Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 59 άτομα (8 μέλη και 51 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
η κριτικη του καραμαν 7 σημερα με προβληματισε αρνητικα για την λουσι πως την λενε...αμφιλεγομενα πραγματα
δεν την διαβασα.τι ειπε μεσα σ ακρες?εμενα παντως αν διαβασεις την αναφορα μου μου φανηκε πολυ ξινη η γκομενα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δεν την διαβασα.τι ειπε μεσα σ ακρες?εμενα παντως αν διαβασεις την αναφορα μου μου φανηκε πολυ ξινη η γκομενα
κανα τον κοπο να την δεις... λιγο απειρη την λεει,λιγο με συμμετοχη καλη με μπερδεψες ρε καραμαν...καλη αλλα δεν ξαναπαω...τεσπα δεν καταλαβα,εγω δεν την γουσταρω εμφανισιακα και δεν θα παω γενικως...λαφαμ μαγαζι τελειο κοριτσια μετρια...τα δικα σου τα δα το πρωι ολα deker...για μαρθα ειχα πει κι εγω οτι παιζει καλη μπαλιτσα για μιλφ γουστα ομως....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
δυστυχως τωρα που πηρα δεν δουλευει η σαμπρινα στο μαγαζι απεναντι απο τζαμπο,ειναι μια μαρινα μου ειπαν...
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Απαραδεκτη συμπεριφορα τανας στο Ανδ.Γεωργιου στο βενζιναδικο απο Ρενατα.Ανεβαζω κριτικη..Παιδια μακρια..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Απαραδεκτη συμπεριφορα τανας στο Ανδ.Γεωργιου στο βενζιναδικο απο Ρενατα.Ανεβαζω κριτικη..Παιδια μακρια..
σε εβρισε σε κατι ιταλοουγγαρεζικα;μ εμενα ετσι ειχε κατσει η φαση μια φορα λογω χρονου...ειναι με τις μερες της
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
ηταν μια διαλεκτος ρωσοσλοβακικα με ιταλικη προφορα και στοιχεια ανατολικου μπλοκ!! γαμησετα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ηταν μια διαλεκτος ρωσοσλοβακικα με ιταλικη προφορα και στοιχεια ανατολικου μπλοκ!! γαμησετα
φιλε τωρα διαβασα την κριτικη σου...ποσο δικιο ειχα...σκεψου τα ειπα πριν την διαβασω καν...την παλιοχαμουρα....μαυρο...καιρος να φερει καμια καλη στο μαγαζι γιατι εχει παρει την κατηφορα....καποτε φιλε 2007 και 2008 με ελενα ουκρανεζα,μαρια,δαναη αργοτερα, ημουν μονιμος θαμωνας στο εν λογω οικημα...τωρα το ψιλογαμησαν....
 

Επισκέπτης
Τσάρκα χτες βαρδάρη μετά από πολύ καιρό

Προμηθέως 25 (προς εγνατία): Η Βανέσα 40Ε.
Μπλε: Μια βαριεστημένη μελαχροινή με μεγάλα βυζιά που σου φαίνεται ότι είναι μουτρωμένη, έχει παίξει μπάλα κ στο προμ. 25 κ στο απέναντι απο το μπλέ, την είχα πάρει μια φορά παλιά νομίζω κ βαρίοταν. 30Ε
Απέναντι: Νομίζω αυτή η βουλγάρα η ξανθιά με τα μεγαλούτσικα βυζιά. 30Ε
Προμηθέως κάτω (προς 26 οκτ): Λάουρα, ξανθιά με βυζάρες όσοι δεν ξέρουν ψηλή φαινόταν κεφάτη. 40Ε
Σαπφους-προμηθέως γωνία: Μιρέλα, λεπτή με ωραίο δέρμα κ μικρο στητό βυζάκι ρουμάνα καλή περιποίηση. 40Ε
Σαπφους 9 δίδυμο 2 (απέναντι απο ανορθόγραφο): Ειρήνη, πρώτη φορά την βλέπω κ ομολογουμένως δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράμα. Η γκόμενα είναι ξανθιά με ωραίο βυζί πόδι γαμάτο κ κωλάρα (έχει ένα τατού playboy στο ένα κωλομέρι απ όσο θυμάμαι) βγαίνει έξω απο το δωμάτιο και λέει πάω να κάνω τσιγάρο τελικά έρχεται στο σαλόνι ενώ περιμέναμε 12 άτομα με πολύ μαγκίορικο ύφος κ έλεγε διάφορα κάνοντας χαβαλέ με τον κόσμο. Είναι αυτή η Ειρήνη που είχαν ειπωθεί πράγματα μερικούς μήνες πριν? Φαινόταν κ ελληνίδα. 40Ε
Ανορθόγραφο (Σαπφους 8): Κλειστά
Πράσινο (γωνία Σαπφούς Ταντάλου): Μικρό μελανουράκι με φαινομενικά ωραίο βυζάκι και απίστευτα αθώα φατσούλα. 30Ε
Μαρινόσπιτο: Μαύρη, νομίζω ήταν η Λίλη με την απίστευτη κωλάρα δεν ειμαι σιγούρος όμως γιατί αυτην την αναγνωρίζω απο την κωλάρα κ τον είχε ψιλοκαλυμένο τον κώλο της.
ΝΤΑΙΝΟΣΠΙΤΟ(χαχα):Η νταιάνα
Έρως: Χάλια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μπλε: Μια βαριεστημένη μελαχροινή με μεγάλα βυζιά που σου φαίνεται ότι είναι μουτρωμένη, έχει παίξει μπάλα κ στο προμ. 25 κ στο απέναντι απο το μπλέ, την είχα πάρει μια φορά παλιά νομίζω κ βαρίοταν. 30Ε
η δαναη μηπως;παλι αλλαξε μαγαζι;βαρεθηκα να την κυνηγαω....μερα ή νυχτα ηταν;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Απαραδεκτη συμπεριφορα τανας στο Ανδ.Γεωργιου στο βενζιναδικο απο Ρενατα.Ανεβαζω κριτικη..Παιδια μακρια..
ειδα και την αλλη για λουσι...καλα τι ειναι τουτες ρε με τον χρονο και το 40 αρι;λιγα ειναι 40 ευρω για 10 λεπτα δουλεια και αν;;;και σιγα την γκομενα δηλαδη...καλα πανε οι παλιες πουτανες που τιμουσαν τα λεφτα και αγαπουσαν την δουλεια τους...για πολυ επαρχιωτακια μας ειδαν εδω στην θεσσαλονικη...αθηνα παιδια και με το απλο μια χαρα περνας...και μουναρες ολες  στα στουντια....εδω αν δεν παρεις προγραμμα εισαι γυφτος νομιζουν και σου φερονται αναλογα...φερτε και καμια καλη πουτανα ρε....να σκιστει στο ταλιρο...
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
ετσι ακριβως φιλε gl.για να πανε σε καμια κανονικη δουλεια να δουνε πως βγαινουνε τα 40 ευρω.η σουφρα τους θα γινει σαν διευρω, και μετα να πουλανε μουρη οι παλιαχαμουρες..μακρια ρε απο τετοιες μαλακισμενες.τερμα τα πειραματα απο μενα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

Επισκέπτης
Δεν ήταν η Μαιρη ρε σύ.. η Μαίρη είναι κορμάρα με τρελές βυζάρες κ δεν βγαίνει μουτρωμένη.. μη λέτε τρελά πραματα τώρα...

Πρώτη φορά την βλέπω την συγκεκριμένη να δουλεύει εκεί.
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
καλησπερα..πειτε καμια καλη προταση ρε παιδες...για σημερα μαλλον,μετα τις 4 το βραδυ...εχει καμια καλη που να τησ βαζεις δαχτυλο πριν τη γαμησεις???σε κανονικο προγραμμα...η χριστιν απο φριξου τι λεει καλη ειναι???δωστε μου τα φωτα σας μιας και δε πολυασχολουμαι με το 8εμα αλλα διαβαζω τα ποστ που κανετε...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλησπερα..πειτε καμια καλη προταση ρε παιδες...για σημερα μαλλον,μετα τις 4 το βραδυ...εχει καμια καλη που να τησ βαζεις δαχτυλο πριν τη γαμησεις???σε κανονικο προγραμμα...η χριστιν απο φριξου τι λεει καλη ειναι???δωστε μου τα φωτα σας μιας και δε πολυασχολουμαι με το 8εμα αλλα διαβαζω τα ποστ που κανετε...
μετα τις 4;;;;;κλεινουν..
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλησπερα..πειτε καμια καλη προταση ρε παιδες...για σημερα μαλλον,μετα τις 4 το βραδυ...εχει καμια καλη που να τησ βαζεις δαχτυλο πριν τη γαμησεις???σε κανονικο προγραμμα...η χριστιν απο φριξου τι λεει καλη ειναι???δωστε μου τα φωτα σας μιας και δε πολυασχολουμαι με το 8εμα αλλα διαβαζω τα ποστ που κανετε...
δαχτυλο μπορει να παιξει μονο σε καμια με γλειφομουνι μαζι,σκετο...δεν παιζει...η σαμπρινα αφηνε αλλα λειπει...η χριστινα η μιλφ αφηνει στις ραγες αλλα ειναι πρωι...
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
ολα???εν παση περιπτωση καμια καλη προταση...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ολα???εν παση περιπτωση καμια καλη προταση...
μονικα ερως 16...χριστινα φριξου αυτες προτεινω μονο...δες και μιρελα απο βαρδαρη ή ντιανα...εχει στην προηγουμενη σελιδα τα μαγαζια...η τελευταια ισως παιζει ωρες που θες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom