Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (4 μέλη και 61 επισκέπτες)

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Καλημέρα παίδες! Σε Μιλφ για πρωινή βάρδια εχει τίποτα σήμερα;
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Καλημέρα παίδες! Σε Μιλφ για πρωινή βάρδια εχει τίποτα σήμερα;

Σοφία/Golden Lips
Vlada/Venus

Όποια και να πάρεις είναι εγγύηση αδερφέ!!

Γνώμη μου πάρε και τις 2.

Πάρε πρώτα την Σοφία.
Πάνε πιες μια καφεδάρα μετά παραλία, να φορτώσει το μάτι και το μυαλόοοοο, και μετά πάνε Vlada.

Πάνε δες πριν αν δουλέυει η Vlada(το άλλο σάιτ αναφέρει ότι δουλεύει-αλά ποτέ δε ξέρεις), και κάνε το πρόγραμμα που ανέφερα...(αν έχεις χρόνο βέβαια)!

Καλά βόλια!!
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Σοφία/Golden Lips
Vlada/Venus

Όποια και να πάρεις είναι εγγύηση αδερφέ!!

Γνώμη μου πάρε και τις 2.

Πάρε πρώτα την Σοφία.
Πάνε πιες μια καφεδάρα μετά παραλία, να φορτώσει το μάτι και το μυαλόοοοο, και μετά πάνε Vlada.

Πάνε δες πριν αν δουλέυει η Vlada(το άλλο σάιτ αναφέρει ότι δουλεύει-αλά ποτέ δε ξέρεις), και κάνε το πρόγραμμα που ανέφερα...(αν έχεις χρόνο βέβαια)!

Καλά βόλια!!
ευχαριστώ gallas! Πολυ καλη πρόταση.. εχω στα υπόψη μου τσαρίνα , μόνικα και λίνα που πρότεινε τελευταία ο αλ νομίζω..τότε θα μπορώ να πω οτι εχω κλείσει τη Μιλφοκαριερα μου στο μύλο
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
η Εμμανουελα που πηγε?
Αν εννοεις την εμμανουέλα του venus , απο οτι είδα σε σχόλιο είναι να γυρίσει μετά τις 10 φεβρουαρίου είπαν (αν θυμάμαι καλα) τωρα στα κοντά δηλαδη ... αν εννοείς την άλλη δεν ξέρω.
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Μάγκες κάπου είχε πάρει το μάτι μου, δεν θυμάμαι σε ποιο νήμα όμως, όποιος βλέπει πάκια να πηδάν να το αναφέρει εδώ ώστε να ξέρουν όλοι οι συναγωνιστές τι γίνεται και να λάβει ο καθένας τα μέτρα του.
Ε
Νομίζω αυτό είναι το κατάλληλο νήμα.

Πήγα πριν τρεις ώρες στα τρίδυμα στο Νο 2 για την Εβελίνα. Με το που μπαίνω μέσα μπήκε ένα λεπτό μετά από μένα, ένας πάκης. Η κοπέλα ήταν σε πρόγραμμα και περιμέναμε. Μόλις τελείωσε και την είδε ο λιμάρης, έβγαλε κατευθείαν πορτοφόλι να πληρώσει και η τσατσά τον έμπασε κανονικά σε δωμάτιο. Είχα σκοπό να περάσω καλά με την Εβελίνα, αλλά με το που είδα αυτό το σκηνικό, ξενέρωσα τη ζωή μου και έφυγα.

Προσωπικά από μένα το Νο 2 από τα τρίδυμα, τρώει Χ. Δεν ξαναπατάω εκεί.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Μάγκες κάπου είχε πάρει το μάτι μου, δεν θυμάμαι σε ποιο νήμα όμως, όποιος βλέπει πάκια να πηδάν να το αναφέρει εδώ ώστε να ξέρουν όλοι οι συναγωνιστές τι γίνεται και να λάβει ο καθένας τα μέτρα του.
Ε
Νομίζω αυτό είναι το κατάλληλο νήμα.

Πήγα πριν τρεις ώρες στα τρίδυμα στο Νο 2 για την Εβελίνα. Με το που μπαίνω μέσα μπήκε ένα λεπτό μετά από μένα, ένας πάκης. Η κοπέλα ήταν σε πρόγραμμα και περιμέναμε. Μόλις τελείωσε και την είδε ο λιμάρης, έβγαλε κατευθείαν πορτοφόλι να πληρώσει και η τσατσά τον έμπασε κανονικά σε δωμάτιο. Είχα σκοπό να περάσω καλά με την Εβελίνα, αλλά με το που είδα αυτό το σκηνικό, ξενέρωσα τη ζωή μου και έφυγα.

Προσωπικά από μένα το Νο 2 από τα τρίδυμα, τρώει Χ. Δεν ξαναπατάω εκεί.
Γενικα στα τριδυμα τους δεχονται..εγω στο Νο 3 την αλλη φορα ειχα πετυχει πεντε που περιμεναν.
Οπως και στο λας βεγκας εχθες στο τελευταιο δεξια εβαλαν εναν μεσα.
πριν αρκετο καιρο και εκει που ηταν η εκκλησια (το παλιο στεκι τις εβελινας) ειχε εναν μεσα και ενας περιμενε.

Ειδαν χρημα απο τα πακια και τους δεχονται για πλακα!  >:( ειδικα αυτα τα μαγαζια που δεν εχουν πολυ δουλεια..μπορει και να τους παρακαλανε για να περασουν. ξεφτιλα και παρακμη στα περισσοτερα στουντιο της πολης.
 

Babaros567

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ειδα στο διπλα σαιτ μια αφιξη με ονομα σαμπρινα ξερει καποιος κατι παραπανω;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Στο venus  με τσατσά την Αθήνα δεν τους έβαζε μέσα. Μάλιστα όταν έβγαινα έλεγξε αν ήταν κανένας από έξω μην μπει την ώρα που έβγαινα. Στις σαντρας είδα έναν που πέρασε στο δωμάτιο και κατευθείαν έφυγα. Κρίμα γιατι γουστάρω πολύ το κωλαρακι της.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.162
Κριτικές
10
Like
6.196
Πόντοι
7.095
και πριν λιγες μερες ειχε μεσα πακη η αντζελικα στο φ15...το ειχα γραψει
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Στις σαντρας είδα έναν που πέρασε στο δωμάτιο και κατευθείαν έφυγα. Κρίμα γιατι γουστάρω πολύ το κωλαρακι της.
Οταν λες στης Σάντρας εννοείς αυτό που είναι Φρίξου με Μινωταύρου γωνία?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μάγκες κάπου είχε πάρει το μάτι μου, δεν θυμάμαι σε ποιο νήμα όμως, όποιος βλέπει πάκια να πηδάν να το αναφέρει εδώ ώστε να ξέρουν όλοι οι συναγωνιστές τι γίνεται και να λάβει ο καθένας τα μέτρα του.
Ε
Νομίζω αυτό είναι το κατάλληλο νήμα.

Πήγα πριν τρεις ώρες στα τρίδυμα στο Νο 2 για την Εβελίνα. Με το που μπαίνω μέσα μπήκε ένα λεπτό μετά από μένα, ένας πάκης. Η κοπέλα ήταν σε πρόγραμμα και περιμέναμε. Μόλις τελείωσε και την είδε ο λιμάρης, έβγαλε κατευθείαν πορτοφόλι να πληρώσει και η τσατσά τον έμπασε κανονικά σε δωμάτιο. Είχα σκοπό να περάσω καλά με την Εβελίνα, αλλά με το που είδα αυτό το σκηνικό, ξενέρωσα τη ζωή μου και έφυγα.

Προσωπικά από μένα το Νο 2 από τα τρίδυμα, τρώει Χ. Δεν ξαναπατάω εκεί.
Αρχισε κι αυτη να παει με τους πακηδες ακυρο και απο μενα πλεον
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Παιδια απο τοτε που μενουν σε εκεινο το κτηριο..εχουν γινει συχνει πελατες σε πολλα στουντιο.Μονο αν φυγουν απο την περιοχη θα αλλαξει αυτο..αλλιως ολο και περισσοτερα στουντιο θα τους δεχονται.. ειναι θεμα χρονου να πεσουν και τα τελευταια καστρα!
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
1.090
Πόντοι
361
Να μας δωσουν τα πιπινια που μπαινοβγενουν νυχθημερον εκει μεσα και ας κανουν και καμια τσαρκα σε καμια δευτερας η τριτης κατηγοριας !
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Να πα να μαμηθουν οι βρωμιαρες..ταχα μου αλλυλεγγυες, ποιος ξερει ποσα φραγκα της δινουν για να πλενουν τα βρακια των λαθρο..ουστ!
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Ξέρουμε καθόλου ποιες δουλεύουν συνήθως πρωί στα1) 4 στην ερημίτη? 2)πρωι στα 3 του Βέγκας? 3)πρωι στο ξύλινο μίνωταύρου 16Α?  4) Πρωί στο μίνωταύρου 3?
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
1.090
Πόντοι
361
Περα απο την πλακα, αυτο που συμβαινει στην περιοχη ειναι τραγικο ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom