε η Εφη κανα 3ημερο για να βοηθησει,και μετα δεν αντεξε αλλο και σταματησε.
Τυχεροι αυτοι που την πηρανε εκεινες τις 3 μερες,δεν ετυχε να ειναι κανας συναδελφος απο εδω μεσα να πει εντυπωσεις?
Tragic το Belarus
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Τώρα τελευταία σπανίζουν οι καλές εκεί, 3-4 χρόνια πριν είχε μερικές καλές, μην αναφέρω ονόματα, Ιωάννα π. χ.

σκέτη παρακμή η μπουρδελοκατάσταση στην ψωροκώσταινα θεσσαλόνικη σε χειρότερη φάση με τέτοια μπάζα και σαύρες μόνο για μερακλήδες δεν νομίζω να έχω δει ξανά. :confused::confused::confused:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
ίσως υπάρξει μια τελευταία ελπίδα για μαζική εισαγωγή από βίζιτες σε Ευρώπη και Ελλάδα αν εισβάλει ο Βλαδήμηρος στην Ουκρανία. Ειδάλλως δεν υπάρχει ελπίδα θα είμαστε καταδικασμένοι να γίνουμε μερακλήδες όλοι :confused: :confused: :confused:
 

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
77
Πόντοι
1
Μαγκες επιστρεφει η ειρηνη η μιλφ στο νικηφορου?? αναφέρθηκε σε προηγούμενες σελιδες κ λεω μηπως εχουμε καμια ενημερωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom