Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (5 μέλη και 30 επισκέπτες)

tonysc

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
εχω την εξης απορια τα στουντιο  ειναι νομιμα? ειναι δλδ κατι σα τα μπουρδελα αλλα πιο κυριλε? ή οι γκομενες που εχουν δεν ελεγχονται απο κανενα?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
εχω την εξης απορια τα στουντιο  ειναι νομιμα? ειναι δλδ κατι σα τα μπουρδελα αλλα πιο κυριλε? ή οι γκομενες που εχουν δεν ελεγχονται απο κανενα?
εχεις παει ποτε ή εχεις περασει ποτε εξω απο στουντιο??εχει σημασια αυτο που σε ρωταω
 

tonysc

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
δε μου φανηκε παρανομο αλλα ελλαδα ειμαστε, ξερω γω....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
δε μου φανηκε παρανομο αλλα ελλαδα ειμαστε, ξερω γω....
αν περασες απ'εξω,θα ειδες ταμπελες,φωτεινα γραμματα,παρκινγκ....λες να ριχνει ο αλλος τοσα λεφτα για να φτιαξει κατι παρανομο που το βλεπει ολος κοσμος??γι'αυτο σε ρωτησα αν εχεις περασει απ'εξω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.074
Πόντοι
25.015
Κατι ακουσα για καινουριο μωρο Κωλετη, περασε κανεις?? η Σαρα τι να εγινε... Πρωινα στην θεση της αφρουλας ποια ειναι αραγε? ξερει κανεις?
 

Επισκέπτης
Στην κωλέττη οι καινούργιες παρουσίες είναι μια Νατάσσα νομίζω (ελληνίδα) ψιλομπαμπάτσικη που λέει κ ο Αρναούτογλου, μαυρούλα στο δέρμα με γυαλάκια. Δεν θα την έλεγες όμορφη άλλα κάτι μου λέει ότι μέσα θα είναι καλή, επίσης δουλεύει κ η Ίνγκα που την είχα δοκιμάσει πριν κάτι μέρες στην Νικηφόρου Ουρανού τέρμα κάτω. Έχω γράψει κριτική γιαυτήν για περισσότερες λεπτομέριες.
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδες... Καταθεση χτες βραδυ, κατα τις 4.00 στην Κεφαλληνιας στη Χριστινα απο Πολωνια... (ξανθια, ψηλη, λεπτη, καλο προσωπο, ωραιο στητο αλλα σιλικονατο μαλλον βυζι κ καπως πεσμενο κωλαρακι που ομως ειχε τελεια αισθηση...)
Περασα αψογα μαζι της, ειχε πολυ καλη συμμετοχη παρα την περασμενη ωρα, κ με τις κραυγουλες που εβγαζε καθως την εσπρωχνα με εφτιαχνε υπερβολικα...
Σιγουρα θα ξαναπαω μαζι της, και μουναρα ειναι, και πολυ καλη στο σεξ...

Απλα εχω μια απορια: Αυτη ειναι η περιβοητη Χριστινα που δουλευε παλια στην Κοροβαγκου? Βλεπετε δεν ειχα παει στον οικο της Κοροβαγκου οσο ηταν ανοιχτος και δεν ξερω αν οι αναφορες για την 'Χριστινα Κοροβαγκου' αντιστοιχουν σ'αυτην την Χριστινα...ας δωσει τα φωτα του καποιος που ξερει :)
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Καλησπερα συναδελφοι.Γνωριζεται τι παιζει τελευταια στο ανδ.γεωργιου στα φαναρια τωρα τελευταια;
 

hamster

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις ποτε ακριβως δουλευει η μελαγχρινη Αννα-Μαρια στο κεφφαληνιας?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ρε παιδια η μιλανα στο ερως στην περιοχη μυλου
δουλευει πρωινη η βραδυνη βαρδια :huh:
 

Kostikas_

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
σημερα πηρα τηλ γαμαικανε...
η μιλανα δουλευει αυριο, μετα τις 8!!
 

Επισκέπτης
Εγώ είμαι τυχερός που την πρόλαβα το πρώι δηλαδή! Μπουαχαχα xD
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
για τον φιλο που ρωτησε για την αννα-μαρια τελευταια δουλευε δευτερα-τριτη-τεταρτη πρωινη βαρδια κεφαλληνιας.για την δαναη γνωριζει καποιος κατι?δουλευει προμηθεως η οχι?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
παντως για τους fan της Αννας-Μαριας απο οτι μαθαινω βγαινει μαλλον συνταξη...μεχρι Αυγουστο οτι προλαβουμε...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.074
Πόντοι
25.015
SOS μιλουσα σημερα με φιλο και μου ειπε για μια Βερονικα την οποια δν εχω παρει ποτε. Εκανα αναζητηση βρηκα που δουλευει κτλ αλλα δν ειδα κανενα σχολιο η καποια κριτικη ακομα. μπορει καποιος σας παρακαλω να μου πει παραπανω για βερονικα τι ωρες δουλευει, τι προγραμμα κανει, σε τι ειναι καλη κτλ κτλ!!! ευχαριστω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom