Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Εγω εχω μια παρομοια απορια για σενα τον τελευταιο καιρο μιας και εκατσα και μελετησα λιγο το προφιλ σου...
εισαι σχεδον 7 χρονια μελος εδω μεσα,530 μηνυματα απο τα οποια στα 500 μονο ρωτας ή δηθεν ρωτας για πληροφοριες και για μπουρδελα και για μασατζιδικα,καμια 10αρια μηνυματα δηθεν ενημέρωσης να'χαμε να λεγαμε...0 κριτικες και κατι αστοχα σχολια και αστειακια

Δεν εισαι ο κλασσικος σπασαρχιδης να πουμε δηλαδη να μπαναριστεις,δεν εισαι ενοχλητικος αλλα αφου δε γαμας πουτανες και δε γραφεις τιποτα τι κανεις 7 χρονια εδω μεσα??
Τώρα θα στις λύσω: το site είναι για να ενημερώνεσαι και να ενημερώνεις αν δε θέλεις εσυ προσωπικά να με ενημερώσεις δικαίωμα σου, αλλά δεν μπορείς να απαγορεύσεις τους άλλους. Κριτικές δεν θέλω να γράψω, άλλωστε κι εσυ ο ίδιος είπες ότι το πρώτο καιρό δεν έγραφες, εγώ δεν θέλω καθόλου. Πουτάνες γαμαω απλώς δεν γράφω κριτική, επιβάλλεται? Αν είμαι ο σπασαρχιδης που λες μπορείς να κανείς αναφορά και να φάω ban κανένα πρόβλημα, όσο για το τι κάνω εδώ μέσα: πετάω " αετο".
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Αλανια?? Τα φωτα σας!!!!!!  Σημερα τσαρκαρα ελαχιστα στα γνωστα μερη.Μπηκα που λετε στα δυο ακριανα της νικηφορου ουρανου..στο κοκκινο και το πρασινο πριν την στροφη που ειναι για τις νταλικες.Ρε μαγκες ξερεις κανεις ποια ειναι τα 2 τα μουνια αυτα που ειδα? μ'αρεσαν και τα δυο.κυριως αυτο που ειναι στο τερμα στην  στροφη με ενα σημαδι που εχει στο κωλομερι.ποια ειναι τα ονοματα? για να προσανατολιστω λιγο απο τις κριτικες.σκεφτομαι να παω στις καριολες αυτες.χεχε Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Ρεβέκκα.

Για την δεύτερη που λές δεν μπορώ να ξέρω ποιά είδες αν δεν δώσεις έστω μια μικρή περιγραφή.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Ρεβέκκα.

Για την δεύτερη που λές δεν μπορώ να ξέρω ποιά είδες αν δεν δώσεις έστω μια μικρή περιγραφή.
την Χριστινα λεει το μαυριδερο λεπτουτσικο βουλγαρακι που δουλευει μονο του στο (Νικ.26),χωρις τσατσα! Την πετυχα μια μερα να σφουγγαριζει στο σαλονι με το στρινγκακι της( :kissass:) κ με αναψε! Λιγο ηθελα για να μπω! :grin:
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Αλανια?? Τα φωτα σας!!!!!!  Σημερα τσαρκαρα ελαχιστα στα γνωστα μερη.Μπηκα που λετε στα δυο ακριανα της νικηφορου ουρανου..στο κοκκινο και το πρασινο πριν την στροφη που ειναι για τις νταλικες.Ρε μαγκες ξερεις κανεις ποια ειναι τα 2 τα μουνια αυτα που ειδα? μ'αρεσαν και τα δυο.κυριως αυτο που ειναι στο τερμα στην  στροφη με ενα σημαδι που εχει στο κωλομερι.ποια ειναι τα ονοματα? για να προσανατολιστω λιγο απο τις κριτικες.σκεφτομαι να παω στις καριολες αυτες.χεχε Ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Και γω θυμάμαι το πράσινο ότι είχε ένα θεομουναρο αλλά σκέφτηκα μετά μπορεί να ναι φόλα και δεν το ρίσκαρα.Απο Ρουμανία,δεν θυμάμαι όμως αν ήταν η Σαρα η κάποια άλλη
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Τώρα θα στις λύσω: το site είναι για να ενημερώνεσαι και να ενημερώνεις αν δε θέλεις εσυ προσωπικά να με ενημερώσεις δικαίωμα σου, αλλά δεν μπορείς να απαγορεύσεις τους άλλους. Κριτικές δεν θέλω να γράψω, άλλωστε κι εσυ ο ίδιος είπες ότι το πρώτο καιρό δεν έγραφες, εγώ δεν θέλω καθόλου. Πουτάνες γαμαω απλώς δεν γράφω κριτική, επιβάλλεται? Αν είμαι ο σπασαρχιδης που λες μπορείς να κανείς αναφορά και να φάω ban κανένα πρόβλημα, όσο για το τι κάνω εδώ μέσα: πετάω " αετο".
το να πεις εσυ εμενα οτι δε θελω να ενημερωνω ειναι τουλαχιστον αστειο...
2ον που ειδες οτι εγω απαγορευω στους αλλους να σε ενημερωσουν?Απλως απορω με τις 500 ερωτησεις που εχεις κανει εδω μεσα πρεπει να εχεις παρει καποιες απαντησεις τοσα χρονια...απο αυτες τις απαντησεις δεν αξιοποιησες ποτε καμια ωστε να μας πεις κι εμας τη γνωμη σου?Να γραψεις κατι εδω μεσα?

7 χρονια μελος μονο ρωτας...κατα τη γνωμη μου δηθεν ρωτας δηλαδη  :jerking:
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
αν είναι κοντη μελαχρινη μηπως εννοει τη Σαντρα;; βρε δωσε μια περιγραφή...Ρεβεκκα είναι η σχετικσ ψηλή Ουκρανη;;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.056
Πόντοι
25.015
Οσο για την παρις που ρωτησε φιλος ειχε ξαναερθει παλιοτερα και δουλευε αρκετο καιρο αθηνα. Την ειχα παρει και σε ενα φαση μπαρ που εχει στον πανω οροφο κανονικα δωματια σαν στουντιο. Δεν θυμαμαι και πολλα αλλα ηταν εμφανισιακα τουμπανο. Επιδοσεις λογικα ουτε χαλια ουτε τελεια. Δηλαδη θα προτιμουσα μια νατασσα παρα αυτην.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
αν είναι κοντη μελαχρινη μηπως εννοει τη Σαντρα;; βρε δωσε μια περιγραφή...Ρεβεκκα είναι η σχετικσ ψηλή Ουκρανη;;

Ανα μπραβο.Μπερδευω τα ονοματα,τη Σαρα απο το ξυλινο(αληθεια αυτη τι απεγινε;) με την Σαντρα.Προχθες που περασα,ηταν μια μελαχρινη με τατου στο ποδι.Δεν τη θυμαμαι κοντη.Μπορει να μη τη θυμαμαι καλα και να ταν οντως η Σαντρα.Τεσπα μονο οτι ειναι απο Ρουμανια θυμαμαι οποτε λογικα αυτη θα ναι 
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Αυτην την Παρις στα στουντιο την πηρε κανενας;;;

Στο αλλο σαιτ φαινεται ΤΟΥΜΠΑΝΟ.

Λογικα θα την επισκευτω αυριο,να δω τι παιζει.

Και εγώ θα ήθελα να πάω αλλά έχω δουλειές αυτόν τον καιρό.

Πέμπτη κατά τις 22:00 ήταν στο δωμάτιο. Το ίδιο και στις 22:30 το ίδιο και στις 23:00.
Μετά δεν ξαναπέρασα.
Δυστυχώς ούτε να σαλονάρει δεν την είδα.
Πάντως, αν κρίνω από τον κόσμο που είχε, μάλλον πρέπει να λέει πολλά το μωρό.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Πέμπτη κατά τις 22:00 ήταν στο δωμάτιο. Το ίδιο και στις 22:30 το ίδιο και στις 23:00.
Μετά δεν ξαναπέρασα.
Δυστυχώς ούτε να σαλονάρει δεν την είδα.
Πάντως, αν κρίνω από τον κόσμο που είχε, μάλλον πρέπει να λέει πολλά το μωρό.
ειπαμε ...τυπικο γαμησι στα ορια του επαγγλματισμου...ειναι ομορφη με ωραιο σωμα..για μια φορα ετσι για αλλαγη καλη ειναι...παραπανω δε συστηνεται..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Εγω σημερα μετα απο ενα μηνα αποχης παλι,πηγα ξεκωλιασα μιλφ Μονικα στο Free house 
οπου τα εδωσε ολα και παλι...γλωσσοφιλα,πουτσοτριψιματα,δαχτυλα,λυσσασμενη κι αυτη πολυ ορεξατος κι εγω και το αποτελεσμα ακρως ικανοποιητικο για ακομα μια φορα  :rockon: :rockon:...αγαπαμε μιλφ Μονικα γιατι μας αγαπαει και μας προσεχει παντα κι αυτη

Θα ακολουθησει η καυτη κριτικη :alivedick: :alivedick:

και η Νατασα το μωρο μου ηταν εκει στο αριστερο σπιτι  :jade:
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Εγω σημερα μετα απο ενα μηνα αποχης παλι,πηγα ξεκωλιασα μιλφ Μονικα στο Free house 
οπου τα εδωσε ολα και παλι...γλωσσοφιλα,πουτσοτριψιματα,δαχτυλα,λυσσασμενη κι αυτη πολυ ορεξατος κι εγω και το αποτελεσμα ακρως ικανοποιητικο για ακομα μια φορα  :rockon: :rockon:...αγαπαμε μιλφ Μονικα γιατι μας αγαπαει και μας προσεχει παντα κι αυτη

Θα ακολουθησει η καυτη κριτικη :alivedick: :alivedick:

και η Νατασα το μωρο μου ηταν εκει στο αριστερο σπιτι  :jade:

Πατσίνε δε μας ενδιαφέρει πως γαμάς ρε τύπε. Ποιά Μόνικα, Νατάσα και Αφροδίτη να 'ούμε. Μας έχεις πρήξει.
Γράψε καλύτερα ποιές πουτάνες δεν αξίζουν. δηλαδή όλες.

υ.γ. άκουσα μια Γκρέτα είναι καλή.. (κι αυτή όχι σούπερ)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Πατσίνε δε μας ενδιαφέρει πως γαμάς ρε τύπε. Ποιά Μόνικα, Νατάσα και Αφροδίτη να 'ούμε. Μας έχεις πρήξει.
Γράψε καλύτερα ποιές πουτάνες δεν αξίζουν. δηλαδή όλες.

υ.γ. άκουσα μια Γκρέτα είναι καλή.. (κι αυτή όχι σούπερ)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ε αφου αυτες με πληρωνουν για να γραφω καλα τι να κανω??δοσοληψια εχουμε πρεπει να κανω τη δουλεια μου κι εγω...ααα και η Ειρηνη συμπληρωνει την τετραδα μαλλον

Συμφωνω δεν αξιζουν...δεν ξερουν να κανουν σεξ και δε μπορουν να δεχτουν τα μεγαλα πεη...

:2funny: Τωρα περα απο τις μαλακιες η Γκρετα ειναι συμπαθητικο κοριτσι μπορει να ειναι και καλη μεσα δε ξερω,η αληθεια ειναι πως δε με εχει τραβηξει να μπω μεσα αλλα πλεον μια περιεργεια την εχω κι εγω μετα απο τοσα χρονια

Επισης ειχα στο νου στην Ειρηνη αλλα το Νικ.Ουρανου 26 ηταν κλειστο,την πετυχε κανεις μετα το Πασχα??θελω τον κωλο της επειγοντως  :headbaning2:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
ειπαμε ...τυπικο γαμησι στα ορια του επαγγλματισμου...ειναι ομορφη με ωραιο σωμα..για μια φορα ετσι για αλλαγη καλη ειναι...παραπανω δε συστηνεται..
Προσυπογράφω!
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
Πατσίνε δε μας ενδιαφέρει πως γαμάς ρε τύπε. Ποιά Μόνικα, Νατάσα και Αφροδίτη να 'ούμε. Μας έχεις πρήξει.
Γράψε καλύτερα ποιές πουτάνες δεν αξίζουν. δηλαδή όλες.

υ.γ. άκουσα μια Γκρέτα είναι καλή.. (κι αυτή όχι σούπερ)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τον Πατσίνο θα τον σέβεσαι τύπε.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Ρεβέκκα.

Για την δεύτερη που λές δεν μπορώ να ξέρω ποιά είδες αν δεν δώσεις έστω μια μικρή περιγραφή.
Αρα στο ακριανο η Ρεβεκκα ηταν.στο διπλα ακριβως ηταν μια μελαχροινη παλι ψηλουτσικη ψιλοκαλο προσωπακι.Λογικα θα ειναι αυτη που λεει μπουξος.Θενκς.Απλα πρωτη φορα τις ειδα εγω για αυτο ρωτησα
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Παλιοπαιδα καλησπερα......

Αν νομιζουν μερικοι οτι κρεμασα τις καποτες κανουν λαθος!! :grin: :grin:
Απλα υποχεωσεις και αλλες δουλειες με ειχαν στο τρεξιμο για τα καλα!!

Κυριοι θα πω οτι συγκράτησα γιατι τα περισσοτερα κοριτσια δεν τα ηξερα και δεν συγκράτησα ονοματα δυστιχως....ασε που δεν ηξερα κακες καλες απλα χαμενος μιας και για πολυ καιρο δεν ημουν εδω.....
θα αναφερω αυτες που θυμαμαι και ξερω απο τα παλια!!
Λοιπον στο ερημιτη (3 νομιζω) η νικολ......ειπα να της παρω το κωλαρακι για 40 ευρω οπως τις τον έπαιρνα  και παλια,με ειδε και θυμήθηκε ποιος ειμαι  και οταν την πλησίασα και την ειπα να την παρω κωλαρακι με 40 ευρω μου απανταει....
Δεν μπορω φιλε μου,ξερεις εντο αφεντικο ντεν μας αφινει κολω με 40 ευρω...... ΜΟΝΟ 70 μπορω να στο κανω απο 80 γκια εσενα :uglystupid: :uglystupid:
Δεν το σχολίασα και εφυγα....Αν ηταν να δωσω νικολ μου για τον κωλο εσενα 70 και 80 καηκαμε!!!
Απεναντι απο το ερημιτη 1 και μινωταυρου στα καινουργια ειδα την χρηστινα....
Την παλια γνωριμη σε ολους με τις βυζαρες που δουλευε στο φριξου 14 κατι φεγγαρια!!
ΚΑΛΑ ρε παιδια πως εγινε ετσι αυτη??? *P :new_shocked: :thubsdown:
Το μαυρο της το χαλι....παχυνε,αρτσουμπαλη. Εγω την θυμαμαι μουναρα για ξεσκισμα και τωρα  :uglykiss:(τουλαχιστον για τα δικα μου δεδομενα)Το υφακι ΥΦΑΚΙ ομως ετσι.....ΕΚΕΙ μειναμε στα ιδια!
Πηγα και ειδα την φλωριτα στα τρίδυμα στο πρωτο μιας και διαβασα απο καποιους εδω οτι εχει γινει σαν γιουβαρλακι και οτι παχυνε και εκανε κωλο αχλαδι
:2funny: :2funny: ΟΝΤΩΣ Ετσι ακριβως την περιγραψατε μερικοι!!

Τωρα στα υπολοιπα ρε παιδια μονο να πω στα λας βεγκας ειδα κατι μικρουλια δροσερα κοριτσακια με καλο σωματακι αλλα χωρις να ξερω τι και πως δεν εκανα τον κοπο να δοκιμασω........
ΑΑΑααααα Να μην ξεχασω να πω στης εφης το σπιτι μπαινω μεσα και βλεπω καμια 7 ατομα να περιμενουν την κοπελα να βγει ηταν στο δωματιο....
Λεω απο μεσα μου κατσε ρε φιλε για να περιμενουν τοσα ατομα κατι καλο θα ειναι...
Λεει η τσατσα καινουργια κοπελα απο ουκρανια και πεταγεται απο το δωματιο ξαφνικα μια ψυλη αμπταλω με κατι ποδαγρες στραβες ξανθια νταρντανα με μικρο βυζι....
Εεεε καλα τι να λεμε τωρα.. :badair: :badair:

Θελω σας παρακαλω μερικα φιλαρακια να στειλουν κανα μήνυμα πμ γιατι εχω να προσφερω και εγω κατι τιςςςςςς μολις ηρθα κωλοπαιδα............
Δεν ειμαι μονο λογια!!

ΤΑΚΗ ΜΑκουςςςςς?????
Ελα θα σε φτιαξω παλι ρε αλητη!!!


 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
βρε καλως τον...θυμαμαι το σκηνικο με την ελληνοβραζιλιανα... :2funny:  :rockon: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom