Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ναί δυστυχώς.. αλλά είναι μέγαλο καλό αυτό αν ρίξει το block αυτό Ερημίτη-Νικηφορου-Εκκλησία την τιμή θα ακολουθήσουν κ όλοι οι άλλοι..
ακουγεται οτι παιζει τετοια συζητηση απο κατι πληροφοριες που εχω εκ των εσω...ιδομεν αναλογα και πως θα παει η δουλεια.εστω κανα35αρι ρε φιλε...
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Το τριαντάρι θα είναι ένα πολύ καλό βήμα δεν λέω.
Αλλά για να φύγεις κεφάτος από τον Βερόπουλο θα πρέπει και το "προϊόν" που θα πάρεις να είναι καλό.
Και επειδή ο ενημερωμένος καταναλωτής ξέρει να επιλέγει καλύτερα, να ενημερώσω  για ένα "μάπα καρπούζι" που έφαγα σήμερα .
Τόπος: Πράσινο Ταντάλου
Ονομα: Έλενα (μμ!)
Τόπος Γέννησης:Ουκρανία (μμμμ!!!)
Εξωτερικά χαρακτηριστικά: Μελαχρινή με κότσο, ελαφρώς ψηλή, σώμα καλό χυμώδες , πρόσωπο όχι πολύ όμορφο αλλά γεμάτο υποσχέσεις (μμμμμμ!!!!).
Το "καρπούζι" από έξω φαινόταν καλό. Όταν όμως μπήκε το μαχαίρι μέσα η πικρή αλήθεια αποκαλύφθηκε.
Όταν στα πρώτα 30 δευτερόλεπτα ακούσεις 12 "μη", 9 "όχι' και 3 "δεν γίνεται" , όχι να αρνηθεί χαριτωμένα αλλά τσεκούρι, έ τότε είναι σαν να έχεις φάει γκόλ από τα αποδυτήρια στην έδρα σου μετά από ήττα 2-0 εκτός.
Η παίρνεις την ομάδα και φεύγεις ή προσπαθείς για μια αξιοπρεπή εμφάνιση.
Εγώ έφυγα. Μετά την Γιαννα το συγκεκριμένο μαγαζί δεν λέει να σταυρώσει σωστή κοπέλα.

 
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε παοκι
οπως το ειπες
δεν αξιζει αυτο το μαγαζι πλεον
χαμενς και τσαμπα λεφτα οι δοκιμες
τιποτα τιποτα τιποτα τιποτα
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

GoldenBoy

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Αφήστε παιδιά, μεγάλη πίκρα.... Ακόμα το σκέφτομαι... Ξέχασα και κάτι άλλο... Κατά την διάρκεια που μου τον έπαιζε πήγα κ εγώ να πιάσω τίποτα μπας και γίνει τίποτα. Πάω να πιάσω λίγο το βυζί της, και κάνει ένα πέταγμα πίσω... Αι στο διάολο σκέφτομαι και αυτό ήταν από αυτά που με ξενέρωσαν περισσότερο... Ακόμα δν μπορώ να το χωνέψω. Συνηθισμένος απο Σάρα, Χριστίνα και τέτοια κορίτσια, γεγονότα σαν αυτό πρώτη φορά συναντάω...
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Αφήστε παιδιά, μεγάλη πίκρα.... Ακόμα το σκέφτομαι... Ξέχασα και κάτι άλλο... Κατά την διάρκεια που μου τον έπαιζε πήγα κ εγώ να πιάσω τίποτα μπας και γίνει τίποτα. Πάω να πιάσω λίγο το βυζί της, και κάνει ένα πέταγμα πίσω... Αι στο διάολο σκέφτομαι και αυτό ήταν από αυτά που με ξενέρωσαν περισσότερο... Ακόμα δν μπορώ να το χωνέψω. Συνηθισμένος απο Σάρα, Χριστίνα και τέτοια κορίτσια, γεγονότα σαν αυτό πρώτη φορά συναντάω...
ε...εμεις εχουμε φαει αρκετα στην μαπα
πηρες το βαφτισμα του πυρος
 

GoldenBoy

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Σορρυ παιδιά λάθος για το κατάστημα... Αυτο που πήγα τελικά είναι το Νικηφόρου Ουρανού 1Β οχι το 16...
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
GoldenBoy τι ώρα πηγες? Για να ξέρω αν ήμουν εγώ ο ξινισμένος που είδες...
 

GoldenBoy

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Πρέπει να ήταν 4κ με 4.30... Δεν είμαι τελείως σίγουρος για την ώρα, αλλά κάπου εκεί....
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ήμουν εγώ τότε. Πήγα νωρίς στην αρχή περίπου τις βάρδιας.
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Πριν απο λιγες μερες πηγα ξανα σε κατι δοκιμασμενο, την Μαρια την Σλοβακα στο λαφαμ Ανδρεου Γεωργιου. Το τιμησε το 40αρι της το πουτανακι. Εχουν χιλιοειπωθει αυτα εδω μεσα για αυτη την κοπελα. Αμα σε μαθει κανει πιστευω πιο καλο προγραμμα. Ελπιζω να αρχισει να δινει το κωλοτρυπιδακι της γιατι διαθετει πολυ ελκυστικη σουφρα. Φαινεται και δουλεμενη απο πισω αλλα λεει οτι δεν την δινει.
Την Σαρα απο Κωλεττη την λεμε λεπτουλα για να την ξεχωριζουμε απο την Σαρα την βυζαρου την Ρωσσιδαρα απο Στουντιο ερως. Ελπιζω η τελευταια να επιστρεψει ανανεωμενη απο τις διακοπες της στην Αγ. Πετρουπολη και να συνεχισει να μας κανει καλα γαμησια. Τον τελεευταιο καιρο πηγαινω σε δοκιμασμενες πουτανες για να ευχαριστιεμαι καλυτερα. Παντως οπως ειπε ο συντροφος gl αυτο που μας διαφοροποιει απο την Αθηνα ειναι η ποιοτητα των υπηρεσιων των κοριτσιων.
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
παιδια εκανα και εγω χτες τσαρκα στα εν λογο μαγαζια. 4,30πμ αλλα διευθυνσεις δεν θυμαμαι γιατι ημουνα τυφλα και δεν κοιτουσα δρομους(πρωτη φορα σε αυτες τις περιοχες αφου παντα στην κωλλετη παω). πηγα σε ενα που ειναι αμα εισαι στην κολλετη και πας για γιανιτσων φαίνεται απο δεξια. Η τσατσα να πω πως ηταν ευγεναστατη λες και μιλουσα με καποια κυρια βορειων προαστειων. η κοπέλα ηταν η αννα. μια ξανθια τσεχα με φοβερο βυζι και ορεο κωλαρακι. ξεκιναει το προγραμμα απο 30 ευρο και φτανει 150. εδω υπαρχει μια παγιδα. της δινω 50αρικο και μ λεει πως δεν εχει ρέστα. γι αυτο να πατε με ψηλα γιατι αμα γουσταρεις πολυ, θα αναγκαστεις να μπεις με το 50αρικο. την ρωταω αν υπαρχει πρωκτικο και  μου λεει πως το πρωκτικο συμπεριλαμβανεται στο sex show των 80ευρο. ευτυχως που δεν το πειρα. πληρωσα 50ευρο και μπαινω στο χλιδατο δωματιο και περιμενω την αννα. η κοπελα ηταν προσχαρη και κεφατη αν και η ωρα ηταν περασμενη. αν και η πιπα της δεν διαρκει πολυ στο ξεπληρωνει με το στισιμο που κανει. πολυ καλη επιλογη. στο τελος την ρωτησα με ποσο εξτρα δινει κουλουρι και μ απανταει πως δεν δινει. την ενημερωσα πως η τσατσα εξω μ ειπε πωε με το sex show προογραμμα συμπεριλαμβανεται και το πρωκτικο και μ πεταει την κορυφαια ατακα. πρωκτικο σε σενα μωρο μου οχι για μενα. σηκωθηκα και γελοντας εφυγα.

πολυ αστυνομια παιζει σε εκεινες τις περιοχες
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παιδια αυτην την Μαρθα απο Νικ. Ουρανου, μπορειτε να δωσετε καμια περιγραφη της? Την δοκιμασε κανεις στο ακριβο της προγραμμα? Διαβασα οτι ειναι μιλφ που κανει πρωκτικο και θελω να ρωτησω αν αξιζει να την παρει κανεις? Ευχαριστω προκαταβολικα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παιδια εκανα και εγω χτες τσαρκα στα εν λογο μαγαζια. 4,30πμ αλλα διευθυνσεις δεν θυμαμαι γιατι ημουνα τυφλα και δεν κοιτουσα δρομους(πρωτη φορα σε αυτες τις περιοχες αφου παντα στην κωλλετη παω). πηγα σε ενα που ειναι αμα εισαι στην κολλετη και πας για γιανιτσων φαίνεται απο δεξια. Η τσατσα να πω πως ηταν ευγεναστατη λες και μιλουσα με καποια κυρια βορειων προαστειων. η κοπέλα ηταν η αννα. μια ξανθια τσεχα με φοβερο βυζι και ορεο κωλαρακι. ξεκιναει το προγραμμα απο 30 ευρο και φτανει 150. εδω υπαρχει μια παγιδα. της δινω 50αρικο και μ λεει πως δεν εχει ρέστα. γι αυτο να πατε με ψηλα γιατι αμα γουσταρεις πολυ, θα αναγκαστεις να μπεις με το 50αρικο. την ρωταω αν υπαρχει πρωκτικο και  μου λεει πως το πρωκτικο συμπεριλαμβανεται στο sex show των 80ευρο. ευτυχως που δεν το πειρα. πληρωσα 50ευρο και μπαινω στο χλιδατο δωματιο και περιμενω την αννα. η κοπελα ηταν προσχαρη και κεφατη αν και η ωρα ηταν περασμενη. αν και η πιπα της δεν διαρκει πολυ στο ξεπληρωνει με το στισιμο που κανει. πολυ καλη επιλογη. στο τελος την ρωτησα με ποσο εξτρα δινει κουλουρι και μ απανταει πως δεν δινει. την ενημερωσα πως η τσατσα εξω μ ειπε πωε με το sex show προογραμμα συμπεριλαμβανεται και το πρωκτικο και μ πεταει την κορυφαια ατακα. πρωκτικο σε σενα μωρο μου οχι για μενα. σηκωθηκα και γελοντας εφυγα.

πολυ αστυνομια παιζει σε εκεινες τις περιοχες
στο τσακ το γλιτωσες το  ... :s&m_1: :s&m_1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Παιδια αυτην την Μαρθα απο Νικ. Ουρανου, μπορειτε να δωσετε καμια περιγραφη της? Την δοκιμασε κανεις στο ακριβο της προγραμμα? Διαβασα οτι ειναι μιλφ που κανει πρωκτικο και θελω να ρωτησω αν αξιζει να την παρει κανεις? Ευχαριστω προκαταβολικα.
ξανθια,καλο αναστημα,ωραιο σωματακι για την ηλικια της ,βυζι σιλικονης,λιγο σπασμενο προσωπο απο κοντα,μιλφ...για αναλ  λεει εφοσον δεν παιζει τιποτα καλυτερο τωρα....απο χρονο και διαθεση ειναι οκ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom