Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 72 άτομα (0 μέλη και 72 επισκέπτες)

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
52
Like
114
Πόντοι
0
Αλάνια αν κανένας ξέρει καμία που να κάνει καλό γλυφοκωλι ας στείλει ένα pm ή ας απαντήσει
Η Βάσω στο Las Vegas . Στο πρώτο σπιτάκι γωνία με Ερημίτη. Δουλεύει μόνο πρωί. Με 50 € κάνει τα πάντα. Από φάτσα και σώμα όμως μη περιμένεις πολλά.....
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Η Βάσω στο Las Vegas . Στο πρώτο σπιτάκι γωνία με Ερημίτη. Δουλεύει μόνο πρωί. Με 50 € κάνει τα πάντα. Από φάτσα και σώμα όμως μη περιμένεις πολλά.....
Εννοείς μια πολύ χοντρη μαυρομαλλα; Είχα περάσει μια φορά μαζί της, είναι πολύ άσχημη αλλά με ένα 30 με άφησε να κάτσω κυριολεκτικά πάνω στο πρόσωπο της και να την ξεφτιλησω με την πουτσα μου
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Μια φορά απο πολλά ποτά πήγα ,ο μόνος λόγος που έμεινα ήταν γιατί με έσυρε μέσα αφού άρχισε στην πόρτα να με γδύνει
 

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
52
Like
114
Πόντοι
0
Εννοείς μια πολύ χοντρη μαυρομαλλα; Είχα περάσει μια φορά μαζί της, είναι πολύ άσχημη αλλά με ένα 30 με άφησε να κάτσω κυριολεκτικά πάνω στο πρόσωπο της και να την ξεφτιλησω με την πουτσα μου
Αυτή είναι . Κάνεις ότι γουστάρεις μαζί της. Αλλά δύσκολα βλέπεται .
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.494
Κριτικές
12
Like
3.457
Πόντοι
746
Καλησπερα παιδες. Γνωμη καποιος για Χριστινα απ το Inside;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Εκει είναι φιλε πέρασα πρωινά δουλεύει έβαψε και το μαλλί της Ρουμανία ηταν για κατι χαρτια μου ειπε
Μηπως την μπερδευεις με την Ρουμανα που ανεφερα πριν μερικες σελιδες; Εχει κ τατοο στο πλαϊ που ξεκιναει απο την μεση μεχρι το μπουτι; Λορι την λενε
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
Ρε μαγκες....τι γκαυλακι αυτη η λυδια στο σεξ ν σιτυ. Μολις δοκιμαστηκε και τι να πω πολυ ευχαριστημενος!!! Ορματε! Ελληνιδα με βυζι τουμπανο φυσικο που καυλωνει φουλ το μωρο αμα της τα γλυφεις. Μια χαρα ολα! Προτεινεται
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Ρε μαγκες....τι γκαυλακι αυτη η λυδια στο σεξ ν σιτυ. Μολις δοκιμαστηκε και τι να πω πολυ ευχαριστημενος!!! Ορματε! Ελληνιδα με βυζι τουμπανο φυσικο που καυλωνει φουλ το μωρο αμα της τα γλυφεις. Μια χαρα ολα! Προτεινεται
Μόνο βραδυνή παίζει;
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Η Βάσω στο Las Vegas . Στο πρώτο σπιτάκι γωνία με Ερημίτη. Δουλεύει μόνο πρωί. Με 50 € κάνει τα πάντα. Από φάτσα και σώμα όμως μη περιμένεις πολλά.....
Όταν λες τα πάντα; Και κωλο;
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
903
Κριτικές
18
Like
3.099
Πόντοι
1.436
Όταν λες τα πάντα; Και κωλο;
αν καταλαβα καλα μιλανε για μια γυναικα που ειναι υπερβαρη...δε μιλαμε για κορμι που απλως δε ειναι μοντελε
πριν καποιο καιρο ειχα περασει την ειδα να ερχετε κατα πανω μου και εκανα βηματα προς τα πισω μεχρι που εφτασα στη πορτα και εφυγα...της ειπα ευγενικα θα το ξανασκεφτω και θα δω...αυτη εκνευριστηκε και μου την ειπε απο πανω
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Καλησπέρα σε όλους πέρασα με φραντζεσκα απέναντι από μέδουσα δεν θυμάμαι πως λέγετε το μαγαζί και ξεκινάω όλα αρνητικά βρομουσε πάρα πολύ κ μάλλον δεν σκουπίστικε καλά από την ανάγκη της τον έπαιξα κ έφυγα τα ποιο πεταμένα λεφτά που έχω δώσει!!! 0 εμφανήση όταν κατέβηκε από τακούνια ξεγελάει στο μάτι 0 συμμετοχή έχετε το νου σας!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Πάντα απορούσα ποιοι πληρώνουν για να πηδήξουν την ασχημότερη πουτάνα που έχω δει από την πρώτη μου μπουρδελότσαρκα το 1996 μεχρι και σήμερα...συνεχίστε να μιλάτε για τη Βάσω.

ΟΥΤΕ Ο al ΔΕ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
αν καταλαβα καλα μιλανε για μια γυναικα που ειναι υπερβαρη...δε μιλαμε για κορμι που απλως δε ειναι μοντελε
πριν καποιο καιρο ειχα περασει την ειδα να ερχετε κατα πανω μου και εκανα βηματα προς τα πισω μεχρι που εφτασα στη πορτα και εφυγα...της ειπα ευγενικα θα το ξανασκεφτω και θα δω...αυτη εκνευριστηκε και μου την ειπε απο πανω
Εκνευρίστηκε γιατί αυτή την κίνηση καρμπον την κάνουν κάθε μέρα δεκάδες που πάνε για πελάτες και φεύγουν σαν να τους κυνηγάνε
 
Τελευταία τροποποίηση:

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
757
Like
921
Πόντοι
86
Δεν νιώθετε κορόιδα που χρυσοπληρώνετε το μουνι εμείς στην Αθήνα έχουμε χορτάσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom