Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 84 άτομα (0 μέλη και 84 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Πάντα απορούσα ποιοι πληρώνουν για να πηδήξουν την ασχημότερη πουτάνα που έχω δει από την πρώτη μου μπουρδελότσαρκα το 1996 μεχρι και σήμερα...συνεχίστε να μιλάτε για τη Βάσω.

ΟΥΤΕ Ο al ΔΕ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ!
Την είχα δει μια φορά στα Τριδυμα και μετά στο Λας Βέγκας...σχεδόν έφυγα τρομαγμενος

Μ'αυτά που διαβάζω όμως άρχισε να μου μπαίνει μια περιέργεια :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Υπενθυμίζω δε στον εξυπνάκια τον gagarin ότι έχω πάρει Καμέλια στο παρελθόν στο Τανταλου 9 :grin:
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Ήταν πριν λίγο να μπω στο τελευταίο νικ.ουρανου.ειναι ένα νταρντανοξεκωλο ,ότι καλύτερο έτυχε να δω απόψε από όσα πήγα.πολλες χοντρές σήμερα....!!!! Ήταν σωματείο.βαρεθηκα να περιμένω κι έκανα γύρα. Μπήκα ερημίτη 5 και μετά από 4 χρόνια ξαναπήρα Χριστίνα.δεν είναι όπως τότε αλλά μου την εδοσε και ήθελα ξανά το τσιμπούκι της και τις βυζάρες της....ε της πάτησα έναν κι έφυγα.πιπα πολύ καλή και βαθιά.λαρυγγι...νιωθεις.

Παλιά ήταν πιο γρήγορη και πιο δυνατή...τεσπά της ξηγηθηκα στα 4 και όλα καλά.


Υγ.πηρα και μια μαύρη στο πάρκινγκ πριν...νταξει όλα καλά αλλά προσοχή από την πίσω μεριά.υοαρχει αμάξι ασημί που κόβει βόλτες για να παίρνει μάτι αν γαμας πίσω στο στενοεγω δεν ντρέπομαι να πω την αλήθεια ούτε και με κιταρει όμως...οποίος δει κάτι ...να έχει κατά νου.απλα δε γαμας με ανεση
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Υπενθυμίζω δε στον εξυπνάκια τον gagarin ότι έχω πάρει Καμέλια στο παρελθόν στο Τανταλου 9 :grin:
ω ρε μαλακα...τι μου κανεις πρωινιατικα και ημουν ετοιμος να παω για μπουγατσες
 

steroto

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς αν η Βλάντα δουλεύει σήμερα; Ώρα κ μαγαζί;
 

Lympe

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
195
Πόντοι
0
μαγκες εχει δει κανεις την ελισαβετ απο paradise? οσες φορες περασα ηταν η φολα η αλινα

αυριο πιθανον να δοκιμασω την αμαρυλις που βγαζει ως καινουρια το αλλο σαητ και θα ενημερωσω
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
μαγκες εχει δει κανεις την ελισαβετ απο paradise? οσες φορες περασα ηταν η φολα η αλινα

αυριο πιθανον να δοκιμασω την αμαρυλις που βγαζει ως καινουρια το αλλο σαητ και θα ενημερωσω
Η αλινα δεν είναι καλή μέσα ;
 

Inc3pt1on

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες η βλαντα που είναι αυτόν τον καιρό και σε ποια βάρδια; Έχω καιρό αποχής απο το άθλημα και θέλω να τιμήσω την milfαρα την βλαντα
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Καλησπέρα πήγα paradise σαυτη την anays , σα να έδωσα 40 ευρο στο κομοδίνο μου ηταν και να το πήδηξα , κατά τα άλλα ωραίος κολος λεπτο σωμα οκ φατσα και καλη συμπεριφορά , καθαρός χώρος έδιωξε και κατι πακια που μπουκαραν μαζι μου , αυτα , έφυγα αχιστος πηγα ραισα μια χαρα με τακτοποίησε το κορίτσι , έχω αρχίσει να παρατηρώ οτι σε καποιες που παω 2η 3η φορα δίνουν ολο και κατι παραπανω σε σχεση με κατι αλλες που μια ζωη τα ίδια . Καντε λιγο μαρκετινγ ρε κοριτσια να μας φατε τα λευτα , εχουμε αναπτυξη λεει ο Μητσοτάκης
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Καλημερα σε ολους, μετα απο πολυ καιρο αποχης απο την πολη, ειπα να δοκιμασω την Λυδια. Καποιος να μου δωσει τα φωτα του? Αξιζει? Ευχαριστω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
Καλημερα σε ολους, μετα απο πολυ καιρο αποχης απο την πολη, ειπα να δοκιμασω την Λυδια. Καποιος να μου δωσει τα φωτα του? Αξιζει? Ευχαριστω
Αξιζει. Παρα πολυ. Θελει ομως τον τροπο της.
 

vg777777777

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Βικτώρια από Paradise πως μπορούμε να την βρούμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom