Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ευτυχώς που είναι κατηγορία φτερού, γιατί θα βλέπαμε πολύ κόσμο να φεύγει από εκεί με προβλήματα στη μέση :)

Gl, να τη δοκιμάσεις, καλή περίπτωση για teenie γούστα. Οι φωτογραφίες της την αδικούν, το σωματάκι της είναι μια ζωγραφιά. Α, και δε νομίζω να έχει πάρει άδεια ακόμα, πήρες τηλέφωνο και σου είπαν ότι δεν είναι εκεί;
ναι λες ναναι αλλου; :think: :think:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Α, και δε νομίζω να έχει πάρει άδεια ακόμα, πήρες τηλέφωνο και σου είπαν ότι δεν είναι εκεί;

Δεν είναι εκεί πέρασα το βράδυ. Ήταν μια κοπέλα με ράστα μαλλί και λίγο βαριεστημένη.

Κατά τ' άλλα πολύ νέκρα ρε παιδιά... πολύ λίγα ανοιχτά. Έχουμε και λέμε.

Carrefour: Η Άννα από την Τσεχία. Αδύνατη με τατού στο πόδι, ξανθό μαλλί. Εκεί προτίμησα τελικά γιατί λίγο η μία και λίγο η άλλη μου την έσπασαν. Το κορίτσι φιλικό και πρόσχαρο παρά την ώρα και την κούραση...

Νικ. Ουρανού τέρμα: Η Μάρθα.
Νικ. Ουρανού εκκλησία: Μια ξανθούλα, ανατολικού μπλοκ. Πολύ ωραίο σώμα αλλά και αυτή βαριότανε.

Κεφαλληνίας βαρέθηκα να περιμένω και την έκανα...

La Femme (αν θυμάμαι καλά το όνομα - είναι εκείνο που ανεβαίνεις σκάλες): Μια μελαχρινή, petite, μάλλον Ελληνίδα. Κάποια στιγμή θα πάω...

Στο Βαρδάρη. στο Αλουμινάτο η Νταϊάνα.

Στο ανορθόγραφο δεν πήγα. Έτσι... γιατί μπορούσα!
Απέναντι η Ειρηνάρα. Την στιγμή που μπήκα μόλις βγαίνανε δύο. Ο ένας ήταν στο δωμάτιο και επειδή η Ειρηνάρα δυσανασχέτησε σε κάτι βριστήκανε και την έκανε και ο άλλος συμπαράσταση. Επίσης μόλις μπήκα μετά από λίγο βγαίνει η Ειρηνάρα και λέει στην τσατσά να φωνάξει τον μπράβο να πετάξουν από το δωμάτιο ένα τύπο... Ρε πολύ μαγκιά, κλανιά και εξάτμηση αυτή η γκόμενα!

Στο δίπλα δίδυμο η Μιρέλλα. Και τέλος στο Προμηθέως κοντά στην Εγνατία μια κοπελίτσα, σχετικά αδυνατούλα με καστανόξανθα μαλλιά, μάλλον Ελληνίδα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δεν είναι εκεί πέρασα το βράδυ. Ήταν μια κοπέλα με ράστα μαλλί και λίγο βαριεστημένη.

Κατά τ' άλλα πολύ νέκρα ρε παιδιά... πολύ λίγα ανοιχτά. Έχουμε και λέμε.

Carrefour: Η Άννα από την Τσεχία. Αδύνατη με τατού στο πόδι, ξανθό μαλλί. Εκεί προτίμησα τελικά γιατί λίγο η μία και λίγο η άλλη μου την έσπασαν. Το κορίτσι φιλικό και πρόσχαρο παρά την ώρα και την κούραση...

Νικ. Ουρανού τέρμα: Η Μάρθα.
Νικ. Ουρανού εκκλησία: Μια ξανθούλα, ανατολικού μπλοκ. Πολύ ωραίο σώμα αλλά και αυτή βαριότανε.

Κεφαλληνίας βαρέθηκα να περιμένω και την έκανα...

La Femme (αν θυμάμαι καλά το όνομα - είναι εκείνο που ανεβαίνεις σκάλες): Μια μελαχρινή, petite, μάλλον Ελληνίδα. Κάποια στιγμή θα πάω...

Στο Βαρδάρη. στο Αλουμινάτο η Νταϊάνα.

Στο ανορθόγραφο δεν πήγα. Έτσι... γιατί μπορούσα!
Απέναντι η Ειρηνάρα. Την στιγμή που μπήκα μόλις βγαίνανε δύο. Ο ένας ήταν στο δωμάτιο και επειδή η Ειρηνάρα δυσανασχέτησε σε κάτι βριστήκανε και την έκανε και ο άλλος συμπαράσταση. Επίσης μόλις μπήκα μετά από λίγο βγαίνει η Ειρηνάρα και λέει στην τσατσά να φωνάξει τον μπράβο να πετάξουν από το δωμάτιο ένα τύπο... Ρε πολύ μαγκιά, κλανιά και εξάτμηση αυτή η γκόμενα!

Στο δίπλα δίδυμο η Μιρέλλα. Και τέλος στο Προμηθέως κοντά στην Εγνατία μια κοπελίτσα, σχετικά αδυνατούλα με καστανόξανθα μαλλιά, μάλλον Ελληνίδα...
αυτη στην ερημιτου λεγεται αντζελα...δεν εχω φαει...
στο λαφαμ μαλλον λες αυτην την λουσι την petite ρουμανιτσα...
η ειρηνη γτπκ ....απο μαγκια...δεν μπαινω-δεν ξερω...
νεκρα οπως λες ...πλησιαζει και 15 αυγουστος ή μπανια ή χωριο ολοι...κι εγω μαζι απο αυριο,μεθαυριο...
εγω κατεθεσα στην κωλετη στην λινα αλλα πρωι γιατι με βολευει καλυτερα...εγραψα χθες...αρκετα καλη...καλη ακουγεται αυτη η αννα μπραβο...η τσεχια βγαζει τοπ πουτανες...always
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Κάποιοι από δω (Alfi ακούς;;;), εμού συμπεριλαμβανομένου, έχουμε γνώση περί των Τσεχίδων...

Alfi θυμάσαι το bar???
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
τελικα ολες σε αδεια ειναι

δοκιμαστη ποτε θα παμε τσαρκα παρεουλα....εχω μεγαλο κενο αποχης και ξεχασα τα μερη :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
οκ θα σου στειλω π.μ για να κανονισουμε

 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Πήγα κ εγώ μια τσάρκα από Βαρδάρη χθες βράδυ, πιο πολύ από περιέργεια να δω αυτήν την Ντιάνα, κ έχω να πω ότι εκτός από ψεύτικες κριτικές, έχει κ ψεύτικες φωτο στη σελίδα της στο αθενςλέϊντις..! Αποκλείεται να είναι ίδια αυτή στις φωτο μ' αυτό το πράγμα που είδα... Που αν μου δινε 30 ευρώ, μπορεί κ να πήγαινα μαζί της..!
Αλλά για τις ψεύτικες φωτο δεν πρέπει να ευθύνεται το σάϊτ, που όσον αφορά τις φωτο της Μάντυ κ της Κάρολαϊν είναι 100% αληθινές, όπως διαπίστωσα ιδιοίς όμασι..!
Πρέπει να τους το αναφέρω για τις φωτο πιστεύετε..;

Έκανα παράλληλα κ μια μικρή γύρα.. Λίγος κόσμος κ πολύ μέτρια πράματα..!
Το τραγικό κατά τη γνώμη μου, είναι ότι τα παιδιά που καναν γύρα ήταν πιο ωραία απ' τα κορίτσια που 'ταν στα σπίτια.. Αλλά αυτό είναι μεγάλη κουβέντα κ ας μην την ανοίξω...
Είδα κ αυτή στο μπλε, που αναφέρθηκε με τα μεγάλα βυζιά, καλούτσικη ήταν, τίποτα σπουδαίο, αλλά για Βαρδάρη.. Στη μόνη που' χε πολύ κόσμο αναμονή, ήταν στο Σαπφούς στην ξανθιά την Κέλυ νομίζω με το καλούτσικο το βυζάκι..! Που αυτή ήταν η μόνη που έλεγε κάτι, αλλά απέχει πολύ απ' τις κορυφαίες κατά τη γνώμη μου..!

Αυτά, να δούμε πότε θα γράψω κ τις κριτικές που χρωστάω..!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δεν είναι εκεί πέρασα το βράδυ. Ήταν μια κοπέλα με ράστα μαλλί και λίγο βαριεστημένη.

Κατά τ' άλλα πολύ νέκρα ρε παιδιά... πολύ λίγα ανοιχτά. Έχουμε και λέμε.

Carrefour: Η Άννα από την Τσεχία. Αδύνατη με τατού στο πόδι, ξανθό μαλλί. Εκεί προτίμησα τελικά γιατί λίγο η μία και λίγο η άλλη μου την έσπασαν. Το κορίτσι φιλικό και πρόσχαρο παρά την ώρα και την κούραση...

Νικ. Ουρανού τέρμα: Η Μάρθα.
Νικ. Ουρανού εκκλησία: Μια ξανθούλα, ανατολικού μπλοκ. Πολύ ωραίο σώμα αλλά και αυτή βαριότανε.

Κεφαλληνίας βαρέθηκα να περιμένω και την έκανα...

La Femme (αν θυμάμαι καλά το όνομα - είναι εκείνο που ανεβαίνεις σκάλες): Μια μελαχρινή, petite, μάλλον Ελληνίδα. Κάποια στιγμή θα πάω...

Στο Βαρδάρη. στο Αλουμινάτο η Νταϊάνα.

Στο ανορθόγραφο δεν πήγα. Έτσι... γιατί μπορούσα!
Απέναντι η Ειρηνάρα. Την στιγμή που μπήκα μόλις βγαίνανε δύο. Ο ένας ήταν στο δωμάτιο και επειδή η Ειρηνάρα δυσανασχέτησε σε κάτι βριστήκανε και την έκανε και ο άλλος συμπαράσταση. Επίσης μόλις μπήκα μετά από λίγο βγαίνει η Ειρηνάρα και λέει στην τσατσά να φωνάξει τον μπράβο να πετάξουν από το δωμάτιο ένα τύπο... Ρε πολύ μαγκιά, κλανιά και εξάτμηση αυτή η γκόμενα!

Στο δίπλα δίδυμο η Μιρέλλα. Και τέλος στο Προμηθέως κοντά στην Εγνατία μια κοπελίτσα, σχετικά αδυνατούλα με καστανόξανθα μαλλιά, μάλλον Ελληνίδα...
κεφαλληνιας φιλε ποια ηταν βραδυ κι ειχε τοσο κοσμο;
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Carrefour: Η Άννα από την Τσεχία. Αδύνατη με τατού στο πόδι, ξανθό μαλλί. Εκεί προτίμησα τελικά γιατί λίγο η μία και λίγο η άλλη μου την έσπασαν. Το κορίτσι φιλικό και πρόσχαρο παρά την ώρα και την κούραση...

Ayth thn anna tin eida kai gw paidia kai mou arese alla den dokimasa giati hmoun karfwtos gia allou. Mallon shmera tha paw na dw ti ginetai kai tha sas pw.
 

Επισκέπτης
Εμένα μου κινήθηκε η περιέργεια τώρα για την ξανθιά του ανατολικού μπλοκ με το ωραίο σώμα που αναφέρθηκε στην εκκλησία, dokimazo θα μπορούσες να κάνεις μια πιο λεπτομερή περιγραφή? Ή καποίος άλλος τελωσπάντων αν έχει πληροφορίες να μας πει?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αυτη στην ερημιτου λεγεται αντζελα...δεν εχω φαει...
και πρωι ειναι η αννα μαρια...αλλα το προγραμμα στο σαιτ λεει αλλα τεσπα θα δουμε απο βδομαδα...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Ξανθό μαλλί, μεσαίο ύψος με τακούνι, αδύνατη με ανοιχτή λεκάνη και μικρό προς μεσαίο στήθος φάνηκε σφιχτό... Μαλλί στο ύψος λίγο κάτω από τους ώμους...

Από ότι καταλαβαίνεις Maaneskyggen δεν την πρόσεξα και πάρα πολύ καλά...
 

Επισκέπτης
πηρα αυτην την μαντυ την γερμανιδα εχθες στη φριξου πολυ καλη αλλα με τρελανε σε μια φαση με φιλισε στο στομα χωρις να προλαβω να αντιδρασω και δεν γουσταρω γιατι πολλες ασθενειες κυκλοφορουν,παντως καλη περιποηση
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
πηρα αυτην την μαντυ την γερμανιδα εχθες στη φριξου πολυ καλη αλλα με τρελανε σε μια φαση με φιλισε στο στομα χωρις να προλαβω να αντιδρασω και δεν γουσταρω γιατι πολλες ασθενειες κυκλοφορουν,παντως καλη περιποηση
παιδια η μονικα στο ερως συνεχιζει να δουλευει
η την εκανε;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
πηρα αυτην την μαντυ την γερμανιδα εχθες στη φριξου πολυ καλη αλλα με τρελανε σε μια φαση με φιλισε στο στομα χωρις να προλαβω να αντιδρασω και δεν γουσταρω γιατι πολλες ασθενειες κυκλοφορουν,παντως καλη περιποηση

Γύρισε η Μάντυ; Χθες το ίδρυμα ήταν κλειστό αλλά πέρασα και αργά... Επίσης αυτό με το φιλί το κάνει...

παιδια η μονικα στο ερως συνεχιζει να δουλευει
η την εκανε;

Χθες ήταν.

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πηρα αυτην την μαντυ την γερμανιδα εχθες στη φριξου πολυ καλη αλλα με τρελανε σε μια φαση με φιλισε στο στομα χωρις να προλαβω να αντιδρασω και δεν γουσταρω γιατι πολλες ασθενειες κυκλοφορουν,παντως καλη περιποηση
ειναι μαθημενες φιλε απο αθηνα...εμενα εκει 3 στις 4 που εφαγα τις προαλλες με φιλησαν στομα...χειλη μονο βεβαια....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
:pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Η καλύτερη πίπα και συμμετοχή της πόλης imo.
και ομορφη...γαμω την νυχτερινη δουλεια να μην μπορω να την σκισω....σημερα...που γυρισε...οι αλλοι φυγαν τρεχοντας φιλε μολις εριξα το συνθημα; :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom