Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Καλα αυτο συμβαινει με ολες τις καλες! παντως η λαρα σε οτι καταστασει και αν ειναι δεν ριχνει την επιδοση της.

Τωρα θυμηθηκα την βερονικα στον βαρδαρη,που ειχε λειψει κανα μηνα και οταν το βραδυ που γυρισε στην δουλεια.. ειχε τοσο κοσμο στο μπουρδελο που η ουρα ειχε φτασει μεχρι εξω στο δρομο.
Στη Λαρα παρασυμβαινει την αλλη φορα η καημενη παραπονιοταν οτι ουτε να φαει δε την αφηναν και ειχε δικιο αν και εγω την ειπα οτι εσυ φταις τη Χ ωρα λες την τσατσα για 20 λεπτα μιση ωρα δε δεχεσαι κανεναν να κατσεις λιγο να χαλαρωσεις και να φας
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Στη Λαρα παρασυμβαινει την αλλη φορα η καημενη παραπονιοταν οτι ουτε να φαει δε την αφηναν και ειχε δικιο αν και εγω την ειπα οτι εσυ φταις τη Χ ωρα λες την τσατσα για 20 λεπτα μιση ωρα δε δεχεσαι κανεναν να κατσεις λιγο να χαλαρωσεις και να φας
Ελα μωρε θελει και τους δεχεται..τοσο δυσκολο ειναι να μην ανοιξει σε κανα δυο και να κατσει να φαει με την ησυχια της;
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Επειδη αναφερθηκατε σε ακαποτα και στην τσαρινα. Οταν η τσαρινα εχει κανει 500 ταινιες πορνο (συμφωνα με τα λεγομενα της) και εχει κανει ποσες σκηνες που την γαμανε ακαποτα οι παρτενερ, και αυτοι χαζοι λετε να ειναι? Υπαρχουν συνειδητες γυναικες οι οποιες περνανε ελενχο καθε εβδομαδα. Οπως και η Λαρα περναει ελενχους. Τεσπα δεν συμφωνο για τον φιλο που εκαψε τον φιλο του, επρεπε να το κρατησει για την παρτυ του η τουλαχιστον να μην μας ελεγε το ονομα της κοπελας. Η εμμανουαλε το ειδε οτι ο αλλος την εχει καψουρευτει και για να τον κρατησει ακομα πιο πολυ καψουρεμενο του κανει και το εξτραδακι. Οσο για την Λαρα, ολες οι γυναικες στην πλειοψηφια το ριξανε στο φαι τις γιορτες οποτε λογικο ειναι να εβαλε 1-2 κιλακια παντως παραμενει κουκλαρα.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
694
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Μια διευκρίνηση...
πάνω από την καύλα του φίλου μου πάνω από την επαγγελματική επιτυχία της κοπέλας έβαλα το κοινό καλό.
Αν αυτό θεωρείται ρουφιανιά η μαλακία πάω πάσο

Και γενικά στην πόλη μας υπάρχει ένα κενό στον Υγειονομικό έλεγχο γιατί αρκετά μαγαζιά δεν έχουν άδεια Οπότε δεν είναι απαραίτητο και οι εκδιδόμενες να έχουν τα πιστοποιητικά τους

Καλή συνέχεια σε όλους και ένα γαμαμε πάντα με προφύλαξη
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Μια διευκρίνηση...
πάνω από την καύλα του φίλου μου πάνω από την επαγγελματική επιτυχία της κοπέλας έβαλα το κοινό καλό.
Αν αυτό θεωρείται ρουφιανιά η μαλακία πάω πάσο

Και γενικά στην πόλη μας υπάρχει ένα κενό στον Υγειονομικό έλεγχο γιατί αρκετά μαγαζιά δεν έχουν άδεια Οπότε δεν είναι απαραίτητο και οι εκδιδόμενες να έχουν τα πιστοποιητικά τους

Καλή συνέχεια σε όλους και ένα γαμαμε πάντα με προφύλαξη



Φίλε χωρίς παρεξήγηση, από οσο κατάλαβα σ'αρέσει να δημιουργείς προβλήματα......(Το λέει και το nickname σου άλλωστε Troublemaker)
Ντεμέκ για το καλό της κοινής υγείας και  .....
Λες και θα σώσεις την ανθρωπότητα ενα πράγμα.....
Eγω χωρίς να αποκλείω αν είναι αλήθεια η όχι το συγκεκριμένο γεγονός ,γιατι δεν αποκλειώ πως υπήρχαν και θα υπάρχουν γυναίκες και αντρες που στην καύλα τους πάνω κάνανε κανένα ακάποτο γαμήσι.....Ειδικά τις παλιότερες εποχές όπου τα γλειφομούνια και τα ακάποτα τσιμπούκια δεν τα πληρώναμε .Απλά αν την γούσταρες και σε γούσταρε μπορεί να έπαιρνες και αυτό το εξτραδάκι η  τα εξτραδάκια .Για αυτό πολλές φορές δεν θα ξεχάσω πριν 16-17 χρόνια μια συγκεκριμένη με την οποία κάναμε τα πάντα χωρίς όμως ακάποτο γαμήσι.Δεν θα πώ το όνομα της ακόμα και αν δεν δουλεύει αυτη τη στιγμή και είναι στη χώρα της μακριά απο την Ελλάδα.

Αρχικά  προσωπικά δεν πιστεύω τιποτα απο όλα αυτά
Απλά θεωρώ πώς ούτε φίλος υπάρχει που καψουρεύτηκε μια μιλφάρα κοντά στα 50 ,ούτε και την γάμησε ακάποτα .Την συγκεκριμένη την πήρα και εγω και νομίζω πως έγραψα κριτική στο βένους......
(αν δεν το έκανα συγχωρέστε με)Η συγκεκριμένη με εμένα προσωπικά ήταν αρκετά τυπική,όσο για τα χρήματα και όλα τα σχετικά νομίζω πως το 50ρι γινεται 60ρι η 70 και 80ρι ανάλογα με τις διαθέσεις και τους πελάτες....

Προσωπικά εχουν καταλάβει και ξέρουν τα μαγαζιά ποιοι πελάτες πληρώνουν τα έξτρα για 69 και ακάποτες πίπες και ποιοι πάνε για αυταρχικά και καθαρισμό κωλοάντερου....

Οσο για τον φίλτατο Troublemaker θεωρώ πως πρέπει να σου αρέσει να τα κάνεις πουτάνα ,γιατι και για άλλα θέματα που διάβασα , είδα πως γράφεις πολλά προσωπικά δεδομένα και διάφορες μυθοπλασίες.....Θυμήθηκα κάποια στιγμή εναν φίλο απο τα παλιά που ηταν μυθομανής......

Αυτη είναι η εκτιμηση μου, μπορεί και να κάνω και λάθος και να σε αδικώ......
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Οσο για τον φίλτατο Troublemaker θεωρώ πως πρέπει να σου αρέσει να τα κάνεις πουτάνα ,γιατι και για άλλα θέματα που διάβασα , είδα πως γράφεις πολλά προσωπικά δεδομένα και διάφορες μυθοπλασίες.....Θυμήθηκα κάποια στιγμή εναν φίλο απο τα παλιά που ηταν μυθομανής......
99,9% κλώνος του Φιλοξενούμενου... Του αρχικλωνατζη που πάντα ήθελε να χωθει στο συγκεκριμένο θέμα για το κάνει πουτανα

Γράψαμε θετικά για την Εμμανουελα και είπε να την κάνει ζημιά το πουσταριο όπως συνηθίζει...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
99,9% κλώνος του Φιλοξενούμενου... Του αρχικλωνατζη που πάντα ήθελε να χωθει στο συγκεκριμένο θέμα για το κάνει πουτανα

Γράψαμε θετικά για την Εμμανουελα και είπε να την κάνει ζημιά το πουσταριο όπως συνηθίζει...


Αν εννοεί την Εμμανουέλα από το βένους και όχι την άλλη Εμμανουέλα τότε σίγουρα είναι 100% ψέματα γιατί 3 φορές που την έχω πάρει δεν έκανε πίπα χωρίς προφυλακτικό. Αυτό έχει διευκρινιστεί από πολλούς συναγωνιστές εδώ μέσα ότι η εμμανουέλα από το βένους κάνει αποστειρωμένο πρόγραμμα. Τώρα αν εννοεί την άλλη Εμμανουέλα δεν ξέρω και δεν έχω άποψη γιατί δεν την έχω γαμήσει ποτέ.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Από το nickname τελειώσανε όλα τι το ψάχνετε.. Troublemaker..το έγραψε επίτηδες να δημιουργήσει θέμα και να υπάρχουν αντιδράσεις.. Απορώ γιατί απαντούσαν κάτι τύποι πιο πριν
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Αν εννοεί την Εμμανουέλα από το βένους και όχι την άλλη Εμμανουέλα τότε σίγουρα είναι 100% ψέματα γιατί 3 φορές που την έχω πάρει δεν έκανε πίπα χωρίς προφυλακτικό. Αυτό έχει διευκρινιστεί από πολλούς συναγωνιστές εδώ μέσα ότι η εμμανουέλα από το βένους κάνει αποστειρωμένο πρόγραμμα. Τώρα αν εννοεί την άλλη Εμμανουέλα δεν ξέρω και δεν έχω άποψη γιατί δεν την έχω γαμήσει ποτέ.

Απο το βενους η Εμμανουελα, μια χαρα κανει ακαποτη πιπα, πρωτα τον καθαρισε με μωρομαντηλο και το πειρε στον στομα αβιαστα... διαβασε 2 σελιδες περιπου πισω να δεις τι εγραψα και για την κωλογρια την τσατσα...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
694
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Απο το βενους η Εμμανουελα, μια χαρα κανει ακαποτη πιπα, πρωτα τον καθαρισε με μωρομαντηλο και το πειρε στον στομα αβιαστα... διαβασε 2 σελιδες περιπου πισω να δεις τι εγραψα και για την κωλογρια την τσατσα...

Εγώ αυτό που έγραψα το έγραψα για να προστατέψω τον κόσμο και όχι για να κάνω κακό

η Εμμανουέλα μία χαρά κάνει τα πάντα εκεί που θέλει

Και θα συμφωνήσω με τον φίλο για την υπηρεσία της

Όσον αφορά το nickname μου οι άνθρωποι που ασχολούνται με τη μουσική ίσως το καταλάβουν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Εγώ αυτό που έγραψα το έγραψα για να προστατέψω τον κόσμο και όχι για να κάνω κακό
Εγώ αν ήμουν η επιχείρηση Venus θα είχα πάει ήδη στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος, θα σε είχα ξετρυπωσει και θα σου έστελνα το χαρτάκι να έρθεις να μας αποδείξεις αυτό που έγραψες και αν δε μπορούσες,να με πληρώσεις και από πάνω τη συκοφαντικη δυσφημιση που προκαλείς.
Κανονικά αυτό σου χρειάζεται.

Το nickname σου μόνο τυχαίο δεν είναι και ξέρεις ότι σε μυρίζομαι από χιλιόμετρα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Εγώ αν ήμουν η επιχείρηση Venus θα είχα πάει ήδη στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος, θα σε είχα ξετρυπωσει και θα σου έστελνα το χαρτάκι να έρθεις να μας αποδείξεις αυτό που έγραψες και αν δε μπορούσες,να με πληρώσεις και από πάνω τη συκοφαντικη δυσφημιση που προκαλείς.
Κανονικά αυτό σου χρειάζεται.

Το nickname σου μόνο τυχαίο δεν είναι και ξέρεις ότι σε μυρίζομαι από χιλιόμετρα

Δεν νομιζω να επερνε καμια υπηρεσια στα σοβαρα τετοιου ειδους δυσφημιση, πιο πολυ για διαφημιση μου κανει εμενα. χαχαχαχα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Απο το βενους η Εμμανουελα, μια χαρα κανει ακαποτη πιπα, πρωτα τον καθαρισε με μωρομαντηλο και το πειρε στον στομα αβιαστα... διαβασε 2 σελιδες περιπου πισω να δεις τι εγραψα και για την κωλογρια την τσατσα...

Μέχρι πριν κανένα 6μηνο πίσω δεν έκανε πίπα ακάποτη αυτό μπορεί να στο επιβεβαιώσει και ο Τάκης Μπούκας αλλά και ο sex volcano (νομίζω έχει γράψει και κριτική). Τώρα  αν έχει αλλάξει κάτι στο πρόγραμμα της και κάνει ακάποτη πίπα δεν γνωρίζω.... :dunno:
και γενικώς οι υπηρεσίες της είναι αποστειρωμένες ούτε φιλιά δέχεται ούτε πουτσοτριψίματα. Γι' αυτό όλα αυτά μου φαίνονται πολύ περίεργα και ο ο νοών νοείτω  ;)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πολύ ασχοληθήκαμε ο άνθρωπος μπορεί να στραβο :knockinb: κ  έπλασε ένα παραμύθι να την εκδικηθεί
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγώ αν ήμουν η επιχείρηση Venus θα είχα πάει ήδη στη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος, θα σε είχα ξετρυπωσει και θα σου έστελνα το χαρτάκι να έρθεις να μας αποδείξεις αυτό που έγραψες και αν δε μπορούσες,να με πληρώσεις και από πάνω τη συκοφαντικη δυσφημιση που προκαλείς.
Κανονικά αυτό σου χρειάζεται.

Το nickname σου μόνο τυχαίο δεν είναι και ξέρεις ότι σε μυρίζομαι από χιλιόμετρα
Το venus?
Να πάει στην αστυνομία?
Χαχαχαχαχα
Όταν πήγε η αστυνομία στο venus άκουσες τι έγινε?
Άμα θες να σου πω δυο λόγια για το venus σε προσωπικό μήνυμα
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Αν εννοεί την Εμμανουέλα από το βένους και όχι την άλλη Εμμανουέλα τότε σίγουρα είναι 100% ψέματα γιατί 3 φορές που την έχω πάρει δεν έκανε πίπα χωρίς προφυλακτικό. Αυτό έχει διευκρινιστεί από πολλούς συναγωνιστές εδώ μέσα ότι η εμμανουέλα από το βένους κάνει αποστειρωμένο πρόγραμμα. Τώρα αν εννοεί την άλλη Εμμανουέλα δεν ξέρω και δεν έχω άποψη γιατί δεν την έχω γαμήσει ποτέ.

Γυρω στις 16 δεκεμβρη πηγαμε εμμανουελα στο βενους με τον κολλητο μου.Και οι δυο πηραμε προγραμμα ακα.. στα 50!

Δεν πιστευω τιποτα απο εσενα  troublemaker,σε πουλαει παπα το φιλαρακι σου και τα χαφτεις.Πως ειναι τοσο σιγουρη οτι ο φιλος σου δεν εχει κατι?Τον εστειλε για εξετασεις?Το οτι ειναι πελατης σιγουρα θα εχει εξτραδακια αλλα αποκλειω αυτο που εγραψες.Τωρα για το Βενους,το μαγαζι απο οσο εχω αντιληφθει το εχει μια πιτσιρικα γεματουλα,η τουλαχιστον αυτη κανει το κουμαντο.Δεν ξερω αν υπαρχει αδεια και τα σχετικα εγραφα,παντως το μαγαζι ειναι καθαρο και μοιαζει με  στουντιο.Οσο για την Εμανουελα νομιζω οτι επειδη τρωει αρκετη πελατεια απο αλλες κοπελες εχουν αρχισει οι βρωμικες φημες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom