Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Ευχαριστω.
Και εγω προς τα εκει σκεφτομαι για αυριο πρωι βαση εμφανισης.
Στο εργο δηλαδη δεν λεει πολλα?
δε ξερω τι να απαντησω σαυτο για να ρηξεις εναν με 30 και να φυγεις μια χαρα ειναι αφου την εβαλες απεναντι στην αλλη
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
708
Like
1.798
Πόντοι
206
Την denisse δε την ξέρω αλλά επίσκεψη στη γασμίν όλα τα λεφτά. Έκανα πέρασμα πριν λίγο καιρό με 50. Η κοπέλα είναι πολύ θερμή και αποκτάς άμεσα οικειοτητα μαζί της. Δίνει ρέστα στο δωμάτιο δεν προλαβαίνεις να παρεις ανάσα, πρωτοβουλία φούλ. Ξέρει τη δουλειά της πολύ καλά. Από εμφάνιση είναι υποκειμενικό. Προσωπικά μου αρέσε όλο το πακέτο βγάζει καύλα όλο το στυλ της (και όντως είναι στο δωμάτιο).
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
189
Κριτικές
12
Like
972
Πόντοι
371
Σμρ πέρασα από την Ναταλι. Μπορώ να πω ότι καταλαβαίνω και τους φαν και τους υπόλοιπους. Για να το θέσω απλά, μου θυμίζει την Χρύσα Ρώπα σε ποιο γλυκιά έκδοση. Στο σαλοναρισμα την κοίταζα με μεγάλη περιέργεια και σκεφτόμουν από την μια τις κριτικές και από την άλλη την εμφάνιση. Τελικά πέρασα μέσα και το αποτέλεσμα με δικαίωσε. Στα του αγώνα είναι πολύ καλή όπως έχει ειπωθεί. Από εκεί και πέρα εγώ δεν θα ξανά πάω καθώς η εμφάνιση είναι όντως όχι καλή.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Denisse στο Medusa ή Jasmin στο Inside??
Γνώμες;
Denise απο εμφανιση ναι. Η γιασμιν ειναι για τσοντα. Η πιπα της απαιχτει με dt κ γλειψιμο αρχιδιων ταυτόχρονα. Πρωτοβουλιες φουλ. Επαγγελματίας σε ολα. Εμφάνιση : τουμπανο βυζι κ κωλο σκυλε προσωπο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Denise απο εμφανιση ναι. Η γιασμιν ειναι για τσοντα. Η πιπα της απαιχτει με dt κ γλειψιμο αρχιδιων ταυτόχρονα. Πρωτοβουλιες φουλ. Επαγγελματίας σε ολα. Εμφάνιση : τουμπανο βυζι κ κωλο σκυλε προσωπο
Επισης αν παρεις πρόγραμμα με ακαποτο πες της να σου κανει το κολπο με το ζεστο νερο
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Είπαμε ζούμε το θέατρο του παραλόγου,όλοι έγιναν ελεγκτές και έχουν γνώμη και άποψη...δεν είσαι υποχρεωμένος να επιδεικνύεις πιστοποιητικά και γενικά ιατρικές πράξεις σε κανέναν!!!
Αζα καπου τα εχεις μπερδεψει τα πραματα εννοειτε οτι δεν εισαι υποχρεωμενος να τα δειχνεις αυτα αλλα πλεον ειναι προσωρινος νομος του κρατους τα μετρα δεν εδειξες η δεν εχεις το ενα η το αλλο δε μπαινεις μεσα απλα τα πραματα κανενας δε θα ρισκαρει να φαει καμπανα ουτε για σενα ουτε για μενα ουτε για κανενα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Συναδελφε βλεπεις το δεντρο και χανεις το δασος.. φυσικα και ειναι σωστο, αλλα οταν ολα τα στουντιο εχουν δεκαδες θεματακια να λυσουν και τα αφηνουν ετσι γιατι πολυ απλα δεν τους κυνηγανε..δεν μπορεις ξαφνικα επειδης σφιξανε οι κωλοι και πεφτουν γερα προστιματα να το παιζεις οτι εισαι νομιμος τωρα.
Ρε μεγαλε γι αυτο το λογο το παιζει νομιμος μη φαει την καμπανα κατα τ αλλα στ αρχιδια του
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Αζα καπου τα εχεις μπερδεψει τα πραματα εννοειτε οτι δεν εισαι υποχρεωμενος να τα δειχνεις αυτα αλλα πλεον ειναι προσωρινος νομος του κρατους τα μετρα δεν εδειξες η δεν εχεις το ενα η το αλλο δε μπαινεις μεσα απλα τα πραματα κανενας δε θα ρισκαρει να φαει καμπανα ουτε για σενα ουτε για μενα ουτε για κανενα
...και από την στιγμή που είναι ΝΟΜΟΣ του κράτους είμαστε ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να τα τηρούμε αυτά αλλιώς καθόμαστε σπίτι .Τα πράγματα είναι πολύ απλά....
 

Sethelo25

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι από Αθήνα και σκέφτομαι να ανέβω Θεσσαλονίκη , οι τιμές για πρωκτικό σε μπουρδέλα πόσο είναι?
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Καλησπερα παιδες. Καποια γνωμη για Βιολετα-Σονια;
 

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
62
Like
88
Πόντοι
0
Denisse δεν αφήνει σφυροκόπημα και σε εμενα τουλάχιστον ηταν βαριεστημενη τελείως, γνωρίζουμε που βρίσκεται η Μιρέλλα;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Αζα καπου τα εχεις μπερδεψει τα πραματα εννοειτε οτι δεν εισαι υποχρεωμενος να τα δειχνεις αυτα αλλα πλεον ειναι προσωρινος νομος του κρατους τα μετρα δεν εδειξες η δεν εχεις το ενα η το αλλο δε μπαινεις μεσα απλα τα πραματα κανενας δε θα ρισκαρει να φαει καμπανα ουτε για σενα ουτε για μενα ουτε για κανενα
Εγώ μπαίνω και κάνω ότι θέλω,τα υπόλοιπα περί νόμων είναι για τον κωλογερο που μας έχει ζαλίσει εδώ και σε άλλα θρεντ με τους εμβολιασμούς του και τα πιστοποιητικά του
 

Συνημμένα

  • IMG_20211114_220516.jpg
    IMG_20211114_220516.jpg
    97,4 KB · Εμφανίσεις: 33

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Άλλος ένας που την είδε "ο γαμαω και δεν καταλαβαίνω τίποτα να ούμε..."Όταν εξαφανισθεί ο νεοέλληνας με την καφριλα του από αυτήν την χώρα θα ανέβει πολλά επίπεδα αυτή η χώρα.Μεχρι να γίνει αυτό θα έχουμε κάποιους για να γελάμε ενώ αγωνιζομαστε για να σωσουμε ο,τι μπορούμε.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Άλλος ένας που την είδε "ο γαμαω και δεν καταλαβαίνω τίποτα να ούμε..."Όταν εξαφανισθεί ο νεοέλληνας με την καφριλα του από αυτήν την χώρα θα ανέβει πολλά επίπεδα αυτή η χώρα.Μεχρι να γίνει αυτό θα έχουμε κάποιους για να γελάμε ενώ αγωνιζομαστε για να σωσουμε ο,τι μπορούμε.
Σώσε τον κωλο σου πρώτα ρε κωλογερε από τον καναπέ και μετά έλα να μιλήσουμε εμβολιασμενο ταγαρι
Σταμάτα να τρως κρατικό σανό,σου έχει κάψει τα εγκεφαλικά κύτταρα
 

Συνημμένα

  • IMG-c58b928160d3246caabcc7b2871bb478-V.jpg
    IMG-c58b928160d3246caabcc7b2871bb478-V.jpg
    37,3 KB · Εμφανίσεις: 42

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Σώσε τον κωλο σου πρώτα ρε κωλογερε από τον καναπέ και μετά έλα να μιλήσουμε εμβολιασμενο ταγαρι
Σταμάτα να τρως κρατικό σανό,σου έχει κάψει τα εγκεφαλικά κύτταρα
Τα ψεκια κινδυνεύουν 10 φορές παραπάνω...κι εμένα μου αρέσει ο τζόγος αλλά προτιμώ να μπαίνω σε ΠΡΟΠΟτζηδικα για να τζογαρω και όχι στις εντατικές στερώντας έτσι θέση από όσους έχουν πάθει κατι όχι εξαιτίας ηλιθιότητας/άρνησης εμβολιασμού λόγω καπριτσιου αλλά εξαιτίας ατυχήματος ενδεικτικά.Υπαρχουν πρόσφατα περιστατικά όπου ψάχνανε για ώρες εντατική για τραυματίες τροχαίων αλλά πέσανε σε ψεκια...τι χρωστάνε αυτοί;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Τα ψεκια κινδυνεύουν 10 φορές παραπάνω...κι εμένα μου αρέσει ο τζόγος αλλά προτιμώ να μπαίνω σε ΠΡΟΠΟτζηδικα για να τζογαρω και όχι στις εντατικές στερώντας έτσι θέση από όσους έχουν πάθει κατι όχι εξαιτίας ηλιθιότητας/άρνησης εμβολιασμού λόγω καπριτσιου αλλά εξαιτίας ατυχήματος ενδεικτικά.Υπαρχουν πρόσφατα περιστατικά όπου ψάχνανε για ώρες εντατική για τραυματίες τροχαίων αλλά πέσανε σε ψεκια...τι χρωστάνε αυτοί;
Κάνε λίγο μπεεεεεεεε θέλω να δω κάτι
Υ.γ κούρασες, ζήτα ένσημο από τους μοντ κλείνεις 8ωρα εδώ μέσα και ζαλίζεις αρχιδια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Κάνε λίγο μπεεεεεεεε θέλω να δω κάτι
Υ.γ κούρασες, ζήτα ένσημο από τους μοντ κλείνεις 8ωρα εδώ μέσα και ζαλίζεις αρχιδια.
Αν μεγαλώσεις και βάλεις λίγο μυαλό θα καταλάβεις...ΑΝ.
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
1.090
Πόντοι
361
Σώσε τον κωλο σου πρώτα ρε κωλογερε από τον καναπέ και μετά έλα να μιλήσουμε εμβολιασμενο ταγαρι
Σταμάτα να τρως κρατικό σανό,σου έχει κάψει τα εγκεφαλικά κύτταρα
Τα δεδομένα του Βενιζέλειου στο Ηράκλειο, και συγκεκριμένα οι αριθμοί ασθενών που δηλώνει δεν αποτελεί στατιστικά σημαντικό δείγμα (με την επιστημονική έννοια της στατιστικής σημαντικότητας). Η 4η ΥΠΕ, που μας αφορά πιο άμεσα και δημοσιεύει δεδομένα από μεγαλύτερο αριθμό ασθενών τα δείχνει λίγο διαφορετικά.

https://www.4ype.gr/eikona-nosileion-sta-nosokomeia-tis-4is-ype/

14_11_2021-696x392.jpg


(ενημερώνεται σε εβδομαδιαία βάση)

Sorry για το offtopic ...
ps: Το Post γίνεται με μηδενική διάθεση αντιπαράθεσης ...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Επισκεψη τελικα στη Βιολετα. Ομορφουλα αδυνατη με μικρο στηθος που χωραει στη χουφτα. Χαμογελαστη λιγομιλητη κ ηπιων τονων ....σε ολα. Αρκετα καλη πιπα κ για καμποσα λεπτα. Την σταματησα εγω. Ιεραποστολικο....αναποδα απο πανω...αναποδα κανονικα οπου κ ηταν το καλυτερο μιας κ ειχε ωραιο ρυθμο κ δεν σταματουσε. Στα τεσσερα κ τελος. Ολη η φαση γυρω στο 20λεπτο. Αν κ χτυπησε καποιες φορες το κουδουνι δεν εδειξε να δυσανασχετει με τον χρονο. Στο τελος μου ειπε 150 η ωρα δυο εκτονωσεις. Αυτα παιδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom