Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Επιστροφή σε 288ωρες έχουμε την επαναλειτουργία των ρδελιον ...Άντε καλή αρχή σε όλους!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.178
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538
Καθηστε να δουμε τα πρωτοκολλα επαναλειτουργιας πρωτα..
Μην δουμε τιποτα περιεργες αποφασεις..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
ποιος ελεγε απο Σεπτεμβρη ανοιγουν? ΛοοοοοοοοοοοοοοοοοΛ.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Δικαιώθηκες ρε μπαγάσα! :grin:
στη 1 του μηνός τους είπανε θα ανοίξουν και μετά δώσανε παράταση άλλες 15 μέρες...πλεον με τους τσιπροκουληδες κρατάω μικρο καλάθι,αλλά δεν νομίζω ότι θα ταβηξει παρπαανω,γιατί τα σύνορα με τις άλλες χώρες ανοίγουν και αυτα στις 16..οποτε θα εχουμε επιστροφές
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Mη πετατε ακομα απο τη χαρα σας για 2 λογους τον εναν τον ειπε ο Φακιρης και ειναι ο τροπος λειτουργιας και ο δευτερος ειναι τα κοριτσια να δουμε ποιες δε φοβουντε να δουλεψουν και θα επιστρεψουν απο τις χωρες τους και μετεπειτα πως θα ειναι μεσα στο δωματιο.Τελος οπως πολλη σωστα λεει ο Jimiadis μ αυτους του μαλακες καλητερα να κραταμε μικρο καλαθι
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Mη πετατε ακομα απο τη χαρα σας για 2 λογους τον εναν τον ειπε ο Φακιρης και ειναι ο τροπος λειτουργιας και ο δευτερος ειναι τα κοριτσια να δουμε ποιες δε φοβουντε να δουλεψουν και θα επιστρεψουν απο τις χωρες τους και μετεπειτα πως θα ειναι μεσα στο δωματιο.Τελος οπως πολλη σωστα λεει ο Jimiadis μ αυτους του μαλακες καλητερα να κραταμε μικρο καλαθι

αν η τσαρινα κοψει να δινει το κωλαρακι της θα φαει τρελο Χ. αλλα αμα η αλλη γουσταρει να δινει κωλο σιγα μην το κοψει.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
αν η τσαρινα κοψει να δινει το κωλαρακι της θα φαει τρελο Χ. αλλα αμα η αλλη γουσταρει να δινει κωλο σιγα μην το κοψει.
Καλά θα φάει ένα κάρφωμα στην ρωσομιλφομουναρα της αν εμφανιστεί...
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Θέλω Λιλιάνα μιλφαρα να τον παίρνει στο στόμα ν τον κάνει γάργαρα να σε κοιτά στα μάτια κ να σε λέει  σφιξτον μου στα γρήγορα δίχως ανάσα!!!
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
αν η τσαρινα κοψει να δινει το κωλαρακι της θα φαει τρελο Χ. αλλα αμα η αλλη γουσταρει να δινει κωλο σιγα μην το κοψει.

τι σχεση εχει ο κολος με τον κορονοιο?? ολα θα ειναι οπως πρωτα..εγω πιο πολυ φοβαμαι το HIV παρα τον covid19 διοτι ο HIV εαν κολλησεις θα εισαι φορεας σε ολη σου τη ζωη,ο covid19 εαν κολλησεις και το ξεπερασεις αποκτας ανοσια ισως για καποιο χρονικο διαστημα ισως για ολη σου τη ζωη κι αν εισαι δυνατος οργανισμος παιζει και να μην κολλησεις καθολου εαν ερθεις κοντα σε ατομα που νοσουν..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
τι σχεση εχει ο κολος με τον κορονοιο?? ολα θα ειναι οπως πρωτα..εγω πιο πολυ φοβαμαι το HIV παρα τον covid19 διοτι ο HIV εαν κολλησεις θα εισαι φορεας σε ολη σου τη ζωη,ο covid19 εαν κολλησεις και το ξεπερασεις αποκτας ανοσια ισως για καποιο χρονικο διαστημα ισως για ολη σου τη ζωη κι αν εισαι δυνατος οργανισμος παιζει και να μην κολλησεις καθολου εαν ερθεις κοντα σε ατομα που νοσουν..

Γιαυτο παιρνεις και τις αναλογες προφυλαξεις. Προσωπικα παντως που γουσταρω το κωλι της τσαρινας, εδω και ποσο καιρο ευτυχως δεν εχω κολησει κανα παρασημο.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
τι σχεση εχει ο κολος με τον κορονοιο?? ολα θα ειναι οπως πρωτα..εγω πιο πολυ φοβαμαι το HIV παρα τον covid19 διοτι ο HIV εαν κολλησεις θα εισαι φορεας σε ολη σου τη ζωη,ο covid19 εαν κολλησεις και το ξεπερασεις αποκτας ανοσια ισως για καποιο χρονικο διαστημα ισως για ολη σου τη ζωη κι αν εισαι δυνατος οργανισμος παιζει και να μην κολλησεις καθολου εαν ερθεις κοντα σε ατομα που νοσουν..
Οταν κανεις το αθλημα τυπε γνωριζεις και τους κινδυνους οποιος φοβαται δεν ειναι για το αθλημα και βρισκει μια γκομενιτσα τη βαζει να κανει εξετασεις οτι ειναι καθαρη και εχει ησυχο το κεφαλι του τοσο απλα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Γιαυτο παιρνεις και τις αναλογες προφυλαξεις. Προσωπικα παντως που γουσταρω το κωλι της τσαρινας, εδω και ποσο καιρο ευτυχως δεν εχω κολησει κανα παρασημο.
Γιατι να κολησεις παρασημο τυπε ακομα και ακα να γαμουσες οι πιθανοτητες ειναι λιγες και μπορω επισης να πω οτι ποιο πολλες πιθανοτητες θα ειχες να αρπαξεις παρασημο απο μια γκομενα εκτος δελων παρα απο μια στα δελα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Γιατι να κολησεις παρασημο τυπε ακομα και ακα να γαμουσες οι πιθανοτητες ειναι λιγες και μπορω επισης να πω οτι ποιο πολλες πιθανοτητες θα ειχες να αρπαξεις παρασημο απο μια γκομενα εκτος δελων παρα απο μια στα δελα

Σε αυτο εχεις μεγαλο δικιο φιλε, γιατι πρωτον η κοπελα απο τα δελα κανει σχεδον καθε εβδομαδα εξετασεις (τουλαχιστον σε αυτες που παω εγω) ενω οι αλλες ειναι χυμα στο κυμα. πριν χρονια νταλαβεριζομουν με ενα ωραιο μουνι η οποια απο το 1ο ραντεβου μου καθησε και μου ειπε κιολας ανοιχτα οτι εχει και αλλους 2 γκομενους, ε αφου την πηδουσα κανα μηνα με παιρνει μια μερα τηλ και μου λεει πηγα στον ιατρο μου και μου βρηκε το ταδε, μπορεις να μου δωσεις λεφτα? το τι βρισιδι εφαγε. Δεν την ξαναειδα απο τοτε.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Σε αυτο εχεις μεγαλο δικιο φιλε, γιατι πρωτον η κοπελα απο τα δελα κανει σχεδον καθε εβδομαδα εξετασεις (τουλαχιστον σε αυτες που παω εγω) ενω οι αλλες ειναι χυμα στο κυμα. πριν χρονια νταλαβεριζομουν με ενα ωραιο μουνι η οποια απο το 1ο ραντεβου μου καθησε και μου ειπε κιολας ανοιχτα οτι εχει και αλλους 2 γκομενους, ε αφου την πηδουσα κανα μηνα με παιρνει μια μερα τηλ και μου λεει πηγα στον ιατρο μου και μου βρηκε το ταδε, μπορεις να μου δωσεις λεφτα? το τι βρισιδι εφαγε. Δεν την ξαναειδα απο τοτε.
Απλα τυχερος εισαι..και μην πιστευεις ιεροδουλη ποτε! εκτος και αν εχεις δει με τα ματια σου να πηγαινει σε γιατρους και να κανει εξετασεις.
Εγω τοσες σχεσεις με γκομενες δεν κολλησα ποτε τιποτα..εκανα λιγα γυμνα στοματικα μετρημενα στα δακτυλα με ιεροδουλες και κολλησα σμν..εντωμεταξυ μια τσατσα μου ειχε πει παλιοτερα οταν την ειπα ποσο εχει το γυμνο στοματικο..καλυτερα μην το κανεις..παρε το απλο με την κοπελα.Καταλαβαινεις οταν σου λεει τσατσα που βγαζει κατι παραπανω απο αυτο τι γινεται.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Για οσους ενδιαφερονται και μεχρι να ανοιξουν τα στουντιο πηρα χθες βραδακι με απλο 30 αρι την ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ στο βενους ,22 ετων στητο 2αρι στηθος,απιθανος πισινος ,βαθεια εξαιρετικη πιπα,κανει και ακα,ονειρεμενο χυσιμο με το κοριτσι απο πανω.Πολυ μου αρεσε.15 ειναι μακρια αποψε τι γινεται ελεγε ενας φιλος.Ρουμανικη σχολη,υπεροχο κομματι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom