Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Ετοιμασε κανα δαχτυλιδι εσυ απο τωρα να εισαι standby για οταν ερθει :)
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
51
Like
215
Πόντοι
20
Συμβαίνει κάποιες φορές. Εντάξει είναι πάρα πολύ σπάνιο, και 99 στις 100 φορές η πουτάνα θέλει απλά να σε "αγκιστρώσει", αλλά συμβαίνει.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.080
Πόντοι
25.015
Weruloa αμα εισαι ωραιο παιδι οπως λες πανε χτυπα γκομενες απο κλαμπακια και τετοια που σου ειπε και ενας αλλος και ασε τις πουτανες.
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Weruloa αμα εισαι ωραιο παιδι οπως λες πανε χτυπα γκομενες απο κλαμπακια και τετοια που σου ειπε και ενας αλλος και ασε τις πουτανες.
Τρώω και γκομενες φοιτήτριες και γενικά δεν έχω παράπονο,  αλλά και ορισμένες πουτανες είναι πολύ όμορφες και δε μπορώ να αντισταθώ ρε συ και αφού με περισσεύουν και κάτι φράγκα ε λέω γιατί όχι..
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
51
Like
215
Πόντοι
20
Εγώ μένω εξωτερικό (δεν θέλω πω χώρα/πόλη για να μην "καρφωθώ) και κάνω αρκετές βόλτες στα κόκκινα φανάρια. Μου έχει τύχει ξημερώματα εκεί που κάθομαι στο παγκάκι και πίνω μπύρες, να έρθει πουτάνα, να αρχίσει να μου τρίβεται, να μου λέει τα κλασικά "έλα θα περάσουμε ωραία, χωρίς άγχος, έχω ζέστη και μπύρες στο δωμάτιο κτλ κτλ". Της λέω "μια χαρά, θα έρθω άλλη φορά, δεν έχω καθόλου λεφτά" (παραμύθι). Σηκώνεται να φύγει, επιστρέφει πίσω και μου λέει "δεν πειράζει, έλα". Της ξαναλέω "δεν έχω καθόλου χρήματα". Μου λέει "ΟΚ κανένα πρόβλημα, έλα". Πάμε στο σπίτι της, μου λέει "κάτσε δες λίγο τηλεόραση και έρχομαι". Κάθομαι και σκέφτομαι "τώρα θα βγεί απο το άλλο δωμάτιο κανένας δίμετρος, θα μου πάρει στην καλύτερη περίπτωση το πορτοφόλι/κινητό ή στην χειρότερη τα νεφρά μου". Έρχεται μετά απο λίγο η τύπισα με το νυχτικό της, φέρνει μπύρες, κάθεται στον καναπέ μαζί μου και έγινε το σκηνικό. Έκατσα λίγο πάνω απο 1 ώρα. Με καλημέρισε κι έφυγα. Δεν την έχω ξαναπετύχει στον δρόμο απο τότε, αλλά ήταν η κορυφαία στιγμή της πεζοδρομιακής μου καριέρας. :cheesy:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.694
Πόντοι
3.346
Εβγαλε το παρανταις προγραμμα για αυριο?
θελω να παω αμαρυλλις με 20αρικο!
 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Τρώω και γκομενες φοιτήτριες και γενικά δεν έχω παράπονο,  αλλά και ορισμένες πουτανες είναι πολύ όμορφες και δε μπορώ να αντισταθώ ρε συ και αφού με περισσεύουν και κάτι φράγκα ε λέω γιατί όχι..
Σωστότατο εγώ σε βρίσκω! Αν παίζουν φράγκα πέρνα καλά αδερφέ ! Με μέτρο όμως πάντα.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.257
Κριτικές
53
Like
4.247
Πόντοι
6.817
Εχει επανελθει η Ανια? την ειδε κανεις τελευταια;
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
695
Κριτικές
1
Like
498
Πόντοι
26
καλησπερα νεος στο σαιτ ζω θεσσαλονικη οποτε ενημερωνομαι συχνα απο το παρον νημα για τισ μπουρδελοεξορμησεις μου τωρα σιγα σιγα θα προσπαθησω να ενημερωνω και εγω :hi:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.694
Πόντοι
3.346
Σημερα θα βγουν οι αγαπουληδες τσαρκα να μοιρασουν γλυκα και λουλουδια στα κοριτσια! :grin:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Στις Λάρας τι θα γίνεται σήμερα;;;
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Χθεσινή βόλτα χθες βράδυ τίποτα το αξιόλογο.....προτιμώ Αθήνα πιο τίμια φάση.....μπήκα σε καμία 10αρια ονόματα κλπ δε θυμάμαι...δεν είμαι από εδώ..... υπερβολικά τα 40που ζητάνε οι περισσότερες για απλό πρόγραμμα....εάν κάποιος γνωρίζει κάτι καλό ενημερώστε σας παρακαλώ επειδή έχω κ σήμερα τη μέρα ελεύθερη εδώ Θεσσαλονίκη....
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
πάει 4 και κανένα νέο από την super προσφορά
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Χθεσινή βόλτα χθες βράδυ τίποτα το αξιόλογο.....προτιμώ Αθήνα πιο τίμια φάση.....μπήκα σε καμία 10αρια ονόματα κλπ δε θυμάμαι...δεν είμαι από εδώ..... υπερβολικά τα 40που ζητάνε οι περισσότερες για απλό πρόγραμμα....εάν κάποιος γνωρίζει κάτι καλό ενημερώστε σας παρακαλώ επειδή έχω κ σήμερα τη μέρα ελεύθερη εδώ Θεσσαλονίκη....

Κράτα την όρεξη σου καλύτερα για Αθήνα, εδώ τα διπλάσια θα δώσεις και δεν θα το ευχαριστηθείς
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Kατα τις 2 και τεταρτο το μεσημερι περασα απο σουπερ παραδεισο για την προσφορα για ναχω να λεω.Ελευθερο στοματικο στα 35 ευρω,η Τζουλια Ελληνιδα προσχαρη με ομορφα χαρακτηριστικα και  πισινο πολυ ωραιο. Μου εκανε δυνατο τσιμπουκι και της τα εδωσα ολα πισοκολλητα.Για αυτη την τιμη μια χαρα.Περιμενα να δω κοσμο αλλα δεν ειχε ,δεν τιμηθηκε .
                                                       
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Kατα τις 2 και τεταρτο το μεσημερι περασα απο σουπερ παραδεισο για την προσφορα για ναχω να λεω.Ελευθερο στοματικο στα 35 ευρω,η Τζουλια Ελληνιδα προσχαρη με ομορφα χαρακτηριστικα και  πισινο πολυ ωραιο. Μου εκανε δυνατο τσιμπουκι και της τα εδωσα ολα πισοκολλητα.Για αυτη την τιμη μια χαρα.Περιμενα να δω κοσμο αλλα δεν ειχε ,δεν τιμηθηκε .
                                                       
Ε πως θα είχε κόσμο με το μπαζο που εβαλαν ρε τυπε
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Κάτσε 70 ήταν αρχική τιμή τι λέει ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom