Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Θεία Βλάντα πολύ δυνατή και καυλιάρα και με τριχωτό μουνί για τους μερακλήδες :rockon:

Άρα έχουμε Νάταλι, Σουζανα και Βλάντα για στανταρακια... Από κει και πέρα θέλει ψάξιμο η δουλειά
Η Σουζάνα η ψηλή η αδύνατη?
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Θεία Βλάντα πολύ δυνατή και καυλιάρα και με τριχωτό μουνί για τους μερακλήδες :rockon:

Άρα έχουμε Νάταλι, Σουζανα και Βλάντα για στανταρακια... Από κει και πέρα θέλει ψάξιμο η δουλειά
Και από τα paradise studio η Αλεξάνδρα, busty baby με Brazilian ass, αξίζει, πολύ καλή πιπα... Για να μην λένε κάποιοι ότι βάζουμε standard 40+ ηλικίες...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
189
Κριτικές
12
Like
972
Πόντοι
371
Έχει κανένας γνώμη για Ταμάρα ή Τζένι στα Venus? Σκέφτομαι να πάω σμρ αλλά μάλλον πρώτα θα δοκιμάσω Νάταλι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Έχει κανένας γνώμη για Ταμάρα ή Τζένι στα Venus? Σκέφτομαι να πάω σμρ αλλά μάλλον πρώτα θα δοκιμάσω Νάταλι
Εγώ για Ναταλί δεν δίνω ούτε 10€ προσωπική άποψη,συγνώμη αν σας χαλάω το παραμύθι ?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Έχει κανένας γνώμη για Ταμάρα ή Τζένι στα Venus? Σκέφτομαι να πάω σμρ αλλά μάλλον πρώτα θα δοκιμάσω Νάταλι
Για Τζένη δες λίγες σελίδες πίσω υπάρχουν σχόλια , και δεν ηταν πολύ καλά απο όσο θυμάμαι.
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
189
Κριτικές
12
Like
972
Πόντοι
371
Εγώ για Ναταλί δεν δίνω ούτε 10€ προσωπική άποψη,συγνώμη αν σας χαλάω το παραμύθι ?
Ωχ μη μου λες τέτοια. Δεν έχω την ξέρω αλλά από τις πολλές αναφορές σκέφτομαι να πάω. Από την άλλη γούστα είναι αυτά αν δεν είναι σαν γκρεμλιν ίσος αξίζει η δοκιμή
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Εγώ για Ναταλί δεν δίνω ούτε 10€ προσωπική άποψη,συγνώμη αν σας χαλάω το παραμύθι ?
Azazel από εμφάνιση όντως δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο αλλά νομίζω από υπηρεσίες φίλε την αδικείς...
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Σήμερα ξεκινάει ταμαρα οποίος πάει ας μάς ενημέρωσει
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
ΠΕρασα χθες να δω αυτη τη μονικα στο red diamond που εχει 2 κολομερια στη φωτο στο αλλο σιτε απο περιεργεια και μονο , γιατι διαβαζα απο κατω κατι σχολια περι κωλαρας της showbiz και η κωλαρα δεν υπαρχει . Δε θελω να θιξω το κοριτσι σε καμια περιπτωση αλλα αυτους που σχολιαζουν απο κατω στο αλλο σιτε , ειστε επικινδυνοι και επιεικώς απαραδεκτοι . Στα ψιλα γραμματα η τσατσα μου προτεινε πριν εμφανιστει το κοριτσι 200/ωρα , σοοβαρευτειτεεεεε
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
ΠΕρασα χθες να δω αυτη τη μονικα στο red diamond που εχει 2 κολομερια στη φωτο στο αλλο σιτε απο περιεργεια και μονο , γιατι διαβαζα απο κατω κατι σχολια περι κωλαρας της showbiz και η κωλαρα δεν υπαρχει . Δε θελω να θιξω το κοριτσι σε καμια περιπτωση αλλα αυτους που σχολιαζουν απο κατω στο αλλο σιτε , ειστε επικινδυνοι και επιεικώς απαραδεκτοι . Στα ψιλα γραμματα η τσατσα μου προτεινε πριν εμφανιστει το κοριτσι 200/ωρα , σοοβαρευτειτεεεεε
Μην δινεις σημασια στα σχολια..σχεδον μονο προμοτορες σχολιαζουν εκει, γραφει οποιος θελει χωρις να κανει εγγραφη στο σαιτ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Κατι που μου ετυχε προσφατα σε στουντιο στην επαρχια για γελοια ειναι οι ανθρωποι.
Ειμαι στην επαρχιωτικη πολη για δουλεια, και μολις βρισκω λιγο χρονο λεω ας πεταχτω μεχρι το στουντιο να δω τι εχει και αν αξιζει μπορει και να περασω.
Παω εκει χτυπαω ανοιγουν και περιμενω στο σαλονι μονος μ. ερχεται ενας αντρας κοντα στα 40 με μασκα και πριν δω την κοπελα με ρωταει αν εχω κανει το εμβολιο η αν εχω Rapid ..λεω οχι, ενω εχω κανει εμβολιο και μου λεει δεν γινεται, τι δεν γινεται του λεω δεν μπορω να μπω; οχι μου λεει κανε ενα Rapid και ξανα ελα..ενταξει εφυγα ουτε την κοπελα δεν μ αφησε να δω.
Δηλαδη για να καταλαβω..επιτρεπεται να ειναι τσατσος σε στουντιο; και αν του ελεγα την αληθεια οτι εχω κανει θα μου ζητουσε πιστοποιητικο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom