Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Εγώ μπαίνω και κάνω ότι θέλω,τα υπόλοιπα περί νόμων είναι για τον κωλογερο που μας έχει ζαλίσει εδώ και σε άλλα θρεντ με τους εμβολιασμούς του και τα πιστοποιητικά του
Πας στα μαγαζια δηλαδη και δε σου ζητανε rapid η πιστοποιητικο εμβολιασμου η και να μην εχεις σε αφηνουν να κατσεις ενω σε ολους τους υπολοιπους μας ζητανε κι αν δεν εχουμε μας διωχνουν πως γκενεν αυτο :think::think::think::think::think::think::think::think:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Ρε μεγαλε γι αυτο το λογο το παιζει νομιμος μη φαει την καμπανα κατα τ αλλα στ αρχιδια του
Οπως το ειπες..το παιζει, ειναι ομως;;
Αλλα εγω επειδης δεν θελω να παιζουν με την νοημοσυνη μου τους λεω δεν εμβολιαστηκα και φευγω..στην τελικη χαμενοι αυτοι βγαινουν.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Επισκεψη τελικα στη Βιολετα. Ομορφουλα αδυνατη με μικρο στηθος που χωραει στη χουφτα. Χαμογελαστη λιγομιλητη κ ηπιων τονων ....σε ολα. Αρκετα καλη πιπα κ για καμποσα λεπτα. Την σταματησα εγω. Ιεραποστολικο....αναποδα απο πανω...αναποδα κανονικα οπου κ ηταν το καλυτερο μιας κ ειχε ωραιο ρυθμο κ δεν σταματουσε. Στα τεσσερα κ τελος. Ολη η φαση γυρω στο 20λεπτο. Αν κ χτυπησε καποιες φορες το κουδουνι δεν εδειξε να δυσανασχετει με τον χρονο. Στο τελος μου ειπε 150 η ωρα δυο εκτονωσεις. Αυτα παιδες.
Συναδελφε αυτη απο τον βαρδαρη ειναι η καμια καινουργια?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Κάνε λίγο μπεεεεεεεε θέλω να δω κάτι
Υ.γ κούρασες, ζήτα ένσημο από τους μοντ κλείνεις 8ωρα εδώ μέσα και ζαλίζεις αρχιδια
καλα ρε προσπαθεις να βαλεις μυαλο στον χαζουλη;δεν θα κερδισεις,,η βλακεια ειναι ανικητη...
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Οι κοπέλες που δουλεύουν δλδ είναι εμβολιασμενες όλες?
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.692
Κριτικές
99
Like
14.550
Πόντοι
25.186
Κάνε λίγο μπεεεεεεεε θέλω να δω κάτι
Υ.γ κούρασες, ζήτα ένσημο από τους μοντ κλείνεις 8ωρα εδώ μέσα και ζαλίζεις αρχιδια
Ρε φιλε σοβαρα τωρα
Τους χιλιαδες που πεθαινουν καθε μερα δεν τους βλέπεις παγκοσμιως??

Ποιος ειναι ο σανός δεν καταλαβα?Δεν υπάρχει κορονοιός?Δεν ειναι επικινδυνος?

Τι ακριβως υπάρχει μέσα στο μυαλο των ψεκασμένων?

Ρουμανια Βουλγαρια Βραζιλια Ινδια κλπ δεν βλέπετε?
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καλημέρα. Γνωρίζει κανείς αν δουλεύει τώρα το πρωί η Έλενα η Ρουμάνα με τα πράσινα μάτια και τις βυζαρες αριστερά από το Medusa;
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Συναδελφε αυτη απο τον βαρδαρη ειναι η καμια καινουργια?
Δεν γνωριζω φιλος γιατι απ το καλοκαιρι αρχισα τις επισκεψεις στην πολη. Καποιος παλιος ισως γνωριζει. Αλλα ηλικιακα πανω απο 25 ετσι οπως την ειδα δεν πρεπει να ναι. Εκτος κ αν πεφτω τοσο εξω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Παιδιά αφήστε τη μπουρδολογία και πιάστε τη μπουρδελολογία μιας και αυτό είναι το θέμα μας...

Γιατρός δε γίνεσαι ούτε από το Facebook ούτε από τα βίντεο του youtube. Είναι λίγο πιο σοβαρή υπόθεση η ιατρική απ'όσο θέλουν να πιστεύουν αρκετοί γραφικοί τύποι που ζουν ανάμεσα μας

Ναι το σωστό και το νόμιμο θα ήταν να ζητάνε και στα μπουρδελα,εφόσον είναι και αυτό ένα κομμάτι της διασκέδασης,το απαιτούμενο πιστοποιητικό για να μπεις μέσα.Εμένα δε μου ζήτησαν πουθενά μέχρι σήμερα...

Θα ήθελα όμως όταν μου ζητήσουν το πιστοποιητικό εμβολιασμού μου να ζητήσω κι εγώ να δω το αντίστοιχο της κοπέλας. Έχουν όλες οι κοπέλες ?Δε νομίζω...
Έχουν έστω τα αρνητικά τεστ με τα οποία υποτίθεται πάνε νόμιμα στην εργασία τους ?Δεν το ξέρω...
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καμία καλή επιλογή για το μεσημεράκι σήμερα;
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Κουρασαμε με τον κοβιντ κιεγω μαζι , ενα τελευταίο μύνημα επι του θέματος , κανείς δε νοιάζεται απο ολους αυτούς για την υγεία μας η για το κοινό καλό , αφηστε εξω τη πολιτεία ετσι κιαλλιως τα ελληνικά νοσοκομεία ειναι πιο βρώμικα κιαπο μπουρδέλο ,το θεμα ειναι να μη γεμίζουν οι μεθ γιατί χάνονται ζωές συνανθρώπων μας μετα χωρίς λόγο , δε κοιτας μονο τη παρτη σου αλλα και τη ζωη του άλλου , άγνωστο συναίσθημα βεβαια σαυτη τη χώρα .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 214471

Επισκέπτης
Ξερουμε καμια που να κανει τελειωμα στο προσωπο?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Ρε φιλε σοβαρα τωρα
Τους χιλιαδες που πεθαινουν καθε μερα δεν τους βλέπεις παγκοσμιως??

Ποιος ειναι ο σανός δεν καταλαβα?Δεν υπάρχει κορονοιός?Δεν ειναι επικινδυνος?

Τι ακριβως υπάρχει μέσα στο μυαλο των ψεκασμένων?

Ρουμανια Βουλγαρια Βραζιλια Ινδια κλπ δεν βλέπετε?
Μόνο Mykonos T.V.ρεεεε....για κάτι παραπάνω έχεις τον νεοέλληνα;
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Καλημέρα. Γνωρίζει κανείς αν δουλεύει τώρα το πρωί η Έλενα η Ρουμάνα με τα πράσινα μάτια και τις βυζαρες αριστερά από το Medusa;
Πρέπει να δουλεύει εχθές που πέρασα κατά τις 3 η ώρα την είδα.
 

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
62
Like
88
Πόντοι
0

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Δεν γνωριζω φιλος γιατι απ το καλοκαιρι αρχισα τις επισκεψεις στην πολη. Καποιος παλιος ισως γνωριζει. Αλλα ηλικιακα πανω απο 25 ετσι οπως την ειδα δεν πρεπει να ναι. Εκτος κ αν πεφτω τοσο εξω.
Aλλη θα ειναι συναδελφε..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom