Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (6 μέλη και 43 επισκέπτες)

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Γυριζοντας απο της διακοπες ειπα να κανο μια βολτα στο Βαρδαρη που σπανια πηγαινω. και στο πρωτο μαγαζι που μπηκα ειναι αυτο που γραφο τωρα. ωραιο εχει γινει απεξω σαν στουντιο και αναρωτηθηκα αν θα εχει και κανα καλο κομματι μεσα . ακουω την υπηρεσια να λεει τα προγραμματα και σε ληγω εμφανιζετε η Ντιανα το ξανθο μουναρο με το πολυ ωραιο προσωπακι και τα ωραια πρασινα ματια της. καρφωνει και φευγοντας μου ριχνει ενα χαμογελο. φοραγε ενα ντεκολτε πολυ σεξι, οπως την βλεπω απο πισω, τα μακρια μαλλια της ,η ωραια πλατη και τα καλογυμνασμενα ποδια της κανουν ενα ωραιο συνδυασμο. δεν ηθελα και πολυ και πηρα το απλο τον 30ευρω και μπηκα στο δωματιο. σε λυγο μπηκε κεφατη και αρχιζαμε... Το τσιμπουκι της ηταν τελιο, κατι σπανιο να σου τηχενι. μιλαμε γεια πολυ ρουφηγμα και γλειψιμο! την χαιδευα παντου και δεν αντιδρασε. το δερμα της ειναι απαλο και γυαλιστερο , μοσκοβολουσε ολοκληρη απο ενα αρωμα φανταστικο. δεν ηθελα να σταματησει μεχρι που μου λεει να αλλαζουμε σταση. την πηρα στα τεσσερα. κανει ενα σπασιμο της μεσης και το ωραιο σχημα του μουνι της μου ερχεται μπροστα σαν το γλυκο στο πιατο που ηθελα να το δαγκωσω αυτη την στιγμη. αρχιζα να την γαμαο στα γρηγορα και η ιδια να συμμετεχει διαρκως σε ολη την φασι. καναμε και αλλες στασης .δεν ηθελα να τελειωνω με αυτο που αισθανομουν. τελικα η μοιραια στιγμη ηρθε και το χυσειμο ηταν απολαυστικο. η Ντιανα ειναι μια απο της καλες περιπτωσης που αξιζει να δοσης τα 30 ευρω και με το παραπανω. ακουσα και διαβαζω οτι κανει ολα τα προγραμματα. δυσκολα να βρεις γεια να κανεις ολα αυτα που απολαυσα μονο με 30 ευρω . Αξιζεις τα καλα σκολια ,χαλαλι σου !!
αυτη την φορα το παλικαρι μας δεν κλωνοποιησε απλα εβγαλε καινουριο νικ χιμακος!
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αξιζεις τα καλα σκολια ,χαλαλι σου !!, Τετάρτη 05 Αυγ 2009, στις 02:05
Γράφτηκε από τον ximakos  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου





σορρυ ξεχασα στην αρχη να αντιγραψω τα στοιχεια
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ευχαριστώ πολύ τη Ντιάνα και την υπηρεσία, Τρίτη 28 Ιούλ 2009, στις 20:54
Γράφτηκε από τον jonsalonika 



αυτος ο τιτλος που ειχε δωσει ομως σε μια παλιοτερη κριτικη του αυτο το ρεμαλι πρεπει να γραψει ιστορια!
διαβαστε τι γραφει ο μαλακας λες και παραδινει βραβειο νομπελ σε πουτανα και τσατσα!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Γράφτηκε από τον ximakos  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Ντιάνα)
Συνολική βαθμολογία
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
6.0
Πρόσβαση/Parking
10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0
Γυριζοντας απο της διακοπες ειπα να κανο μια βολτα στο Βαρδαρη που σπανια πηγαινω. και στο πρωτο μαγαζι που μπηκα ειναι αυτο που γραφο τωρα. ωραιο εχει γινει απεξω σαν στουντιο και αναρωτηθηκα αν θα εχει και κανα καλο κομματι μεσα . ακουω την υπηρεσια να λεει τα προγραμματα και σε ληγω εμφανιζετε η Ντιανα το ξανθο μουναρο με το πολυ ωραιο προσωπακι και τα ωραια πρασινα ματια της. καρφωνει και φευγοντας μου ριχνει ενα χαμογελο. φοραγε ενα ντεκολτε πολυ σεξι, οπως την βλεπω απο πισω, τα μακρια μαλλια της ,η ωραια πλατη και τα καλογυμνασμενα ποδια της κανουν ενα ωραιο συνδυασμο. δεν ηθελα και πολυ και πηρα το απλο τον 30ευρω και μπηκα στο δωματιο. σε λυγο μπηκε κεφατη και αρχιζαμε... Το τσιμπουκι της ηταν τελιο, κατι σπανιο να σου τηχενι. μιλαμε γεια πολυ ρουφηγμα και γλειψιμο! την χαιδευα παντου και δεν αντιδρασε. το δερμα της ειναι απαλο και γυαλιστερο , μοσκοβολουσε ολοκληρη απο ενα αρωμα φανταστικο. δεν ηθελα να σταματησει μεχρι που μου λεει να αλλαζουμε σταση. την πηρα στα τεσσερα. κανει ενα σπασιμο της μεσης και το ωραιο σχημα του μουνι της μου ερχεται μπροστα σαν το γλυκο στο πιατο που ηθελα να το δαγκωσω αυτη την στιγμη. αρχιζα να την γαμαο στα γρηγορα και η ιδια να συμμετεχει διαρκως σε ολη την φασι. καναμε και αλλες στασης .δεν ηθελα να τελειωνω με αυτο που αισθανομουν. τελικα η μοιραια στιγμη ηρθε και το χυσειμο ηταν απολαυστικο. η Ντιανα ειναι μια απο της καλες περιπτωσης που αξιζει να δοσης τα 30 ευρω και με το παραπανω. ακουσα και διαβαζω οτι κανει ολα τα προγραμματα. δυσκολα να βρεις γεια να κανεις ολα αυτα που απολαυσα μονο με 30 ευρω . Αξιζεις τα καλα σκολια ,χαλαλι σου !!


Παντως απο ορθογραφια σκιζει το 'για' συνεχιζει να το γραφει 'γεια' ο αγραματος!
(οχι οτι εγω ειμαι καλυτερος!)
Χθες που περασα μια βολτα απο εκει αν και την εχω παρει τη ναντια μι φορα ειμασταν 5 συναγωνηστες στο σαλονακι και ολοι κανανε στροφη και δρομο μαζι με εμενα.
Μαλιστα τον ενα η τσατσα ηθελε να τον βαλει με το ζορι μεσα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ευχαριστω το επιβεβαιωσα κι εγω τωρα μολις, για λιγες μερες θα ειναι πετρου ερημιτη ναι....η αννα μαρια σταματησε οριστικα απο αυτο το μαγαζι κεφαλληνιας,οπου τωρα δουλευει μια αννα,αγνωστο αν ειναι η γνωστη,μελαχρινη ρωσιδοφατσα απο βαρδαρη και κατεχακη παλιοτερα...αν περασει κανεις ας μας πει
το νεο προγραμμα της αννας μαριας για οσους fan θα ειναι τρ-τε-πεμπτη πρωινα με ενδεχομενο εκτακτων εμφανισεων...αυτα απο προσωπικο ρεπορταζ...πετρου ερημιτη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αυτη την φορα το παλικαρι μας δεν κλωνοποιησε απλα εβγαλε καινουριο νικ χιμακος!
κλωνοποιει μονο για να γραψει αρνητικες κριτικες...αν προσεξες...και αλλαζει νικνειμς για να γραψει για την ντιανα...για την κοπελα να σου πω ας κανει οτι θελει, μπορει ναναι και καλη δεν λεω...αλλα για τις αλλες...που τις εθαψε κανονικα...? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καλημερα παιδες κ απο μενα...διαβασα κ γω τις κριτικες αυτου του τυπακου,αγνοειστε τον,ποιος ξερει ποια πουστρα ειναι κ τι συφμεροντα εχει...το καλυτερο θα ειναι οποιος απο μας βλεπει τις γνωστε του κριτικες να τις αναφερει στον συντονιστη για να πεφτει διαγραφη..καποια στιγμη θα βαρεθει να αλλαζει nicknames κ θα το αφησει το αθλημα.. :uglystupid: :uglystupid:
κ επειδη ειμαι κ καλο παιδι ποσταρω φωτο απο το γνωστο σαιτ ( κορασιδα αγνωστων λοιπων στοιχειων,δουλευει σαλονικα?)-ετσι για το καλημερα/καλησπερα :grin: :grin:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
καλημερα παιδες κ απο μενα...διαβασα κ γω τις κριτικες αυτου του τυπακου,αγνοειστε τον,ποιος ξερει ποια πουστρα ειναι κ τι συφμεροντα εχει...το καλυτερο θα ειναι οποιος απο μας βλεπει τις γνωστε του κριτικες να τις αναφερει στον συντονιστη για να πεφτει διαγραφη..καποια στιγμη θα βαρεθει να αλλαζει nicknames κ θα το αφησει το αθλημα.. :uglystupid: :uglystupid:
κ επειδη ειμαι κ καλο παιδι ποσταρω φωτο απο το γνωστο σαιτ ( κορασιδα αγνωστων λοιπων στοιχειων,δουλευει σαλονικα?)-ετσι για το καλημερα/καλησπερα :grin: :grin:
που δουλευει αυτο ρε συ;;;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
τις φωτο τις ποσταρα γιατι η κοπελα ειναι κατοχυρωμενη στη θεσ/κη..... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ελα ντε που δουλευει??εγω λειπω απο σαλονικα,οποιος γνωριζει ας μας πει .... :helpplea: :helpplea:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
που δουλευει οεο?

μονο το φοντο πισω στην δευτερη φωτο αν ειναι απο κανα ρδελο θα μας δωσει την απαντηση, φυσικα απο καποιον εμπιστο και καλο πορνορεπορτερ και οχι κλωνο.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Λουση Απο ρουμανια 20 χρωνων λεει και ειναι καταχωρημενη στο site της Φριξου αλλα δε λεει για προγραμμα ποτε δουλευει
 

Συνημμένα

  • pic_10217134lathen.jpg
    pic_10217134lathen.jpg
    139,7 KB · Εμφανίσεις: 20
  • pic_10218134lathen.jpg
    pic_10218134lathen.jpg
    130,4 KB · Εμφανίσεις: 24
  • pic_10214134lathen.jpg
    pic_10214134lathen.jpg
    24,8 KB · Εμφανίσεις: 21
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Λουση Απο ρουμανια 20 χρωνων λεει και ειναι καταχωρημενη στο site της Φριξου αλλα δε λεει για προγραμμα ποτε δουλευει
Ρε παιδεία ποια site;;;; :huh: :huh:
Μόνο για Αθήνα εμφανίζει!!! :rolleyes:
Από google μπαίνετε;;;; :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Λουση Απο ρουμανια 20 χρωνων λεει και ειναι καταχωρημενη στο site της Φριξου αλλα δε λεει για προγραμμα ποτε δουλευει
τωρα το δα κι εγω καραμαν7 κοιταξτε το σαιτ δεν ειναι μονο της φριξου ,διαφημιζει κι αλλα στουντιο υης θεσσαλονικης,προφανως ειναι πρακτορειο που διακινει κοριτσια για στουντιο σε ολη την ελλαδα και εισπραττει ποσοστα,κανονιζει δουλειες κλπ...ειδα καταχωρημενα και της τανταλου14 και το κεφαλληνιας και το λαφαμ και αλλα.μηπως ειναι καποιο τεμαχιο που παιζει να ερθει οσονουπω;παντως εμενα εμφανισιακα δεν με ενθουσιασε κιολας να πω την μαυρη αληθεια...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Πηγαινεις Κυριες μετα θεσσαλονικη και σου βγαζει ποιες κοπελες δουλευουν και ποτε και που
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
δεν δεχεται διευθηνση αλλα εαν βαλετε στο google αναζητηση φριξου 9 ειναι αυτο με το athens ladies
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.883
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Χθες εκανα μια γυρα βαρδαρη αλλα τελικα κατεθεσα μυλο εγραψα κριτικη.
Τανταλου 8 ειχε ενα καλο νεο τεμαχιο βραζιλιανα ελεγε η αγενεστατη τσατσα 20 χρωνων μαυρη ψιλη (δεν προσεξα αν φορουσε τακουνια) αδυνατη με σγουρα μαλλια. Απο οτι εμαθα αρχαρια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom