Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
προσεχε γιατι θα σε  :fuck2: ο ρωσοποντιος
με τι μωρη κουραδα??? με την μυτη ρε? εκλασε κανεις και εγινες μαγκας? εμεις φταιμε που δεν σας γαμησαμε απο την αρχη να μας σεβεστε,5,000,000 ΕΛΛΗΝΕΣ στην γερμανια και ουτε κιχ δεν ακουστηκε τοσα χρονια 120,000 απο εσας και ειναι γεματες οι φυλακες ποιος λαος ρε??? βοτκα και drugs ειστε ρε,ετσι απλα για να μην ξεχναμε,αν εισασταν καλοι ρε βλακες θα σας αγαπουσε ολος ο κοσμος,καντε αυριο πανελληνιο δημοψηφισμα ποιος σας θελει και θα δεις οτι μονο τα κουμουνια σας γουσταρουν,ουστ ρε που γινατε ανθρωποι,ΕΙΜΑΙ ΠΟΝΤΙΟΣ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ!!! ΔΕΝ ΣΑΣ ΘΕΩΡΩ ΕΛΛΗΝΕΣ
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Μετα απο επισκεψη κωλετη εχω βγαλει το εξης συμπερασμα.

νο1 στην πιπα = Αφρουλα
νο1 σε πισωκολητο = Αφρουλα ισως Σαρα λεπτη
νο1 σε βυζια = Μαρινα (απο το μαρινοσπιτο)
νο1 γενικα για μενα = Εφαρα! (προσωπο θεικο κ ματαρες)

Και μια πληροφορια, η Εφαρα συντομα θα ειναι κοντα μας :)
επιλεγεις εφη αντι αφρουλα :huh: :huh: :huh: :huh:
αλλα γουστα ειναι αυτα
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Όταν γυρίσει η Έφη μου είπε.
Δεν ξέρω πότε ακριβώς.
Προλαβαίνεις πάντως.
 

miden

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
.πειτε λοιπον γνωμες...να συνεχισουμε να γραφουμε??αξιζει τον κοπο??

εννοίται. εγώ σαν νέος σχετικά στο άθλημα έχω ενημερωθεί σε πολυ βασικά ζητήματα απτο σαίτ και απτο θρέντ για τα ντόπια καταστήματα.
Και για να συμβάλω στην ανόρθωση της συζήτησης θα κάνω μια περίληψη απτις εμπειρίες μου το τελευταίο εξάμηνο ενσαχολησης με το καινούριο χόμπυ.
Πληροφοριακά να πώ ότι πριν ένα χρόνο αν και οι (γ)κάυλες μονίμως ούτε που μου περνούσε απτο μυαλό για βαρδάρη θεωρώντας οτι δε θα την παλέψω να γαμάω και να περιμενουν και αλλοι 10 απεξω. επισης σε οτι τσάερκες είχα κάνει δεν είχα δεί καμμία καλή.

τεσπά το ρεζουμέ των εμπειριών μου
1 Σάρα Κωλλετη: Πολλοί λενε τα καλύτερα για μένα όμως ήταν χάλια - με είχε όλο στο τελείωνε και τετοια οποτε τα πήρα και σηκώθηκα και έφυγα. ισωσ φταιεί το οτι ημουν πιωμένος αλα πάλι...
2. Χριστίνα απο Κοροβάγκου. Παρόλη την απογοητευση ξαναπροσπάθησα μετα απο αρκετο καιρό. Η πρ'ωτη μου εμπειρια με αυτο που λέμε επαγγελματισμο΄. εκανε και το κόλπο με την καπότα και τρελάθηκα
3. Εφη κωλλέτη. ¨ειχα ακούσει πολλά - απογοητευτηκα λιγο με εμφάνιση παρόλα αυτά τελείωσα σε μικροδευτερόλεπτα οπότε εκλαιγα το σαραντάρι μου
4.Μιρέλλα σαπφούς. Πολύ γαμάτη μέσα γλυκιά και γκαυλωτική
5 Βερόνικα προμηθέως. Πολύ γέλιο και άυτή και η τσατσά (αλλα και γω) ήταν πολυ φτιαγμένες. δε ξέρω τι πίνουν εκει πέρα
6. Μάντυ φρίξου . Αλλη φάση. Εκεί νομίζω οτι ανέβηκε κατηγορία το όλο άθλημα. Πολύ μπροστά
7. Μια μάυρη καπου ταντάλου. δε ξέρω γιατι μπήκα. απτις πιο περίεργες  σεξουαλικές εμπειρίες μου. Μούγγα και οτι νανε. επεσα δυο κατηγορίες κατω
8. Κριστίν φρίξου. Το απόλυτο τοπ για μένα. καλυτερη εμπιρια και πιο γαμάτο άτομο. δυστυχως βαράει υπερωριεις το οποιο θεωρω μεγαλη μαλακία.

ενδιαμεσα έχουν υπάρξει πολλές τσάρκες αποτυχίας και απογοήτευσης φυσικά . αυτα για τώρα
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο επισκεψη κωλετη εχω βγαλει το εξης συμπερασμα.

νο1 στην πιπα = Αφρουλα
νο1 σε πισωκολητο = Αφρουλα ισως Σαρα λεπτη
νο1 σε βυζια = Μαρινα (απο το μαρινοσπιτο)
νο1 γενικα για μενα = Εφαρα! (προσωπο θεικο κ ματαρες)

Και μια πληροφορια, η Εφαρα συντομα θα ειναι κοντα μας :)
νο1 σε βυζια μαρινα τι εννοεις? βυζια δεν εχει το κοριτσακι αλλα απο σημετοχη με αριστα το 10 ....11 απο εμενα!!!και οποτε τρωω φολα λεω... και δεν πηγα στην μαρινα ρε γμτ??
 

Επισκέπτης
off topic σβιστικαν...περι του θεματοσ περικαλο...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.074
Πόντοι
25.015
νο1 σε βυζια μαρινα τι εννοεις? βυζια δεν εχει το κοριτσακι αλλα απο σημετοχη με αριστα το 10 ....11 απο εμενα!!!και οποτε τρωω φολα λεω... και δεν πηγα στην μαρινα ρε γμτ??
Η Μαρινα εχει πολυ ωραια μεγαλουτσικα βυζια τα οποια δεν ειναι σιλικονη! αμα εσενα σαρεσουν τα συλικονατα τοτε υπαρχει και αφρουλα και Σαρα και αλλες πολλες.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Απογευματινή εξόρμηση σήμερα, γύρω στις 7 η ώρα:

Αρχίζω από αλουμινάτο-ουκρανικό (Ταντάλου 14), Χρίστινα, έκφυλο ξανθό με σπαστά μαλλιά, αλλά πολύ βαριεστημένη έξω. Ανάμεσα σε άλλα δίνει κώλο με 80ε, ακάπωτο στα 60ε. Το συγκεκριμένο μέρος μου τη σπάει γιατί γαμάς στάνταρ στα δύο μέτρα από πέντε νοματαίους που περιμένουν έξω και όσο να ναι παθαίνεις μια ψυχολογία από αυτό.

Επόμενο σταθμός της βόλτας το μπλε (Προμηθέως 19), όπου συνειδητοποιώ πόσο πολύ δεν γουστάρω τα Βαρδαρομάγαζα. Η κοπέλα ήταν η Γιέλενα, λίγο πριν από την αλλαγή με την Μαιρούλα. Πορτογαλέζα σύμφωνα με την τσατσά, κοντούλα, ξανθούλα, ντεμί φάση, κωλαράκι στα 80ε, όχι όμως ακάπωτο που κάνει η Μαίρουλα. Σπαστική η τσατσά, ήθελε να φορτώσει ένα τελευταίο πριν αλλάξει η βάρδια. Ο συνήθης χαμός με κόσμο να μπαινοβγαίνει για να πάρει μάτι.

Την κάνω για πιο ήσυχα πράγματα και Μύλο μεριά.

26ης Οκτωβρίου 52, περιμένοντας στο σαλονάκι, ένας συναγωνιστής που ήδη ήταν εκεί με ρωτάει αν ξέρω που μπορεί να βρει την Σάρα, υποθέτω ότι εννοεί αυτή της Κωλέττη και του δίνω οδηγίες. Πετιέται η (συμπαθέστατη) τσάτσα: "Την Σάρα; Έχω συνεργαστεί μαζί της, είναι από τις καλύτερες, να πας παληκάρι μου!". ...τι να πω, LOL. Τέσπα, βγαίνει η κοπέλα, ονόματι Λένα, ψηλή, ξανθιά, όμορφη, καλό σώμα με καμπύλες, τατού στη μέση, όχι κωλαράκια και ακάπωτα στα προγράμματα. Φεύγουμε με τον συναγωνιστή, την κάνει αυτός προς αναζήτηση της Σάρας, εγώ αποφασίζω να δω το καινούργιο της Ερημίτη.

Πραγματικά το μέρος είναι στην άκρη του πουθενά, ανάμεσα σε νταλίκες και νταλικιέριδες που κάνουν το μπρέικ τους. Συμπαθητική η τσατσά, η κοπέλα είναι η Αλεξάνδρα (από τις 7 και μετά), ρουμανάκι teenager μελαχρινό, πολύ λεπτό άξογο σέξι κορμάκι που με έφτιαξε  άσχημα. Πήρα ακάπωτο στα 60ε και δεν το μετάνιωσα. Πολύ σφιχτή βαθιά πίπα και για αρκετή ώρα, όχι όμως άλλα ιδιαίτερα κόλπα. Όταν ήρθε από πάνω, κόντεψε να σπάσει το κρεβάτι. Τελείωσα με αυτήν στα τέσσερα. Γλυκιά καισυνεργάσιμη, καθόλου νευρική (αν και κατά τη γνώμη μου κάποιες από τις νευρικές-ζόρικες είναι από τα καλύτερα πηδήματα). Αν γουστάρετε λοιπόν λεπτές μικρόσωμες μελαχρινές μικρές, σίγουρα συστήνεται.











 
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
καταθεση αποψε στη Μαιρουλα στο μπλε στην προμηθεως.αν και ειναι απο τις αγαπημενες μου,αποψε δεν τραβουσε.το 50ευρω της γυμνης πιπας το τιμησε βεβαια αλλα ηταν καπως αποτομη.εχετε διαπιστωσει και αλλοι καποια πτωση για την συγκεκριμενη???επισης θεωρω λιγο ξενερωμα το να σου κανει γυμνη πιπα η αλλη φορωντας τη βερα της και εχοντας στο λαιμο της κοσμημα που γραφει γυναικειο ονομα(οχι το δικο της).νομιζω καταλαβαινομαστε...
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
καταθεση αποψε στη Μαιρουλα στο μπλε στην προμηθεως.αν και ειναι απο τις αγαπημενες μου,αποψε δεν τραβουσε.το 50ευρω της γυμνης πιπας το τιμησε βεβαια αλλα ηταν καπως αποτομη.εχετε διαπιστωσει και αλλοι καποια πτωση για την συγκεκριμενη???επισης θεωρω λιγο ξενερωμα το να σου κανει γυμνη πιπα η αλλη φορωντας τη βερα της και εχοντας στο λαιμο της κοσμημα που γραφει γυναικειο ονομα(οχι το δικο της).νομιζω καταλαβαινομαστε...

Αδερφέ το δικό της όνομα είναι αυτό που φοράει στο λαιμό... Το καλιτεχνικό της είναι Μαίρη...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Αδερφέ το δικό της όνομα είναι αυτό που φοράει στο λαιμό... Το καλιτεχνικό της είναι Μαίρη...
Δηλαδη αν ηταν της κορης της ας πουμε,θα στο ελεγε την ωρα που την πηδουσες εφοσον την ρωτησες??
 

Επισκέπτης
Αφήστε το το θέμα αυτό με τα ονόματα των κοριτσιών, δεν έχει νόημα να το σκαλίζουμε. Οι κοπέλες την δουλειά τους κάνουν κ παρουσιάζονται στο κόσμο με το κανονικό τους όνομα η με ότι άλλο θέλουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom