Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (0 μέλη και 82 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
μου ειχε πει οτι φεβρουαριο σπαει η κινηση γενικα. Μαλλον εκανε σωστο προγραμματισμο για να απλωσει τη ζητηση και στον δυσκολο μηνα!
Η Λαρα παντα εχει κοσμο ποτε δε σπαει η κινηση σε αυτην
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Συναγωνιστές για Άντζελα από Red τι έχετε να πείτε; Με έπιασαν ορεξουλες κ ίσα ίσα προλαβαίνω.
κανε πρώτα ενημέρωσή για την Αντζέλικα πού δε κρατιοσουν προχθές κ μετά πας στην άλλη
Δε σε προλαβαίνουμε να πηγαίνουμε τοίχο τοίχο μη έχουμε κανένα ατύχημά
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Συμβαινει τωρα: Η ουρα εξω απο το μπελα ντονα φτανει μεχρι το δρομο! :o
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ισα ισα που στις αρχες ειναι για να πας, που εχει να φαει πουτσα πολυ καιρο και της εχει λειψει.
Ασε φιλε η Λαρα στην πουτσα πλεον εχει ανοσια δεν της λειπει καθολου κατι που ειναι πολλη λυπηρο για μια γυναικα να μη την νοιαζει το σεξ καθολου
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Ασε φιλε η Λαρα στην πουτσα πλεον εχει ανοσια δεν της λειπει καθολου κατι που ειναι πολλη λυπηρο για μια γυναικα να μη την νοιαζει το σεξ καθολου
Για ολες ισχυει αυτο συναδελφε..καθε μερα τον τρωνε,λογικο ειναι.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Για ολες ισχυει αυτο συναδελφε..καθε μερα τον τρωνε,λογικο ειναι.
Δυστυχως ενα παραπανω γι αυτην απ οτι μου εχει πει και ο τυπας που θα την ερωτευτει εκτος δουλειας παντα οταν σταματησει θα εχει θεμα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μήπως βάλατε κ πενταψήφιο για Ραντεβού να πάρω να κλείσω  :think:
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Γιατί είναι σίγουρος ότι στην σειρά θα περιμένουν και αλλοδαποί να μπούνε με 20ευρο  :think:
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
γνωμη μου τα μεγαλα προγραμματα δεν θα επρεπε να ισχυουν σε τοσες λιγες ωρες μονα τα μικρα προγραμματα για να προλαβουν ολοι την προσφορα εκτος εαν υπαρχουν πολλες κοπελες για να μας προλαβενουν!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
γνωμη μου τα μεγαλα προγραμματα δεν θα επρεπε να ισχυουν σε τοσες λιγες ωρες μονα τα μικρα προγραμματα για να προλαβουν ολοι την προσφορα εκτος εαν υπαρχουν πολλες κοπελες για να μας προλαβενουν!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Σωστός , επίσης καλά θα ηταν να ισχυε κάπως η προσφορά για όλες τις κοπέλες που θα δουλέψουν εκείνη την μέρα ουτως ωστε να μπορέσεις και να πας στην κοπέλα της επιλογής σου και να μπορέσεις να πάρεις και μεγάλο πρόγραμμα αν θες , και να πας και οτι ωρα σε βολεύει , τέλος πάντων εγω επειδη είμαι σε περίοδο αποχης απο το σπόρ μπορει να μην πηγαινα ουτως η άλλος αλλά μπορει και να πηγαινα αν ηταν όπως τα λεω πιό πάνω.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Έχε τιποτα καλό για σήμερα η μπα? Να ρισκάρω για αμαρυλιζ στα στούντιο η τζάμπα το μεροκάματο? Καμμια γνώμη?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Αυτή τη φορά, η εξοχότης ακούει στο όνομα RUSLANA (studio 15Β- Λάθος στη Κριτική που ανέβασα).

Ένα κοριτσάκι από Ουκρανία μεριά και αυτό όπως και τα προηγούμενα 3...τι θα γίνει σε λίγο όλες τις ουκρανές θα απαυτόσω...χεχε

Την είχα σταμπάρει απο το άλλο σαιτ στις φώτο(λίγο την αγγίζουν) και έκανα μία ερώτηση εδώ μέσα αν την έχει δει κάποιος, αλλά απάντηση δεν πήρα.

Οπότε είπα να προτιμήσω.

Φρέσκο αίμα, εμφανησιακά δε σε κερδίζει, γτ είναι λίγο τσουπωτή, αλλά το δερματάκι της και η φρεσκάδα της σα μικρό κοριτσάκι  που είναι (20-23) εμένα με κέρδισε, σε συνδυασμό με ένα κολαρίκο αρκετά τουρλωμένο όπως τον είδα με το κομπινεζόν που φορούσε, με γκαύλωσε και συνάμα θεώρησα με το νεαρό της ηλικίας ότι θα την παίξω αρκετά.
Καλή χημεία και ενέργεια στο σαλονάρισμα και μπήκα με τον 50, ακα, 69, κλπ όλα χαλαρά!!

Κωλαρίκος ποίημα από πίσω και στα 4 που σφυροκοπήθηκε μετά από ώρα πολύ όμορφα.

Καλό δέρμα για την ηλικία της από άποψη υφής και καθαρότητας!

Το μωράκι είναι γενικά άπειρο αλλά με εντολές και χαλαρότητα ακούει και θέλει να σε ευχαριστήσει.

Η Πιπούλα της όχι κάτι τρομερό, ρόγα νορμάλ και αυτή, που ανταποκρίνεται στο σαλάκι και στο παιχνίδι, μικρό βυζάκι 1,5-μαξ 2.

Στάσεις 3:

1η)Αυτή από πάνω να κουνιέται αργά και τρυφερά όπως την έλεγα, και να ρουφάω και λίγο τα χειλάκια της στο στοματάκι.
2η)Αυτή από κάτω ιεραποστολικά.
3η) και καλύτερη μπρούμητα το μωρό με μαξιλάρι από κάτω να τουρλώνει το κολάρι και να μπαίνω τόσο δυνατά και γκαυλωτικά μέσα της που έδειχνε να το γουτάρει και αυτή, άδειασμα μέσα στη σακούλα με εμένα να τυφλώνομαι από την γκαύλα και την ώρα που τόσο κρατούσα.

Γενικά: 1η εντύπωση δύσκολα θα σε κερδίσει το κορίτσι, πρέπει να πας θέλοντας κάτι συγκεκριμένο, και εγώ μάλλον αυτό ήθελα και είπα να δοκιμάσω.

Αλώθηκε όπως έπρεπε από εμένα!

Μέσα η μπάλα παίδες, αλλά για μία φορά στο μικρό.

Γενικά θέλω να αλλάζω κορμιά και καταστάσεις.

Δύσκολα με έχει μόνο μία!!!  :rockon:

Κόστος: 50, γυμνό στοματικό, γλ/μούνι.
Χρόνος: 20-25 λεπτά μαξ

Να περνάτε καλά και να γαματε καλύτερα guys!!

Με εκτίμηση
GALLAS
:hi:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Ελααααααααααααα να παίρνουν φωτιά τα πληκτρολόγια με ραπόρτα απο τσάρκες λεμεεεεεεεεεεε!!!!!!!! Πονάω ολόκληρος από τη κωλοδουλειά γαμωτο  :s&m_3:
Ναι αντε ευκαιρία απόψε να κάνεις μια μπουρδελοτσαρκα και μετά από 20 ανούσια μηνύματα να γράψεις το πρώτο σου χρήσιμο να μας ενημερώσεις και εμάς και να σε πούμε και μπράβο.
Τι λες συμφωνείς ?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Βασικά διαφωνώ, κρίμα που δεν το έλεγες και νωρίτερα ότι σε ενοχλεί να γράψω και άλλα ανούσια.
εδώ κ μία βδομάδα μας λες ότι θα ενημερώσεις κ ενημέρωσή δεν είδαμε ακόμα
Η πρέπει να τον έπαιξες η δε σε σηκώνεται από την κούραση
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.162
Κριτικές
10
Like
6.194
Πόντοι
7.095
Αντζέλικα....είχε έναν πακη στο δωμάτιο. Μαύρο.
Λίνα μιλφ που είπε ο Αλ. Πολύ μαγκακι. Μαύρο.
Ήθελα να μπω σοφία στο Φρίξου 14β,αλλά έχοντας κάνει ένα εκπληκτικό γαμησι την πρώτη φορά μαζί της και ένα μέτριο τη δεύτερη, αποφάσισα να κρατήσω το 40-50ρι για καμία καλύτερη συνεύρεση με πιτσιρικά τύπου Νατάσα. Επίσης μια Τζέλα στο γκοντιβα, ενώ μου φάνηκε καλή στο σαλόνι, κάτι με σταματησε. Αυτά στη σύντομη καταδρομική μου, χωρίς κατάθεση.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Αντζέλικα....είχε έναν πακη στο δωμάτιο. Μαύρο.
Λίνα μιλφ που είπε ο Αλ. Πολύ μαγκακι. Μαύρο.
Ήθελα να μπω σοφία στο Φρίξου 14β,αλλά έχοντας κάνει ένα εκπληκτικό γαμησι την πρώτη φορά μαζί της και ένα μέτριο τη δεύτερη, αποφάσισα να κρατήσω το 40-50ρι για καμία καλύτερη συνεύρεση με πιτσιρικά τύπου Νατάσα. Επίσης μια Τζέλα στο γκοντιβα, ενώ μου φάνηκε καλή στο σαλόνι, κάτι με σταματησε. Αυτά στη σύντομη καταδρομική μου, χωρίς κατάθεση.
Η Αντζελικα σε ποιο μαγαζι ειναι;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Το σκισατε το Λαρακι. Αχορταγοι. Προσωπικα ακομα δεν πηγα. Καποιος που να πηγε εχει να μας πει τιποτα, σε εμφανιση αλλαξε η ειναι οπως ητανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom