Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Δεν θα σ'αρεσει το βυζί της.. είμαι σίγουρος, αλλά είναι άστερι μέσα. Μην κολλήσεις αν την δεις κ δεν μπείς επειδή και καλά δεν σου άρεσε, μπες και δοκίμασε.. και μέτα θα μας ευχαριστείς!
αντε παω
αν και απο την πολυ κρεατινη ειμαι ναδιρ
αλλα εχω να χυσω 5 μερες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Τώρα τη θυμήθηκα... Είχα περάσει μια φορά κ την είδα... Δε μου 'χε αρέσει καθόλου..!
Εγώ με την εμφάνιση έχω κόλλημα..! Όπως μερικοί έχουν κόλλημα κ δεν μπορούν να πάνε με τρανσέξουαλ..! Εγώ πάλι αν δεν μπορώ να το καταλάβω με το μάτι, ή απ' τη φωνή δε νομίζω να 'χα πρόβλημα..!
Να ρωτήσω κάτι άλλο..; Αν σας έλεγαν ότι ένας γκέι κάνει φοβερό κρεβάτι, εσείς θα πηγαίνατε..; Δε λέω, καλό το περιεχόμενο, αλλά μετράει κ το περιτύλιγμα..!
Αν το περιτύλιγμα δε λέει, άστα να πάνε..!
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Κολλάει η σύγκριση Μιλανα με το κρεβάτι ενός gay;
Μάλλον άστοχη η παρομοίωση…
Περιεχόμενο- περιτύλιγμα Μιλανας VS Περιεχόμενο- περιτύλιγμα Gay
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Κολλάει η σύγκριση Μιλανα με το κρεβάτι ενός gay;
Μάλλον άστοχη η παρομοίωση…
Περιεχόμενο- περιτύλιγμα Μιλανας VS Περιεχόμενο- περιτύλιγμα Gay
:thumbsup: :thumbsup:   αστοχο φιλε σχοινοβατη...τις γυναικες τις πηδαμε ολες... :2funny: :2funny: :2funny:με  γκει δεν παμε να μας πηδηξουν ουτε να τους πηδηξουμε οχι απο μισος... :2funny: :2funny:δεν γουσταρουμε απλα... :2funny:

υπογραφη gl ο σαβουρογαμης... :2funny: :2funny: :2funny:
ΥΓ σου βαζω φαουλ σχοινοβατη για την μιλανα ειναι πολυ καλη εμφανισιακα..τεσπα γουστα ειναι αυτα
 

Επισκέπτης
Ρε συ, καταλαβαίνω τι θες να πείς αν κ το παραδειγμά σου είναι άκυρο  :P

Πάντως κάνε μια εξαίρεση στον κανόνα σου, όταν σου αρχίσει τα κόλπα η Μιλάνα θα τα ξεχάσεις όλα.
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Molis gyrisa. Phgaina gia thn anna sto carrefour alla vghke mia allh melaxrini kai eipa na paw sthn eklisia na dw tin xanthia pou anefere kapios. Den me en8ousiase alla bika gt arxise na rixnei karekles kai viazomoun. I kopela einai gia  :s&m_1:. Molis bike katey8eian kapota. Den xerei ellinika, den kathetai apo panw,ithele apotrixwsh kai ekei poy tin eixa sta 4 xazeva to komodino kai lega apo mesa mou (mlk... viazosoun na pidi3eis kai tora koitas to komodino...les etsi na vghke to 'psigeio' i 'doulapa' kai arxisa na gelaw kai gelouse kai ayth oti na nai). Me 3enerwse poly pados kai an den eixa ormes den paizei na teleiwna... Egw pados den xanapataw se ayth.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Molis gyrisa. Phgaina gia thn anna sto carrefour alla vghke mia allh melaxrini kai eipa na paw sthn eklisia na dw tin xanthia pou anefere kapios. Den me en8ousiase alla bika gt arxise na rixnei karekles kai viazomoun. I kopela einai gia  :s&m_1:. Molis bike katey8eian kapota. Den xerei ellinika, den kathetai apo panw,ithele apotrixwsh kai ekei poy tin eixa sta 4 xazeva to komodino kai lega apo mesa mou (mlk... viazosoun na pidi3eis kai tora koitas to komodino...les etsi na vghke to 'psigeio' i 'doulapa' kai arxisa na gelaw kai gelouse kai ayth oti na nai). Me 3enerwse poly pados kai an den eixa ormes den paizei na teleiwna... Egw pados den xanapataw se ayth.
τι να ξαναπας οπως τα λες...ουτε εμεις θα παμε....να την βαλω μαυρο στο αλλο θρεντ;θες;
ΥΓ ειδες τι κανει η πουτανα η βροχη;
 

Επισκέπτης
Καλά παιδία μην βγάζουμε τόσο εύκολα συμπεράσματα επείδη κάποιος παντελώς άγνωστος είπε κάτι το όποιο μπορεί να είναι κ μούφα και άρχισουμε να μαυρίζουμε από εδώ κ από εκεί...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καλά παιδία μην βγάζουμε τόσο εύκολα συμπεράσματα επείδη κάποιος παντελώς άγνωστος είπε κάτι το όποιο μπορεί να είναι κ μούφα και άρχισουμε να μαυρίζουμε από εδώ κ από εκεί...
ο φιλος ειναι γνωστος στο σαιτ σχετικα...τεσπα δεν λεω οτι ειναι θεσφατα αυτα...απλα θα τις μαυριζουμε λιγο μεχρι συμμορφωσεως...τωρα αν η κοινη γνωμη με τον καιρο αλλαζει αποψη θα γινεται και η αποκατασταση στο ιδιο θρεντ....
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Καλά μη βαράτε μια παρομοίωση έκανα, γιατί κάποιοι λένε ότι το καλύτερο τσιμπούκι το κάνουν τα "πουστράκια" (το βάζω σ' εισαγωγικά γιατί δε θέλω να κακοχαρακτηρίζω), αλλά ποιός έχει όρεξη να δοκιμάσει..
Κ απ' την άλλη ότι το καλύτερο γλυφομούνι το κάνουν οι λεσβίες, για ευνόητους λόγους νομίζω..!
Όσο για τη Μιλάνα δεν είμαι σίγουρος ότι ήταν αυτή, αλλά είχα πάει στο Έρως 16 κι ήταν μια που δε μ' άρεσε..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Κ απ' την άλλη ότι το καλύτερο γλυφομούνι το κάνουν οι λεσβίες, για ευνόητους λόγους νομίζω..!
οχι φιλε το καλυτερο το κανω εγω...δες τις κριτικες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: παιζει ναμαι λεσβια;;;;σαν τον ριτσαρντ γκιρ; :2funny: :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
tha bw mesa re sy.thn efaga poy thn efaga thn fola.

Εγώ είχα πει ότι την είχα δει την κοπέλα. Δεν την δοκίμασα... αλλά και στην τελική και να την δοκίμαζα πρώτη φορά θα ήταν να έτρωγα μούφα;;;
 

GoldenBoy

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά στο νικηφόρου Ουρανού 26, η αθλιότητα προσωποποιημένη.... Ήταν μία Αντρέα, δν θυμάμαι από που, αλλά ήταν η χειρότερη μου εμπειρία σε studio... Δεν έχει χρειαστεί να μαυρίσω ποτέ κοπέλα όμως αυτήν την φορά πρέπει να το κάνω για να προστατέψω τους συναγωνιστές!!! Πήγα εκεί πέρα την είδα ήταν ξανθό, με ωραίο κωλαράκι, ήταν κ μόνο 30€ κ είπα να μπω... Πρίν από μένα ήταν άλλος μέσα και μόλις βγήκε τον είδα με μια ξινισμένη έκφραση... Ωχ λέμε με κάτι παιδιά που ήταν εκεί. Τέλος πάντων πάω μέσα και περιμένω. Έρχεται σε λίγο αυτή, μπαίνει μέσα της χαμογελάω κ δν με κοίταξε καν... βγάζει το σουτιέν και το στρινγκάκι, εγω έχω κάτσει ήδη στο κρεβάτι κάθεται δίπλα μου στα γόνατα και αρχίζει να μου τον παίζει με μία ξινισμένη μούρη... Άντε να ήμουν κανένας χάλια, άντε να βρωμούσα άντε οτιδήποτε τέτοιο να ήταν έτσι. Με αυτά και με αυτά μου ήρθε ένα τέτοιο ξενέρωμα που κυριολεκτικά μου ερχόταν να την χτυπήσω.... Δεν μου σηκωνόταν με τίποτα. Η γκόμενα ήταν ένας σκέτος πάγος. Σε κάποια φάση άρχισε να μου ζουπάει τα αρχίδια αλλα με τόσο χάλια τρόπο που πονούσα κιόλας... Το πουλί τίποτα... Συνέβει και το αδιανόητο.. αυτό το πράγμα πρώτη φορά το ζω στην ζωή μου. Ενώ το πουλί μου ακόμα δν ήταν καθόλου σηκωμένο, μου ήρθε να χύσω... Σηκώνομαι όρθιος, της λέω αντε γεια και έφυγα.... Βγαίνω έξω μου λέει η τσατσα, καλη??? Αντε γεια κ εσυ της λέω και έφυγα... Περίμενα όμως απέξω γιατί άκουσα ότι ένας από τους άλλους είχε μπει.. Μόλισ βγαίνει τον ρωτάω τί έγινε και μου λέει: Τί να γίνει ρε φίλε?? Ήταν τόσο άχρηστη που δεν μου σηκώθηκε καν, κ έφυγα.... Λοιπόν παιδιά Μαύρο, κατάμαυρο στην Αντρέα γιατί ήταν τόσο χάλια όλη η φάση που θα την θυμάμαι για πάντα... Δν έχω κανένα συμφέρον να το κάνω αυτό, το κάνω μόνο κ μόνο για να προστατέψω εσάς... Μακριά από την Αντρέα και θα το γράψω και όπουδήποτε αλλού στο forum γίνεται...
 

Επισκέπτης
Αίντε 30Ε κ η Νικηφόρου Ουρανού  :dancing: :dancing: :dancing:
Ειναι κεφάτη γυρίζει απ του Βερόπουλουυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Ναί δυστυχώς.. αλλά είναι μέγαλο καλό αυτό αν ρίξει το block αυτό Ερημίτη-Νικηφορου-Εκκλησία την τιμή θα ακολουθήσουν κ όλοι οι άλλοι..
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
να τις ριξουν αλλα να μην ριξουν και τα μουτρα τους μετα γιατι παλι τρεις και κουκος θα ειναι.

εχει πεσει τοση αναδουλεια που σε λιγο θα σου κλεινουν την πορτα οταν μπαινεις μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom