Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Τι να παίζει ρε τυπε,έγραψα ότι είναι χοντρή,έχει και κρεμασμένα βυζιά...είναι τόσο ωραία αυτή η εικόνα για σένα για να πληρώσεις ένα τέτοιο θέαμα;
Φιλαράκι είχες δίκιο για την Καταλίνα για την κοιλιά της αλλά πρέπει να μπήκες μέσα και να το διαπιστωσες το ίδιο ισχύει και για τα βυζιά της και την προηγούμενη φορά που την είδα στα σκοτάδια πιο ωραία φαινόταν σήμερα είχαν πιο πολύ φως στο μαγαζί. Μέσα ήταν Κλάιν Μάιν αν θα την ξανασυναντουσα; Ούτε καν
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Πηγε κανενας σοφια? Στεγνωσε η ακομα εχει τα κιλα της δευτερης καραντινας?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Φιλαράκι είχες δίκιο για την Καταλίνα για την κοιλιά της αλλά πρέπει να μπήκες μέσα και να το διαπιστωσες το ίδιο ισχύει και για τα βυζιά της και την προηγούμενη φορά που την είδα στα σκοτάδια πιο ωραία φαινόταν σήμερα είχαν πιο πολύ φως στο μαγαζί. Μέσα ήταν Κλάιν Μάιν αν θα την ξανασυναντουσα; Ούτε καν
Να ξέρεις ότι,αυτά που γράφω τα έχω δει με τα μάτια μου και ποτέ δεν θα γράψω ψέματα η μπαρουφες,δόξα το θεό έχω καλή όραση ακόμα ?
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Να ξέρεις ότι,αυτά που γράφω τα έχω δει με τα μάτια μου και ποτέ δεν θα γράψω ψέματα η μπαρουφες,δόξα το θεό έχω καλή όραση ακόμα ?
Σε κάποιες περιπτώσεις είσαι υπερβολικός είναι ιεροσυλία να υποτιμάται η Γιασμίν :rockon::2funny:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.614
Πόντοι
3.346
Δεν ειναι και το καλυτερο να μαθαινουν οι τσατσαδες τα ονοματα μας...ακομα και αμα δεν το σκαναρουν μπορει να δει το ονομα και να το σημειωσει..καλο ειναι να υπαρχει ανωνυμια στα μπουρδελα...
Aντε και το σημειωσε..να το κανει τι;
Θα περασουν τοσα ατομα..και αυτη θα γραφει σ ενα μπλοκακι ονοματα; θα εχει ξεχασει τα προσωπα μεχρι να αλλαξει βαρδια..δηλαδη θα τις μεινουν μονο ονοματα, αρα αχρηστα ειναι για οτιδηποτε.
Μπορεις και εσυ να το κανεις παρε ενα καταλογο και γραφε ονοματα το ιδιο ειναι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.614
Πόντοι
3.346
Απο τι καταλαβα μερικοι νομιζετε οτι το καθε μαγαζι η οπουδηποτε αλλου σας σκαναρουν..εχουν και προσβασει στα στοιχεια σας.. λαθος..μονο διαπιστωνεται οτι εχει γινει ο εμβολιασμος, τιποτε αλλο!
Οσο για τα στοιχεια που βλεπει η τσα2 για να μαθει ποιος εισαι..εχει δεκαδες τροπους να τα βρουν..οποτε αν σας εχουν π.χ στην μπουκα, σας ξερουν σιγουρα..δεν περιμενουν να βγαλεις ενα πιστοποιητικο για να το μαθουν.
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
158
Πόντοι
1
Απο τι καταλαβα μερικοι νομιζετε οτι το καθε μαγαζι η οπουδηποτε αλλου σας σκαναρουν..εχουν και προσβασει στα στοιχεια σας.. λαθος..μονο διαπιστωνεται οτι εχει γινει ο εμβολιασμος, τιποτε αλλο!
Οσο για τα στοιχεια που βλεπει η τσα2 για να μαθει ποιος εισαι..εχει δεκαδες τροπους να τα βρουν..οποτε αν σας εχουν π.χ στην μπουκα, σας ξερουν σιγουρα..δεν περιμενουν να βγαλεις ενα πιστοποιητικο για να το μαθουν.
Ετσι οπως το θετεις εχεις δικιο αμα θελουν να μαθουν ποιος εισαι μπορουν και απο της πινακιδες του αυτοκονητου/μηχανακι παντου καμερες εχουν.....Στα περισσοτερα σπιτακια δεν ζητανε τιποτα απλα μου φανηκε περιεργο που ζητανε στο μπελα ντονα
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Παιδιά τζάμπα ανησυχείτε...ήδη φακελωνενοι είμαστε .. είτε με τους παραδοσιακούς τρόπους είτε με τους καινούριους..( ρουφιάνοι, χαφιέδες, τεχνολογία)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.614
Πόντοι
3.346
Ετσι οπως το θετεις εχεις δικιο αμα θελουν να μαθουν ποιος εισαι μπορουν και απο της πινακιδες του αυτοκονητου/μηχανακι παντου καμερες εχουν.....Στα περισσοτερα σπιτακια δεν ζητανε τιποτα απλα μου φανηκε περιεργο που ζητανε στο μπελα ντονα
Μπορει να ετυχε σ εμενα.. στο ιδιο στουντιο πιο παλια πριν τα χαρτια δηλαδη, μου λεγανε γραψε σ ενα χαρτι ονομα και τηλ.
τοτε που γραφανε οτι να ναι στοιχεια λεω :grin: αλλου δεν ζητουσαν τιποτα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.614
Πόντοι
3.346
Παιδιά τζάμπα ανησυχείτε...ήδη φακελωνενοι είμαστε .. είτε με τους παραδοσιακούς τρόπους είτε με τους καινούριους..( ρουφιάνοι, χαφιέδες, τεχνολογία)
Το μονο σιγουρο, πλεον στην νεα ταξη των πραγματων θα γνωριζουν τα παντα για καθε πολιτη.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Τι φακελωμα των πολιτών συμβαίνει από πάντα.. μεταπολεμικά είναι πάγια τακτική...και συνεχίζεται από τότε χωρίς διακοπή...
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
1

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
0
2η φορά που προσπάθησα να πετυχω την Λυδια αλλα και παλι το προγραμμα εγραφε οτι ναναι.

Πηγα στοχευμενα poison και sex and the city μηπως και την πετυχω αλλα και τα δυο ειχαν μελαμψες-κολομβιανες (συμφωνα με τα λεγομενα των τσα2)... Γελαει ο κοσμος!
40 το απλο και στα 2 μαγαζακια....
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
2η φορά που προσπάθησα να πετυχω την Λυδια αλλα και παλι το προγραμμα εγραφε οτι ναναι.

Πηγα στοχευμενα poison και sex and the city μηπως και την πετυχω αλλα και τα δυο ειχαν μελαμψες-κολομβιανες (συμφωνα με τα λεγομενα των τσα2)... Γελαει ο κοσμος!
40 το απλο και στα 2 μαγαζακια....
Τις αραπινες ειχε που τις πασάρουν ως λατινες?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.430
Κριτικές
96
Like
12.044
Πόντοι
25.015
Λυδια κανονικα στο ποστο της στο σεξ ν δε σιτυ. Και οχι στο ποισον που λεει στο αλλο σαιτ.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Η Ροξανα καλο? Την μπανισε κανένας? Από φώτο δείχνει καλό εργαλείο...και Ρωσακι original όχι τουρκομογγολακι από Σιβηρία μερια...
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
187
Κριτικές
12
Like
958
Πόντοι
371

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
μαγκες καλησπερα ποιος ξερει το στουντιο της βασιας που ειναι?
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Επειδη ειμαστε σαδιστες και σκοταδιστες ...προταση για καλο ισπανικο και καπακι πρωκτικο παιζει τπτ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom