Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

teomer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδες!!
εχω να μπω καιρό στο site.

η αφροδίτη δεν δουλευει πρωινά?
έχει άδεια τι γίνετε?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αν και εχει καποιες μερες που πηγα θελω να καταθεσω την πολυ καλη εμπειρια μου με την Σαμπρινα που δουλευει 26 οκτωβριου απεναντι απο τα jumbo.αν και ο χωρος ειναι ψιλομετριος...η κοπελα ψηλη,πλουσιο βυζι οχι σφιχτο ομως..πολυ καθαρη και ομορφη,απο πολωνια.δεν ηταν βεβαια η πρωτη φορα μαζι της (αν λεει κατι αυτο το θετω γιατι ισως μια εξοικειωση μετραει).καλο τσιμπουκι,οχι τελειο.στο προγραμμα με 69(σχημα λογου γιατι εναλλαξ την  εγλειψα) με αφηνε ακομη και δαχτυλο να βαλω και να παιξω..αρκετα με το μουνακι της.εδειχνε να καυλωνει εστω και fake και δεν βιαζοταν ουτε σε αγχωνε..το αντιθετο μαλιστα μετα ξαπλωσε και λιγο διπλα στο τελος.σε ιεραποστολικο εγινε μονο η φαση αλλα με αρκετη διαρκεια οπως προανεφερα και με σφιχτο τυλιγμα ποδιων γυρω απο την μεση και βογγητακια στα πολωνικα.γενικα πιστευω αξιζει για δοκιμη και θα μοιραστουμε εμπειριες με οποιον συναγωνιστη δοκιμασε ή δοκιμασει.εγω την πετυχα πρωι δεν ξερω για τωρα ομως σιγουρα το ωραριο,κανει και νυχτες 
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.072
Πόντοι
25.015
Σημερα το μεσημερι που να παω ρε γαμωτο... Κρατουσα για αφρουλα αλλα ειναι η Σαρα στην θεση της. μετα παιζει και η μαρινα αλλα λετε να παω σαμπρινα μπας και ειναι εκει?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Σημερα το μεσημερι που να παω ρε γαμωτο... Κρατουσα για αφρουλα αλλα ειναι η Σαρα στην θεση της. μετα παιζει και η μαρινα αλλα λετε να παω σαμπρινα μπας και ειναι εκει?
γιατι δεν πας μιλανα
το βραδακυ
αφρουλα δεν ειναι αλλα λεει...
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
SOS μιλουσα σημερα με φιλο και μου ειπε για μια Βερονικα την οποια δν εχω παρει ποτε. Εκανα αναζητηση βρηκα που δουλευει κτλ αλλα δν ειδα κανενα σχολιο η καποια κριτικη ακομα. μπορει καποιος σας παρακαλω να μου πει παραπανω για βερονικα τι ωρες δουλευει, τι προγραμμα κανει, σε τι ειναι καλη κτλ κτλ!!! ευχαριστω.

Δεν μας λες τι σου ειπε το φιλαρακι σου για να εξαψουμε την φαντασια μας..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.072
Πόντοι
25.015
γιατι δεν πας μιλανα
το βραδακυ
αφρουλα δεν ειναι αλλα λεει...

Μπορει να παω και βραδυ. αλλα μεσημερι θα παω σιγουρα γιατι οπως λεω και στην αφρουλα καθε φορα που παω ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ! χαχαχα
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Μπορει να παω και βραδυ. αλλα μεσημερι θα παω σιγουρα γιατι οπως λεω και στην αφρουλα καθε φορα που παω ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ! χαχαχα
η αφρουλα νομιζω εφυγε για τας διακοπας
δηλαδης θα πηδησεις εν μια ημερα εις διπλουν;;; :dancing: :dancing: :dancing: :o
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
η αννα μαρια γνωριζει κανεις αν κανει footjob η ποδολαγνεια;Ας απαντησει καποιος που το εχει κανει η απο τους πολυ παλιους.θελω την πληροφορια για φιλαρακι.την εχω παρει αρκετες φορες αλλα επειδη το συγκεκριμενο προγραμμα δεν με ενδιαφερει ουτε ρωτησα ουτε αυτη το ανεφερε
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.072
Πόντοι
25.015

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
τι κανετε παιδες?ολα καλα?καιρο εχουμε να τα πουμε.τι λενε τα νεα κοριτσακια μας στην κωλλετη?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
τι κανετε παιδες?ολα καλα?καιρο εχουμε να τα πουμε.τι λενε τα νεα κοριτσακια μας στην κωλλετη?
ολα καλα
αλλα αποσενα περιμενουμε
καμια εκ βαθεων αναλυση
γιατι εμεις τωρα τελευταια :jerking: :jerking: :jerking:
πολυ χειρογλυκανο
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ολα καλα
αλλα αποσενα περιμενουμε
καμια εκ βαθεων αναλυση
γιατι εμεις τωρα τελευταια :jerking: :jerking: :jerking:
πολυ χειρογλυκανο
ελειπα χαλκιδικη 5μερο κ δεν ειχα το χρονο για βολτες.αλλα το ευχαριστο ειναι οτι ειδα πολλα νεα μελη
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ντεκερ ειχε πολυ μουνι χαλκιδικη? σε ποιο μερος ησουνα?
ημουν με τη δικια μου αλλα απο μουνι αλλο τιποτα φιλε.πολλα ζευγαρια βυζια ειδε κ δεν την παλεψα.πρωτο ποδι.....ασε,οι γυναικες εχουν ξεφυγει.δεν υπηρχε γκομενα μονη η οποια να μην φοραει μακρυα μπλουζα για φορεμα.......
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ημουν με τη δικια μου αλλα απο μουνι αλλο τιποτα φιλε.πολλα ζευγαρια βυζια ειδε κ δεν την παλεψα.πρωτο ποδι.....ασε,οι γυναικες εχουν ξεφυγει.δεν υπηρχε γκομενα μονη η οποια να μην φοραει μακρυα μπλουζα για φορεμα.......
φουρκα πηγες;
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
πηγα κ απο κει.γιατι?
γιατι και εγω εκει ημουν
και συμφωνω και επαυξανω με οσα προειπες
τα χουν παιξει οι γκομενες και εχουν βαλθει να μας χαπακοποιησουν
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
γιατι και εγω εκει ημουν
και συμφωνω και επαυξανω με οσα προειπες
τα χουν παιξει οι γκομενες και εχουν βαλθει να μας χαπακοποιησουν
αν ησουν κ την κυριακη στο καπρις θα πρεπει να εφαγες φρικη οπως κ εγω αλλωστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom