Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
συμφωνω αλλα ξεκολλα..αλλαξτε θεμα και βαλτε καμια πληροφορια...Το απογευμα θα κανω μια βόλτα και θα ενημερωσω..Αλλα για τωρα το πρωι υπαρχει τιποτα που δεν εχει και κινηση?
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Μεσημεριανή μικρο-τσάρκα σε περιοχή Μύλου, πριν από δύωρο:

Κεφαλληνίας 8 είχε μια λεπτή μελαχρινή κορασίδα με γυαλιά ονόματι Ναταλία, η οποία έκανε και τη δουλειά της τσατσάς, αραδιάζοντας μου όλα τα προγράματά της (είχε και ξεσκούφωτο με 80, αλλά όχι κωλαράκι). Καλά ελληνικά και εξυπηρετική διάθεση στο σαλόνι. Σκέφτηκα ότι θα ήταν καλή περίπτωση για κάποιον που πάντοτε ήθελε να ξεσκίσει την παλιά nerdy συμμαθήτρια/συμφοιτήτριά του και αποχώρησα. Απόψεις γι αυτήν;

Βγαίνοντας, είπα να πάω καρφί στο σχετικά καινούργιο στούντιο/στάδιο στη Φρίξου, καθότι δεν το είχα τιμήσει ακόμα. Όντως πολύ καλός και τεράστιος ο χώρος, θα έλεγα overkill για στούντιο. Είπα να μην το ζαλίσω και να κάνω την κατάθεση εδώ, τεστάροντας την γερμανίδα Χριστίνα. Περιγραφές εμφάνισης και τέτοια δεν κάνω, υπάρχουν παραπάνω στο thread. Πήρα ακάπωτο+κωλαράκι. Αν και ήμουν ο πρώτος ή ο δεύτερος της πελάτης για την ημέρα, η κοπέλα φαινόταν κουρασμένη και σαν να της έλειπε ύπνος (προφάνως γιατί το ωράριό της τώρα την πάει κυριολεκτικά γαμιώντας), αλλά τη δουλειά την έκανε με το παραπάνω και όχι μόνο αυτό:
πάνω που γαμάω μουνάκι, φεύγουν τα σκάγια, ουπς. Αμέσως προθυμοποιήθηκε να επιστρέψει τα έξτρα χρήματα για το πρωκτικό, χωρίς να της πω τίποτα. Επαγγελματισμός, κύριοι.
 

aeras4u

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Συγνώμη, να ρωτήσω κατι.... Το στούντιο στην Κοροβάγκου με την Μαρία-Ελένη και την Χριστίνα, έκλεισε?
Αυτή είναι  Χριστίνα στην Φρίξου που αναφέρετε παιδιά?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Συγνώμη, να ρωτήσω κατι.... Το στούντιο στην Κοροβάγκου με την Μαρία-Ελένη και την Χριστίνα, έκλεισε?
Αυτή είναι  Χριστίνα στην Φρίξου που αναφέρετε παιδιά?
κατ αρχην ηταν Αννα-Μαρια κ οχι οπως την ειπες κ οχι δεν ειναι η ιδια χριστινα αλλα ειναι κ αυτη πολυ καλη στη δουλεια της
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Κάποια σπιτάκια που να είναι σίγουρα νόμιμα έχετε υπόψην;;; :think:
Υ.Γ.Αν όχι δεν πειράζει συνεχίζώ όπως τώρα στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα!!! :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
τι εννοεις νομιμα φιλε μου?
Εξετάσεις στις κοπέλες με ενδιαφέρει βασικά!!!
Τώρα αν έχουν άδεια για το κτίριο σκασίλα μου!!!
Υ.Γ.Αραιός πελάτης είμαι κυρίως λόγω αυτού!!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Εξετάσεις στις κοπέλες με ενδιαφέρει βασικά!!!
Τώρα αν έχουν άδεια για το κτίριο σκασίλα μου!!!
Υ.Γ.Αραιός πελάτης είμαι κυρίως λόγω αυτού!!!
μαλλον σε προλαβα,διαβασε κ θα καταλαβεις στο αλλο
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.816
Πόντοι
6.265
λεμε ναι στο δικαιωμα του αλβανουρωσοποντιου κλπ να πεδηξει σε μπουρδελο και να ξεχαρμανιασει βρε αδερφε

ελληνες και ξενοι μπουρδελιαρηδες ενωμενοι(πλακατ του συριζα) :grin:

αυριο πρωι-μεσημερι στην ξεκωλετη θα ειναι η γνωστη αφροδιτη?
 

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
.......βραδυνη βολτουλα στο πολυτελεστατο και αριστοκρατικο Βαρδαρη !!!!!!!!!! Επισκεψη στο ανορθογραφο,σε μια μελαχρινη ΤΑΝΑ ,ωραιο σωματακι αλλα δε θυμαμαι ονομα (οποιος την επισκεφθηκε να μας το πει διοτι ειναι σημαντικο).1ο ξενερωμα, η τσατσα αν και δεν υπηρχε και Ο κοσμος που περιμενε, φωναζε την ΤΑΝΑ να ειναι συντομη.2ο ξενερωμα ,μεσα στο δωματιο απαραδεκτη,κρυα και απο τεχνη 0, ΚΟΥΛΟΥΡΑ.Οκ, ολα αυτα ειναι μεσα στο παιχνιδι ΑΛΛΑ....αν ξανα ακουσω απο ΤΑΝΑ να λεει οτι τα 30 ΕΥΡΩ ειναι λιγα και την εκφραση ....τι περιμενες με αυτα , συνιστω την οποιαδηποτε ΤΑΝΑ να παρατησει το επαγγελμα και να παει να δουλεψει σερβιτορα η σε λαντσα η σε καποιο εργοστασιο η αν εχει  τα κοτσια να παει να σπουδασει !!!!!!!!! Ετσι πολυ απλα σηκωθηκα ,πεταξα την καποτα και αντε γεια....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ απο τετοιου τυπου ΤΑΝΕΣ !!!!!!!!! Επειδη δε συγκρατησα ονομα ,αν καποιος το ξερει να μου το πει για γραψω και κριτικη στη σελιδα του μπουρδελου.Τα νταβατζιλικια και οι μαγκιες κομμενες.Καληνυχτα σας.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
28
Like
2.816
Πόντοι
6.265
Μεσημεριανη γρηγορη επικεψη εις τα στεναν του βαρδαριουν κατεληξεν ανωφελαν
ο χρονος ελαχιστος η διαθεση μεγαλη :rockon:

καρφι για το πουλεν μου "αλουμινατο"(α ρε "νονε"τρελο αγορι χαιρετισματα)οπου κατα το παρελθον εχει αναδειξει κρυφα διαμαντια
ο κοσμος στο σαλονι police η τσατσα αγενης
οσο περιμεναμε εκραζε τον προηγουμενο επειδη τολμησε να μην τελειωσει σε 5 λεπτα "μου θελουν και ωρα με 30 ευρω ελεγε"
μετα χτυπησε την πορτα οπου η κοπελα ηταν επι το εργον "αντε χριστινα" (μαθαμε και το ονομα της )
και βγαινει η κοπελα

ξανθο ρωσσικο σκυλι ωραια δεν λεω αλλα λες και τις εχουνε βγαλει σε κοπιες τιποτα το ξεχωριστο
αυτο που με ξενερωσε ηταν η φωνη της "γκιας σας" και το ειπε σαν νταληκιερης
αξιογαμητην παντως η κοπελα αν δεν ηταν τοσο προκλητικη η τσατσα ισως θα καθομουν

τα "προγραμματα"  30-ξεπετα  40-πιο χαλαρα  50-γλυφομουνι 60-τσιμπουκιον χωρις(αραγε υπαρχει κανεις που παιρνει τα 2 τελευταια? :idiot:

στην συνεχεια "μαρινοσπιτο" οπου εφαγα ακομα ενα ακυρο καθως πηγα για μαρινα και βρηκα μαυρη :-
επειτα ακομα ενα στην σαπφους στο δεξι χερι οπως πας για δικαστηρια και εκει μαυρη :-
καταλαβα πως δεν ηταν η μερα μου και αποχωρησαν απρακτος κατω και απο την πιεση του χρονου

αυριο την ιδια ωρα ξαναεπισκεψη ελπιζω με καλυτερα αποτελεσματα(Δωστε μου τα φωτα σας :rockon:)
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
παιδια διαβαστε προσεχτικα για να μην την πατησετε σαν εμενα
πηγα σημερα βαρδαρη κατα τις 5 το απογευμα
τιποτα το ιδιαιτερο,για μαιρουλα πηγαινα αλλα τζιφος...
λοιπον κατεθεσα στο σαπφους 5
ενα ματσο χαλια μια που την λεγαν ευα απο ουγγαρια
την πατησα για πρωτη φορα στην ζωη μου
σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα σκατα
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
αθλιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
φυγετε μακριαααααααααααααααααααααααααααααα
μακαρι να το εκαιγα το 40 ευρω
 

panosk4

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2009
Μηνύματα
8
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
πηγα το μεσημερακι για μια καταθεση με τιν ελπιδα να πετυχω τη βανεσσα αλλα για ακομα μια φορα δεν ειχα καλο συνχρονισμο(να δω ποτε θα τιν  :knockinb:)τεσπα εκανα καταθεση στιν προμηθεως απεναντι απο το μπλε στιν κορινα με τις μποτες καλη ευγενικη αλλα πολυ ξενερωτει.μονο σε δυο πηγα στιν προμ25 για βαννεσα αλλα ηταν μια αλλη  >:( τιποτα το ιδιαιτερο και στα καπακια πετυχα τιν κορινα και μπηκα.Αυτα απο μενα  ;)
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
εχει παρει κανεις μια με ενα μεγαλο κωλο και ομορφο προσωπο απο την προμηθεως 25. το απλο 40 κανει και κατι τρελα εξτρα, τσιμπουκι με σαντιγι δινει και κωλο νομιζω
 

AndisRoi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πέτρου Ερημίτη χτες βράδυ, κατά τις 23:00. Αλεξάνδρα, από τη Ρουμανία, όπως μου αρέσει: μικρή, κοντούλα, αδύνατη. Μελαχρινή, φάτσα όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά συνολικά μου άρεσε σαν παρουσία οπότε μπήκα. 50 €, ακάποτο στοματικό, το οποίο ήταν και το μεγάλο συν της. Αρκετά βαθιά πίπα, ό,τι καλύτερο για αρχή. Μετά ιεραποστολικό, πισωκολλητό, και τέλος την έβαλα από επάνω όπου προέβη σε ανελέητο σφυροκόπημα καθότι τελείωνε ο χρόνος. Συνολικά αρκετά καλά.

Έκανα κατάθεση χθες στο βράδυ κι εγώ στην Αλεξάνδρα. Όπως τα λέει ο συναγωνιστής είναι. Να προσθέσω ότι υπήρχε λίγη αμηχανία από μέρους της στην αρχή, αλλά όταν πήρε εμπρός και μετά είχε καλή συμμετοχή. Δυνατότερό της σημείο νομίζω όταν ανέβηκε από πάνω!! Κόντεψε να διαλύσει το κρεβάτι!! Δε μπορώ να πω ότι θα ξαναπάω άμεσα αλλά σίγουρα δεν έκλαψα τα χρήματά μου.
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Δυστυχως φιλε ετσι ειναι.Εδω και πολυ καιρο το θρεντ βαδιζει απο το κακο στο χειροτερο.1 σελιδα ρεπορταζ-2 σελιδες οφ-τοπικ.Υπηρξαν πολλα νεα μελη που προσπαθησαν να συμμετεχουν ενεργα στην ενημερωση της μπουρδελοκαταστασης αλλα δυστυχως οι αναφορες τους χαθηκαν στη δινη των καρκινικων ποστ ξανα και ξανα. :S
Τωρα αρχισαμε και τα πολιτικα και τις απειλες,γαμησε τα.Πραγματικα δεν το περιμενα οτι ΚΑΙ αυτο το θρεντ θα καταντησει ετσι. :huh:

1 report, 999 off-topic!!! ξεγουώτερεντ σιτσουέησον!!!

Για να μην μιλήσω για τα ''ότι νάναι'' ρηκουέστς!!! 5 πόστς που απαιτούν ΑΜΕΣΑ ενημέρωση τύπου Άμεσως Δράση και μετά από δύο βδομάδες ... χάνονται!!! έτσι απλά!!!

Αύριο θα πάω να σφίξω την αδυναμία μου, την μιλφ Ρουμανο-Χριστίνα με την πέτρινη κωλάρα που θα είναι στο βενζινάτο της 26ης Οκτ. μέχρι τις 20:00. Αντικειμενικός σκοπός της επίσκεψης θα είναι να φτιάξω και τον μποτόφιλο!

Πάντως αν δεν φτιάξει η κατάστα με το thead τότε θα στέλνω ρηπόρτς με πμ σε 5-6 φιλαράκια και γειά σας!
 

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
Και επειδή το ζητάτε, οι γκόμενες που φέρουν την εγγύηση ''τρελό αγόρι'' είναι οι εξής

1) Μαρινάκι (Μαρινόσπιτο 1 Βαρδάρης) Πρωινή βάρδια μέχρι τις 20:00 (ΒΑΘΜΟΣ 10/10)
2) Αφρούλα (Ξεκωλέτη 69 Θεσ/νίκη) Δε-Τρι-Τε πρωινή βάρδια μέχρι τις 19:00 (ΒΑΘΜΟΣ 10/10)
3) Βανέσα (Προμηθέως 25 Βαρδάρης) ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ ρουφίχτρα και ξεκωλιάρα (με την καλή έννοια!!)!!! Μπερδεμένο ωράριο, συνήθως βράδυ (ΒΑΘΜΟΣ 9/10)
4) Χριστίνα Ρουμανομιλφ (Βενζινάτο 1, Μύλος) Σφιχτός πάτος & μπούτια και ψυχούλα! την κάνεις Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ λόγω αναδουλειάς. Πρωινή βάρδια μέχρι τις 20:00(ΒΑΘΜΟΣ 8,5/10)
5) Άντζελα (Εκκλησιάτο Μύλος ή Ταντάλου με Σαπφούς Βαρδάρης) Τρελιάρα Ουκρανή μιλφ. Ψηλή κορμάρα  (για την ηλικία της) μελαχρινή και πολύ ερωτική για το γούστο μου. Βραδάκι μετά τις 20:00(ΒΑΘΜΟΣ 8/10) Σπεσιαλιτέ της το στραγγάλισμα του καβλιού με τη μουνάρα της! Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο!!!
6) Κορίνα (Πέτρου Ρούλια όπισθεν City Gate ή αλουμινάτο 1, βαρδάρης) Απο τα καλύτερα cheap-bookia της πιάτσας. Κώλος τούρνα και αφήνει δαχτύλιασμα στο ΠΟΥΔΡΑΡΙΣΜΕΝΟ αιδοίο κατά την διάρκεια της τσιμπούκλας! Βραδάκι μετά τις 20:00(ΒΑΘΜΟΣ 8/10)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.074
Πόντοι
25.015
Μετα απο επισκεψη κωλετη εχω βγαλει το εξης συμπερασμα.

νο1 στην πιπα = Αφρουλα
νο1 σε πισωκολητο = Αφρουλα ισως Σαρα λεπτη
νο1 σε βυζια = Μαρινα (απο το μαρινοσπιτο)
νο1 γενικα για μενα = Εφαρα! (προσωπο θεικο κ ματαρες)

Και μια πληροφορια, η Εφαρα συντομα θα ειναι κοντα μας :)
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
ωπα??? τι εγινε ρε ρωσοποντικα??? μαγκεψες??? τραβα στην γεωργια να πολεμησεις ρε κοτα να δουμε ποσο μαγκας εισαι,ΓΙΑΛΑΤΖΙ ΠΟΝΤΙΟΙ ΕΙΣΤΕ,ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΑ ΧΑΡΤΙΑ ΟΝΟΜΑΖΕΣΤΕ ΕΤΣΙ,θελετε 100 χρονια ακομα για να γινεται πολιτισμενοι,αντε νεαντερταλ στην χωρα σου τον μαγκα, οχι εδω (ετσι γιατι την λες σε μελος που εχει ιστορια στο forum) εβγαλε λιγο γαλα το πουτσακι σου και νομιζεις οτι θα ανοιξεις τυροκομειο

προσεχε γιατι θα σε  :fuck2: ο ρωσοποντιος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom