Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (2 μέλη και 55 επισκέπτες)

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
οσον αφορα την πληροφορία για την Νταιανα, μαλλον η κυρια στο τηλ εκανε λαθος. η Νταιανα ηταν στο Γκοντιβα σημερα αλλα δεν την ειδα γιατι ηταν σε προγραμμα. επισκεφτηκα την Χριστινα (την Κυπρια) στο ξυλινο της Μινωταυρου. εμεινα ικανοποιημενος. η κοπελα ηταν ευγενική, ανετη, χαλαρη και ομιλητικη και στο σεξ μια χαρα. τις επομενες μερες θα δοκιμασω και τις υπολοιπες απ αυτες που ειδα χθες και μου προξενησαν ενα καποιο ενδιαφερον.
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Καλησπερα φιλοι!Σχετικα νεος στον χωρο,πρωτο ποστ στο σιτε.Θα ηθελα μια ενημερωση σχετικα με το τοπ-3 που παιζει τωρα σαλονικα(υποκειμενικα βεβαια).Και κατι ακομα ψαχνω κυριως για καποια απο τις υπαρχουσες που βαραει γλωσσοφιλα διχως ελεος και ας κοστιζει κατι παραπανω.Εχω ακουσει για την Σοφια που δουλευει στο μπαντ γκερλς αυριο οτι ειναι δεκτικη σε αυτο.Αν ξερετε κατι παραπανω παρακαλω το σχολιο σας ειτε σε πμ ειτε δημοσια!Ευχαριστω!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Παίζει καμια καλή να πάω τώρα η αύριο το πρωί?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
gagarin το σχολιο μου αφορα οχι στην αποψη του jimiadi αλλα στην εξυπνακιστικη απαντηση του στην παρατηρηση μου. διαβασε λιγο πριν γραψεις κι εσυ την παπαρια σου. ωσ προς την αποψη σου για την νταιανα, σεβαστη, κυριως γιατι εγω δεν εχω καμμια και βασιζω την πιθανη επιλογη μου στις οποιες κριτικες. οσο για τον χαρακτηρισμο "τον καθε ακυρο εδω μεσα" σου απαντω οτι εισαι βλακακος και σε γραφω *Χ: μου.
αφου βρε ζωωωωοοοον εχεις IQ ραδικιου...πουλας πνευμα στη πρωτη μου απαντηση και μετα δεν δεχεσαι την δικη μου...ρε σαλτα και γαμησου εσυ(στο επιστρεφω), να στο γραψω και ολοκληρο επειδη δεν ειμαι χεστης....γραψε πρωτα καμια κριτικη δωσε καμια αναφορα στο φορουμ και υστερα βγαλε γλωσιτσα βλακακο.με μηδενικες προσφορες βγαλατε και γλωσσα.υσ.δεν προκειται να σου απαντησω σε οποιαδηποτε παραθεση σου ξανα.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Εσύ τώρα τι είσαι ο έξυπνος? Κράζεις έναν που προσφέρει εδώ και χρόνια στο φόρουμ, ενώ είσαι εδώ μόλις κάτι μήνες? Συγκεντρώσου παίχτη.
Υ.γ. Τον jimiadis όχι μόνο δεν τον ξέρω, ούτε pm δεν έχουμε αλλάξει, αλλά έλεος με τον κάθε άκυρο εδώ μέσα.
Υ.γ. 2 Στην τελική δε μπορεί να διαφωνήσει κάποιος με τις επιλογές των άλλων? Πχ με τον Αλ συμφωνούμε σε αρκετά, έχουμε αλλάξει πμ για διάφορα, αλλά ναι κι εγώ δεν θα μπορούσα να κάνω τα κασκαντεριλίκια που κάνει με Ειρήνες κτλ. Και ναι κι εγώ τη Νταιανα τη βλέπω σαν όρκα και δε θα μπορέσει καν να μου σηκωθεί για αν μου κάνει την τέλεια πίπα που λέτε. Άρα τώρα πρέπει να με βρίσουν οι αγαπούληδές της.
δεν εχει να κανει με τι προσφερει εδω μεσα ο καθενας..ολοι μπορει να βρεθουμε σε κακη μερα.σαφως οποιοσδηποτε πρεπει να αμφισβητειται ασχετα με τις κριτικες του..το θεμα ειναι οτι του εξηγεις του αλλουνου μερικα πραγματα και σου πουλαει πνευμα ενω δεν εχει καταλαβει τι του εχεις γραψει και συνεχιζει βριζοντας.
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
Τζιμιαδη, η αληθεια ποναει φιλε αλλα τοσο σκουξιμο ούτε γκομενα να ησουνα!!!
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Παληκαρια καλησπερα και παλι, με ξεχασατε?!Θα προσπαθησω μια ακομη,σε ποια αξιζει πιο πολυ να τα σπρωξω απο τις υπαρχουσες για να γευτω λιγο gfe?ευχαριστω για την αναγνωση και μονο!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Παληκαρια καλησπερα και παλι, με ξεχασατε?!Θα προσπαθησω μια ακομη,σε ποια αξιζει πιο πολυ να τα σπρωξω απο τις υπαρχουσες για να γευτω λιγο gfe?ευχαριστω για την αναγνωση και μονο!
Υπάρχει και άλλο νήμα πιο σχετικο για αυτό που λες , οχι οτι υπάρχει ιδιαίτερη συμμετοχή εκει


Για μένα μακάρι να ίσχυε αυτό που είπες να έδινες πχ 10 ευρω παραπάνω και να έπαιρνες έξτρα γλωσσόφιλα όπως πέρνεις πχ το γλειφομούνι. Εδώ ισχύει το οτι με το που βλέπουνε να γράφουμε οτι η τάδε δίνει φιλιά την βάζουνε χέρι , μάλλον ο νταβατζής τους ξέρω γω .. οπότε μάλλον καλύτερα σε πμ να σου στείλει κάποιος αν ξέρει κάτι .. :P
 

Trashakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2015
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαγκες ποιο ειναι αυτο το νεο τσουκαλα που λεμε?
Ψαχνω και η ειμαι τυφλος η εννοουμε αλλο πραγμα. Τσουκαλα οδος?
τι φαση? λιγο τα φωτα σας παρακαλω.
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Η Αφροδιτη εφυγε τελικα απο Κωλλετη; θα φυγει; που θα παει; ποιος ξερει;
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
119
Κριτικές
3
Like
121
Πόντοι
1
Η Αφροδιτη εφυγε τελικα απο Κωλλετη; θα φυγει; που θα παει; ποιος ξερει;

Μόλις έγραψαν κριτική για την Αφροδίτη στη Κωλέττη, και πριν είχαν πει ότι γυρίζει 4 Σεπτεμβρίου, οπότε εκεί είναι. Ξέρεις εσύ ότι θα φύγει?
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Που υπαρχουν αυτες οι κριτικες ρε παιδια?υπαρχει καποιο αλλο νημα?σαν rookie που ειμαι αν θελει ας με βοηθησει καποιος!tru3Love!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Ρε παιδες στις καινουριες φωτος της Λαρας.... Που πηγανε οι βυζαρες της ??
 

anal-lytis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
159
Κριτικές
6
Like
261
Πόντοι
281
Ρε παιδες στις καινουριες φωτος της Λαρας.... Που πηγανε οι βυζαρες της ??
Μηπως δεν ειναι καινουριες?
Ή μηπως δεν ειχε ποτε βυζαρες? Γιατι και στις παλιες....κατι τετοιο φαινοταν
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Μηπως δεν ειναι καινουριες?
Ή μηπως δεν ειχε ποτε βυζαρες? Γιατι και στις παλιες....κατι τετοιο φαινοταν
οχι φιλε μου. ειχε πολυ ωραιο στηθος. τωρα ισως εχασε κιλα απο οτι φαινεται και απο τις φωτος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ρε μαγκες ποιο ειναι αυτο το νεο τσουκαλα που λεμε?
Ψαχνω και η ειμαι τυφλος η εννοουμε αλλο πραγμα. Τσουκαλα οδος?
τι φαση? λιγο τα φωτα σας παρακαλω.

αυτό
ή αλλιως τριδυμα το μαγαζι του αλβανου που ειχε παλια την εκκλησια, με την εβελινα κλπ μεσα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
οχι φιλε μου. ειχε πολυ ωραιο στηθος. τωρα ισως εχασε κιλα απο οτι φαινεται και απο τις φωτος.
εχασε σιγουρα καποια φιλος, αφου παει απο πουτσα σε πουτσα... :headbaning1:, παντως εγω την προτιμω τωρα
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
στο χάρτη την λεει εμπεδοκλεους παντως την τσουκαλα, δεν ξερω γιατι.
δεν το εχω δει αυτό που λες καστορα θα το διρευνησω συντομα δεν μπορει να είμαι ανενημέρωτος εγω ντρεπομαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom