Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Λοιπόν για να μη γεμίζουμε άσκοπα τις σελιδες θα πω δύο λόγια για να είμαστε αγαπημένοι...

Πρώτον το Studio paradise να στείλει 5-6 φωτογραφίες του χώρου στον αντμιν ώστε να μπει το στούντιο στον κατάλογο των κριτικών να μπορούμε να γράφουμε κριτικές. Εγώ πχ το καλοκαίρι που γαμησα τη θεία Βιολετα ήθελα να της γράψω μια θετική κριτική αλλά δεν είχα που

Δεύτερον καλό θα ήταν το Studio paradise να ανοίξει ένα δικό του νήμα και να ενημερώνει από εκεί τους πελάτες του για προσφορές,προγράμματα,κοπέλες κλπ όπως είχε κάνει παλιότερα το Λαφαμ ας πούμε.

Τρίτον εμένα τέτοιου είδους προσφορές δε με συγκινουν αλλά σίγουρα κάποιοι θα ενδιαφερθουν οπότε ας πούμε ότι είναι μία θετική κίνηση έστω και για μία μέρα.Βεβαια εξαρτάται από την κοπελα και από τη συμπεριφορά που θα έχει εκείνη τη μέρα οπότε η προσφορά μπορεί να γυρίσει και μπούμερανγκ στο στούντιο.
Επειδή όμως δε μας υποχρεωνει κιόλας να πάμε άρα η αντίδραση του Raptoras1983 είναι υπερβολική και οι παραθέσεις επί παραθέσεων κουραστικες για τα υπόλοιπα μέλη που δεν είδα να συγκινουνται και πολύ με το θέμα
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Λοιπόν για να μη γεμίζουμε άσκοπα τις σελιδες θα πω δύο λόγια για να είμαστε αγαπημένοι...

Πρώτον το Studio paradise να στείλει 5-6 φωτογραφίες του χώρου στον αντμιν ώστε να μπει το στούντιο στον κατάλογο των κριτικών να μπορούμε να γράφουμε κριτικές. Εγώ πχ το καλοκαίρι που γαμησα τη θεία Βιολετα ήθελα να της γράψω μια θετική κριτική αλλά δεν είχα που

Δεύτερον καλό θα ήταν το Studio paradise να ανοίξει ένα δικό του νήμα και να ενημερώνει από εκεί τους πελάτες του για προσφορές,προγράμματα,κοπέλες κλπ όπως είχε κάνει παλιότερα το Λαφαμ ας πούμε.

Τρίτον εμένα τέτοιου είδους προσφορές δε με συγκινουν αλλά σίγουρα κάποιοι θα ενδιαφερθουν οπότε ας πούμε ότι είναι μία θετική κίνηση έστω και για μία μέρα.Βεβαια εξαρτάται από την κοπελα και από τη συμπεριφορά που θα έχει εκείνη τη μέρα οπότε η προσφορά μπορεί να γυρίσει και μπούμερανγκ στο στούντιο.
Επειδή όμως δε μας υποχρεωνει κιόλας να πάμε άρα η αντίδραση του Raptoras1983 είναι υπερβολική και οι παραθέσεις επί παραθέσεων κουραστικες για τα υπόλοιπα μέλη που δεν είδα να συγκινουνται και πολύ με το θέμα
Για σενα τυπε που δε σε νοιαζει ειναι υπερβολικη για αλλους που τους νοιαζει δεν ειναι και να σε διορθωσω δεν ειναι για μια μερα αλλα για καποιες ωρες 10:00 με 17:00 και μονο στο 1 μαγαζι οποτε και να θελει καποιος να παει μπορει να μη προλαβει βεβαια οπως ειπες που συμφωνω μαζι σου μπορει να τους γυρισει μπουμεραγκ αναλογα ποια κοπελα θα ειναι πρωινη βαρδια τοτε.Τοθεμα ειναι οτι αφου κανουν που κανου κατι ας το κανουν σωστα δηλαδη η να εχουν αυτες τις ωρες και στα 3 μαγαζια η στο ενα που ειναι τωρα να παει ολη τη μερα ειναι τοσο απλα τα πραματα
 

thebigboss1818

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
96
Πόντοι
0
παιδια εγω με την σειρα μου να ενημερωσω μεσα στην βδομαδα περασα με Εμμα στο Γκολντεν Λιπς.. η κοπελα σωματικα ειναι πολυ κοντα στο τελειο.. εχει υπεροχο κωλο,, ισωσ των καλυτερο στην θεσσαλονικη απο πουτανεσ, ισια κιλια και το στηθοσ τησ ειναι μικρο.. φατσα η εννοια του μετριου, ουτε κακη σε καμια περιπτωση αλλα ουτε τοπ να θολωνεισ... στα του αγωνα η κοπελα προσπαθει να σε ικανοποιησει και το δειχνει.. απο φιλια και δαχτυλα δεν αφηνει τιποτα... γενικα θα ξαναπηγαινα γιατι ειμαι πολυ φαν τησ εμφανισησ αλλα απο υπηρεσιεσ δεν κανει το διαστιμικο γαμησι..
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλησπέρα !
20 λεπτά 40-50 ευρώ δεν είναι το απλό ;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
παιδια εγω με την σειρα μου να ενημερωσω μεσα στην βδομαδα περασα με Εμμα στο Γκολντεν Λιπς.. η κοπελα σωματικα ειναι πολυ κοντα στο τελειο.. εχει υπεροχο κωλο,, ισωσ των καλυτερο στην θεσσαλονικη απο πουτανεσ, ισια κιλια και το στηθοσ τησ ειναι μικρο.. φατσα η εννοια του μετριου, ουτε κακη σε καμια περιπτωση αλλα ουτε τοπ να θολωνεισ... στα του αγωνα η κοπελα προσπαθει να σε ικανοποιησει και το δειχνει.. απο φιλια και δαχτυλα δεν αφηνει τιποτα... γενικα θα ξαναπηγαινα γιατι ειμαι πολυ φαν τησ εμφανισησ αλλα απο υπηρεσιεσ δεν κανει το διαστιμικο γαμησι..
Mπορεις να γραψεις μια κριτικη αν θες αδερφε
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! μινι τσαρκα σημερα.

Ξεκιναω με τα PARADISE Οπως μπαινουμε το δεξια,μια μαυρομαλα καλο κορμι..καλουτσικο προσωπο..αλλα πολυ ζαλαδα να περασουμε μεσα,δεν γινεται μαναμ ετσι.Διπλα μια αδιαφορη κοκκινομαλα..και τελος σε αυτο που ειναι στο πλαι ειχε το καλο! αμαρυλις απο το θυμαμαι.
Να το πω λαικα πολυ νιμου! :grin: βαζει κατω και την λαρα εμφανισιακα και λογο υψους..αλλα δεν περασα γιατι δεν ξερω αν ειναι καλη μεσα.
Red DiamondΗ γνωστη σοφια,στην αρχη νομιζα ειναι αλλη σοφια γιατι το αμαξι το ειχε παρκαρει μεσα στο απεναντι στουντιο.
Golden LipsΑλιονα που σημερα εγινε αλονα..με τιποτα,δεν μ'αρεσει καθολου εμφανισιακα!
Φριξου εκει που δουλευε η εφη:μια μιλφ ισαμπελα αν δεν κανω λαθος.Μονο που δεν τρομαξα οταν την ειδα! λεω κι εγω γιατι με εκανε καλες τιμες η τσατ2 σε ολα τα προγραμματα.
Φριξου απεναντι απο αυτο που δουλευε η εφη:Μια ελληνιδα νεφελη,δεν την ειδα με ειπε η τσα2 οτι εχει πιασηματα..καταλαβα την λεω χοντρη ειναι..γεματουλα με λεει.
ΤριδυμαΣτο πρωτο η νικη..κρατουσε τα  :tits: να μην πεσουν στο πατωμα.Δευτερο δεν ανοιξαν.τριτο η βασουλα παει να γινει η πιο καλτ μορφη των στουντιο.Μακρια και αγαπημενοι οτι να ναι ειναι.
Λασ βεγκαςΣτο μονο του αριστερα η γνωστη μαυρομαλα..πρεπει να εχει ριζωσει τα πρωινα αυτη εκει.Στο τελευταιο μια στρουμπουλη νατασα αν θυμαμαι καλα..χ απο μενα γιατι πηρε μεσα ενα λαθρο!
Τελος μια που με αρεσε πολυ ειναι στο πρωτο απεναντι απο το λας βεγκας.Ειχε μια τζενη πολυ ομορφο πιπινακι..με ωραια ματια!Δεν περασα κι εκει γιατι δεν ξερω τι παιζει μεσα.
Περασα κι απο λαρα αλλα ειχαν την ηλιθ.. τσα2 και εφυγα..τι δουλεια εχει εκει αυτη;;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Ξεχαστηκα με την τσα2 και δεν ειπα οτι ειδα λιγο την λαρα..εβαλε λιγα κιλακια και της πανε πολυ..ετσι να μεινει!
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
ΤριδυμαΣτο πρωτο η νικη..κρατουσε τα  :tits: να μην πεσουν στο πατωμα.Δευτερο δεν ανοιξαν.τριτο η βασουλα παει να γινει η πιο καλτ μορφη των στουντιο.Μακρια και αγαπημενοι οτι να ναι ειναι.
αυτή βασουλα στα τρίδυμα είναι η ίδια θαλενα βασιλική που ήταν πρωί στο las vegas ?? για να ξέρω να αποφεύγω

 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Τζένη; Μελαχρινό μικρό "Ιταλίδα";
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.162
Κριτικές
10
Like
6.196
Πόντοι
7.095
Πριν λίγες μέρες σε τσάρκα είδα αυτή τη Λίνα μιλφ που πήγε ο Αλ...διαγώνια από το σπίτι της αφρουλας. Αρχικά ζήτησε 40€. Την ρωτάω για κωλο, φορτώνει και αρχίζει να μιλάει άσχημα. Ώπα τη λέω χαλαρωσε. Τι μιλάς έτσι. Και να θυμώνω και με εσάς και με τις πουτανες που ζητάτε κωλο. Θα κολλήσετε τιποτα. Αν έκανα θα στο έλεγα. Άραξε τη λέω, πολύ μαγκακι την είδες. Σου μιλάω όμορφα, πληρώνω κι αν το κάνεις το θέλω αν όχι όλα καλά. Όσο για κινδυνο, αν είναι κόψτε τα ακαποτα και τα πακια και μετα μιλά. Κατάμαυρο από μένα στη μπαζογρια λόγω συμπεριφοράς.
Όσο για την Ιζαμπέλα που είπε ο yakuza για μένα είναι vfm ,για όσους τους αρέσουν οι εκφυλες και ανώμαλες μιλφαρες.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
Καλησπερα συναδελφοι! μινι τσαρκα σημερα.

και τελος σε αυτο που ειναι στο πλαι ειχε το καλο! αμαρυλις απο το θυμαμαι.
Να το πω λαικα πολυ νιμου! :grin: βαζει κατω και την λαρα εμφανισιακα και λογο υψους..αλλα δεν περασα γιατι δεν ξερω αν ειναι καλη μεσα.

αδιαφορο το μωρο, εχω περασει και με το φουλ προγραμμα τζακουζι δεν...
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
ναι ειναι πολυ δυνατο αλλα με μενα δεν εκατσε η φαση στο φουλ προγραμμα, αναλογα τις απαιτησεις του καθενος, τι ζηταει. Αλλοι, μπορει να περνανε καλα αλλα αυτα που περιμενα και για τα λεφτα που εδωσα οχι ευχαριστω εχει πολυ καλυτερες, τιμιες και gfe επιλογες που μπορει να υστερουν εμφανησιακα αλλα η αποδοση να το καλυπτει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
ναι ειναι πολυ δυνατο αλλα με μενα δεν εκατσε η φαση στο φουλ προγραμμα, αναλογα τις απαιτησεις του καθενος, τι ζηταει. Αλλοι, μπορει να περνανε καλα αλλα αυτα που περιμενα και για τα λεφτα που εδωσα οχι ευχαριστω εχει πολυ καλυτερες, τιμιες και gfe επιλογες που μπορει να υστερουν εμφανησιακα αλλα η αποδοση να το καλυπτει.
ειχε και λιγο υφακι..και η εμπειρια μου με αυτες δεν ειναι καλες,για αυτο δεν περασα.
ειπα να ρωτησω εδω τι παιζει με αυτην..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Πριν λίγες μέρες σε τσάρκα είδα αυτή τη Λίνα μιλφ που πήγε ο Αλ...διαγώνια από το σπίτι της αφρουλας. Αρχικά ζήτησε 40€. Την ρωτάω για κωλο, φορτώνει και αρχίζει να μιλάει άσχημα. Ώπα τη λέω χαλαρωσε. Τι μιλάς έτσι. Και να θυμώνω και με εσάς και με τις πουτανες που ζητάτε κωλο. Θα κολλήσετε τιποτα. Αν έκανα θα στο έλεγα. Άραξε τη λέω, πολύ μαγκακι την είδες. Σου μιλάω όμορφα, πληρώνω κι αν το κάνεις το θέλω αν όχι όλα καλά. Όσο για κινδυνο, αν είναι κόψτε τα ακαποτα και τα πακια και μετα μιλά. Κατάμαυρο από μένα στη μπαζογρια λόγω συμπεριφοράς.
Όσο για την Ιζαμπέλα που είπε ο yakuza για μένα είναι vfm ,για όσους τους αρέσουν οι εκφυλες και ανώμαλες μιλφαρες.
Δεν μ'αρεσε καθολου συναδελφε..ασε που πολυ δυσκολα παω με μιλφ,αντε καμια σοφια που ειναι και σχετικα μικρη..ως εκει.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Αμαριλλης δεν αξιζει μια τα εχουμε ξαναγραψει...πηγαινε τωρα με την εκπτωση δωστης 20 Ευρο ριξτης ενα σφυροκοπημα  :zfuck: και αντε γεια ..και πολυ της ειναι ...δεν τιμαει τα λεφτα αν παρεις προγραμμα..ουτε το 1/5 της Λαρας δεν ειναι παρολο που ειναι πανω κατω στο ιδιο στυλ και ιδιας καταγωγης .
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Καμία πιτσιρικά αδύνατη για πρωί? Έχετε να προτείνετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom