Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
στα 3δυμα πρωινά τι παιζει;;
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
σημερα Τριδυμα.Τανια γκιλφ, Εβελινα, Καρλα
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Γνωρίζει κανείς πότε επιστρέφει η Έλενα στο Εφόσπιτο; Μια πιτσιρίκα,μοντελέ.Από Ρωσία αν θυμάμαι καλά,ή Ουκρανία.Αυτή που λέγανε κάποιοι ότι βαριέται και είχε χαμηλές κριτικές και ξαφνικά απέσπασε θετικές.Είχε αναφερθεί πριν κανά μήνα ότι έφυγε για διακοπές και κάπου αυτές τις μέρες γυρνάει
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
για πρωι δε ρωτησες ρε Καστορα? για πρωι σου ειπα!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
O bordos για ποιο λογο θελεις να μεινει εδω μεσα,για να συνεχισει να μας ζαλιζει τα @@ με τις μαλακοθεωριες του?

Εχει αλλα θρεντ αμα θελει να γραψει τον καιμο του και τον πονο του,αυτο το θρεντ ειναι για πουτανες και μπουρδελα!!!
οχι, ενταξει ηταν κουραστικος, αλλα πολυς κοσμος εχει φαει banned
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
οχι, ενταξει ηταν κουραστικος, αλλα πολυς κοσμος εχει φαει banned

Όποιος έχει διαβάσει τους κανόνες του σάιτ και τους τηρεί δεν θα έχει ποτέ πρόβλημα,όποιος κάνει του κεφαλιού του θα υποστεί τις συνέπειες!!!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Τελικά ο bordos έφαγε banned, στο τέλος ποιοι θα μείνουμε?
Εγω εχω μια παρομοια απορια για σενα τον τελευταιο καιρο μιας και εκατσα και μελετησα λιγο το προφιλ σου...
εισαι σχεδον 7 χρονια μελος εδω μεσα,530 μηνυματα απο τα οποια στα 500 μονο ρωτας ή δηθεν ρωτας για πληροφοριες και για μπουρδελα και για μασατζιδικα,καμια 10αρια μηνυματα δηθεν ενημέρωσης να'χαμε να λεγαμε...0 κριτικες και κατι αστοχα σχολια και αστειακια

Δεν εισαι ο κλασσικος σπασαρχιδης να πουμε δηλαδη να μπαναριστεις,δεν εισαι ενοχλητικος αλλα αφου δε γαμας πουτανες και δε γραφεις τιποτα τι κανεις 7 χρονια εδω μεσα??
 

taraktsoglou

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
19
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς πότε επιστρέφει η Έλενα στο Εφόσπιτο; Μια πιτσιρίκα,μοντελέ.Από Ρωσία αν θυμάμαι καλά,ή Ουκρανία.Αυτή που λέγανε κάποιοι ότι βαριέται και είχε χαμηλές κριτικές και ξαφνικά απέσπασε θετικές.Είχε αναφερθεί πριν κανά μήνα ότι έφυγε για διακοπές και κάπου αυτές τις μέρες γυρνάει
Η "Ελενα θα επιστρέψει στις 10 Μαίου
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς πότε επιστρέφει η Έλενα στο Εφόσπιτο; Μια πιτσιρίκα,μοντελέ.Από Ρωσία αν θυμάμαι καλά,ή Ουκρανία.Αυτή που λέγανε κάποιοι ότι βαριέται και είχε χαμηλές κριτικές και ξαφνικά απέσπασε θετικές.Είχε αναφερθεί πριν κανά μήνα ότι έφυγε για διακοπές και κάπου αυτές τις μέρες γυρνάει

Δευτερα βραδυ που εκανα τσαρκα τη πετυχα στο μινωταυρου-νικ.ουρανου(λευκο)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.290
Κριτικές
62
Like
44.936
Πόντοι
9.297
Kαλημερα,
θα μπορουσε καποιος συναγωνιστης να αναρτησει στον καταλογο των studios Θεσσαλονικης την διευθυνση Φριξου 15( Casa Victoria); Εχω γραψει κριτικη και δεν μπορω να την εμφανισω.Eυχαριστω...
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Kαλημερα,
θα μπορουσε καποιος συναγωνιστης να αναρτησει στον καταλογο των studios Θεσσαλονικης την διευθυνση Φριξου 15( Casa Victoria); Εχω γραψει κριτικη και δεν μπορω να την εμφανισω.Eυχαριστω...

Έχει στη Φρίξου 13,13Α και 15.Το λεγόμενο Εφόσπιτο δεν είναι το 15;
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
#1.με απολυτη σιγουρια η τσατσα της Μονικας μου ειπε οτι αυριο θα δουλεψει η Νατασσα.μενει να επαληθευτει.
#2.στο Π Ερημιτη 2 ηταν μια κοπελα που μου εκανε "κλικ". δε περασα γιατι δεν ημουν σιγουρος αν ηταν πραγματικο ή ηταν λογω της πικρας που ειχα παρει μεχρι εκεινη την ωρα. η τσατσα ειπε οτι ειναι καινουρια. νομιζω Ντεμυ το ονομα. αν καποιος ξερει κατι ασ πει πριν κανω το κασκαντεριλικι.
#3.70 ευρω για μιση ωρα με 2 εκτονωσεις μου προτεινε η Σαμπρινα στο Γκοντιβα. σε 30 λεπτα 2 φορες? ρωτησα. ενταξει μου λεει και μια να κανεις θα εχεις απολαυσει μιση ωρα. ακομα το επεξεργαζομαι.
#4.ελαχιστες ειχαν την ευγενεια να μη μουρμουρισουν κατι οταν δε περνουσα.
#5. αυτα, κι οποιος ξερει για Ντεμυ ασ πει. α! οταν ρωτησα την τσατσα της ντεμυ για προγραμμα 1ωρας με 2 εκτονωσεις μου προτεινε τζακουζι στα 150 :think:
 

Road Runner_2

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
#1.με απολυτη σιγουρια η τσατσα της Μονικας μου ειπε οτι αυριο θα δουλεψει η Νατασσα.μενει να επαληθευτει.
#2.στο Π Ερημιτη 2 ηταν μια κοπελα που μου εκανε "κλικ". δε περασα γιατι δεν ημουν σιγουρος αν ηταν πραγματικο ή ηταν λογω της πικρας που ειχα παρει μεχρι εκεινη την ωρα. η τσατσα ειπε οτι ειναι καινουρια. νομιζω Ντεμυ το ονομα. αν καποιος ξερει κατι ασ πει πριν κανω το κασκαντεριλικι.
#3.70 ευρω για μιση ωρα με 2 εκτονωσεις μου προτεινε η Σαμπρινα στο Γκοντιβα. σε 30 λεπτα 2 φορες? ρωτησα. ενταξει μου λεει και μια να κανεις θα εχεις απολαυσει μιση ωρα. ακομα το επεξεργαζομαι.
#4.ελαχιστες ειχαν την ευγενεια να μη μουρμουρισουν κατι οταν δε περνουσα.
#5. αυτα, κι οποιος ξερει για Ντεμυ ασ πει. α! οταν ρωτησα την τσατσα της ντεμυ για προγραμμα 1ωρας με 2 εκτονωσεις μου προτεινε τζακουζι στα 150 :think:
Για κορόιδα ψάχνουν.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Τόσα της λείπουν;
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Αυτην την Παρις στα στουντιο την πηρε κανενας;;;

Στο αλλο σαιτ φαινεται ΤΟΥΜΠΑΝΟ.

Λογικα θα την επισκευτω αυριο,να δω τι παιζει.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Αλανια?? Τα φωτα σας!!!!!!  Σημερα τσαρκαρα ελαχιστα στα γνωστα μερη.Μπηκα που λετε στα δυο ακριανα της νικηφορου ουρανου..στο κοκκινο και το πρασινο πριν την στροφη που ειναι για τις νταλικες.Ρε μαγκες ξερεις κανεις ποια ειναι τα 2 τα μουνια αυτα που ειδα? μ'αρεσαν και τα δυο.κυριως αυτο που ειναι στο τερμα στην  στροφη με ενα σημαδι που εχει στο κωλομερι.ποια ειναι τα ονοματα? για να προσανατολιστω λιγο απο τις κριτικες.σκεφτομαι να παω στις καριολες αυτες.χεχε Ευχαριστω εκ των προτερων!!!
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Αυτην την Παρις στα στουντιο την πηρε κανενας;;;

Στο αλλο σαιτ φαινεται ΤΟΥΜΠΑΝΟ.

Λογικα θα την επισκευτω αυριο,να δω τι παιζει.
Και εγώ θα ήθελα να πάω αλλά έχω δουλειές αυτόν τον καιρό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom