Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
καταθεση αποψε στη Μαιρουλα στο μπλε στην προμηθεως.αν και ειναι απο τις αγαπημενες μου,αποψε δεν τραβουσε.το 50ευρω της γυμνης πιπας το τιμησε βεβαια αλλα ηταν καπως αποτομη.εχετε διαπιστωσει και αλλοι καποια πτωση για την συγκεκριμενη???επισης θεωρω λιγο ξενερωμα το να σου κανει γυμνη πιπα η αλλη φορωντας τη βερα της και εχοντας στο λαιμο της κοσμημα που γραφει γυναικειο ονομα(οχι το δικο της).νομιζω καταλαβαινομαστε...

εμενα δεν με χαλαει ουτε η βερα ουτε το κοσμημα για μενα ειναι στο τοπ 3 η καλυτερη πιπα
 

thess714

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
με τι μωρη κουραδα??? με την μυτη ρε? εκλασε κανεις και εγινες μαγκας? εμεις φταιμε που δεν σας γαμησαμε απο την αρχη να μας σεβεστε,5,000,000 ΕΛΛΗΝΕΣ στην γερμανια και ουτε κιχ δεν ακουστηκε τοσα χρονια 120,000 απο εσας και ειναι γεματες οι φυλακες ποιος λαος ρε??? βοτκα και drugs ειστε ρε,ετσι απλα για να μην ξεχναμε,αν εισασταν καλοι ρε βλακες θα σας αγαπουσε ολος ο κοσμος,καντε αυριο πανελληνιο δημοψηφισμα ποιος σας θελει και θα δεις οτι μονο τα κουμουνια σας γουσταρουν,ουστ ρε που γινατε ανθρωποι,ΕΙΜΑΙ ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ!!! ΔΕΝ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΕΛΛΗΝΕΣ

Παράξενε δεν είμαι Ρωσοπόντιος να προσβληθώ με αυτά που λες,
αλλά το IQ σου πρέπει να είναι σίγουρο μονοψήφιο.
Δεν ξέρω πόσο περήφανος πόντιος είσαι αλλά αν θέλεις να δεις
εάν ακουγόταν κιχ ή όχι για τους Έλληνες μετανάστες στο εξωτερικό,
μπορείς να δεις το Ρεπορτάζ Χωρίς Σύνορα (
)
που μιλάει επί του θέματος (είμαι σίγουρος ότι δεν θα το δεις ή ακόμη και να το δεις
κάποιες καταστάσεις είναι μη αναστρέψιμες).

Όσο για αυτούς που θέλουν λένε ρατσιστικές παπαριές, ας έχουν μία σταθερή γκόμενα και άλλες
5-6 καβάτζα να τις γαμάνε μόνο αυτοί.
Ας ψηφίσουν τον Καρατζαφέρη τους, διακίωμά τους, αλλά το thread έχει άλλο σκοπό κι όχι να
λύνει τα ψυχολογικά προβλήμα του καθένα...


 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Χτες για πρωτη φορά στη ζωή μου, μπήκα σε ΄΄πεδίο βολής΄΄ της Θεσσαλονίκης.Μέχρι στιγμής μόνο με ct έχω εμπειρίες. Πήγα λοιπόν να δω την περιβόητη Χριστίνα. Χριστέ μου ! τι είναι αυτό ρε παιδιά? Καταρχήν είναι γελοίο και μόνο που είναι για 1 εκτόνωση. Σε πολλούς από εσάς, κοστίζουν ακριβότερα και από ct. Το ξέρετε? Τέλος πάντων, τσάμπα 100 € για a-level. Κατά την επιστροφή μου (Χαριλάου) μου ήρθε αναγούλα. Τέσπα, μια μαλακία και μισή. Και μόνο που καταφανέστατα προσπαθεί να σε τελειώσει σε 15'... τα λέει όλα. Δεν το παίζω κάποιος, αλλά ειλικρινά παιδιά καλύτερα να μαζεύω χρήματα και αντί για 3 βόλια να ρίχνω 1, αλλά με ct. Δεν νομίζω να ξαναδοκιμάσω.
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
ε ρε φίλε από ct σε μπουρδέλο, έχει διαφορά...
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Εξηγειστε σας παρακαλω τί σημαινει ct
 

miden

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ct = city tour.

ε προφανώς όταν σκάς 300 πέρνεις κάτι καλύτερο και ναι αν υποθέσουμε ότι στα σπιτάκια 10 λεπτά = 40 ευρώ τότε 40 επι 6 = 240 οπότε η ώρα βγένει το ίδιο. Τελοσπάντων μάλλον ανόμοια πράγματα συγκρίνουμε. όποιος τα χει τα δίνει σε κάτι καλύτερο. Φυσικά υπάρχει και η ενδιάμεση λύση των CG αλλα εκεί η ενημέρωση είναι μηδαμινή και δε καταλαβαίνω γιατί. παντωσ στο ανάλογο θρ'εντ δε βγ'αζω 'ακρη
 

stranger1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ αλλά στα ct δεν έχει βιασύνες και τις λοιπές ιστορίες... και μάλιστα πολλές φορές η κοπέλα κάθεται και παραπάνω
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Χτες για πρωτη φορά στη ζωή μου, μπήκα σε ΄΄πεδίο βολής΄΄ της Θεσσαλονίκης.Μέχρι στιγμής μόνο με ct έχω εμπειρίες. Πήγα λοιπόν να δω την περιβόητη Χριστίνα. Χριστέ μου ! τι είναι αυτό ρε παιδιά? Καταρχήν είναι γελοίο και μόνο που είναι για 1 εκτόνωση. Σε πολλούς από εσάς, κοστίζουν ακριβότερα και από ct. Το ξέρετε? Τέλος πάντων, τσάμπα 100 € για a-level. Κατά την επιστροφή μου (Χαριλάου) μου ήρθε αναγούλα. Τέσπα, μια μαλακία και μισή. Και μόνο που καταφανέστατα προσπαθεί να σε τελειώσει σε 15'... τα λέει όλα. Δεν το παίζω κάποιος, αλλά ειλικρινά παιδιά καλύτερα να μαζεύω χρήματα και αντί για 3 βόλια να ρίχνω 1, αλλά με ct. Δεν νομίζω να ξαναδοκιμάσω.
εγω το χα γραψει πριν απο πολυ καιρο
οταν την πηρα στον βαρδαρι
οτι δεν αξιζει η γκεσταπο
αλλα η αδελφη της η μαντυ ειναι μπομπα
αλλα ειναι στας διακοπας
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
4 Χριστινες,μπορει και 5.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Μόνικα και Τσέχα; Μήπως ξανθιά; Με τεράστια βζιά που δούλευε και Βαρδάρη ένα φεγγάρι; Τότε την ξέρω και την πάτησες... και εγώ την είχα δει (αν είναι αυτή!) και είχα πάθει πλάκα (καλή) εκτός δωματίου και άλλη μία (κακή) εντός...
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Στο site λεει ότι είναι σλοβακα..
Αυτή μου ειπε Τσεχα…
Αν σου θυμίζει κατι αυτή είναι


http://[URL unfurl="true"]www.postimage.org/aV5xZDS-65edb8b0c65bd83bedb357e9373f1019.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.postimage.org/gx14FZwJ-65edb8b0c65bd83bedb357e9373f1019.jpg[/img[/URL]]
 

Επισκέπτης
Αυτό το site της φριξου ρε παιδιά ποιό είναι επιτέλους? Ούτε μέσω google μπορώ να το βρώ, μπορει μήπως κάποιος να μου το στείλει σε ΡΜ επειδή αμφιβάλλω αν μπορεί να εμφανιστεί το link σωστά από εδώ..
 

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Βρε  παιδιά  κοιτάξτε καλα το site…
Εχει φωτογραφίες κοριτσιων από κάθε σπιτι…
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Βρε  παιδιά  κοιτάξτε καλα το site…
Εχει φωτογραφίες κοριτσιων από κάθε σπιτι…
Πες οτι ειναι στην κατηγορια -Κυριες-ανα περιοχη- Θεσσαλονικη- για να μπορει να βγαλει ακρη ο κοσμος.αυτην τη Μιχαελα με τις βυζαρες την ξερει κανενας??
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Τελικά αυτή που έλεγα για τον συνάδελφο στην Φρίξου δεν ήταν η Τσέχα που είχα πάρει...
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
αθενσλέιντιεσ.κομ

Thanks, θα ήταν καλό να βάλουν και τα άλλα studio τις κοπέλες τους με τα ωράρια και προγράμματα τους εκεί. Btw πολύ καλές οι φωτογραφίες της Χριστίνας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom