Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Κατι που μου ετυχε προσφατα σε στουντιο στην επαρχια για γελοια ειναι οι ανθρωποι.
Ειμαι στην επαρχιωτικη πολη για δουλεια, και μολις βρισκω λιγο χρονο λεω ας πεταχτω μεχρι το στουντιο να δω τι εχει και αν αξιζει μπορει και να περασω.
Παω εκει χτυπαω ανοιγουν και περιμενω στο σαλονι μονος μ. ερχεται ενας αντρας κοντα στα 40 με μασκα και πριν δω την κοπελα με ρωταει αν εχω κανει το εμβολιο η αν εχω Rapid ..λεω οχι, ενω εχω κανει εμβολιο και μου λεει δεν γινεται, τι δεν γινεται του λεω δεν μπορω να μπω; οχι μου λεει κανε ενα Rapid και ξανα ελα..ενταξει εφυγα ουτε την κοπελα δεν μ αφησε να δω.
Δηλαδη για να καταλαβω..επιτρεπεται να ειναι τσατσος σε στουντιο; και αν του ελεγα την αληθεια οτι εχω κανει θα μου ζητουσε πιστοποιητικο;
Είπαμε ζούμε το θέατρο του παραλόγου,όλοι έγιναν ελεγκτές και έχουν γνώμη και άποψη...δεν είσαι υποχρεωμένος να επιδεικνύεις πιστοποιητικά και γενικά ιατρικές πράξεις σε κανέναν!!!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Είπαμε ζούμε το θέατρο του παραλόγου,όλοι έγιναν ελεγκτές και έχουν γνώμη και άποψη...δεν είσαι υποχρεωμένος να επιδεικνύεις πιστοποιητικά και γενικά ιατρικές πράξεις σε κανέναν!!!
Βρε οτι να ναι ειναι..μου ηρθε ο αλλος τωρα που μπορει να ηταν και ο γκομενος της κοπελας που δουλευει εκει να μου το παιξει προβλεπομενος..βρε ουστ! αν ηταν τσα2 θα ελεγα την αληθεια για να δω τι θα μου ελεγε μετα.
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Κατι που μου ετυχε προσφατα σε στουντιο στην επαρχια για γελοια ειναι οι ανθρωποι.
Ειμαι στην επαρχιωτικη πολη για δουλεια, και μολις βρισκω λιγο χρονο λεω ας πεταχτω μεχρι το στουντιο να δω τι εχει και αν αξιζει μπορει και να περασω.
Παω εκει χτυπαω ανοιγουν και περιμενω στο σαλονι μονος μ. ερχεται ενας αντρας κοντα στα 40 με μασκα και πριν δω την κοπελα με ρωταει αν εχω κανει το εμβολιο η αν εχω Rapid ..λεω οχι, ενω εχω κανει εμβολιο και μου λεει δεν γινεται, τι δεν γινεται του λεω δεν μπορω να μπω; οχι μου λεει κανε ενα Rapid και ξανα ελα..ενταξει εφυγα ουτε την κοπελα δεν μ αφησε να δω.
Δηλαδη για να καταλαβω..επιτρεπεται να ειναι τσατσος σε στουντιο; και αν του ελεγα την αληθεια οτι εχω κανει θα μου ζητουσε πιστοποιητικο;
Αντικειμενικά αυτο ειναι το σωστό φίλε , αλλο που δε γίνεται πουθενά οπως και στα μπαρακια. Γενικά υπάρχει μεγάλη ασυνειδησία , το σωστο θα ηταν να γίνεται αυτο παντου και απο τη μερια των στούντιο φυσικά γιατι ανάθεμα αν κανουν τεστ οι κοπελες η αν απολυμαίνουν . Μπορει αυτα που έγραψα μόλις δυστυχώς να μην αρεσουν αλλα αντικειμενικα ειναι το σωστό
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Αντικειμενικά αυτο ειναι το σωστό φίλε , αλλο που δε γίνεται πουθενά οπως και στα μπαρακια. Γενικά υπάρχει μεγάλη ασυνειδησία , το σωστο θα ηταν να γίνεται αυτο παντου και απο τη μερια των στούντιο φυσικά γιατι ανάθεμα αν κανουν τεστ οι κοπελες η αν απολυμαίνουν . Μπορει αυτα που έγραψα μόλις δυστυχώς να μην αρεσουν αλλα αντικειμενικα ειναι το σωστό
Συναδελφε βλεπεις το δεντρο και χανεις το δασος.. φυσικα και ειναι σωστο, αλλα οταν ολα τα στουντιο εχουν δεκαδες θεματακια να λυσουν και τα αφηνουν ετσι γιατι πολυ απλα δεν τους κυνηγανε..δεν μπορεις ξαφνικα επειδης σφιξανε οι κωλοι και πεφτουν γερα προστιματα να το παιζεις οτι εισαι νομιμος τωρα.
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Συναδελφε βλεπεις το δεντρο και χανεις το δασος.. φυσικα και ειναι σωστο, αλλα οταν ολα τα στουντιο εχουν δεκαδες θεματακια να λυσουν και τα αφηνουν ετσι γιατι πολυ απλα δεν τους κυνηγανε..δεν μπορεις ξαφνικα επειδης σφιξανε οι κωλοι και πεφτουν γερα προστιματα να το παιζεις οτι εισαι νομιμος τωρα.
Εγω κόλλησα αφου εκανα εμβόλιο , αρα πια δε με πιάνει τπτ , αλλιως δε θα πέρναγα ουτε απ εξω .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Κατι που μου ετυχε προσφατα σε στουντιο στην επαρχια για γελοια ειναι οι ανθρωποι.
Ειμαι στην επαρχιωτικη πολη για δουλεια, και μολις βρισκω λιγο χρονο λεω ας πεταχτω μεχρι το στουντιο να δω τι εχει και αν αξιζει μπορει και να περασω.
Παω εκει χτυπαω ανοιγουν και περιμενω στο σαλονι μονος μ. ερχεται ενας αντρας κοντα στα 40 με μασκα και πριν δω την κοπελα με ρωταει αν εχω κανει το εμβολιο η αν εχω Rapid ..λεω οχι, ενω εχω κανει εμβολιο και μου λεει δεν γινεται, τι δεν γινεται του λεω δεν μπορω να μπω; οχι μου λεει κανε ενα Rapid και ξανα ελα..ενταξει εφυγα ουτε την κοπελα δεν μ αφησε να δω.
Δηλαδη για να καταλαβω..επιτρεπεται να ειναι τσατσος σε στουντιο; και αν του ελεγα την αληθεια οτι εχω κανει θα μου ζητουσε πιστοποιητικο;
Τζάμπα έχασες τον χρόνο σου...ήταν σαν να έλεγε μια γκόμενα που βαριέται:"Πάω να δω βιτρίνες"(όχι να ψωνίσει δηλαδή)...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Είπαμε ζούμε το θέατρο του παραλόγου,όλοι έγιναν ελεγκτές και έχουν γνώμη και άποψη...δεν είσαι υποχρεωμένος να επιδεικνύεις πιστοποιητικά και γενικά ιατρικές πράξεις σε κανέναν!!!
Καφέ πίνεις Α)στο παγκάκι Βου)με ντελιβερι από το μαγαζί στο σπίτι ηΓου) με πιστοποιητικό μουσαντενιο από Βουλγαρία;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Τζαμπα εχασαν εναν υποψηφιο πελατη
Ισχύει αλλά χωρίς χαρτί δεν θα έμπαινες που να ήσουν ο Μπρους Γουίλις στα νιάτα του κάργα καβλωμενος μετά από 5 μήνες γυρισμάτων σε απομονωμένη περιοχή.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Ισχύει αλλά χωρίς χαρτί δεν θα έμπαινες που να ήσουν ο Μπρους Γουίλις στα νιάτα του κάργα καβλωμενος μετά από 5 μήνες γυρισμάτων σε απομονωμένη περιοχή.
Ναι και αμα τους ρωτησω αν εχουν pos να πληρωσω με καρτα θα με πουν..σe μπουρδελο εισαστε κυριε δεν διαθετει το καταστημα. :P
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Ναι και αμα τους ρωτησω αν εχουν pos να πληρωσω με καρτα θα με πουν..σe μπουρδελο εισαστε κυριε δεν διαθετει το καταστημα. :P
Μεταξύ μας....μπορεί να το προβλέπει ο νόμος αλλά είναι πέρα από κάθε λογική να πληρώνεις με κάρτα στα λατρεμένα μας ιδρυματα όπως και στα μπουζούκια η σε παζάρια.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Μεταξύ μας....μπορεί να το προβλέπει ο νόμος αλλά είναι πέρα από κάθε λογική να πληρώνεις με κάρτα στα λατρεμένα μας ιδρυματα όπως και στα μπουζούκια η σε παζάρια.
Βρε μαζι σου θα πω..ναι αλλα δεν γινεται να παμε με το γραμμα του νομου στο ενα και στο αλλο να τον αγνοουμε εντελως οπως και σε πολλα αλλα. Ειδες τι εγραψε πιο πανω ο συναδελφος, θεατρο του παραλογου ειναι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Βρε μαζι σου θα πω..ναι αλλα δεν γινεται να παμε με το γραμμα του νομου στο ενα και στο αλλο να τον αγνοουμε εντελως οπως και σε πολλα αλλα. Ειδες τι εγραψε πιο πανω ο συναδελφος, θεατρο του παραλογου ειναι.
Πάντως τα υγειονομικά( όσα είναι εφαρμόσιμα στοιχειωδώς) είναι σωστά....κάποια τα έχουν σχεδιάσει αγαμητοι/ες όπως το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ να γίνεται η πράξη ΜΕ μάσκα σαν ΠΑΙΧΝΙΔΙ....."είναι να γελάει κανείς" όπως έλεγε ο μακαρίτης ο Φίλιππος Συρίγος.
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Μιας και πιάσαμε τα του υγειονομικού , αφου ειχα κραξει στο hot lady για τη βρωμιά του χώρου που δν ειχε ουτε σαπουνι ούτε μωρομαντιλα ουτε καν χαρτι , χθες λας Βέγκας δν είχανε νιπτήρα στο δωμάτιο ζηταω μωρομαντιλα και μ λεει η κοπέλα δεν έχει δν αγοράζουν εγω τα παιρνω απο τη τσέπη μ , ε της λεω την αλλη φορα θα σ φερω μια κούτα , προσφερθηκε να φέρει απο τα δικα της .. και μου έφερε ενα .. ενα ! Ας μη πουμε για το η κοπελα κανει ντουζακι στο κινητο ειναι ουτε καν δν κανουν ντουζ. Τεσπα Και μετα σου γραφω για κοβιντ και ραπιντ οκ , στη τελικη μαλακια κανουμε που παμε και κοβιντ να μην ειχε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Καφέ πίνεις Α)στο παγκάκι Βου)με ντελιβερι από το μαγαζί στο σπίτι ηΓου) με πιστοποιητικό μουσαντενιο από Βουλγαρία;
Συνεχίζω να κάνω τη ζωή μου όπως και πριν την επιδημία,ποτέ δεν έδειχνα χαρτιά και ποτέ δε θα δείξω χαρτιά και προσωπικά δεδομένα σε κανέναν,μάθε μπαλιτσα,νόμους,δικαιώματα και υποχρεώσεις...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Συνεχίζω να κάνω τη ζωή μου όπως και πριν την επιδημία,ποτέ δεν έδειχνα χαρτιά και ποτέ δε θα δείξω χαρτιά και προσωπικά δεδομένα σε κανέναν,μάθε μπαλιτσα,νόμους,δικαιώματα και υποχρεώσεις...
Κατάλαβα....κρατάω το Α) και το Βου).
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Δεν περίμενα να καταλάβεις,θα ήταν έκπληξη!!!
Έξω από το σπίτι υπάρχουν νόμοι...ο καθένας όσο δεν βγαίνει από το σπίτι μπορεί να νομίζει όσο θέλει ότι νόμοι δεν υπάρχουν...η ,το πολύ,ότι υπάρχουν για ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom