Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Χθες επισκεφθηκα τη ΖΑΚΛΙΝ στο ΑΝGELS με το απλο προγραμμα,απλη κοπελα με πανεμορφα φυσικα βυζια που αφηνει να τα γλεντησεις και να  τα χαρεις.Την προτεινω σε βυζολατρες οπως εγω.
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
182
Like
182
Πόντοι
1
Καλημέρα σας...κάποια φάση είδα μια αξιολόγηση για την Ρουσλάνα...που τι βρίσκουμε και τι ώρες;; Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Αποτυχημένο μασάζο ραντεβού λέω δε γαμεις ας δοκιμάσω κ γω Λαρα. Την είχε στον τόρνο ο συνάδελφος δίπλα λέω τι γίνεται ρε φίλε;; έδινε πόνο. Τεσπα, όλα καλά, λίγο σύντομα, αλλά σίγουρα δεν έφταιγε η κοπέλα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Αποτυχημένο μασάζο ραντεβού λέω δε γαμεις ας δοκιμάσω κ γω Λαρα. Την είχε στον τόρνο ο συνάδελφος δίπλα λέω τι γίνεται ρε φίλε;; έδινε πόνο. Τεσπα, όλα καλά, λίγο σύντομα, αλλά σίγουρα δεν έφταιγε η κοπέλα
είναι φοβερή η Λάρα. Πιστεύω ότι έχει πτυχίο υποκριτικής! Προσωπικά μου αρέσει έτσι η φάση. Αν και μια φορά όταν βγήκα από το δωμάτιο με χειροκροτούσαν αυτοί που περίμεναν. Το χειροκρότημα βέβαια ανήκε στην Λάρα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Μία χαρά κανει την δουλειά της η Λάρα... τώρα όσοι νομίζουν ότι της δίνουν πόνο ή ότι τους γουστάρει καλό είναι να το νομίζουν για να συνεχίζει να μαζεύει λεφτά  :P
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.080
Πόντοι
25.015
Εγω δεν θα ξεχασω οταν πηγαινα τακτικα σε μια κοπελα σε ενα ρδελο στις αρχες της μπουρδελοκαριερας μου, περιπου το 2008 με 2009. Νομιζα οτι με γουσταρει και καλα. Καθως εφευγα μια φορα παντως επειδη ειχε παραθυρο και επειδη δεν καταλαβε οτι ειχα μεινει για λιγη ωρα στο παρκινγκ την ακουγα που μιλουσε με την τσατσα για μενα με τροπο του στυλ "ηρθε παλι αυτος που του το παιζω οτι τον γουσταρω κιολας, με γελακια και ιστοριες". απο τοτε καταλαβα τι εστι πουτανα και της γαμαω για να περναω εγω και μονο καλα. Τωρα αν νομιζουν μερικες οτι μας εχουν στο τσεπακι τους και οτι της εχουμε ερωτευτει κιολας ειναι πολυ γελασμενες, οπως υποκρινονται αυτες στο κρεβατι αλλο τοσο υποκρινομαστε και εμεις οτι και καλα ειμαστε αγαπουληδες. Οποτε ειναι win-win η κατασταση, και αυτη υποκρινεται και εμεις, στο τελος και αυτη περνει αυτο που θελει (τα λεφτα μας) και εμεις παιρνουμε αυτο που θελουμε (ενα ωραιο γαμησι που δεν μπορουμε να το κανουμε με την γυναικα μας). Αποψη μου,με αυτην την λογικη να γαματε.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.694
Πόντοι
3.346
Καθαρα επαγγελματιες ειναι συναδελφοι..απλα μερικες ειναι καλυτερες απο τις αλλες και καταφερνουν και πουλανε ερωτες και παραμυθια για να σε εχουν ποιο συχνο πελατη.Ειδικα αμα εισαι κανας φραγκατος και βλεπεσαι λιγο..το καλυτερο τους.
Σιγουρα καποια θα σε συμπαθισει και ισως θα χαρη οταν σε ξαναδει στο στουντιο αλλα ως εκει! κοπελες που αλλαζουν τοσο συχνα αντρες δυσκολα και σε τετοιες συνθηκες (στουντιο,μπουρδελα) να ερωτευτουν καποιον..ολα εχουν εναν σκοπο να σε αρμεξουν! :grin:
Εξω αν της πετυχεις,ισως να ειναι διαφορετικα τα πραγματα..εκει μπορει να γινει κατι γιατι και αυτες ανθρωποι ειναι και θελουν να φερονται οπως ο υπολοιπος κοσμος,αλλα στην δουλεια τους μην τρωτε τον παπα δεν σας ερωτευονται..απλα προσποιουνται!
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Είμαι 22 χρονών (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο για αυτές) έχω χαρτζιλικι μεγάλο και πηγαίνω συχνά μπουρδελοτσαρκες αλλά και με call girls. Κάνα δυο μου ζήτησαν με τον τρόπο τους να συναντηθούμε και έξω αλλά δίστασα(παρ ότι ήταν μουναρες) γιατί δεν ήξερα πως θα ήταν η φάση και μη βρω κάνα μπελά με νταβατζηδες και τέτοια, άμα ξανατυχει τέτοια φάση λέτε να το προχωρήσω;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Είμαι 22 χρονών (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο για αυτές) έχω χαρτζιλικι μεγάλο και πηγαίνω συχνά μπουρδελοτσαρκες αλλά και με call girls. Κάνα δυο μου ζήτησαν με τον τρόπο τους να συναντηθούμε και έξω αλλά δίστασα(παρ ότι ήταν μουναρες) γιατί δεν ήξερα πως θα ήταν η φάση και μη βρω κάνα μπελά με νταβατζηδες και τέτοια, άμα ξανατυχει τέτοια φάση λέτε να το προχωρήσω;
αυτες τις κανα δυο τις ξερεις πολλη καιρο?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Είμαι 22 χρονών (δεν ξέρω αν παίζει ρόλο για αυτές) έχω χαρτζιλικι μεγάλο και πηγαίνω συχνά μπουρδελοτσαρκες αλλά και με call girls. Κάνα δυο μου ζήτησαν με τον τρόπο τους να συναντηθούμε και έξω αλλά δίστασα(παρ ότι ήταν μουναρες) γιατί δεν ήξερα πως θα ήταν η φάση και μη βρω κάνα μπελά με νταβατζηδες και τέτοια, άμα ξανατυχει τέτοια φάση λέτε να το προχωρήσω;
συχνά με call girls και συχνές μπουρδελοτσαρκες διαβάζω...οι ερωτήσεις όμως σύννεφο και κριτικές 0..θα ήθελα να ήξερα ποιες μουναρες έχουμε και σου είπαν να βγείτε κι όλας.. το να βγείτε ότι στο είπαν το πιστεύω.στις μουναρες λιγο κάτι παθαίνω...
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
συχνά με call girls και συχνές μπουρδελοτσαρκες διαβάζω...οι ερωτήσεις όμως σύννεφο και κριτικές 0..θα ήθελα να ήξερα ποιες μουναρες έχουμε και σου είπαν να βγείτε κι όλας.. το να βγείτε ότι στο είπαν το πιστεύω.στις μουναρες λιγο κάτι παθαίνω...
Σ αυτο το μουναρες οφειλω να συμφωνησω αν και το πιθανοτερο ειναι οτι τον ειπαν να βρεθουνε εκτος μαγαζιου η γραφειου για να τσεπωσει η γκομενα ολο το παραδακι
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
συχνά με call girls και συχνές μπουρδελοτσαρκες διαβάζω...οι ερωτήσεις όμως σύννεφο και κριτικές 0..θα ήθελα να ήξερα ποιες μουναρες έχουμε και σου είπαν να βγείτε κι όλας.. το να βγείτε ότι στο είπαν το πιστεύω.στις μουναρες λιγο κάτι παθαίνω...
Ρε είμαι ωραίο παιδάκι τι να κάνω;? Θυμάμαι ότι ήταν μια κοκκινομαλα ψηλή τον Μάιο του 2018 και δούλευε στο vis69 νομίζω έτσι λέγεται με κάτι πράσινα γράμματα.. Τώρα για το αν ήθελε να μου πάρει το παραδακι για αυτό σας ρωτάω από την εμπειρία σας να μου πείτε, αν αξίζει να επμιστευτεις ή όχι
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Ρε είμαι ωραίο παιδάκι τι να κάνω;? Θυμάμαι ότι ήταν μια κοκκινομαλα ψηλή τον Μάιο του 2018 και δούλευε στο vis69 νομίζω έτσι λέγεται με κάτι πράσινα γράμματα.. Τώρα για το αν ήθελε να μου πάρει το παραδακι για αυτό σας ρωτάω από την εμπειρία σας να μου πείτε, αν αξίζει να επμιστευτεις ή όχι
Αφού είσαι ωραίο παιδάκι πάνε σε κανένα κλαμπακι βρες κανένα μουνακι της προκοπής και ξεκινά εργολαβία..Μην τις περνεις στα σοβαρά αυτές μπορεί να πουλάνε και παπάδες
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Μια που την ελεγαν sia και δουλευε στο golden lips που χαθηκε ξερουμε;
Ειχα ρωτηση την τσατσα πριν κανα μηνα και μου ειπε οτι θα ξαναρθει φεβρουαριο αλλα ακομα δεν την βλεπω στο προγραμμα.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Μια που την ελεγαν sia και δουλευε στο golden lips που χαθηκε ξερουμε;
Ειχα ρωτηση την τσατσα πριν κανα μηνα και μου ειπε οτι θα ξαναρθει φεβρουαριο αλλα ακομα δεν την βλεπω στο προγραμμα.
Αν δεν κανω λάθος αυτή που λες είχε έρθει απο Αθήνα , οπότε μπορει να ξαναπήγε εκεί ... δεν ξέρω σίγουρα απλά υποθέτω.
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
Μου ειχε πει η τσατσα οτι θα παει ρωσσια και θα γυριση. Τωρα αν μου ελεγε ψεματα δεν νομιζω γιατι καθομασταν στον καναπε μοα καθημερινη που δεν ειχε κοσμο και την επιασα στην παρλα και μου τα ελεγε. Εχει κανενα site οπως το ***** με τα αθηναικα στουντιο να ριξω μια ματια;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Μου ειχε πει η τσατσα οτι θα παει ρωσσια και θα γυριση. Τωρα αν μου ελεγε ψεματα δεν νομιζω γιατι καθομασταν στον καναπε μοα καθημερινη που δεν ειχε κοσμο και την επιασα στην παρλα και μου τα ελεγε. Εχει κανενα site οπως το ******* με τα αθηναικα στουντιο να ριξω μια ματια;
Βασικα έκανα μια γρηγορη αναζητηση και μάλλον την βρηκα κιόλας

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Για τα Αθηναικά στουντιο μπορεις να πατήσεις στις διαφημησεις πάνω αριστερά στο σάιτ εδω και τα βλέπεις.
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Μια που την ελεγαν sia και δουλευε στο golden lips που χαθηκε ξερουμε;
Ειχα ρωτηση την τσατσα πριν κανα μηνα και μου ειπε οτι θα ξαναρθει φεβρουαριο αλλα ακομα δεν την βλεπω στο προγραμμα.
Αυτήν την είχα πάρει τέλη Νοέμβρη στο golden lips ξεκινούσε στο 50 αρικο. Θυμάμαι όμως ότι ήταν δεκτικη, με άφησε να την δαχτυλωσω,  στο γαμησι καλή και μου έδωσε και γλωσσοφιλο. Νομίζω αν ξαναρθει αξίζει μια επισκεψουλα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ρε είμαι ωραίο παιδάκι τι να κάνω;? Θυμάμαι ότι ήταν μια κοκκινομαλα ψηλή τον Μάιο του 2018 και δούλευε στο vis69 νομίζω έτσι λέγεται με κάτι πράσινα γράμματα.. Τώρα για το αν ήθελε να μου πάρει το παραδακι για αυτό σας ρωτάω από την εμπειρία σας να μου πείτε, αν αξίζει να επμιστευτεις ή όχι
Τωρα σοβαρα μικρε πιστεψες οτι η πουτανα σε γουσταρε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom