Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Παλιοπαιδα καλησπερα......

Αν νομιζουν μερικοι οτι κρεμασα τις καποτες κανουν λαθος!! :grin: :grin:
Απλα υποχεωσεις και αλλες δουλειες με ειχαν στο τρεξιμο για τα καλα!!

Κυριοι θα πω οτι συγκράτησα γιατι τα περισσοτερα κοριτσια δεν τα ηξερα και δεν συγκράτησα ονοματα δυστιχως....ασε που δεν ηξερα κακες καλες απλα χαμενος μιας και για πολυ καιρο δεν ημουν εδω.....
θα αναφερω αυτες που θυμαμαι και ξερω απο τα παλια!!
Λοιπον στο ερημιτη (3 νομιζω) η νικολ......ειπα να της παρω το κωλαρακι για 40 ευρω οπως τις τον έπαιρνα  και παλια,με ειδε και θυμήθηκε ποιος ειμαι  και οταν την πλησίασα και την ειπα να την παρω κωλαρακι με 40 ευρω μου απανταει....
Δεν μπορω φιλε μου,ξερεις εντο αφεντικο ντεν μας αφινει κολω με 40 ευρω...... ΜΟΝΟ 70 μπορω να στο κανω απο 80 γκια εσενα :uglystupid: :uglystupid:
Δεν το σχολίασα και εφυγα....Αν ηταν να δωσω νικολ μου για τον κωλο εσενα 70 και 80 καηκαμε!!!
Απεναντι απο το ερημιτη 1 και μινωταυρου στα καινουργια ειδα την χρηστινα....
Την παλια γνωριμη σε ολους με τις βυζαρες που δουλευε στο φριξου 14 κατι φεγγαρια!!
ΚΑΛΑ ρε παιδια πως εγινε ετσι αυτη??? *P :new_shocked: :thubsdown:
Το μαυρο της το χαλι....παχυνε,αρτσουμπαλη. Εγω την θυμαμαι μουναρα για ξεσκισμα και τωρα  :uglykiss:(τουλαχιστον για τα δικα μου δεδομενα)Το υφακι ΥΦΑΚΙ ομως ετσι.....ΕΚΕΙ μειναμε στα ιδια!
Πηγα και ειδα την φλωριτα στα τρίδυμα στο πρωτο μιας και διαβασα απο καποιους εδω οτι εχει γινει σαν γιουβαρλακι και οτι παχυνε και εκανε κωλο αχλαδι
:2funny: :2funny: ΟΝΤΩΣ Ετσι ακριβως την περιγραψατε μερικοι!!

Τωρα στα υπολοιπα ρε παιδια μονο να πω στα λας βεγκας ειδα κατι μικρουλια δροσερα κοριτσακια με καλο σωματακι αλλα χωρις να ξερω τι και πως δεν εκανα τον κοπο να δοκιμασω........
ΑΑΑααααα Να μην ξεχασω να πω στης εφης το σπιτι μπαινω μεσα και βλεπω καμια 7 ατομα να περιμενουν την κοπελα να βγει ηταν στο δωματιο....
Λεω απο μεσα μου κατσε ρε φιλε για να περιμενουν τοσα ατομα κατι καλο θα ειναι...
Λεει η τσατσα καινουργια κοπελα απο ουκρανια και πεταγεται απο το δωματιο ξαφνικα μια ψυλη αμπταλω με κατι ποδαγρες στραβες ξανθια νταρντανα με μικρο βυζι....
Εεεε καλα τι να λεμε τωρα.. :badair: :badair:

Θελω σας παρακαλω μερικα φιλαρακια να στειλουν κανα μήνυμα πμ γιατι εχω να προσφερω και εγω κατι τιςςςςςς μολις ηρθα κωλοπαιδα............
Δεν ειμαι μονο λογια!!

ΤΑΚΗ ΜΑκουςςςςς?????
Ελα θα σε φτιαξω παλι ρε αλητη!!!
Που σαι ρε επεστρεψες στα πατρια εδαφη επιτελους?
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Κουφαλες ........για εσας δουλευω ρε ΑΛΗΤΕΕΕΕΕΣ!!!

Ακουω και Aerosmith - Love In An Elevator στο γιουτουμπ και τρελενομαι.... :heavymetalbig:

Και σας στελνω........παρτε πμ να χετε.....

ΠΟΥΤΑΝΑ Θεσσαλονικη......

Εμαθα και οτι γινανε κατι μαζωξεις Με blacκ ader σε τσιπουραδικα και ΖΗΛΕΥΩ!!


 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Κουφαλες ........για εσας δουλευω ρε ΑΛΗΤΕΕΕΕΕΣ!!!

Ακουω και Aerosmith - Love In An Elevator στο γιουτουμπ και τρελενομαι.... :heavymetalbig:

Και σας στελνω........παρτε πμ να χετε.....

ΠΟΥΤΑΝΑ Θεσσαλονικη......

Εμαθα και οτι γινανε κατι μαζωξεις Με blacκ ader σε τσιπουραδικα και ΖΗΛΕΥΩ!!
Καλα ρε τωρα που βρεχει μουνια εκει που ησουν...εσυ εφυγες??
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.141
Κριτικές
166
Like
26.979
Πόντοι
34.538
Και ναι οντως εχουν γινει πολλες κρασοκαταστασεις με τον ΜΠΛΑΚ και τους υπολοιπους..

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Αστα ρε φιλε αστα..... :headbang: :headbang:

ΚΑΙ οταν λεμε μουνι.....ΜΟΥΝΙ οχι μαλακιες......
Τι να κανω εκει πρεπει να το παιζω παρθενα!!!
Ειχα και εκει τα τυχερα μου.......... :tits2: :zfuck: δεν εχω παράπονο :grin:

Εμαθα κανατε παιχνίδι με τον δημητρακη μας.......τον αλητη δεν με ειπε τιποτα....

ελα και εσυ.....
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
:afro:
Κουφαλες ........για εσας δουλευω ρε ΑΛΗΤΕΕΕΕΕΣ!!!

Ακουω και Aerosmith - Love In An Elevator στο γιουτουμπ και τρελενομαι.... :heavymetalbig:

Και σας στελνω........παρτε πμ να χετε.....

ΠΟΥΤΑΝΑ Θεσσαλονικη......

Εμαθα και οτι γινανε κατι μαζωξεις Με blacκ ader σε τσιπουραδικα και ΖΗΛΕΥΩ!!
biz welcome back!Πάρε τηλ!Επίσκεψη σημερα το βραδυ στο free house στην Μαρία ενα μελαχρινο  πιπινι με στητο βαζάκι κ ώραιο κωλαράκι κ σωμα!Την είπα 40 για τσιμπο γυμνό αλλά ήθελε 50!Τελικά πέρασα με το απλό 30.Μέσα στο δωμάτιο μπήκε χαμογελαστή αλλά μέχρι εκει!Φιλιά δεν δίνει,ούτε δάχτυλα δέχεται!Στα βυζακια της σε αφήνει να την γλυψεις όχι όμως για πολλή ώρα!Πίπα μόνο τον πουτσοκεφαλο γλύφει κ για deepthroat ξεχάστε το!Την είπα να γλυψει τις μπάλες αλλά μου είπε ότι δεν το κάνει!Δεν κάνει ούτε την στάση reverse cow girl!Ανεβαίνει από πάνω(cow girl),ιεραποστολικό κ doggy style!Μου είπε ότι είναι από Τσεχία κ ότι είναι 22.Εγώ βέβαια την έκανα για Ρουμανα η Αλβανίδα!Δεν θα την ξαναδοκιμαζα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
να πω σ'αυτο που λεει ο Τακης ότι στο διπλανο ειχε επισης προχθες μια ομορφουλα την Αλισια (Ουκρανια) με ωραιο βυζακι, αλλα αδυνατο, ωραιο κορμι χαρουμενο στο σαλονι βγηκε χορευοντας, μεσα μπηκε φιλος λεει το προσπαθησε αλλα πολύ ζελε λεει, δεν ενθουσιαστηκε πατνως, θα την δοκιμασω και θα γραψω γιατι εμφανησιακα μου αρεσε...
τωρα την άλλη την Μαρια την ειδα καλουλα είναι αλλα δεν πειθει ότι αποδιδει πραγματι ...σαν να βαριεται (σαλόνι), αρα ο Τακης μας γλυτωσε γιατι το σκεφτόμουνα.
Να πω ότι και η Αλισια ζητησε 50 για γυμνο και επισης αρχιδια δεν εγλυψε...
Παντως και αυτά ωραια μαγαζια...από μαγαζια καλα παμε από ...τανες, ε όχι πολλα
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Τι μαλακια είναι αυτή κάθε Κυριακη να λει το άλλο site ότι το Bad Girls είναι ανοιχτο,αλλα να είναι κλειστο ?? ξερει κανεις συμπαίκτης ??
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Τι μαλακια είναι αυτή κάθε Κυριακη να λει το άλλο site ότι το Bad Girls είναι ανοιχτο,αλλα να είναι κλειστο ?? ξερει κανεις συμπαίκτης ??

Τύπε,εχουν και τηλεφωνο τα μαγαζια  :idiot:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Τύπε,εχουν και τηλεφωνο τα μαγαζια  :idiot:

Για μπουρδελα μιλαμε Αζα.Ο αλλος πηρε τηλ τις προαλλες για Τσαρινα,του παν οτι θα ειναι και πηγε και το ενα ηταν κλειστο
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Για μπουρδελα μιλαμε Αζα.Ο αλλος πηρε τηλ τις προαλλες για Τσαρινα,του παν οτι θα ειναι και πηγε και το ενα ηταν κλειστο

Ποτε σημερα;;; Σημερα ηταν κανονικα ανοιχτα και την Νατασσα την τιμησα και με το παραπανω.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Ποτε σημερα;;; Σημερα ηταν κανονικα ανοιχτα και την Νατασσα την τιμησα και με το παραπανω.

Το γράφω,τις προάλλες.Σαββατο ήταν νομίζω,τη προηγούμενη βδομάδα τέλος πάντων.Καμια φορά μπορεί να τύχει για κάποιο Χ λόγο να μην είναι η κοπέλα και να πάρεις τηλ να ρωτήσεις και να σου πουν ψέματα ότι είναι,για να πας μπας και περάσεις με τη κοπέλα που είναι εκεί
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Το γράφω,τις προάλλες.Σαββατο ήταν νομίζω,τη προηγούμενη βδομάδα τέλος πάντων.Καμια φορά μπορεί να τύχει για κάποιο Χ λόγο να μην είναι η κοπέλα και να πάρεις τηλ να ρωτήσεις και να σου πουν ψέματα ότι είναι,για να πας μπας και περάσεις με τη κοπέλα που είναι εκεί

Ασ πούμε ότι σου λένε ψεματα (που δεν παιζει)τι έχει να γίνει,μπορείς να καταλάβεις?
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Ασ πούμε ότι σου λένε ψεματα (που δεν παιζει)τι έχει να γίνει,μπορείς να καταλάβεις?

4 σελίδες πίσω,ένα μέλος ανέφερε ότι τον ενημέρωσαν λάθος στο free house για Τσαρινα..Εγώ πάντως χεστηκα,σιγά που θα κάτσω να ασχοληθώ.Εδω την άλλη που είναι από Αλβανία,τη παρουσίαζαν ως Κύπρια,μετά ως Ελληνίδα και τώρα μας τη παρουσιάζουν ως Κύπρια,την Αφροδίτη
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
4 σελίδες πίσω,ένα μέλος ανέφερε ότι τον ενημέρωσαν λάθος στο free house για Τσαρινα..Εγώ πάντως χεστηκα,σιγά που θα κάτσω να ασχοληθώ.Εδω την άλλη που είναι από Αλβανία,τη παρουσίαζαν ως Κύπρια,μετά ως Ελληνίδα και τώρα μας τη παρουσιάζουν ως Κύπρια,την Αφροδίτη

Εμένα δεν μου έχει τύχει να μου πουν ψέματα ποτέ φιλος,Δεν είναι σωστό γι'αυτούς...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Κύριοι καλό σας μηνα. Στο ερημίτη 5 μου προτάθηκε γυμνό.Έκανα διευκρινιστική ερώτηση και η τσατσα επιβεβαίωσε. Γυμνό φούλ. Έφυγα τρέχοντας.  Ακομη τρέχω. Προσοχή στους επικινδυνους μερακλήδες. Μποτσουάνα γιναμε!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
:new_shocked: γυμνό full? Ποσό το εισητηριο για το full γυμνό? Ποια κοπέλα ήταν? Να ξέρω να την αποφύγω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom