Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Οι σημερινες ελληνιδες ειναι καραπουταναρες του κερατα.Εγω παντως φοβαμαι πολυ περισσοτερο τα νεα τσουλακια που γαμιουνται καθε μερα και με διαφορετικο παρα τις γνωστες ιεροδουλες που πηγαινουμε και βγαζουμε γουστα κατα καιρους τυπου(Μιρελα,Ελενα κλπ).Εμενα προσφατα φιλαρακι μου μεσα στην καραντινα κολλησε σμν απο φοιτητρια 19 ετων πρωτοετης.Η τυπισα οπως η ιδια ειπε στον κολλητο μου, γαμιοτανε με 3 διαφορετικους σε διαστημα 2 εβδομαδων μεσα στην καραντινα.Μακρια απο φοιτητριες ξεκωλαρια αλλιως βαλτε 3 καποτες.Οι τυπισες οργιαζουν χωρις πλακα.Προτιμω να παω στην Μιρελα που ξερω οτι ειναι καθαρη(αν και η συγκεκριμενη δεν κανει γυμνο) η στην Ελενα την Ρουμανα παρα να παω με το εκφυλο τσουλι απο την επαρχια που γαμιεται με 5 ψωλες πρωι-μεσημερι-βραδυ.Αν εχετε σχεση με κοπελα και την γνωριζετε καλα καλως.Εγω παντως οσα 'ακα' εχω δωσει στα μπουρδελα ποτε δεν κολλησα κατι..χωρις να λεω οτι δεν μπορεις να κολλησεις.Τα περισσοτερα 'ακα'τα εχω κανει με Αντριανα στις Βιλες που η γυναικα το εχει με το τσιμπουκι οποτε αξιζει να παρεις γυμνο...!Δεν θυμαμαι ποτε να κολλησα κατι.
 

Vaporisios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σηναγωνιστες σήμερα πηγα κατα της 12 να δω αμα παιζει τπτ στα σπιτακια και πέτυχα 2 νταβαδες εξω απο το γωνιακο μινωταυρου με ουρανου στο κλεισιμο και με λενε απο 10 πρωι μεχρι 11 βραδυ ανοιχτα και ειναι και ενα ακομα που δουλεύει.
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Η Λιλιάνα το μιλφ στο μινωταυρου αρχή αρχή δεξια είναι ρε μάγκες???να πάω να κάνω κίνηση στη ζούλα??
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Οι σημερινες ελληνιδες ειναι καραπουταναρες του κερατα.Εγω παντως φοβαμαι πολυ περισσοτερο τα νεα τσουλακια που γαμιουνται καθε μερα και με διαφορετικο παρα τις γνωστες ιεροδουλες που πηγαινουμε και βγαζουμε γουστα κατα καιρους τυπου(Μιρελα,Ελενα κλπ).Εμενα προσφατα φιλαρακι μου μεσα στην καραντινα κολλησε σμν απο φοιτητρια 19 ετων πρωτοετης.Η τυπισα οπως η ιδια ειπε στον κολλητο μου, γαμιοτανε με 3 διαφορετικους σε διαστημα 2 εβδομαδων μεσα στην καραντινα.Μακρια απο φοιτητριες ξεκωλαρια αλλιως βαλτε 3 καποτες.Οι τυπισες οργιαζουν χωρις πλακα.Προτιμω να παω στην Μιρελα που ξερω οτι ειναι καθαρη(αν και η συγκεκριμενη δεν κανει γυμνο) η στην Ελενα την Ρουμανα παρα να παω με το εκφυλο τσουλι απο την επαρχια που γαμιεται με 5 ψωλες πρωι-μεσημερι-βραδυ.Αν εχετε σχεση με κοπελα και την γνωριζετε καλα καλως.Εγω παντως οσα 'ακα' εχω δωσει στα μπουρδελα ποτε δεν κολλησα κατι..χωρις να λεω οτι δεν μπορεις να κολλησεις.Τα περισσοτερα 'ακα'τα εχω κανει με Αντριανα στις Βιλες που η γυναικα το εχει με το τσιμπουκι οποτε αξιζει να παρεις γυμνο...!Δεν θυμαμαι ποτε να κολλησα κατι.
Μαζι σου σε οτι λες οχι οτι οι τανες δε λενε μπουρδες αλλα πλεον ειναι ποιο εμπιστες απο τις εξω
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Οι σημερινες ελληνιδες ειναι καραπουταναρες του κερατα.Εγω παντως φοβαμαι πολυ περισσοτερο τα νεα τσουλακια που γαμιουνται καθε μερα και με διαφορετικο παρα τις γνωστες ιεροδουλες που πηγαινουμε και βγαζουμε γουστα κατα καιρους τυπου(Μιρελα,Ελενα κλπ).Εμενα προσφατα φιλαρακι μου μεσα στην καραντινα κολλησε σμν απο φοιτητρια 19 ετων πρωτοετης.Η τυπισα οπως η ιδια ειπε στον κολλητο μου, γαμιοτανε με 3 διαφορετικους σε διαστημα 2 εβδομαδων μεσα στην καραντινα.Μακρια απο φοιτητριες ξεκωλαρια αλλιως βαλτε 3 καποτες.Οι τυπισες οργιαζουν χωρις πλακα.Προτιμω να παω στην Μιρελα που ξερω οτι ειναι καθαρη(αν και η συγκεκριμενη δεν κανει γυμνο) η στην Ελενα την Ρουμανα παρα να παω με το εκφυλο τσουλι απο την επαρχια που γαμιεται με 5 ψωλες πρωι-μεσημερι-βραδυ.Αν εχετε σχεση με κοπελα και την γνωριζετε καλα καλως.Εγω παντως οσα 'ακα' εχω δωσει στα μπουρδελα ποτε δεν κολλησα κατι..χωρις να λεω οτι δεν μπορεις να κολλησεις.Τα περισσοτερα 'ακα'τα εχω κανει με Αντριανα στις Βιλες που η γυναικα το εχει με το τσιμπουκι οποτε αξιζει να παρεις γυμνο...!Δεν θυμαμαι ποτε να κολλησα κατι.
Το λαθος σου μαρκο ειναι πως γενικευεις..ενω ειναι αδυνατο να γνωριζεις οτι ειναι ολες ετσι.
Μετα αναφερεις ενα παραδειγμα μιας 19χρονης, ποσοι απο εμας εδω μεσα θα μπορουσαμε να βγαζουμε για γκομενα 19χρονες φοιτητριες? Λες μετα οτι αρπαζει 5 διαφορετικες ψωλες ολη μερα..σε πιστευω..αλλα οι κοπελες που παμε στα ρδελα και δεν ειμαστε 100% σιγουροι για αυτες οτι κανουν εξετασεις..αρπαζουν πανω απο 10-15 διαφορετικες την ημερα.
Ανεφερες για καθαρη την μιρελα που ειναι κοντα 10 χρονια στη δουλεια..αρα απο τις παλιοτερες στην πολη, και λες μονο σου οτι αυτη δεν κανει γυμνο..αρα για καποιο λογο δεν κανει..δεν πιστευω επειδης σιχαινεται.
τελος λες οτι τα περισσοτερα ακα. τα εχεις κανει με την αντριανα και δεν θυμαμαι αν κολλησες κατι..δλδ εχεις κανει εξετασεις και δεν ειχες τιποτα..η ετσι λες αφου δεν εμφανιστηκε κατι να με ενοχλει η να φαινεται αρα δεν εχω τιποτα?
Γιατι να ξερεις πολλα σμν δεν τα καταλαβαινεις σχεδον καθολου μπορει μια συχνοουρια μονο να σου ερθει..οπως με εμενα που δεν την εδωσα σημασια και οταν ηρθε η ωρα για να κανω εξετασεις βρηκα το παρασιμο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Να σου και πω και το αλλο ρε μαρκο..για να κανουμε και λιγο πλακα.Αφου εχεις αρρωστοφοβια με τις ελληνιδες μην πας καθολου μαζι τους..και αμα σου τυχει καμια καλη στειλτην σ'εμας που δεν της φοβομαστε οσο τις ιεροδουλες. :grin:
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
ρε παιδια η λιλιανα ειναι μια ξανθια μιλφ ομορφη πισω απο τα ξυλινα στουντιο LAS VEGAS ??εχει παει κανεις να μας πει πως ειναι???
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.162
Κριτικές
10
Like
6.196
Πόντοι
7.095
Ραπτορα και Γιακουζα συνεχιστε λιγο ακομα ρε...εχω παρει ποπ κορν και σας διαβαζω.
 

SEGOVAX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
417
Like
120
Πόντοι
1
τι ν τα κανετε τα μπουρδελα εκει ολες οι θεσαλονικιες πουτανες ειναι καντε παιχνιδι ελατε αθηνα για μπουρδελα π ναι ξινες οι δικες μας
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
τι ν τα κανετε τα μπουρδελα εκει ολες οι θεσαλονικιες πουτανες ειναι καντε παιχνιδι ελατε αθηνα για μπουρδελα π ναι ξινες οι δικες μας
Μηπως έχουν κολλήσει και οι δικές μας εδώ ξινίλα ; χαχα δεν ξέρω κιόλας μιάς και δεν ασχολούμαι με το άθλημα του φλέρτ , εγω πάλι για σεραίες έχω ακούσει ... δεν λένε βρές γκόμενα σεραία να γαμάει και η παρέα ; :P
 

makis560

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2020
Μηνύματα
32
Like
15
Πόντοι
0
15 δευτερα 11 το πρωι τα μισα που θα εχουν κοπελες και σε λιγες μερες που θα επιστρεψουν οι ξενες και τα υπολοιπα.

αντι για σαλπιγγα το σινιαλο θα το δωσει το τραινο που περναει το πρωι και κατεβαινουν οι μπαρες κατα τις 12, οταν το τραινο σφυριξει τρεις φορες



Nik μακάρι η Εβελινάρα να γυρίσει στο πόστο της
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
τι ν τα κανετε τα μπουρδελα εκει ολες οι θεσαλονικιες πουτανες ειναι καντε παιχνιδι ελατε αθηνα για μπουρδελα π ναι ξινες οι δικες μας
Ότι είπες ακριβώς τα αντίθετα ισχύουν
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Ότι είπες ακριβώς τα αντίθετα ισχύουν
Βασικά παίζει και το σενάριο να έχετε και οι δυο δίκιο , αν αυτός παράδειγμα έχει γνωρίσει θεσσαλονικιές φοιτήτριες και εσυ αντίστοιχα αθηναίες , η φοιτητρια μακριά απο τον τόπο της μάλλον είναι πιο εύκολη απο οτι στον τόπο της με την λογική οτι είναι μακριά απο παρέες , απο γειτονιές κτλ.

 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Βασικά παίζει και το σενάριο να έχετε και οι δυο δίκιο , αν αυτός παράδειγμα έχει γνωρίσει θεσσαλονικιές φοιτήτριες και εσυ αντίστοιχα αθηναίες , η φοιτητρια μακριά απο τον τόπο της μάλλον είναι πιο εύκολη απο οτι στον τόπο της με την λογική οτι είναι μακριά απο παρέες , απο γειτονιές κτλ.
Φοιτήτριες είναι ότι πιο αντισεξουαλικο σε γυναικείο είδος.. αλλά αν πούμε γενικά για γυναίκες δεν συγκρίνονται οι Αθηναίες γυναίκες που είναι πιο τσακαλακια από τις δικές μας που είναι λίγο ως πολύ βλαχες
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
47
Like
159
Πόντοι
0
:P
 

Συνημμένα

  • Annotation 2020-06-09 230746.jpg
    Annotation 2020-06-09 230746.jpg
    125,5 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Annotation 2020-06-09 230746.jpg
    Annotation 2020-06-09 230746.jpg
    125,5 KB · Εμφανίσεις: 17

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
E nai re agapie to gnwrizoume auto pater !!o theos einai megalos Pater Agapie !!En anamoni na proxwrisomen en oligis meras stas amartiaaaaaa amiiiiiiin!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom