Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (3 μέλη και 43 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
αυτο στην αρχη...1α? 1β? πως να το πουμε? εκει που ηταν η "εκκλησια"
το ονομα δεν μου λεει κατι  :huh: :huh: και εξαιρω τις γνωστες ως τωρα Μονικες θα τις ηξερες ε? πως εμοιαζε ?? μπας και....
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Jim για δώσε καμία παραπάνω πληροφορία για την Βέρα όταν βρεις χρόνο. Μοιάζει να έχει καλούς αερόσακους και ίσως πάει για δοκιμή με την πρώτη ευκαιρία.
μην πας...πηγαινε λαρα.τσαμπα τα λεφτα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: geozz
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
επιστροφη στην πολη μετα απο καιρο και προσπαθω να ξαναβρω την ακρη. πιο ευκολο μου φανηκε να ξεκινησω με Νταιανα. Περασα το πρωι λοιπον και το στουντιο ηταν κλειστο. Πηρα τηλεφωνο πριν λιγο και μου ειπαν οτι τα πρωινα ειναι η Δαναη και απογευμα μια μικρουλα. Ξερει κανεις τι παιζει? Για Χριστινα (οχι Αλβανιδα ) Στο λασ βεγκας εχει κανεις αποψη? Επισης μου αρεσαν εμφανησιακα μια στο Φρ.13, νομιζω μελινα καιμια ξανθια ντανρτανα στο Εφοσπιτο αλλα δεν τολμησα να δοκιμασω. Επισης Τσουκαλα στο καινουριο μια μισελ (η τσατσα ειναι καπως στον κοσμο της...γυμνο 50 και προγραμμα τζακουζι 150...φευγοντας μου ειπε περνα με γυμνο 40...κριμα ειπα απο μεσα μου) κ
το βραδυ στο γκοντιβα ηταν μια αννα , οντως μικρουλα, με ντροπαλο υφος και πιασιματα, την εχω παρει σε άλλο μαγαζι οντως μαζεμενη αλλα και συνεργασιμη είναι μεσα
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
πρωι...μονικα...μελαχρινη...καπως μπαμπατσικη...την εχει μαλλον αναφερει κι ο Πατσινο...εμενα μ αρεσε αλλα δεν θα αντεχα αλλη φολα και δε δοκιμασα. κριμα που δε βρηκα τη Νταιανα και πιο κριμα αν εφυγε παλι. στην πρωινη οπως ειπα ξεχωρισα 5 τεμαχια αλλα δεν βρηκα επαρκεις κριτικες...ισως τις παρω με τη σειρα απο αυριο γιατι σε μερικες μερες ξαναφευγω και ποιος ξερει ποτε παλι θα εχω την ευκαιρια. κατι Νατασες, Μονικες, ΕΙΡΗΝΕς , ΣΥΛΒΙΕς δε μου λενε πια κατι, δυστυχως


 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Υπάρχει η Αφροδίτη στην κωλλετη κ η Λάρα. Οι μόνες αξιόλογες για εμένα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Αν είχα λεφτά θα πήγαινα κ εγώ τώρα
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
πρωι...μονικα...μελαχρινη...καπως μπαμπατσικη...την εχει μαλλον αναφερει κι ο Πατσινο...εμενα μ αρεσε αλλα δεν θα αντεχα αλλη φολα και δε δοκιμασα. κριμα που δε βρηκα τη Νταιανα και πιο κριμα αν εφυγε παλι. στην πρωινη οπως ειπα ξεχωρισα 5 τεμαχια αλλα δεν βρηκα επαρκεις κριτικες...ισως τις παρω με τη σειρα απο αυριο γιατι σε μερικες μερες ξαναφευγω και ποιος ξερει ποτε παλι θα εχω την ευκαιρια. κατι Νατασες, Μονικες, ΕΙΡΗΝΕς , ΣΥΛΒΙΕς δε μου λενε πια κατι, δυστυχως


Πάντως η Νταιάνα δεν ξέρω αν σταμάτησε η όχι , αλλα στην επιστροφή της απο τις 3 κριτικές που είχε όσο είχα δει οι 2 ήτανε κακές ..
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Πάντως η Νταιάνα δεν ξέρω αν σταμάτησε η όχι , αλλα στην επιστροφή της απο τις 3 κριτικές που είχε όσο είχα δει οι 2 ήτανε κακές ..
και πριν χαλια ητανε,απλα δεν το φωναζαμε!!
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Επίσκέψη στο παρανταις με χαλαρή κίνηση και μία συναυλία στο Φιξ και πολλά πιτσιρίκια να γυρνάνε στον δρόμο με μπύρες στο χέρι. Στο αριστερό όπως μπαίνεις η Ράνια Ελληνιδα Αθηναία από ότι μου είπε καμμία 35αρα την έκοψα, με μεγάλο βυζί .σιλικόνατο πρέπει να είναι αλλά λόγω καλής δουλειάς δύσκολα το καταλαβαίνεις. Λίγο περίεργη στην αρχή αλλά στο τέλος βρέθηκε άκρη και ήρθε το τελείωμα. Στο δεξί η Μπέττυ φοβερό κορμί αδύνατη ψηλή με γυαλιά . Έτοιμος ήμουν να μπω αλλά τελευταία στιγμή κάτι με κράτησε και πήγα στη Ράνια. Μπήκα και στο bad girls και στο villa erotica αλλά δεν θυμάμαι ονόματα.στο πρώτο βγήκε μια καλό κορμί με τζιν σορτσάκι
και στο δεύτερο μία μετρίου αναστήματος με κορμάκι milf
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
Όλες οι κριτικές για Νταϊάνα  - Αχελώου 10 (Studio Godiva)
Μέσος όρος: 8.2
Εμφάνιση κοπέλας:7.4
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:8.6
Σχέση απόδοσης/τιμής:8.5
27 αποτελέσματα - εμφάνιση 1 - 27
....................................
"και πριν χαλια ητανε,απλα δεν το φωναζαμε!!"
δεν συμφωνουν οι κριτικες παντως
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
πρωι...μονικα...μελαχρινη...καπως μπαμπατσικη...την εχει μαλλον αναφερει κι ο Πατσινο...εμενα μ αρεσε αλλα δεν θα αντεχα αλλη φολα και δε δοκιμασα. κριμα που δε βρηκα τη Νταιανα και πιο κριμα αν εφυγε παλι.
τη Μονικα τη δηθεν Μεξικανα λες...εμενα δε μου ειχε αρεσει μεσα αλλα κανει βρωμικα κολπα οπως χυσιμο στη μαπα,ισως και στο στομα αν θυμαμαι καλα

η Νταϊανα δε νομιζω να σταματησε,ηρθε για να δουλεψει κανονικα μου ειπε.Καμια αδεια ισως πηρε
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Όλες οι κριτικές για Νταϊάνα  - Αχελώου 10 (Studio Godiva)
Μέσος όρος: 8.2
Εμφάνιση κοπέλας:7.4
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας:8.6
Σχέση απόδοσης/τιμής:8.5
27 αποτελέσματα - εμφάνιση 1 - 27
....................................
"και πριν χαλια ητανε,απλα δεν το φωναζαμε!!"
δεν συμφωνουν οι κριτικες παντως
τι δεν καταλαβες στο 'δεν το φωναζαμε'?στις κριτικες δεν το φωναζαμε,εξου και οι βαθμοι. να στο πω ετσι μπας και το καταλαβεις...ΔΕΕΕΕΕΝ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟ ΦΩΝΑΖΑΜΕΕΕΕΕΕΕ!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
τσαρκα χθες 3.30 π.μ. την σωστη ωρα βαρυ βραδυ.
καποιες βιλλες ηταν κλειστες.
τα μισα μαγαζια ειχαν πρόγραμμα ή δεν ανοιγαν μου εκανε εντυπωση.
3 ξεχωρισα.
η βανεσα στην πρωην εκκλησια με καλες κριτικες.
η αφροδιτη ελληνιδα στο λας βεγκας με κακες κρητικες, αυτην καποια στιγμη λεω να την παρω μη γυρισει κανα βιντεο στο σειρηνακη και υστερα βαραω το κεφαλι μου που αφησα από το παλμαρε μου πορνοσταρ, όπως την επαθα με την σαντραλοβ
η ρεβεκα απέναντι από την αφροδιτη εκει που σουλατσαρουν το πρωι φορτηγατζιδες με τα γυαλακια χαμογελαστη και προσχαρη και μεσα το ιδιο,που την τιμησα παλιοτερα αν και δεν ημουν σε μουντ
Πάρε την Αφροδίτη from Albania, που το παίζει Κύπρια,να φας κ συ την φόλα σου όπως κ οι υπόλοιποι που γραψαν αρνητικές κριτικές!Stay away!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
τη Μονικα τη δηθεν Μεξικανα λες...εμενα δε μου ειχε αρεσει μεσα αλλα κανει βρωμικα κολπα οπως χυσιμο στη μαπα,ισως και στο στομα αν θυμαμαι καλα

η Νταϊανα δε νομιζω να σταματησε,ηρθε για να δουλεψει κανονικα μου ειπε.Καμια αδεια ισως πηρε
Αl δεν είναι η "μεξικανα".Είναι μια μπαμπατσικη με μαύρο μαλλι,τίποτα το ιδιαίτερο,περνάει στο ντούκου θα λεγα.
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
τι δεν καταλαβες στο 'δεν το φωναζαμε'?στις κριτικες δεν το φωναζαμε,εξου και οι βαθμοι. να στο πω ετσι μπας και το καταλαβεις...ΔΕΕΕΕΕΝ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟ ΦΩΝΑΖΑΜΕΕΕΕΕΕΕ!!
Jimiadi βλακακο σαλτα και γα...  βλακα ε βλακα!!! που θα πουλησεις και πνευμα! βλακεντιε!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Jimiadi βλακακο σαλτα και γα...  βλακα ε βλακα!!! που θα πουλησεις και πνευμα! βλακεντιε!
Εσύ τώρα τι είσαι ο έξυπνος? Κράζεις έναν που προσφέρει εδώ και χρόνια στο φόρουμ, ενώ είσαι εδώ μόλις κάτι μήνες? Συγκεντρώσου παίχτη.
Υ.γ. Τον jimiadis όχι μόνο δεν τον ξέρω, ούτε pm δεν έχουμε αλλάξει, αλλά έλεος με τον κάθε άκυρο εδώ μέσα.
Υ.γ. 2 Στην τελική δε μπορεί να διαφωνήσει κάποιος με τις επιλογές των άλλων? Πχ με τον Αλ συμφωνούμε σε αρκετά, έχουμε αλλάξει πμ για διάφορα, αλλά ναι κι εγώ δεν θα μπορούσα να κάνω τα κασκαντεριλίκια που κάνει με Ειρήνες κτλ. Και ναι κι εγώ τη Νταιανα τη βλέπω σαν όρκα και δε θα μπορέσει καν να μου σηκωθεί για αν μου κάνει την τέλεια πίπα που λέτε. Άρα τώρα πρέπει να με βρίσουν οι αγαπούληδές της.
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
gagarin το σχολιο μου αφορα οχι στην αποψη του jimiadi αλλα στην εξυπνακιστικη απαντηση του στην παρατηρηση μου. διαβασε λιγο πριν γραψεις κι εσυ την παπαρια σου. ωσ προς την αποψη σου για την νταιανα, σεβαστη, κυριως γιατι εγω δεν εχω καμμια και βασιζω την πιθανη επιλογη μου στις οποιες κριτικες. οσο για τον χαρακτηρισμο "τον καθε ακυρο εδω μεσα" σου απαντω οτι εισαι βλακακος και σε γραφω *Χ: μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom