Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (5 μέλη και 37 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Για μαρινα ελεγα!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καλημερα παιδες,μπητε κ τσεκαρετε στο γνωστο σαιτ (αθενςλειντις) εχουν ανανεωσει στην κατηγορια θεσ/κη κ εχουν βαλει εναν σωρο γκομενες...αυτες προκειται να δουλεψουν η ειναι ηδη σαλονικα??...οχι τιποτε αλλο, ειμαι κ μακρυα απο την συμπρωτευουσα,θα βρεθω εκει μονο σε καμμια 20 αρια μερες... :headbang: :headbang:ειδα τις φωτο κ κατακαυλωσα... gl και λοιποι δωστε τα φωτα σας!! :helpplea: :helpplea:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ευτυχως εχουν φυγει τα πολλα νιμου για μπανια και διακοπες γιατι μεσσημερι προς απογευμα που παω σπιτι διασχιζοντας την τσιμισκη με ποιανει καταθλιψη με αυτα που βλεπω..αλλα κρατιεμαι και δεν το παω ολο ευθεια αλλα ανηφοριζω προς το σπιτι.....
παλαιοτερα που ηταν οι μεταφορικες εκει και πηγαινα κανα δεμα..ολο και σκαλωνα καπου :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

κανω αποχη πανω απο δυο μηνες και βαλε......
αλλα δεν το βλεπω να κραταει και πολυ ακομα :grin:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα παιδες,μπητε κ τσεκαρετε στο γνωστο σαιτ (αθενςλειντις) εχουν ανανεωσει στην κατηγορια θεσ/κη κ εχουν βαλει εναν σωρο γκομενες...αυτες προκειται να δουλεψουν η ειναι ηδη σαλονικα??...οχι τιποτε αλλο, ειμαι κ μακρυα απο την συμπρωτευουσα,θα βρεθω εκει μονο σε καμμια 20 αρια μερες... :headbang: :headbang:ειδα τις φωτο κ κατακαυλωσα... gl και λοιποι δωστε τα φωτα σας!! :helpplea: :helpplea:

αρχισαν να ξυπανε και εδω τα κυδωνια σιγα σιγα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
καλημερα παιδες,μπητε κ τσεκαρετε στο γνωστο σαιτ (αθενςλειντις) εχουν ανανεωσει στην κατηγορια θεσ/κη κ εχουν βαλει εναν σωρο γκομενες...αυτες προκειται να δουλεψουν η ειναι ηδη σαλονικα??...οχι τιποτε αλλο, ειμαι κ μακρυα απο την συμπρωτευουσα,θα βρεθω εκει μονο σε καμμια 20 αρια μερες... :headbang: :headbang:ειδα τις φωτο κ κατακαυλωσα... gl και λοιποι δωστε τα φωτα σας!! :helpplea: :helpplea:
τα ειδα κι εγω απο χτες dimmits...εχει αν κλικαρεις και που δουλευουν για τις πιο πολλες...τανταλου 14(αναβαθμισμενο οντως,περα απο την πλακα για την ντιανα),πετρου ερημιτη ,λαφαμ κλπ μαλλον εν οψει χειμωνα επεται ανβαθμιση γενικως στην θεσσσαλονικη παιδια..θα μυρισει αερας αθηναικος και θα ναι προς καλο μας για μπουρδελο ανανεωση επιτελους πιστευω...ηταν να μην μπουν οι μεγαλες εταιρειες στο κολπο...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
τα ειδα κι εγω απο χτες dimmits...εχει αν κλικαρεις και που δουλευουν για τις πιο πολλες...τανταλου 14(αναβαθμισμενο οντως,περα απο την πλακα για την ντιανα),πετρου ερημιτη ,λαφαμ κλπ μαλλον εν οψει χειμωνα επεται ανβαθμιση γενικως στην θεσσσαλονικη παιδια..θα μυρισει αερας αθηναικος και θα ναι προς καλο μας για μπουρδελο ανανεωση επιτελους πιστευω...ηταν να μην μπουν οι μεγαλες εταιρειες στο κολπο...
thanx man,οσο για την αναβαθμιση απο το στομα σου κ στου θεου το αυτι.... :rockon:μακαρι να ανεβουν τα πραγματα...προσωπικα θα ηθελα να δω στα σπιτακια κ πιο busty γκομενες με προστυχοφατσες.... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Επισκέπτης
Επιτέλους βήματα μπροστά.

Το μπουρδέλο απέναντι απο το τζάμπο έριξε το στάνταρ σε 30Ε και χτες που πήγα να ρίξω μια ματιά δούλευε μια μαυρούλα, αγριόφατσα με ωραίο βυζί όμως και οκ σώμα γενικότερα.
Επίσης στο αθενς λέιντις είδα καταχωρημένο καινούργιο μπουρδέλο απ'ότι κατάλαβα δίπλα απο τα δικαστήρια και πάνω στο μεγάλο δρόμο (26ης Οκτωβρίου 35 είναι η διεύ8υνση), σημείο που είναι όσο νά ναι άκυρο αλλά δεν έχει ξεκινήσει να δουλεύει ακόμα.
Το επόμενο βήμα κανονικά θα ήταν να πέσει ο Βαρδάρης στα 20Ε αλλά με την συνήθεια να βαφτίζουν κάθε μπουρδελάκι στούντιο εκεί πέρα αμφιβάλλω τουλάχιστον προς το παρόν αν γ΄ίνει κάτι τέτοιο...είναι μέχρι να σφίξουν κ άλλο τα ζωνάρια κ να μην υπάρχει άλλη λύση.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Αυτή τη Βικτώρια που είναι πρωινή στο La Femme  την έχει δοκιμάσει κανείς;
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Επιτέλους βήματα μπροστά.

Το μπουρδέλο απέναντι απο το τζάμπο έριξε το στάνταρ σε 30Ε και χτες που πήγα να ρίξω μια ματιά δούλευε μια μαυρούλα, αγριόφατσα με ωραίο βυζί όμως και οκ σώμα γενικότερα.
Επίσης στο αθενς λέιντις είδα καταχωρημένο καινούργιο μπουρδέλο απ'ότι κατάλαβα δίπλα απο τα δικαστήρια και πάνω στο μεγάλο δρόμο (26ης Οκτωβρίου 35 είναι η διεύ8υνση), σημείο που είναι όσο νά ναι άκυρο αλλά δεν έχει ξεκινήσει να δουλεύει ακόμα.
Το επόμενο βήμα κανονικά θα ήταν να πέσει ο Βαρδάρης στα 20Ε αλλά με την συνήθεια να βαφτίζουν κάθε μπουρδελάκι στούντιο εκεί πέρα αμφιβάλλω τουλάχιστον προς το παρόν αν γ΄ίνει κάτι τέτοιο...είναι μέχρι να σφίξουν κ άλλο τα ζωνάρια κ να μην υπάρχει άλλη λύση.
για τη μαυρη ειχα γραψει πριν καμια 10αρια μερες περιπου,ειναι καλη περιπτωση για οσους γουσταρουν μαυρες,μπορει κ απο τις καλυτερες που εχω δει θεσ νικη αλλα δεν μ αρεσουν οποτε δεν μπαινω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Σορρυ παιδια αλλα οταν εγω εχω μαθει στα Πολωνεζικα και Ρωσικα και δν ξερω γω τι αλλο εθνικοτητας ειναι τα μυστ της πολης, ε με τον Drogba δν προκειται να παω ουτε με σφαιρες! μονο αν ειναι καμια που να μοιαζει στην Beyonce η στην Rihanna τοτε το συζηταω!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
συμφωνω φιλε για ριανα...εξαλλου εσυ ειπαμε ασια μονο....ενα φιλαρακι που μιλησαμε πηγε λαουρα βραζιλιανα στο ερως αλλα δεν περασε και πολυ καλα...δεν ξερω .τωρα βραδυ θαναι η μονικα μετα τις 8 και στο λαφαμ μετα τις 8 η περιβοητη λουσι που  συζηταμε...οποιος παει ,αν παει τα ξαναλεμε....
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
συμφωνω φιλε για ριανα...εξαλλου εσυ ειπαμε ασια μονο....ενα φιλαρακι που μιλησαμε πηγε λαουρα βραζιλιανα στο ερως αλλα δεν περασε και πολυ καλα...δεν ξερω .τωρα βραδυ θαναι η μονικα μετα τις 8 και στο λαφαμ μετα τις 8 η περιβοητη λουσι που  συζηταμε...οποιος παει ,αν παει τα ξαναλεμε....
λουσι :think: :think: :think:
την εχει δει κανεις;
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Σορρυ παιδια αλλα οταν εγω εχω μαθει στα Πολωνεζικα και Ρωσικα και δν ξερω γω τι αλλο εθνικοτητας ειναι τα μυστ της πολης, ε με τον Drogba δν προκειται να παω ουτε με σφαιρες! μονο αν ειναι καμια που να μοιαζει στην Beyonce η στην Rihanna τοτε το συζηταω!
ειναι γουστο του καθενα ρε συ,μπορει ο αλλος να λεει οτι εχει τη ναομι καμπελ κ σιγα να μην παει να πηδηξει τις ξανθομελαχροινες μπαζουκλες
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Επιτέλους βήματα μπροστά.

Το μπουρδέλο απέναντι απο το τζάμπο έριξε το στάνταρ σε 30Ε και χτες που πήγα να ρίξω μια ματιά δούλευε μια μαυρούλα, αγριόφατσα με ωραίο βυζί όμως και οκ σώμα γενικότερα.
Επίσης στο αθενς λέιντις είδα καταχωρημένο καινούργιο μπουρδέλο απ'ότι κατάλαβα δίπλα απο τα δικαστήρια και πάνω στο μεγάλο δρόμο (26ης Οκτωβρίου 35 είναι η διεύ8υνση), σημείο που είναι όσο νά ναι άκυρο αλλά δεν έχει ξεκινήσει να δουλεύει ακόμα.
Το επόμενο βήμα κανονικά θα ήταν να πέσει ο Βαρδάρης στα 20Ε αλλά με την συνήθεια να βαφτίζουν κάθε μπουρδελάκι στούντιο εκεί πέρα αμφιβάλλω τουλάχιστον προς το παρόν αν γ΄ίνει κάτι τέτοιο...είναι μέχρι να σφίξουν κ άλλο τα ζωνάρια κ να μην υπάρχει άλλη λύση.
αυτα ή θα αναβαθμιστουν εξ αναγκης ή αργα ή γρηγορα θα κλεισουν...αν μεινει κανενα ετσι βεβαια θα ριξει τις τιμες αλλα δεν θα χει κανα καλο μουνι να δουλευει....θα ναι πολυ υποβαθμιση...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
λουσι :think: :think: :think:
την εχει δει κανεις;
πριν μερες που ειχα κανει μια βολτα την ειχα περιγραψει κοντη λεπτη μελαχροινη που να μην λεει κ πολλα,μην ξεγελιομαστε κ καυλωνουμε τζαμπα με τις φωτο.ας την βλεπουμε πρωτα με τα ματακια μας
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
πριν μερες που ειχα κανει μια βολτα την ειχα περιγραψει κοντη λεπτη μελαχροινη που να μην λεει κ πολλα,μην ξεγελιομαστε κ καυλωνουμε τζαμπα με τις φωτο.ας την βλεπουμε πρωτα με τα ματακια μας
θα κανω και εγω βολτα σημερα
και θα δωσω αναφορα

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αυτην θελουμε deker να φερουν στην κωλετη...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εγω κι ο τετσουο...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πριν μερες που ειχα κανει μια βολτα την ειχα περιγραψει κοντη λεπτη μελαχροινη που να μην λεει κ πολλα,μην ξεγελιομαστε κ καυλωνουμε τζαμπα με τις φωτο.ας την βλεπουμε πρωτα με τα ματακια μας
εμενα και στις φωτο δεν μου γεμισε το ματι...το πα πριν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom