Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (2 μέλη και 45 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538
Ποιος σου ειπε οτι ανοιγουν Δευτερα τυπε απο μονος σου εβγαλες το συμπερασμα?
Θα του πε κι αυτου καμμια κοπελα η καμμια τσατσα..
Οπως τον Τζιμ..

Και το δεσαν κομπο..λες και αυτες ξερουν ποτε θα ανοιξουν..
Οι τελευταιες που θα το μαθουν θα ειναι αυτες..
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Θα του πε κι αυτου καμμια κοπελα η καμμια τσατσα..
Οπως τον Τζιμ..

Και το δεσαν κομπο..λες και αυτες ξερουν ποτε θα ανοιξουν..
Οι τελευταιες που θα το μαθουν θα ειναι αυτες..
Αστα να πανε το γελοιο ειναι οτι δεν μπορουν καποιοι να καταλαβουν οσο και να τους το πεις οτι απο τη στιγμη που τα δελα τα δικα μας εχουν αδειες μονο η κυβερνηση μπορει να τα ανοιξει και κανενας αλλος
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.710
Κριτικές
183
Like
43.840
Πόντοι
21.896
Ποιος σου ειπε οτι ανοιγουν Δευτερα τυπε απο μονος σου εβγαλες το συμπερασμα?

den peirazei --στη σαλονικα εχουμε αξιοπιστα call girl που μολις τα τηλεγωνεις ερχονται αμεσως!!!!!!!!!!!!!!!!!λολ
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
den peirazei --στη σαλονικα εχουμε αξιοπιστα call girl που μολις τα τηλεγωνεις ερχονται αμεσως!!!!!!!!!!!!!!!!!λολ
Αδερφε ολα τα call girl μας στο Σαλονικα ειναι αξιοπιστα δε ριχνουν πιστολιες
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
εντωμεταξυ εμπιστη  πηγη μου ανεφερε οτι τα σπιτακια ποτε δεν κλεισανε και οτι δουλευουν παρανομα με το κλασικο να μπαινουν οι πελατες απο την πισω πορτα. το ανεφερε εδω και αλλος συναγωνιστης αλλα απο το 1 αυτι μπαινει απο το αλλο βγαινει. οποτε οσοι λετε οτι θα ανοιξουν το δεν ξερω και γω ποτε, φατε την γλωσιτσα σας.
 

JosuaHunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2019
Μηνύματα
193
Like
111
Πόντοι
1
Μέχρι 15 Ιούνη παπαλα μάγκες...ρε τι τραβάμε με το κωλοκρατος που έχουμε να ούμε.... τουλάχιστον κάνα μασατσιδικο παίζει να ζει της προκοπής η Σαλονικαρα??μπας και.....λέω ΜΠΑΣ ΚΑΙ!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Θα του πε κι αυτου καμμια κοπελα η καμμια τσατσα..
Οπως τον Τζιμ..

Και το δεσαν κομπο..λες και αυτες ξερουν ποτε θα ανοιξουν..
Οι τελευταιες που θα το μαθουν θα ειναι αυτες..
εσενα βρε παπαρα οταν στα εξηγω και σου λεω ακριβως τι εχει γινει,τι πεταγεσαι για να κανεις τον εξυπνο μετα;η χαιρεσαι σαν μερικους που χαιρονται που δεν ανοιγουν για να το παιζουν ξερολες και να εχουν το τιτλο ΄'εγω σας τα λεγα'...δεν χαλαρωνετε λεω εγω λιγο μερικοι
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538
εσενα βρε παπαρα οταν στα εξηγω και σου λεω ακριβως τι εχει γινει,τι πεταγεσαι για να κανεις τον εξυπνο μετα;η χαιρεσαι σαν μερικους που χαιρονται που δεν ανοιγουν για να το παιζουν ξερολες και να εχουν το τιτλο ΄'εγω σας τα λεγα'...δεν χαλαρωνετε λεω εγω λιγο μερικοι
ΦΙΛΑΚΙΑ...
:rockon:

Θα ρθεις για πιτσα το βραδακι?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538
Κυβερνητικη αποφαση...
Δεν μου το ειπε καμμια τσατσα η κοπελα.. να ξερετε..
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538
εντωμεταξυ εμπιστη  πηγη μου ανεφερε οτι τα σπιτακια ποτε δεν κλεισανε και οτι δουλευουν παρανομα με το κλασικο να μπαινουν οι πελατες απο την πισω πορτα. το ανεφερε εδω και αλλος συναγωνιστης αλλα απο το 1 αυτι μπαινει απο το αλλο βγαινει. οποτε οσοι λετε οτι θα ανοιξουν το δεν ξερω και γω ποτε, φατε την γλωσιτσα σας.
Τι μας λες τωρα?
Ξερεις πολλα με πισω πορτα?
Εκτος αν μπαινουν απο το παραθυρο..
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Παντως εγω και αλλοι συναγωνιστες μολις μπηκαμε απο την κανονικη θυρα,χωρις φωτακι εννοειτε και μπορω να πω πως απογειωθηκα με ουκρανικο μιγκ.Τελικα ολα ειναι σχετικα στον ομορφο τοπο μας.Μου αρεσειπολυ αυτο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.177
Κριτικές
166
Like
27.037
Πόντοι
34.538

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Επιβεβαιώνω τον φίλο παλαίμαχο, πέρασμα νωρίς το μεσημέρι από μύλο, έτσι για να δω τι παίζει σε συνδυασμό με μια δουλειά μου. Στην Ερημίτη μια πόρτα ανοιχτή και βλέπω απέναντι μία να ψαρεύει πάκια, καθόντουσαν (καμιά δεκαριά) απέναντι στην σκιά και περίμεναν την σειρά τους ...μάλλον. Αν την είδα καλά πρέπει να ήταν μια ξανθιά μιλφ που τα καταπίνει, έχω και κριτική μαζί της. Ξενέρωσα μεταβολή και έφυγα, μετάξι γίναμε. Φεύγοντας απο Μινώταυρου μου κάνει νόημα νταβας για να εισελθω...καθόταν μπροστά στην κλειστή πόρτα και ψαρευε κι αυτός. Μπαίνω κι ήταν όλη η Ουκρανία μέσα, μέτρια κομμάτια αλλά για την μετά κορονοϊού εποχή γαμευσιμα...αυτά τα ολίγα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Επιβεβαιώνω τον φίλο παλαίμαχο, πέρασμα νωρίς το μεσημέρι από μύλο, έτσι για να δω τι παίζει σε συνδυασμό με μια δουλειά μου. Στην Ερημίτη μια πόρτα ανοιχτή και βλέπω απέναντι μία να ψαρεύει πάκια, καθόντουσαν (καμιά δεκαριά) απέναντι στην σκιά και περίμεναν την σειρά τους ...μάλλον. Αν την είδα καλά πρέπει να ήταν μια ξανθιά μιλφ που τα καταπίνει, έχω και κριτική μαζί της. Ξενέρωσα μεταβολή και έφυγα, μετάξι γίναμε. Φεύγοντας απο Μινώταυρου μου κάνει νόημα νταβας για να εισελθω...καθόταν μπροστά στην κλειστή πόρτα και ψαρευε κι αυτός. Μπαίνω κι ήταν όλη η Ουκρανία μέσα, μέτρια κομμάτια αλλά για την μετά κορονοϊού εποχή γαμευσιμα...αυτά τα ολίγα.
Να μας πείτε όμως ποια είναι η κυρία ώστε να φροντίσουμε κι εμείς με τη σειρά μας μετά το πέρας της πανδημίας και των σχετικών περιορισμών και απαγορεύσεων να την αφήσουμε με μοναδική πελατεία τα πάκια που λες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom