Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.289
Like
1.336
Πόντοι
266
60 ευρο την είχα δώσει και δεν με άφηνε καν να την πιάνω το (σιλικονουχο) βυζί της..και είμαι 1,85 34 χρόνων ψιλοεμφανισημος.. όχι κανένας μπάρμπας ή κανένας Πάκης.. μακριά από αυτήν.. Μόνο Λάρα που είναι σωστή στην δουλειά της.. ίδια εμφάνιση ίδια καταγωγή  :hi:
μακαρι να ηταν ιδια εμφανιση αδελφε...
 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Πέρασμα από Λάρα για ένα στα γρήγορα. Τυπικά όμορφα και σβέλτα, κατάθεση παραβόλου και πέρασμα στο δωμάτιο όπου όλα ήταν προβλεπόμενα όπως πρέπει.
Μου έμεινε ένα παράβολο στη τσέπη για πιο αργά. Θα το σκεφτώ που θα το καταθέσω.  Πείτε ρε καμία ιδέα.
 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Μηπως η Αμαρυλις κανει παπαδες σε μεγαλο προγραμμα? περασε ενας γνωστος τις προαλλες και περασε λεει τελεια......τι σκατα.

Παντως χλωμο το βλεπω να βαλει το σουπερ παρανταις την Αμαρυλις οταν εχουν εκπτωση. Βασικα γιατι δεν μας λεει ποια θα βαλει να ξερουμε?? Σε λιγες μερες ειναι.
Φίλε μην ακούς κανέναν μας στο 100%.  Εννοείται ότι κάθε κοπέλα είναι άνθρωπος και αντιδράει σε αυτό που βλέπει και σε αυτό που ακούει.  Αν πάω τώρα εγώ κοιλαράς θα έχω την ίδια αντιμετώπιση με εσένα που είσαι ομορφόπαιδο ; Δεν είναι μηχανές.
Και χωρίς παρεξήγηση για τον φίλο που έγραψε για το στήθος,  με το ταπεινό μου μυαλό σκέφτομαι ότι ίσως είναι και θέμα υγείας ρε παιδιά σε ένα στήθος με σιλικόνη να αφήνει να το πατάει , πιέζει όπως θέλετε πείτε το ο καθένας πέρα από το προφανώς της κόστισε λεφτά.  Αλλά αυτό είναι το λιγότερο, μάλλον θα πρέπει να το εξηγούν και αυτές όμορφα αν είναι αυτός ο λόγος.
Σε κάθε περίπτωση και χωρίς παρεξήγηση το μόνο αξιόπιστο review θα είναι το δικό σου γιατί έχει μπακαλογατάκια εδώ του κάθε μπακαλόγατου.
 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Σαν κάτι να σε χαλάει......βρε τι να σε χαλάει......;  :think:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.690
Πόντοι
3.346
Δεν πηγαινε σε εσενα..μην καρφωνεσαι!  :2funny:
 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Ορίστε ;
Γιατί ποιος σου είπε ότι εγώ είπα για σένα ;  Εγώ στο σχόλιο για το στήθος αναφέρομαι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.690
Πόντοι
3.346
Γιατι ποιος σε ειπε οτι απαντησα σε εσενα;



υγ. οσοι φορανε παντελονια δεν σβηνουν τα μηνυματα τους.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.690
Πόντοι
3.346
Βλεπω μια καινουργια στο διπλα σαιτ Lily τι λενε...τι δοκιμασε κανεις?
 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Γιατι ποιος σε ειπε οτι απαντησα σε εσενα;



υγ. οσοι φορανε παντελονια δεν σβηνουν τα μηνυματα τους.
Άκου να δεις τι πιστεύω για την πάρτη σου.... η έχεις σοβαρό θέμα η νομίζεις ότι εδώ είναι τσιφλίκι σου. Σε κάθε περίπτωση κάθε σου μήνυμα διαβάζοντας το βλέπω ότι μονίμως χώνεσαι και λες την παχιά σου σε πολλούς εδώ.
Από εμένα σαλτα τώρα εκεί που ξέρεις κ μη με σκοτίζεις. Όπως είμαι υποχρεωμένος να διαβάζω τις μαλακιες σου και δε σε πρήζω μην μου τα ζαλίζεις εσυ. Κάνε τη δουλειά σου όμορφα και ασχολησου με κανέναν άλλον εδώ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.690
Πόντοι
3.346
Άκου να δεις τι πιστεύω για την πάρτη σου.... η έχεις σοβαρό θέμα η νομίζεις ότι εδώ είναι τσιφλίκι σου. Σε κάθε περίπτωση κάθε σου μήνυμα διαβάζοντας το βλέπω ότι μονίμως χώνεσαι και λες την παχιά σου σε πολλούς εδώ.
Από εμένα σαλτα τώρα εκεί που ξέρεις κ μη με σκοτίζεις. Όπως είμαι υποχρεωμένος να διαβάζω τις μαλακιες σου και δε σε πρήζω μην μου τα ζαλίζεις εσυ. Κάνε τη δουλειά σου όμορφα και ασχολησου με κανέναν άλλον εδώ.
Αφου το λες εσυ που εκανες σημερα εγγραφη στο σαιτ, ετσι θα ειναι..μην στο χαλασω.

Τεσπα. για να μην σπαμαρουμε αλλο και να τελειωνει εδω το θεμα..κανε καμια τσαρκα ελα εδω κανε αναφορα..γραψε και καμια κριτικη και μετα θα λαβουμε σοβαρα την αποψη σου.

 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Αφου το λες εσυ που εκανες σημερα εγγραφη στο σαιτ, ετσι θα ειναι..μην στο χαλασω.

Τεσπα. για να μην σπαμαρουμε αλλο και να τελειωνει εδω το θεμα..κανε καμια τσαρκα ελα εδω κανε αναφορα..γραψε και καμια κριτικη και μετα θα λαβουμε σοβαρα την αποψη σου.
Έχει καμία αξία το πότε έκανα εγγραφή η μήπως σου δίνει αξία στη ζωή σου ; Στα παπάρια μου η άποψη σου. Όποτε μου σκάει θα γράψω και σε όποιον γουσταρει. Κάτσε τώρα να τρώγεσαι με τα ρούχα σου σαν μπαστακας όπως κάνεις πάντα και να πετάγεσαι να μη πω σαν  τι όταν γραφτεί κάτι που σε χαλάει.  Μάγκες να τα μπακαλογατιά που λέγαμε.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.690
Πόντοι
3.346
Έχει καμία αξία το πότε έκανα εγγραφή η μήπως σου δίνει αξία στη ζωή σου ; Στα παπάρια μου η άποψη σου. Όποτε μου σκάει θα γράψω και σε όποιον γουσταρει. Κάτσε τώρα να τρώγεσαι με τα ρούχα σου σαν μπαστακας όπως κάνεις πάντα και να πετάγεσαι να μη πω σαν  τι όταν γραφτεί κάτι που σε χαλάει.  Μάγκες να τα μπακαλογατιά που λέγαμε.
Γραφε ρε τυπε οτι θες..μην μασας δημοκρατια εχουμε αλλωστε.

Το πατρον παντως ηταν καλυτερο νικ απο το αρκουδιτσος..αυτο χωρις παρεξηγηση θυμιζει λιγο  :effemine: δεν πιστευω να εισαι κανας τετοιος;  :2funny:
 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Γραφε ρε τυπε οτι θες..μην μασας δημοκρατια εχουμε αλλωστε.

Το πατρον παντως ηταν καλυτερο νικ απο το αρκουδιτσος..αυτο χωρις παρεξηγηση θυμιζει λιγο  :effemine: δεν πιστευω να εισαι κανας τετοιος;  :2funny:
Αφού έχουμε δημοκρατία σάλτα και μάζεψε τον τουπέ σου.  Μαγκιές, αρχιδιές και υποθέσεις αλλού. Και με την ευκαιρία αφού κάτι λες για τον έλ πατρόν, για να σε ρωτήσω και εγώ λιγάκι ; Εσυ τι νταβάνα βαράς του λόγου σου; Εσυ τι σκατα ρόλο βαράς εδώ ; Λες για τον καθένα από ότι διαβάζω αλλά για τα μούτρα σου δεν έχουμε πει κάτι. Σε βολεύει να αποκαλείς τον καθένα προμότορα μήπως ;
Και αν όπως λες ότι δεν θέλεις να σπαμάρεις τρόμπα, κόψε τα πουστικα.
Άντε βραδιάτικα με τον καθένα που νομίζει ότι είναι κάποιος πίσω από ένα πληκτρολόγιο.
Και να ξέρεις ότι οι αναγνώστες έχουν νοημοσύνη και βλέπουν ποιος έχει σκοπό πίσω από ένα σχόλιο και ποιος όχι. Σήμερα γράφτηκα και μου κολλάς ; Εεε Άι γαμησου
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.690
Πόντοι
3.346
Αφού έχουμε δημοκρατία σάλτα και μάζεψε τον τουπέ σου.  Μαγκιές, αρχιδιές και υποθέσεις αλλού. Και με την ευκαιρία αφού κάτι λες για τον έλ πατρόν, για να σε ρωτήσω και εγώ λιγάκι ; Εσυ τι νταβάνα βαράς του λόγου σου; Εσυ τι σκατα ρόλο βαράς εδώ ; Λες για τον καθένα από ότι διαβάζω αλλά για τα μούτρα σου δεν έχουμε πει κάτι. Σε βολεύει να αποκαλείς τον καθένα προμότορα μήπως ;
Και αν όπως λες ότι δεν θέλεις να σπαμάρεις τρόμπα, κόψε τα πουστικα.
Άντε βραδιάτικα με τον καθένα που νομίζει ότι είναι κάποιος πίσω από ένα πληκτρολόγιο.
Παλι καρφωνεσαι μονο σου ρε τυπε...πατρον εγραψα οχι ελ πατρον  :2funny:

Επειδης βλεπω οτι βρισκεσαι σε συγχυση και θα γραψεις κι αλλες μλκ..εγω το σταματαω εδω για να μην σπαμαρουμε αλλο σε θεμα ενημερωσεις.
 

ARKOUDITSOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
49
Like
11
Πόντοι
0
Παλι καρφωνεσαι μονο σου ρε τυπε...πατρον εγραψα οχι ελ πατρον  :2funny:

Επειδης βλεπω οτι βρισκεσαι σε συγχυση και θα γραψεις κι αλλες μλκ..εγω το σταματαω εδω για να μην σπαμαρουμε αλλο σε θεμα ενημερωσεις.
Το ότι γράφτηκα σήμερα δεν σημαίνει ότι δεν διαβάζω καθημερινά εδώ και χρόνια όπως επίσης δεν σημαίνει ότι δεν ξέρω πάνω κάτω ποιος κολλάει σε ποιον. .  Εσυ καρφώνεσαι ότι είσαι τσιράκι και δεν μου το βγάζεις από το μυαλό.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.690
Πόντοι
3.346
Το ότι γράφτηκα σήμερα δεν σημαίνει ότι δεν διαβάζω καθημερινά εδώ και χρόνια.  Εσυ καρφώνεσαι ότι είσαι τσιράκι και δεν μου το βγάζεις από το μυαλό. 
Εγινε ελ ετσι ειναι, με τσακωσες! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom