Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
ευχαριστω φιλος για τη βοηθεια...
 

pantaprotos

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρα παιδες...δεν ειχα σκοπο να γραψω αλλα επειδη ειδα και ενα αλλον συναγωνιστη που το επισημανε για τη ρενατα...ειχα περασει στο δδωματιο και ειχε πολυ ασχημη συμπεριφορα απεναντι μου..απολυτα τυπικη και σχεδον νευριασμενη..το σκηνικο εγινε πριν κανενα 20μερο..να εχετε το νου σας
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μμμ  η ντιανα μπηκε και στο γνωστο σαιτ με ωραιες φωτο ομολογουμενως....τσεκαρετε το...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επισης παιζουν και φωτο της βικτωριας που δουλευει τωρα στο λαφαμ...πρωι στο γνωστο σαιτ
 

Επισκέπτης
Καλημέρα παιδιά, χτες πηγα Λούσυ κ ήταν σούπερ περιμένω να ανέβει η κριτική.

Η Νταϊάνα στις φωτό φαίνεται ωραία ρε ! Από κοντά που την είχα δει δεν μου είχε φανεί έτσι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
την διαβασα maaneskygen για ακομη μια φορα αποδεικνυεται οτι το γαμησι ειναι τελικα πολυ προσωπικη υποθεση γουστων και το αν θα περασεις καλα υποκειμενικο,αν κρινουμε απο αλλες κριτικες...αρα ο καθεις ας δοκιμαζει και μονος του πριν απορριψει(πλην ακραιων περιπτωσεων)...τα πιπινια εχουν κι αυτα την χαρη τους...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
κι εγω με την μιλφ ρενατα που εγραψε ενας φιλος εκανα οκτωβρη του 2007 ενα απο τα πιο αξιομνημονευτα γαμησια και κανα χρονο μετα ηταν απαισια απο βιασυνη...και πεταγε κουβεντουλες στα ουγγαρεζικα....οπως τις πετυχεις...ακομη και η δικη μας φαση παιζει ρολο καμια φορα..απο διαθεση ή κουραση
 

tasos3

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Τι παίζει σήμερα στον Μύλο ?
 

tasos3

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
117
Like
0
Πόντοι
1
Σορρυ που ρωτάω! Επειδή δεν γουστάρω βαρδάρη και δεν έχω αμάξι , να μην πάω τζάμπα στον μύλο . Αν έχει τιποτα καλό , να κατέβω ..........
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Σορρυ που ρωτάω! Επειδή δεν γουστάρω βαρδάρη και δεν έχω αμάξι , να μην πάω τζάμπα στον μύλο . Αν έχει τιποτα καλό , να κατέβω ..........
τα ιδια με χθες νομιζω φιλε,νεκρα πραγματα...καμια λουσι καμια χριστινα καμια μονικα κλπ μην τα ξαναλεω θα νομιζουν οτι ειμαι ο νταβας τους...
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
να προσθεσω τις εμπειριες μου για την σαρα απο κωλεττη (την αδυνατη).
πολυ γλυκεια εμφανηση και πολυ χαμογελαστη. η πιπα της ειναι καλη και διαρκει αρκετη ωρα. βασικα εγω την ειπα να σταματησει αλιως θα συνεχιζε για αρκετη ωρα ακομα. (μαλλον μερικοι δεν πλενουν τα @@ τους και γι αυτο διαρκει η πιπα λιγο).
φοβερη συμετοχη λες και το ευχαριστιοταν. με την συγκεκριμενη κοπελα εχω παει 3 φορες και την τριτη φορα κρατησα 20 λεπτα αφου ειναι gf στυλ και δεν μπορουσα να τελειωσω λες και ειναι η γκομενα μου. παντος τα τιμαει τα λεφτα της στα επακρον.

η δευτερη ειναι μια πολονεζα καινουργια λιγο στρουμπουλη στο ιδιο μαγαζι. πολυ καυλιαρα και τρελιαρα στο κρεβατη. κωλοδαχτυλο της εβαλα και 69 καναμε( το μουνι της δεν το εγλυψα αλλα κοιτουσα εκθαμβος τα κωλομερια της ενω αυτη με πιπωνε). στο σεξ πολυ καλη και με πολλα βρομολογα που σε πορωνουν. σε αυτη ζητημα να αντεξα 4λεπτο.

δεν πηγαινω πλεον στα αλλα ΄΄μαγαζια΄΄ αφου δεν υπαρχει λογος πλεον πιστευω. το σπιτακι αυτο νομιζω ειναι κορυφη και με καλυπτει.

υ,γ, ρε παιδια την σαρα γιατι την λετε αδυνατη?? κανονικη ειναι η κοπελα και εχει σωματαρα. τωρα αν εμεις εχουμε μαθει τις χοντρες με τις κολαθρες ελληνιδες, λογικο ειναι να βλεπουμε τον σωστο σωμα ως αδυνατο η κοκκαλιαρικο.
 

vaskore

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
174
Like
3
Πόντοι
1
Συναγωνιστες η Αφρούλα γύρισε στην
Κωλλέτη ή οχι ακόμα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πολυ γλυκεια εμφανηση και πολυ χαμογελαστη. η πιπα της ειναι καλη και διαρκει αρκετη ωρα. βασικα εγω την ειπα να σταματησει αλιως θα συνεχιζε για αρκετη ωρα ακομα. (μαλλον μερικοι δεν πλενουν τα @@ τους και γι αυτο διαρκει η πιπα λιγο).
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: φιλε εχεις δικιο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
λοιπον συναγωνιστες αφρουλα ακυρο και για αυτην την βδομαδα μαλλον...ηταν πρωι η λινα η πολωνεζα αλλα κατεθεσα και ηταν τελεια...
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
λοιπον συναγωνιστες αφρουλα ακυρο και για αυτην την βδομαδα μαλλον...ηταν πρωι η λινα η πολωνεζα αλλα κατεθεσα και ηταν τελεια...

σωστος!!!! λινα λεγεται η καυλιαρα και το ειχα ξεχασει
 

Επισκέπτης
Τελικά γι'αυτή την Ειρήνη που είχα αναφέρει στο Βαρδάρη δεν ξέρει κανείς τίποτα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φιλε ακουω οτι ειναι ψιλοπαλαβη στιλ τζενης αλλα βαρδαρη δεν πολυπαω πλην για καποια γνωστα κοριτσια οποτε για την συγκεκριμενη δεν εχω προσωπικη αποψη...τι παιζει μεσα....
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Απαραδεκτη συμπεριφορα τανας στο Ανδ.Γεωργιου στο βενζιναδικο απο Ρενατα.Ανεβαζω κριτικη..Παιδια μακρια..

φίλε η ρενατα είναι θεά.το στουντιο ειναι δικο της και δεν δουλευει παρα μονο σε κανα ρεπο των κοριτσιων....την ειχα παρει μια φορα πριν κανα 2 χρονια περιπου και θελω πολυ να την ξαναπαρω αλλα δεν την ξαναπετυχα απο τοτε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom