Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (3 μέλη και 55 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Δλδ απο τι καταλαβα παιζει πολυ παρανομια κατω..αμα τους τσακωσουν ομως δεν θα ξανανοιξουν ποτε τουλαχιστον νομιμο μαγαζι και εννοειται η κοπελα δεν θα μπορει να δουλευει νομιμα.

Αλλα αυτα ειναι το λιγοτερο και δεν μας πολυαφορουν κι ολας.Απλα εγω λεω για αυτους που πανε εκει και περνανε,δεν μιλαω για πακια..δλδ σε φουλ παρανομο μαγαζι μην περιμενετε η κοπελα να περναει απο γιατρους..οποτε τα ρισκα που παιρνετε για ενα πηδημα ειναι πολλα..λοιπον ξανασκεφτειτε το οσοι θελετε να πατε τωρα, γιατι δεν βλεπω να σας βγαινει σε καλο.Υπομονη θελει..κατσατε κοντα 3 μηνες και θα ρισκαρετε τωρα προς το τελος;; χοντρη μλκ για μενα οσοι πατε.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Χωρίς να θέλω να σας απογοητεύσω, αλλά δεν είναι δυνατόν να είναι κλειστά τα γυμναστήρια (ανοίγουν 29/6), και να ανοίξουν τα μπουρδελα...
Εκτίμησή μου, η οποία προέκυψε μετά από συζήτηση με άνθρωπο που γνωρίζει πρόσωπα κ καταστάσεις , είναι πως οι οίκοι ανοχής θα παραμείνουν κλειστοί και τον Ιούλιο , τουλάχιστον, και θα επαναλειτουργήσουν μετά τις 15 Αυγούστου , όταν και θα είναι έτοιμο το νέο νομικό πλαίσιο που θα ρυθμίζει την αδειοδότηση και λειτουργία τους. Πιθανότατα μιλάμε για Σεπτέμβριο .
Πολύ εύστοχη τοποθέτηση έτσι πιστεύω κι εγώ
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Δλδ απο τι καταλαβα παιζει πολυ παρανομια κατω..αμα τους τσακωσουν ομως δεν θα ξανανοιξουν ποτε τουλαχιστον νομιμο μαγαζι και εννοειται η κοπελα δεν θα μπορει να δουλευει νομιμα.

Αλλα αυτα ειναι το λιγοτερο και δεν μας πολυαφορουν κι ολας.Απλα εγω λεω για αυτους που πανε εκει και περνανε,δεν μιλαω για πακια..δλδ σε φουλ παρανομο μαγαζι μην περιμενετε η κοπελα να περναει απο γιατρους..οποτε τα ρισκα που παιρνετε για ενα πηδημα ειναι πολλα..λοιπον ξανασκεφτειτε το οσοι θελετε να πατε τωρα, γιατι δεν βλεπω να σας βγαινει σε καλο.Υπομονη θελει..κατσατε κοντα 3 μηνες και θα ρισκαρετε τωρα προς το τελος;; χοντρη μλκ για μενα οσοι πατε.
2 σπιτάκια έχω την υποψία πως δουλεύουν, τα οποία δεν είναι και ορατά από τον δρόμο!  :orchestra: :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
2 σπιτάκια έχω την υποψία πως δουλεύουν, τα οποία δεν είναι και ορατά από τον δρόμο!  :orchestra: :grin:
Δεν εχει σημασια συναδελφε αν ειναι ενα η δυο η δεκαπεντε..απο την στιγμη που ειναι φουλ παρανομα..εγω δεν παω ουτε αν δουλευουν σε αυτα οι καλυτερες της πολης και με πληρωνουν κι απο πανω!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Πολύ εύστοχη τοποθέτηση έτσι πιστεύω κι εγώ
Είναι απλή λογική φίλε μου. Μιλάμε για ένα χώρο όπου η στενή σωματική επαφή , μεταξύ πελάτη και εργαζόμενης είναι απαραίτητη προϋπόθεση. Είναι δυνατόν να γίνει αυτό με μάσκα και γάντια;
Επιπλέον , αν θέλει το κράτος να τηρήσει τους νέους κανόνες υγιεινής, θα πρέπει ο χώρος να αερίζεται συνεχώς (δλδ ανοιχτά παράθυρα), να εισέρχονται οι πελάτες ένας ένας μέσα (οι άλλοι θα περιμένουν την σειρά τους απ έξω; ), να αλλάζουν τα σεντόνια μετά από κάθε πελάτη (χαχαχαχα) και να απολυμαίνεται μετά από κάθε «χρήση» ο χώρος (γελάνε και τα γιουβαρλάκια στην κατσαρόλα της μάνας μου).
Για όλους αυτούς τους, πρακτικούς, λόγους , ας μην περιμένουν οι φίλοι των οίκων ανοχής επιστροφή στην κανονικότητα , μέσα στο επόμενο δίμηνο ή και τρίμηνο , τουλάχιστον.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Είναι απλή λογική φίλε μου. Μιλάμε για ένα χώρο όπου η στενή σωματική επαφή , μεταξύ πελάτη και εργαζόμενης είναι απαραίτητη προϋπόθεση. Είναι δυνατόν να γίνει αυτό με μάσκα και γάντια;
Επιπλέον , αν θέλει το κράτος να τηρήσει τους νέους κανόνες υγιεινής, θα πρέπει ο χώρος να αερίζεται συνεχώς (δλδ ανοιχτά παράθυρα), να εισέρχονται οι πελάτες ένας ένας μέσα (οι άλλοι θα περιμένουν την σειρά τους απ έξω; ), να αλλάζουν τα σεντόνια μετά από κάθε πελάτη (χαχαχαχα) και να απολυμαίνεται μετά από κάθε «χρήση» ο χώρος (γελάνε και τα γιουβαρλάκια στην κατσαρόλα της μάνας μου).
Για όλους αυτούς τους, πρακτικούς, λόγους , ας μην περιμένουν οι φίλοι των οίκων ανοχής επιστροφή στην κανονικότητα , μέσα στο επόμενο δίμηνο ή και τρίμηνο , τουλάχιστον.
Συναδελφε αλλο η επιστροφη στην κανονικοτητα οπως την ξεραμε, αλλο να εχουμε καινουργια κανονικοτητα με νεους κανονες υγιεινης..αυτο σημαινει οτι πρεπει ολοι να προσαρμοστουμε στα νεα μετρα που ηρθαν για να μεινουν απο δω και περα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Συναδελφε αλλο η επιστροφη στην κανονικοτητα οπως την ξεραμε, αλλο να εχουμε καινουργια κανονικοτητα με νεους κανονες υγιεινης..αυτο σημαινει οτι πρεπει ολοι να προσαρμοστουμε στα νεα μετρα που ηρθαν για να μεινουν απο δω και περα.
Αυτό που ήθελα να καταδείξω είναι ότι , αν τηρηθούν όλοι οι προβλεπόμενοι κανόνες , επιστροφή στην οποία «κανονικότητα», δεν πρόκειται να υπάρξει στο εγγύς μέλλον.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Και για να ναι ειλικρινής, αυτή τη στιγμή καταχρώμαι τον χώρο σας στο νήμα. Τελευταία φορά που πηγα σε μπουρδελο, ήταν πρωθυπουργός ο αείμνηστος Μητσοτάκης ...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Αυτό που ήθελα να καταδείξω είναι ότι , αν τηρηθούν όλοι οι προβλεπόμενοι κανόνες , επιστροφή στην οποία «κανονικότητα», δεν πρόκειται να υπάρξει στο εγγύς μέλλον.
Μα οσα προβλεπονται δεν τηρουνταν και πριν την καραντινα..και μιλαω για τα νομιμα μαγαζια.
Τωρα και με επιπλεον μετρα, δυσκολο μου φαινεται να υπαρξει μαγαζι και ιεροδουλη που να ειναι 100% ενταξει σε ολα.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μα οσα προβλεπονται δεν τηρουνταν και πριν την καραντινα..και μιλαω για τα νομιμα μαγαζια.
Τωρα και με επιπλεον μετρα, δυσκολο μου φαινεται να υπαρξει μαγαζι και ιεροδουλη που να ειναι 100% ενταξει σε ολα.
Ακριβώς. Και με την υστερία που κυριαρχεί, είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία να τα κλείσουν. Στην Αθηνα , τουλάχιστον, αδειοδοτημένο είναι το 10-12% των οίκων ανοχής. Όλοι οι άλλοι είναι παράνομοι και λειτουργούν γιατί πληρώνουν κάθε μήνα προστασία στους μπάτσους. Πλέον όμως έλεγχος δεν θα γίνεται από το οικείο ΑΤ ή από τα κεντρικά της ασφαλείας, αλλά από μικτό κλιμάκιο του Υπ. Υγείας και της Αρχής Διαφάνειας, όπως γίνεται και στα υπόλοιπα εμπορικά καταστήματα.
Σκέψου να υπάρξει έστω και ένα κρούσμα σε κοπέλα που δουλεύει σε σπίτι; Πως θα ιχνηλατηθουν οι επαφές της; Αν το πάρουν και τα κανάλια, μια βδομάδα θα μας πρήζουν για τις υγιειονομικες βόμβες, και τι κάνει το κράτος και αλλά τέτοια όμορφα...
Ποιος κυβερνών θέλει να βάλει τέτοιο μπελά στο κεφάλι του;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Ακριβώς. Και με την υστερία που κυριαρχεί, είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία να τα κλείσουν. Στην Αθηνα , τουλάχιστον, αδειοδοτημένο είναι το 10-12% των οίκων ανοχής. Όλοι οι άλλοι είναι παράνομοι και λειτουργούν γιατί πληρώνουν κάθε μήνα προστασία στους μπάτσους. Πλέον όμως έλεγχος δεν θα γίνεται από το οικείο ΑΤ ή από τα κεντρικά της ασφαλείας, αλλά από μικτό κλιμάκιο του Υπ. Υγείας και της Αρχής Διαφάνειας, όπως γίνεται και στα υπόλοιπα εμπορικά καταστήματα.
Σκέψου να υπάρξει έστω και ένα κρούσμα σε κοπέλα που δουλεύει σε σπίτι; Πως θα ιχνηλατηθουν οι επαφές της; Αν το πάρουν και τα κανάλια, μια βδομάδα θα μας πρήζουν για τις υγιειονομικες βόμβες, και τι κάνει το κράτος και αλλά τέτοια όμορφα...
Ποιος κυβερνών θέλει να βάλει τέτοιο μπελά στο κεφάλι του;
Βλεπεις ομως τι γινεται..οσο περναει ο καιρος ξεφυτρωνουν ολο και περισσοτερα παρανομα μαγαζια..οποτε αντι να παμε προς το καλυτερο..χειροτερευει η κατασταση και τον κορονοιο τον αφηνω τελευταιο,σκεψου ποσες αλλες αρρωστιες θα υπαρξουν αν συνεχισουν να δουλευουν ετσι τα μαγαζια.. και μην νομιζεις, αν τα κλεινουν θα ανοιγουν οι ιδιοι παρακατω αλλο.. εως οτου βαρεθουν να τους κυνηγανε και μεινουν ετσι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.712
Κριτικές
183
Like
43.841
Πόντοι
21.896
δυστυχως και εγω ετσι ελεγα και ετσι πιστευα οτι ειτε θα ανοιγαν μαιο αλλ τελικ δε βλεπω διαθεση της πολιτειας να τα ανοιξει κ πετξε κ το τυρακι με ντεμεκ το νεο νομο


ας ελπισουμε τουλαχιστον μαζι με γυμναστηρια 29 αντε στην καλη περιπτωση 21 ιουνια αλλα βαζω πιθανοτητα να ανοιξουν των αθηνων τα παρανομα και τα β .ελλαδιτικα να μεινουν κλεισταν και να τρεχουν για να βγαλουν νεες αδειες το καλοκαιρι

κατω ειναι γατονια ενω εδω εμεις φραπε μπουγατσα και αγαπες!!!
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Ακριβώς. Και με την υστερία που κυριαρχεί, είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία να τα κλείσουν. Στην Αθηνα , τουλάχιστον, αδειοδοτημένο είναι το 10-12% των οίκων ανοχής. Όλοι οι άλλοι είναι παράνομοι και λειτουργούν γιατί πληρώνουν κάθε μήνα προστασία στους μπάτσους. Πλέον όμως έλεγχος δεν θα γίνεται από το οικείο ΑΤ ή από τα κεντρικά της ασφαλείας, αλλά από μικτό κλιμάκιο του Υπ. Υγείας και της Αρχής Διαφάνειας, όπως γίνεται και στα υπόλοιπα εμπορικά καταστήματα.
Σκέψου να υπάρξει έστω και ένα κρούσμα σε κοπέλα που δουλεύει σε σπίτι; Πως θα ιχνηλατηθουν οι επαφές της; Αν το πάρουν και τα κανάλια, μια βδομάδα θα μας πρήζουν για τις υγιειονομικες βόμβες, και τι κάνει το κράτος και αλλά τέτοια όμορφα...
Ποιος κυβερνών θέλει να βάλει τέτοιο μπελά στο κεφάλι του;
Με λίγα λόγια νέοι νταβατζήδες! :grin:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
δυστυχως και εγω ετσι ελεγα και ετσι πιστευα οτι ειτε θα ανοιγαν μαιο αλλ τελικ δε βλεπω διαθεση της πολιτειας να τα ανοιξει κ πετξε κ το τυρακι με ντεμεκ το νεο νομο


ας ελπισουμε τουλαχιστον μαζι με γυμναστηρια 29 αντε στην καλη περιπτωση 21 ιουνια αλλα βαζω πιθανοτητα να ανοιξουν των αθηνων τα παρανομα και τα β .ελλαδιτικα να μεινουν κλεισταν και να τρεχουν για να βγαλουν νεες αδειες το καλοκαιρι

κατω ειναι γατονια ενω εδω εμεις φραπε μπουγατσα και αγαπες!!!
Το θεωρώ πολύ δύσκολο αδερφέ , ακόμη και στην Αθηνα , να γίνει κάποια κίνηση, πριν τον Ιούλιο/Αύγουστο, ακόμη και σε επίπεδο παρανομίας.
Επειδή γνωρίζω άτομο που έχει 8 οίκους ανοχής κάτω, και φυσικά όχι αδειοδοτημένους, δεν το σκέφτεται καν, πριν ξεκαθαρίσει η κατάσταση. Υπόψιν πως το άτομο αυτό έχει υποστεί ζημιά άνω των 90.000€ μέχρι στιγμής.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Ξανθιά μιλφ που τα καταπίνει κιόλας στο πράσινο,δηλαδή στο Νικ.ουρανου 28??...και περνούσα και καλά μαζί της?? :think:...δε μου λέει τίποτα
Πανε αν θες να τη δεις ,Ειρηνη τη λενε μιλαει καλα ελληνικα,ομως μπορει ναναι και ξενη.Νομιζω εχεις κριτικη.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Πανε αν θες να τη δεις ,Ειρηνη τη λενε μιλαει καλα ελληνικα,ομως μπορει ναναι και ξενη.Νομιζω εχεις κριτικη.
όχι δεν έχω,εκεί γαμησα τελευταία φορά την Ελενα τη Ρουμανα πριν δύο χρόνια.
Αλλά μου φαίνεται την είδα μια φορά αυτή που λες
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
8
Like
261
Πόντοι
280
Καλησπέρα στην παρέα!!να ρωτήσω ποιες δουλεύουν από τις γνωστές?πχ Έλενα Ρουμάνα, καρίνα Ουκρανία, Μανταλένα λας Βέγκας, Μιρέλλα, Γαλήνη, βιολέτα, Εβελίνα κτλ?αν μπορεί κάποιος να μας πει!και αν δουλεύουν......
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Καλησπέρα στην παρέα!!να ρωτήσω ποιες δουλεύουν από τις γνωστές?πχ Έλενα Ρουμάνα, καρίνα Ουκρανία, Μανταλένα λας Βέγκας, Μιρέλλα, Γαλήνη, βιολέτα, Εβελίνα κτλ?αν μπορεί κάποιος να μας πει!και αν δουλεύουν......
Όλες αυτές που είπες συν την Λάρα...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καλησπέρα στην παρέα!!να ρωτήσω ποιες δουλεύουν από τις γνωστές?πχ Έλενα Ρουμάνα, καρίνα Ουκρανία, Μανταλένα λας Βέγκας, Μιρέλλα, Γαλήνη, βιολέτα, Εβελίνα κτλ?αν μπορεί κάποιος να μας πει!και αν δουλεύουν......
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom