Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

vdgle

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Χτες βραδυ περνάω από Κωλετη με σκοπο να πετυχω την Σαρα…
Πεφτω σε μια ξανθιά που την κοιταω παράξενα γιατι κατι μου θυμιζει αλλα δεν ειμαι σίγουρος…
Μπαινω με δισταγμό  - γιατι την Σαρα ήθελα -  και τελικα αποδεικνύεται πως αυτή ηταν ( από κοντα βλεπω καλύτερα)  και απλως ειχε αλλάξει χρωμα στα μαλλιά της…
Βεβαια αυτό το πήδημα ηταν ολίγον προκαταρκτικό γιατι ο απώτερος σκοπο μου ηταν να επισκεφτώ αμεσως μετα  το στουντιο της Φριξου…9
Δεν λεω φιλότιμη και πολύ γλυκιά η Σαρα αλλα ήθελα της αντοχές  και της βελτιωμένες αναρτήσεις της Μαντυ .
Δεν χρειάζεται να πω πως το δεύτερο ημίχρονο ηταν όλα τα λεφτά…

 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Πέτρου Ερημίτη χτες βράδυ, κατά τις 23:00. Αλεξάνδρα, από τη Ρουμανία, όπως μου αρέσει: μικρή, κοντούλα, αδύνατη. Μελαχρινή, φάτσα όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά συνολικά μου άρεσε σαν παρουσία οπότε μπήκα. 50 €, ακάποτο στοματικό, το οποίο ήταν και το μεγάλο συν της. Αρκετά βαθιά πίπα, ό,τι καλύτερο για αρχή. Μετά ιεραποστολικό, πισωκολλητό, και τέλος την έβαλα από επάνω όπου προέβη σε ανελέητο σφυροκόπημα καθότι τελείωνε ο χρόνος. Συνολικά αρκετά καλά.
Ο συναγωνιστής κολλητός είχε καταθέσει πιο πριν στη Σάρα (Κωλλέτη) με κάλες εντυπώσεις. Με το που τη βλέπεις σε κερδίζει κατευθείαν αλλά ήταν πολύ ψηλή για τα δικά μου γούστα.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
εχθεςτο βραδυ  λογω εργασιακων καθηκοντων εκανα μια βολτα στα ρδελοπου βαρδαριου
σκατα παιδια,δεν υπαρχει τιποτα
πλην:βερονικας(στο γνωστο)
λαουρας(στο ενα απο τα διδυμα)
μιρελα(στο αλλο διδυμο)
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
παιδια μπορει κανεις να ενημερωσει για την βιζαρου που δουλευη στο Προμηθέως 14 πρωινη βαρδια? την ειδα λιγο αδιεφορει και δυστασα να μπω, μην φαω καμια φολα,αν και εμφανισιακα με φτιαχνει.οπιως  εχει επισκευθη το εν λογο καταστημα και την εν λογο κυρια ας ενημερωσει  :tits:
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μπορει κανεις να ενημερωσει για την βιζαρου που δουλευη στο Προμηθέως 14 πρωινη βαρδια? την ειδα λιγο αδιεφορει και δυστασα να μπω, μην φαω καμια φολα,αν και εμφανισιακα με φτιαχνει.οπιως  εχει επισκευθη το εν λογο καταστημα και την εν λογο κυρια ας ενημερωσει  :tits:
μαλλον τη μαιρη λες στο μπλε, μελαχρινη ωραιο σωμα με βυζαρες, καλη ειναι μπες
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
παιδια μπορει κανεις να ενημερωσει για την βιζαρου που δουλευη στο Προμηθέως 14 πρωινη βαρδια? την ειδα λιγο αδιεφορει και δυστασα να μπω, μην φαω καμια φολα,αν και εμφανισιακα με φτιαχνει.οπιως  εχει επισκευθη το εν λογο καταστημα και την εν λογο κυρια ας ενημερωσει  :tits:
αν εννοεις μια μαυρομαλα με μεγαλους βυζους ειναι πολυ καλη.γενικα το στυλ της σε προδιαθετει στο σαλονι αλλα την ξερουν σχεδον ολοι οποτε οποιος θελει να μπει μπαινει.
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Η Μαιρουλα ειναι Προμηθεως 19,το 14 ειναι απεναντι κ λιγο πιο δεξια..

Νομιζω ειναι η Δαναη στο 14..δεν ειμαι σιγουρος  :think: αν ειναι η Δαναη..αξιζει
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Ελα Blastbeat..ε μια δυο φορες πηγα,πιο πολυ ο φιλος μου.. :cheesy: 

Εσυ ξερεις τι γουστα εχω... ;)  :2funny: :2funny:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
παιδια μπορει κανεις να ενημερωσει για την βιζαρου που δουλευη στο Προμηθέως 14 πρωινη βαρδια? την ειδα λιγο αδιεφορει και δυστασα να μπω, μην φαω καμια φολα,αν και εμφανισιακα με φτιαχνει.οπιως  εχει επισκευθη το εν λογο καταστημα και την εν λογο κυρια ας ενημερωσει  :tits:

παλικαρι αυτην ειναι η αννα η βυζαρου ετσι την πατησα κ εγω ο μαλακας κ μπηκα...μακρια κ αλλαργα,γραφω κρητικη κανε ενα κοπο κ διαβασε....προτιμησε την μαιρη που δουλευει στο μπλε,μια χαρα ειναι κ εχει κ βυζαρες :tits: :tits: :tits:
 

rexs_4

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
439
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Τοτε δεν ειναι η Δαναη..αλλη ειναι.Απλως προσφατα την ειδα στο συγκεκριμενο σπιτακι
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
την ειδα αδιαφορει και δεν μπηκα. ευχαριστω παιδια. η μαιρι τι ωρες δουλευει γιατι περασα το πρωι της ιδιας μερας στο μπλε, και ηταν μια αβυζι :think:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μπες κ δεν θα το μετανοιωσεις
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαιρουλα βραδινη..
οχι παντα,, το αλαζει μου ειπε, τις προαλλες το γυρισε βραδυ για να παει στην αγορα να αφορασει μαξιλαρια και σεντονια, και οταν πηγα στις 7 ηταν του κουτιου
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
επειδη ειμαι στη δουλεια κ δεν προλαβαινω να γραψω κριτικη,να προσθεσω οτι στο μπουρδελο της προμηθεως 14 την δευτερα το βραδυ πετυχα μια ελενα απο βουλγαρια,ξανθια,με ωραιο σωμα κ ωραιο 3,5αρι στηθος,φατσα μετρια,αλλα στο κρεβατι με ξετιναξε κανονικα.... :knockinb: :knockinb:
το βραδυ θα βαλω κριτικη...
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
παιδες, η μαιρουλα εχει κοντο ή μακρυ μαυρο μαλλι?
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
οχι,οχι.αν ειχαμε θα το μαθαινες πιστευω

ειπα και εγω :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πρεπει λιαν συντομος να γινει ενα cult report και που ξερετε ισως αυτην την φορα μαθουμε για την πανιδα του φυσικου περιβαλοντος :grin:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
γμσε τα,κομματια γιναμε αλλα αξιζε
simera αγορι μου το ξερεις οτι εξορμησεις χωρις εσενα δεν κανω, ειμαστε τωρα να μας καρφωνουν συριγγες στον λαιμο?
ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ?
αντε ρε γκρινια να σου πουμε κ να σου πουμε,θα σου απαντησουμε για την μαιρουλα.εχει μετριο μηκος μαλλυ.πολλες φορες την βλεπω να τα εχει πιασμενα κοτσο
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
αντε ρε γκρινια να σου πουμε κ να σου πουμε,θα σου απαντησουμε για την μαιρουλα.εχει μετριο μηκος μαλλυ.πολλες φορες την βλεπω να τα εχει πιασμενα κοτσο

η μαιρούλα τα κοψε τα μαλια εχει κοντο αγορε μαλλι απο ποτε εχεισ να πασ ρε φιλε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom