Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (4 μέλη και 45 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Περασμα προχθες με την Σαμπρινα στο Golden Lips. Στο σαλονιασμα εντυπωσιαστηκα, μαυρισμενο δερμα, μαυρο μαλλι, ωραιο κωλι, μεγαλα βυζια. Μπηκα με το απλο. Οταν ηρθε μεσα και εβγαλε το κορμακι τα βυζια που ειναι μεγαλα φυσικα κρεμασαν σαν γελαδας. Εχει ωραιο δερμα αλλα ειναι φουλ αγυμναστη και οπου την πιασεις ειναι αφρος. Στο ορθιο που ηθελα δεν καθοταν να γαμηθει, την πηδηξα ιεραποστολικα που τσιμπισα και κατι φιλακια απο τα πλαστικα της χειλη. Για μια φορα καλη, δε θα ξαναπαω
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
695
Κριτικές
1
Like
498
Πόντοι
26
Καλησπέρα  σε όλους μετα απο τις καλες κριτικες που διάβασα για την Βλάντα εχθες πέρασα μέσα πολυ καλη περιπτωση :hi:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Συμφωνώ..πχ και η Ιωάννα είναι μπαζακι αλλά έχει ωραίο πρόσωπο και δεν είναι Ελλεεινιδα το βασικό.
Αν λες τυπε την Ιωαννα του vegas το γαμησες το θεμα εσυ μουναρα δεν ειναι αλλα ουτε και μπαζο μια καθημερινη κοπελα της διπλανης πορτας ειναι
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Εμενα η τσα2 με ειπε οτι δουλευε πριν 4 χρονια περιπου στα στουντιο.Εγω δεν την θυμαμαι ομως.

Εγω μια αλλη αντριανα ψαχνω..την πετυχα επαρχια πριν κανα δυο χρονια και απο τοτε δεν την ξαναδα!
Αυτη που λεω μαυρομαλα ηταν ..και δουλευε παλια στο κοροβαγκου (βιλα πριβε) και στο Red Light αλλα πριν το κανουν ανακαινιση!
Τη 4 και λιγα σου ειπε για την εν λογο η πρωην τουμπανιεθ ειναι αλλη Αντριανα δε θυμαμαι στην αλυσιδα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
μεσα ακομα ειναι...τωρα το αν πλεον εσενα δεν σου αρεσει εμφανισιακα ειναι αλλη ιστορια.
Αδερφε δε θα το ελεγα και μεσα εχει χαλασει παλια ηταν πολλη καλητερη ο Βarbara εχει ενα δικιο στο ηταν για μενα καλητερα να σταματησει εντελως κακος που ερχετε εστω κι αυτο το λιγο
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πάει ο μπουρδέλιαρης  :priest:

Αντε να παίρνουν κ άλλοι σειρά

[move]Next[/move]
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Πάει ο μπουρδέλιαρης  :priest:

Αντε να παίρνουν κ άλλοι σειρά

[move]Next[/move]
Εμείς που έχουμε γράψει χιλιόμετρα στην αναζήτηση ιερόδουλων κατι τέτοιους τους περνούμε μυρωδιά από την πρώτη λέξη που γράφουν.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Αδερφε δε θα το ελεγα και μεσα εχει χαλασει παλια ηταν πολλη καλητερη ο Βarbara εχει ενα δικιο στο ηταν για μενα καλητερα να σταματησει εντελως κακος που ερχετε εστω κι αυτο το λιγο
έχει και ένα παιδί να μεγαλώσει και ο χορηγός έχει κλείσει την κάνουλα
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.200
Πόντοι
7.095
Σωστά το θέτει ο jimiadis.
Άλλη Αντριάνα στις βίλες ήταν εκτός από την Τουμπανιεθ που λέμε τώρα, η κομοδίνοπουλου, αν θυμάστε οι παλιοί.
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
695
Κριτικές
1
Like
498
Πόντοι
26
Αυτή η Αντριάνα τουμπανιέθ λέτε μια ισπανίδα που ελεγε ότι είναι ξανθιά ψιλη με μεγαλα βυζιά που δουλευε στο βιλλα εροτικα?

 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Να περιμενουμε και επιστροφη της εφης συναδελφε?
εγω ψευτης να βγω..μολις αρχισουν και ερχονται οι ορδες απο τα νησια,στα ντελα δεν θα περναμε ουτε απο εξω...
τωρα σε αυτο που ειπες μεχρι και την καντυ περιμενω αν και δυσκολο(αλλα οχι ακοτορθωτο) απο οτι μου ειπε εχθες.....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.695
Πόντοι
3.346
εγω ψευτης να βγω..μολις αρχισουν και ερχονται οι ορδες απο τα νησια,στα ντελα δεν θα περναμε ουτε απο εξω...
τωρα σε αυτο που ειπες μεχρι και την καντυ περιμενω αν και δυσκολο(αλλα οχι ακοτορθωτο) απο οτι μου ειπε εχθες.....
H καντυ ποτε δε με πολυ συγκινησε..ακομα και τοτε στα καλα της..την ειχα παρει μια η δυο φορες δεν θυμαμαι τωρα..ομορφη μεν και ζεστη στο δωματιο..αλλα μαλλον δεν ταιριαξαμε και τοσο, ωστε να ξαναπηγαινα μαζι της.
Παντως εχει κι αυτη πολυ λαο που την περιμενει.

Αυτες ομως ειναι για μια δυο φορες να θυμηθεις τα παλια περισσοτερο. Με το νεο αιμα τι κανουμε? που δεν βλεπω τιποτα στον οριζοντα,με μια λαρα δεν γινεται ..πρεπει να αλλαζεις και λιγο παραστασεις,συνεχεια η ιδια καποια στιγμη θα την βαρεθουμε.
 

tsitsibangi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2020
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
0
Πήγα στη Τζούλια στο studio paradise πριν από 2 βδομάδες. 40 το απλό, δίνω στην τσατσά 50ρικο και μου λέει δεν θες το πρόγραμμα των 50 για πιο χαλαρά; Λέω, ποια η διαφορά; Το ίδιο πράγμα είναι. Μου λέει όχι, δεν είναι το ίδιο. Στο 40ρι θα πρέπει να φύγει η κοπέλα στα 10-12 λεπτά, ενώ στα 50 δεν σε αφήνει. Σκέφτηκα από μέσα μου, αν εγώ κάνω 30 λεπτά να χύσω δεν θα φύγει; Έπρεπε να της το πω. Της λέω το 40 θέλω και μου λέει "καλά" με ύφος εσύ χάνεις. Εκείνη τη στιγμή με βάζει σε μια διαδικασία να σκέφτομαι το χρόνο και να αγχώνομαι, ενώ εγώ πήγα εκεί για να χαλαρώσω. Έχεις ιδέα ρε θειά πως βγαίνει το 40ρι; Ήταν λες και δεν είχε αξία. Τεσπα. Μπαίνει η Τζούλια στο δωμάτιο, και βγάζει το παρεό που φορούσε (την είχα δει 3 φορές στο σαλόνι και πάντα ήθελα να την πάρω. Και πάντα φορούσε αυτό το παρεό) και αποκαλύπτει την κοιλιά της η οποία δεν είναι αισθητικά ευχάριστη, μιας και έχει λίπος και ραγάδες. Κάτι ξέρει και την κρύβει. Γενικά είναι παχουλή, αλλά μου αρέσουν τα πόδια της. Αρχίζει πίπα έντονη με ρούφηγμα και ζούληγμα με τα χέρια, για κάτω από ένα λεπτό. Σταματάει και μου λέει, πως θες; (Αυτό για μένα ήταν σημάδι βιασύνης) Λέω έλα πάνω μου. Ανεβαίνει πάνω μου και μύριζε τσιγάρο. Καταλαβαίνω ότι θες να κάνεις και καμιά τζούρα μεταξύ των προγραμμάτων που έχεις, αλλά είναι ψιλοφάουλ, ειδικά αν ο άλλος δεν καπνίζει. Από κει και πέρα νορμάλ σεξ. Τρεις στάσεις κάναμε και έχυσα αρκετά σύντομα. Δεν θα ξαναπάω σύντομα στο κατάστημα. Μόνο αν δω κάτι πάρα πολύ αξιόλογο στο σάιτ τους. Στα θετικά, το δωμάτιο έχει σαπούνια, αντιβακτηριδιακό, στοματικό διάλυμα, μωρομάντηλα και νομίζω και κάτι ακόμα. Η Τζούλια φάνηκε ευχάριστος χαρακτήρας και δεν έδειξε δυσαρέσκεια σε κάτι. Απλά θεωρώ πως οι τιμές τους είναι αρκετά υψηλές ώστε να πεις ότι θα πας και θα το ευχαριστηθείς.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Πήγα στη Τζούλια στο studio paradise πριν από 2 βδομάδες. 40 το απλό, δίνω στην τσατσά 50ρικο και μου λέει δεν θες το πρόγραμμα των 50 για πιο χαλαρά; Λέω, ποια η διαφορά; Το ίδιο πράγμα είναι. Μου λέει όχι, δεν είναι το ίδιο. Στο 40ρι θα πρέπει να φύγει η κοπέλα στα 10-12 λεπτά, ενώ στα 50 δεν σε αφήνει. Σκέφτηκα από μέσα μου, αν εγώ κάνω 30 λεπτά να χύσω δεν θα φύγει; Έπρεπε να της το πω. Της λέω το 40 θέλω και μου λέει "καλά" με ύφος εσύ χάνεις. Εκείνη τη στιγμή με βάζει σε μια διαδικασία να σκέφτομαι το χρόνο και να αγχώνομαι, ενώ εγώ πήγα εκεί για να χαλαρώσω. Έχεις ιδέα ρε θειά πως βγαίνει το 40ρι; Ήταν λες και δεν είχε αξία. Τεσπα. Μπαίνει η Τζούλια στο δωμάτιο, και βγάζει το παρεό που φορούσε (την είχα δει 3 φορές στο σαλόνι και πάντα ήθελα να την πάρω. Και πάντα φορούσε αυτό το παρεό) και αποκαλύπτει την κοιλιά της η οποία δεν είναι αισθητικά ευχάριστη, μιας και έχει λίπος και ραγάδες. Κάτι ξέρει και την κρύβει. Γενικά είναι παχουλή, αλλά μου αρέσουν τα πόδια της. Αρχίζει πίπα έντονη με ρούφηγμα και ζούληγμα με τα χέρια, για κάτω από ένα λεπτό. Σταματάει και μου λέει, πως θες; (Αυτό για μένα ήταν σημάδι βιασύνης) Λέω έλα πάνω μου. Ανεβαίνει πάνω μου και μύριζε τσιγάρο. Καταλαβαίνω ότι θες να κάνεις και καμιά τζούρα μεταξύ των προγραμμάτων που έχεις, αλλά είναι ψιλοφάουλ, ειδικά αν ο άλλος δεν καπνίζει. Από κει και πέρα νορμάλ σεξ. Τρεις στάσεις κάναμε και έχυσα αρκετά σύντομα. Δεν θα ξαναπάω σύντομα στο κατάστημα. Μόνο αν δω κάτι πάρα πολύ αξιόλογο στο σάιτ τους. Στα θετικά, το δωμάτιο έχει σαπούνια, αντιβακτηριδιακό, στοματικό διάλυμα, μωρομάντηλα και νομίζω και κάτι ακόμα. Η Τζούλια φάνηκε ευχάριστος χαρακτήρας και δεν έδειξε δυσαρέσκεια σε κάτι. Απλά θεωρώ πως οι τιμές τους είναι αρκετά υψηλές ώστε να πεις ότι θα πας και θα το ευχαριστηθείς.
Φιλε μου καλε ακριβως τα ιδια ηθελα να γραψω και γω που την πηρα την ημερα της προσφορας του Βαλεντινου με πιπα ακα στα 35ευρω.Δευτερη δεν εχει ειναι πολυ ακριβα για τις υπηρεσιες της.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.080
Πόντοι
25.015
Εγω αν ξαναφερουν την τζεσυ την γερμανιδα την μουναρα θα κανω παρτυ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom