Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
εκεινη η βικτωρια στις βιλλες
που πηγε ρε παιδια;
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Καινουριο υλικο στας Βιλλας....ανευ φωτογραφιων ακομη...οποιος παει ας κανει καμια περιγραφη....
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
βερα μουναρα αντε γεια
δεν ξερω απο επιδοσεις ομως...
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
βερα μουναρα αντε γεια
δεν ξερω απο επιδοσεις ομως...
παλια ειναι αυτη, ερχετε διμηνα και ξαναφευγει...δεν ειναι κακη, ειναι κοντα στα 35+ , αλλα καλο κορμι...
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
Παιδιά η Γαλήνη δεν εμφανίζεται πλέον;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Όσο κ αν μου αρέσει η πίπα της στελλιτσας, τόσο παρλαπιπα είναι, άσε που τελευταία τσαντιζετε με το παραμικρό.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Σε λάθος νήμα εγραψα
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Πήγα στην καινούρια πατριτσια στο βίλα εροτικα.... Εμφάνιση μετρίου αναστηματος ξανθιά κοπέλα γύρω στα22-23εκτιμω,σχετικά γλυκό πρόσωπο, όμορφο για Το δικά μου γούστα, λεπτή με μικρό στήθος και σχετικά μικρό κωλαρακι.... Πέρασα και μπορώ Να πω ότι η κοπέλα έχει τρομερή διάθεση... Έχει δουλέψει δραμα και θα γυρίσει πίσω σε μια βδομάδα.... Είναι εκδηλωτικη, γουστάρει Υτο που κάνει κι προσπαθεί να το κάνει πολύ καλά.... Είχα καιρό να ενθουσιαστω έτσι ... 
 

geozz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2015
Μηνύματα
49
Κριτικές
9
Like
208
Πόντοι
280
χαλαρο σωμα...μετριο προσωπο...απλες υπηρεσιες...τιποτα να θυμασαι..
Jim για δώσε καμία παραπάνω πληροφορία για την Βέρα όταν βρεις χρόνο. Μοιάζει να έχει καλούς αερόσακους και ίσως πάει για δοκιμή με την πρώτη ευκαιρία.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τσαρκα χθες 3.30 π.μ. την σωστη ωρα βαρυ βραδυ.
καποιες βιλλες ηταν κλειστες.
τα μισα μαγαζια ειχαν πρόγραμμα ή δεν ανοιγαν μου εκανε εντυπωση.
3 ξεχωρισα.
η βανεσα στην πρωην εκκλησια με καλες κριτικες.
η αφροδιτη ελληνιδα στο λας βεγκας με κακες κρητικες, αυτην καποια στιγμη λεω να την παρω μη γυρισει κανα βιντεο στο σειρηνακη και υστερα βαραω το κεφαλι μου που αφησα από το παλμαρε μου πορνοσταρ, όπως την επαθα με την σαντραλοβ
η ρεβεκα απέναντι από την αφροδιτη εκει που σουλατσαρουν το πρωι φορτηγατζιδες με τα γυαλακια χαμογελαστη και προσχαρη και μεσα το ιδιο,που την τιμησα παλιοτερα αν και δεν ημουν σε μουντ
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
H Αφροδιτη μεσα δεν....οι αλλες 2 εμενα μου φανηκαν μετριες....με συν την Ρεββεκα στον χρονο που διαθετει...
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
επιστροφη στην πολη μετα απο καιρο και προσπαθω να ξαναβρω την ακρη. πιο ευκολο μου φανηκε να ξεκινησω με Νταιανα. Περασα το πρωι λοιπον και το στουντιο ηταν κλειστο. Πηρα τηλεφωνο πριν λιγο και μου ειπαν οτι τα πρωινα ειναι η Δαναη και απογευμα μια μικρουλα. Ξερει κανεις τι παιζει? Για Χριστινα (οχι Αλβανιδα ) Στο λασ βεγκας εχει κανεις αποψη? Επισης μου αρεσαν εμφανησιακα μια στο Φρ.13, νομιζω μελινα καιμια ξανθια ντανρτανα στο Εφοσπιτο αλλα δεν τολμησα να δοκιμασω. Επισης Τσουκαλα στο καινουριο μια μισελ (η τσατσα ειναι καπως στον κοσμο της...γυμνο 50 και προγραμμα τζακουζι 150...φευγοντας μου ειπε περνα με γυμνο 40...κριμα ειπα απο μεσα μου) κ
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
...σορρυ...και στο Ν Ουρ το καινουριο μια Μονικα επισης δυνατο κομματι. Αν καποιος ξερει και γουσταρει ασ πει μια αποψη.
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
...σορρυ...και στο Ν Ουρ το καινουριο μια Μονικα επισης δυνατο κομματι. Αν καποιος ξερει και γουσταρει ασ πει μια αποψη.
ποιο απο ολα λες καινουριο?? Οσο για την Μισελ αν ειναι κοντουλα , πρεπει να ειναι η μΙσελ που ξεκινησε Ισπανιδα απο Βιλλες πριν καμια 2ετια και μετα Λας Βεγκας , την ειχα δει αρχες καλοκαιριού εκει
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
αυτο στην αρχη...1α? 1β? πως να το πουμε? εκει που ηταν η "εκκλησια"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom