Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φίλε η ρενατα είναι θεά.το στουντιο ειναι δικο της και δεν δουλευει παρα μονο σε κανα ρεπο των κοριτσιων....την ειχα παρει μια φορα πριν κανα 2 χρονια περιπου και θελω πολυ να την ξαναπαρω αλλα δεν την ξαναπετυχα απο τοτε....
οτι ειναι μαλλον δικο της το χα γραψει στα μπουρδελοβραβεια προ καιρου αν δεις και ειναι οντως ρεπατζου-αφεντικινα...πρεπει να δουλευει τωρα βραδια..για τα αλλα εγραψα παραπανω αποψη.....
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
Απαραδεκτη συμπεριφορα τανας στο Ανδ.Γεωργιου στο βενζιναδικο απο Ρενατα.Ανεβαζω κριτικη..Παιδια μακρια..
τι να σου πω ρε φιλε η ρενατα ειναι πολυ καβλιαρα ισως ετυχε σ εσενα εγω τον χειμωνα την ειχα παρει μια φορα πρωι και απο τοτε την ψαχνω

Υ.Γ ερωτηση!  μηπως φορουσε οπως τοτε μαυρες καλτσες και ψηλοτακουνα? :lheel: :humpleg: :pipa2: :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
υ,γ, ρε παιδια την σαρα γιατι την λετε αδυνατη?? κανονικη ειναι η κοπελα και εχει σωματαρα. τωρα αν εμεις εχουμε μαθει τις χοντρες με τις κολαθρες ελληνιδες, λογικο ειναι να βλεπουμε τον σωστο σωμα ως αδυνατο η κοκκαλιαρικο.
μαλλον για να την ξεχωριζουν απο την αλλη της μαντζαρου,οχι οτι ειναι και κοκκαλιαρα...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τελικά γι'αυτή την Ειρήνη που είχα αναφέρει στο Βαρδάρη δεν ξέρει κανείς τίποτα?
την ειρηνη λες απεναντι απο ανορθογραφο μαλλον,
το ειπα αρκετα πριν το ξαναλεω κ τωρα,
ωραια γυναικα, τη πηρα στο προγραμμα των 80 ολα μεσα δλδ
τη γουσταρα πολυ, αλλα τη πηρε ενας δικος μου στο απλο με 40 και με ειπε πως βιαζοταν
ισως να εκτιμαει το 80αρι παντως τοχει αυτο το επαγγελματικο πανω της
ενω το παιζει ανετη τις βγαινει το πουτανιστικο
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τσάρκα χτες βαρδάρη μετά από πολύ καιρό

Προμηθέως 25 (προς εγνατία): Η Βανέσα 40Ε.
Μπλε: Μια βαριεστημένη μελαχροινή με μεγάλα βυζιά που σου φαίνεται ότι είναι μουτρωμένη, έχει παίξει μπάλα κ στο προμ. 25 κ στο απέναντι απο το μπλέ, την είχα πάρει μια φορά παλιά νομίζω κ βαρίοταν. 30Ε
Απέναντι: Νομίζω αυτή η βουλγάρα η ξανθιά με τα μεγαλούτσικα βυζιά. 30Ε
Προμηθέως κάτω (προς 26 οκτ): Λάουρα, ξανθιά με βυζάρες όσοι δεν ξέρουν ψηλή φαινόταν κεφάτη. 40Ε
Σαπφους-προμηθέως γωνία: Μιρέλα, λεπτή με ωραίο δέρμα κ μικρο στητό βυζάκι ρουμάνα καλή περιποίηση. 40Ε
Σαπφους 9 δίδυμο 2 (απέναντι απο ανορθόγραφο): Ειρήνη, πρώτη φορά την βλέπω κ ομολογουμένως δεν έχω ξαναδεί τέτοιο πράμα. Η γκόμενα είναι ξανθιά με ωραίο βυζί πόδι γαμάτο κ κωλάρα (έχει ένα τατού playboy στο ένα κωλομέρι απ όσο θυμάμαι) βγαίνει έξω απο το δωμάτιο και λέει πάω να κάνω τσιγάρο τελικά έρχεται στο σαλόνι ενώ περιμέναμε 12 άτομα με πολύ μαγκίορικο ύφος κ έλεγε διάφορα κάνοντας χαβαλέ με τον κόσμο. Είναι αυτή η Ειρήνη που είχαν ειπωθεί πράγματα μερικούς μήνες πριν? Φαινόταν κ ελληνίδα. 40Ε
Ανορθόγραφο (Σαπφους 8): Κλειστά
Πράσινο (γωνία Σαπφούς Ταντάλου): Μικρό μελανουράκι με φαινομενικά ωραίο βυζάκι και απίστευτα αθώα φατσούλα. 30Ε
Μαρινόσπιτο: Μαύρη, νομίζω ήταν η Λίλη με την απίστευτη κωλάρα δεν ειμαι σιγούρος όμως γιατί αυτην την αναγνωρίζω απο την κωλάρα κ τον είχε ψιλοκαλυμένο τον κώλο της.
ΝΤΑΙΝΟΣΠΙΤΟ(χαχα):Η νταιάνα
Έρως: Χάλια
την βολτα τι ωρα την εκανες ρε αδερφε? αυτη στο μπλε δεν ηταν η μαιρη γιατι ειναι σκια8ο διακοπες,αλλα ποια ηταν? πρωι ηταν η βολτα σου ή βραδυ??
 

Επισκέπτης
Πολύ μαγκιά όμως αυτή η Ειρήνη ρε παιδιά, με απωθεί αυτό στις γυναίκες..

Η βολτουλα μου ήταν βραδινή. Και φυσικά αυτή στο μπλέ δεν ήταν η δοξασμένη Μαιρούλα, ένα τίποτα ήταν μπροστα στη Μαιρούλα  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
επομενη που θελω να δοκιμασω ειναι αυτη την αλεξανδρα στο πετρου ερημιτου,μετα τις φωτο που ειδα... αλλα μου ειπαν οτι μαλλον απο βδομαδα θα ειναι...την εχει παρει κανεις;
 

Επισκέπτης
Έγω την έχω δοκιμάσει έχω γράψει κριτική όταν δούλεψε για ένα φεγγάρι στο Προμηθέως 25, τσεκάρε.. καλή είναι οκ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

Επισκέπτης
Είναι βέβαια πολύ petite γκόμενα, πιο petite κ από Λούσυ να φανταστείς.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.884
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
επομενη που θελω να δοκιμασω ειναι αυτη την αλεξανδρα στο πετρου ερημιτου,μετα τις φωτο που ειδα... αλλα μου ειπαν οτι μαλλον απο βδομαδα θα ειναι...την εχει παρει κανεις;
Δοκιμασε την και βαλτην να βαραει απο πανω και θα... με θυμηθεις!
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
επομενη που θελω να δοκιμασω ειναι αυτη την αλεξανδρα στο πετρου ερημιτου,μετα τις φωτο που ειδα... αλλα μου ειπαν οτι μαλλον απο βδομαδα θα ειναι...την εχει παρει κανεις;

που ειναι η πετρου ερημίτη ρε παιδιά και τι εστι αλεξάνδρα?στειλτε λινκ για τις κριτικες.thanks
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
που ειναι η πετρου ερημίτη ρε παιδιά και τι εστι αλεξάνδρα?στειλτε λινκ για τις κριτικες.thanks
πετρου ερημιτου ειναι στο παρκιν των φορτηγων τερμα νικηφορου ουρανου απο πισω απο το πορτο σεντερ πως το λεν...
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
ααα καταλαβα...με ειχε στειλει μια φορα ο παππους που καθεται στο αυτοκινητο απεναντι απο το σπιτι στη νικ.ουρανου....μια μικρουλα ειχε εκει αποτο θυμαμαι....εμφανησιακα δεν με ενθουσιασε και δεν μπηκα...αυτη ειναι η αλεξάνδρα?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
το λινκ για την κριτικη του μαανες ειναι εδω    αλλα οταν δουλευε  προμηθεως 25 λεει...τωρα δεν ειναι στο ερημιτη,εχει αδεια δεν ξερω...ισως απο βδομαδα παει...τις φωτο τις ειχα εδω και ειναι απο αθενς λειντις...δεν ξερω εσυ αυτην πηρες;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Εγώ την Αλεξάνδρα την έχω τιμήσει... πολύ καλή στο δωμάτιο, χωρίς να βιάζεται! Εμένα με ενθουσίασε και θα ξαναπάω με την πρώτη ευκαιρία!
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
+1 :thumbsup:
Πραγματικό κομπρεσέρ

Ευτυχώς που είναι κατηγορία φτερού, γιατί θα βλέπαμε πολύ κόσμο να φεύγει από εκεί με προβλήματα στη μέση :)

Gl, να τη δοκιμάσεις, καλή περίπτωση για teenie γούστα. Οι φωτογραφίες της την αδικούν, το σωματάκι της είναι μια ζωγραφιά. Α, και δε νομίζω να έχει πάρει άδεια ακόμα, πήρες τηλέφωνο και σου είπαν ότι δεν είναι εκεί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom