Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (4 μέλη και 39 επισκέπτες)

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
δεν δεχεται διευθηνση αλλα εαν βαλετε στο google αναζητηση φριξου 9 ειναι αυτο με το athens ladies

βρηκα το σιτε,στο οποιο ειναι καταχυρομενη και η μαντυ..γραφει οτι δουλευει σημερα μεχρι τις 7.ισχυει?αντε να με ευλογηση ο θεος να παω επιτελους
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Λουση Απο ρουμανια 20 χρωνων λεει και ειναι καταχωρημενη στο site της Φριξου αλλα δε λεει για προγραμμα ποτε δουλευει

λουσι  και οι φωτο ειναι απο το la feme

επιτελους σωστη γκομενα εκει
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Καλο θα ηταν οι νταβαδες - αφεντικα που διαβαζουν συστηματικα -πλεον- το φορουμ να λαβουν σοβαρα υπ'οψιν τη μειωση των τιμων σε μπουρδελα και στουντιο.
10 ευρω κατω το στανταρ γαμησι για αρχη...ε? Τι λετε? Εμενα καλο μου ακουγεται και στην πορεια το μειωνετε κι αλλο...αναλογα ;) :sunglasses:

ΥΓ.Λουσυ - βραδυ συνηθως στο La femme,αρκετα καλη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Καλο θα ηταν οι νταβαδες - αφεντικα που διαβαζουν συστηματικα -πλεον- το φορουμ να λαβουν σοβαρα υπ'οψιν τη μειωση των τιμων σε μπουρδελα και στουντιο.
10 ευρω κατω το στανταρ γαμησι για αρχη...ε? Τι λετε? Εμενα καλο μου ακουγεται και στην πορεια το μειωνετε κι αλλο...αναλογα ;) :sunglasses:

ΥΓ.Λουσυ - βραδυ συνηθως στο La femme,αρκετα καλη.
εγω ειπα μια αποψη εδω: τα τελευταια δες blastbeast
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Ωπα ωπα, ΤΙ ΠΑΤΟΣ ειναι αυτος!!! θα την τεσταρω σημερα!!! απαπαπαπα.
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ωπα ωπα, ΤΙ ΠΑΤΟΣ ειναι αυτος!!! θα την τεσταρω σημερα!!! απαπαπαπα.


xaxaxaxaxaxaxaxa
ε ειδες παταρι η λουσι!
εγω απο εβδομαδα μαλλον θα κανω στο test drive
αλλα πες συναγωνιστη μου την κριτικη σου μιας και εισαι παντα εντος θεματος και σωστος!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
τις φωτο τις ποσταρα γιατι η κοπελα ειναι κατοχυρωμενη στη θεσ/κη..... :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Φίλε σ' ευχαριστώ που μου άνοιξες τα μάτια με τις φωτο της Κάρολαϊν που πόσταρες τις προάλλες..! Αν κ το ξέρω το σάϊτ, δεν την είχα προσέξει γιατί ήταν με γυρισμένη την πλάτη..! Μιλάμε γι απίστευτη γυναικάρα..! Αν κ παίχτηκε μαλακία, θα γράψω αναλυτικά...
Όσο για τη Λούσι είναι πολύ petite για μένα... εγώ θέλω γυναίκα με καμπύλες..!
Ξέρω όμως μια άλλη Λούσι που 'ναι αυτές τις μέρες Σαλονίκη, κι είναι κορυφαία σ' αυτό που κάνει, αλλά κοστίζει λίγο πιο ακριβά..!
Περίπου 10 φορές παραπάνω για 1 ώρα...!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
στην 26ης απεναντι απο το τζαμπο.απο οτι ξερω τωρα ειναι πρωινη αλλα σηνηθως παιζουν οι βαρδιες.αμα δεν βαριεσαι πεταξου να την δεις.

Ευχαριστώ για την πληροφορία για τη Σαμπρίνα, αλλά πήγα σήμερα το μεσημέρι κ δεν ήταν...
Μου παν θα γυρίσει σε καμια βδομάδα.. Αν κάποιος έχει κάποιο νεότερο ας ενημερώσει όταν γυρίσει..!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ευχαριστώ για την πληροφορία για τη Σαμπρίνα, αλλά πήγα σήμερα το μεσημέρι κ δεν ήταν...
Μου παν θα γυρίσει σε καμια βδομάδα.. Αν κάποιος έχει κάποιο νεότερο ας ενημερώσει όταν γυρίσει..!
παντως τετσουο και ενας hrs δεν περασαν και πολυ καλα λενε...μηπως ,λεω μηπως χαλασε κι αυτη;;απο συμπεριφορα;

:offtopic:αυτην που μου πες φιλε δεν την προλαβα μαλλον,τωρα θα δω αυριο που θα καταθεσω,παντως πολυ ομορφα κοριτσια αθηνα ,ειδικα πρωτη νυχτα που πηγα εκεινη η βικτωρια...καυλα
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
παντως τετσουο και ενας hrs δεν περασαν και πολυ καλα λενε...μηπως ,λεω μηπως χαλασε κι αυτη;;απο συμπεριφορα;

:offtopic:αυτην που μου πες φιλε δεν την προλαβα μαλλον,τωρα θα δω αυριο που θα καταθεσω,παντως πολυ ομορφα κοριτσια αθηνα ,ειδικα πρωτη νυχτα που πηγα εκεινη η βικτωρια...καυλα

Μακάρι να κάνω λάθος φίλε μου, αλλά νομίζω ότι είναι η πιο όμορφη γυναίκα που δουλεύει στην Ελλάδα..! Κ νομίζω έχασες πολλά, αλλά δεν πειράζει, από Σεπτέμβρη γυρνάει μου πε κ μπορεί να ρθει Σαλονίκη κατα τον Γενάρη...
Όπως κι οι ομόσταβλες της Μόνικα κ Μάντυ νομίζω..!

Εσύ έχεις προσωπική άποψη για τη Σαμπρίνα..;
Έχει ωράιο σώμα κ στήθος..;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μακάρι να κάνω λάθος φίλε μου, αλλά νομίζω ότι είναι η πιο όμορφη γυναίκα που δουλεύει στην Ελλάδα..! Κ νομίζω έχασες πολλά, αλλά δεν πειράζει, από Σεπτέμβρη γυρνάει μου πε κ μπορεί να ρθει Σαλονίκη κατα τον Γενάρη...
Όπως κι οι ομόσταβλες της Μόνικα κ Μάντυ νομίζω..!

Εσύ έχεις προσωπική άποψη για τη Σαμπρίνα..;
Έχει ωράιο σώμα κ στήθος..;
εγω σου λεω δοκιμασα απο τους πρωτους,εγραψα και κριτικη...σωμα καλο,ψηλη.οχι πολυ σφιχτο βυζι μαλλον προς το χαλαρο το λες,ομορφη,πικαντικη φατσουλα και καλη συμμετοχη αλλα ψιλοπαθητικη δεν παιρνει πρωτοβουλιες///ειναι απο αυτες που εχουν δεκτικοτητα μεν να  τις κανεις οτι θες αλλα δεν κανουν τιποτα ιδιαιτερο οι ιδιες...αλλα θερμη και με πολυ καλη συμμετοχη οχι να κοιταει το ταβανι αν θελει βαψιμο...εφθανε μεχρι κορυφωση..τωρα σε μενα καλα φεροταν,τι να πω αν ηταν κουρασμενη ή φορτωμενη απο αλλα... και ειπε μαλακιες...εμενα να σου πω δεν με πτοουν αυτα τις εχω και γραμμενες ολες...να γαμησω καλα θελω να μην μου σπαν τα αρχ... με τα μη και μη...μην ακουμπας,μην γλειφεις κλπ...εκει χαλιεμαι παντα και τις παραταω συξυλες αν κατσει τετοια περιπτωση...και συνηθως πολλες ηταν δυστυχως κατι ρωσιδες που περασαν παλιοτερα απο θεσσαλονικη πχ μια λωρα ή καπως ετσι λεγοταν,μελαχρινη στην κωλετη και καποιες αλλες.οι ρωσιδες το χουν μερικες αυτο...ενω η πολωνια τι βγαζει εφη,χριστινα...ΥΓ για να μην γραφω 100 μηνυματα και κουραζω πεσμενο δεν το λες απλα οχι σφιχτο,πηγαινε να δεις οταν γυρισει και τα λεμε
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
εγω σου λεω δοκιμασα απο τους πρωτους,εγραψα και κριτικη...σωμα καλο,ψηλη.οχι πολυ σφιχτο βυζι μαλλον προς το χαλαρο το λες,ομορφη,πικαντικη φατσουλα και καλη συμμετοχη αλλα ψιλοπαθητικη δεν παιρνει πρωτοβουλιες///ειναι απο αυτες που εχουν δεκτικοτητα μεν να  τις κανεις οτι θες αλλα δεν κανουν τιποτα ιδιαιτερο οι ιδιες...αλλα θερμη και με πολυ καλη συμμετοχη οχι να κοιταει το ταβανι αν θελει βαψιμο...εφθανε μεχρι κορυφωση..τωρα σε μενα καλα φεροταν,τι να πω αν ηταν κουρασμενη ή φορτωμενη απο αλλα... και ειπε μαλακιες...εμενα να σου πω δεν με πτοουν αυτα τις εχω και γραμμενες ολες...να γαμησω καλα θελω να μην μου σπαν τα αρχ... με τα μη και μη...μην ακουμπας,μην γλειφεις κλπ...εκει χαλιεμαι παντα και τις παραταω συξυλες αν κατσει τετοια περιπτωση...και συνηθως πολλες ηταν δυστυχως κατι ρωσιδες που περασαν παλιοτερα απο θεσσαλονικη πχ μια λωρα ή καπως ετσι λεγοταν,μελαχρινη στην κωλετη και καποιες αλλες.οι ρωσιδες το χουν μερικες αυτο...ενω η πολωνια τι βγαζει εφη,χριστινα...

Σόρυ δεν προσέχω συνήθως στις κριτικές ποιός τις γράφει..
Καλά θα πάω να τη δω για να κρίνω κ μόνος μου..
Πάντως αν το στήθος της είναι πολύ πεσμένο δε νομίζω να μ' αρέσει..
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για την πληροφορία για τη Σαμπρίνα, αλλά πήγα σήμερα το μεσημέρι κ δεν ήταν...
Μου παν θα γυρίσει σε καμια βδομάδα.. Αν κάποιος έχει κάποιο νεότερο ας ενημερώσει όταν γυρίσει..!
sorry sxoinobaths!τι να κανω η πληροφορια ηταν σωστη αλλα δεν φανταστικα οτι χθες που ρωτησες δεν  θα δουλευει.μαλλον θα εχει ρεπο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
xaxaxaxaxaxaxaxa
ε ειδες παταρι η λουσι!
εγω απο εβδομαδα μαλλον θα κανω στο test drive
αλλα πες συναγωνιστη μου την κριτικη σου μιας και εισαι παντα εντος θεματος και σωστος!
Παιδες σορρυ αλλα δν πηγα τελικα, αραξα σπιτι και κολησα στο playstation με ενα φιλαρακι!! χαχα! επισης σημερα δουλευω ολη μερα και μπορει να παω σημερα βραδυ, αυριο με τπτ γιατι εχω γεννεθλια!!! :P και απο σαββατο την κανω Λουις για διακοπες :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Παιδες σορρυ αλλα δν πηγα τελικα, αραξα σπιτι και κολησα στο playstation με ενα φιλαρακι!! χαχα! επισης σημερα δουλευω ολη μερα και μπορει να παω σημερα βραδυ, αυριο με τπτ γιατι εχω γεννεθλια!!! :P και απο σαββατο την κανω Λουις για διακοπες :)
πολυχρονος απο σημερα....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.432
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Να παω λετε σημερα βραδυ να τεσταρο Λουσι η να ριξω εναν αυριο μεσημερι να μην βλεπω τα μωρα στο παρτυ σαν λιγουρης! χαχαχαχα! Επισης σκεφτομαι οτι τα τεστ ντραιβ μια στις τοσες βγαινουν καλα και αν δν πας με καποια 2-3 φορες δυσκολα να σε κανει να το ευχαριστηθεις
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Να παω λετε σημερα βραδυ να τεσταρο Λουσι η να ριξω εναν αυριο μεσημερι να μην βλεπω τα μωρα στο παρτυ σαν λιγουρης! χαχαχαχα! Επισης σκεφτομαι οτι τα τεστ ντραιβ μια στις τοσες βγαινουν καλα και αν δν πας με καποια 2-3 φορες δυσκολα να σε κανει να το ευχαριστηθεις
Εξαρταται το μωρο...παντως φιλε εμενα δεν μου γεμισε και πολυ το ματι απο τις φωτο αυτη η λουσι,ισως γιατι θελω πιο πληθωρικη την γυναικα...τεσπα εγω παντως στα γενεθλια μου φετος ειχα ριξει εναν αλλα ηταν και χειμωνας και μικροτερη η μερα...τωρα καλοκαιρακι τι να πω αν αντεχεις την μεσημεριανη ζεστα περνα καμια βολτα πριν το παρτι σου ή την νυχτερινη εξοδο...και γραψε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom